Thành phố Đà Lạt

Thành phố Đà Lạt Hotels with Nouto- ja jättöpalvelut

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Thành phố Đà Lạt palvelulla Nouto- ja jättöpalvelut.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Thành phố Đà Lạt Hotels with Airport Shuttle

Tutustu Nouto- ja jättöpalvelut -hotellivalikoimaan kohteessa Thành phố Đà Lạt
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Nature Hotel - Lương Thế Vinh
Hotellit kohteessa Xuan Huong - Da Lat,Thành phố Đà Lạt
Nature Hotel - Luong The Vinh sijaitsee keskustassa, ja Xuan Huongin järvi ja Lam Vien aukio 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 1,8 km:n päässä kohteesta Đà Lạtin tori ja 1,9 km:n päässä kohteesta Hằng Ngan majatalo. Hyödynnä vuokrattavat polkupyörät, terassi ja puutarha. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen valet-pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Tässä majoituspaikassa on 39 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa takka ja äly-tv:t. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.

"Hoa the manager was very helpful and was very kind and was always ready to help with anything.spoke great english.too.the staff were also very helpful.the hotel is in a good location but my advice is to hire a motorcycle from the hotel.the terrace overlooking the town is really scenic and great to relax."
Erittäin hyvä
77 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 10 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Xuan Huong - Da Lat,Thành phố Đà Lạt
Kun yövyt hotellissa Colline Dalat, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Thành phố Đà Lạt tarjoaa. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua vierailemalla kiinteistön hierontahuone-sivustolla. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Pysäköintihetkellä siemaile drinkkiä baari:ssa tai piristä aistejasi kahvilla kahvila:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha-palveluun. Lisämukavuutta lisäävät myös maksuton matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu.

"We booked 2 rooms, one for 2 pax and 1 for 3 pax. The hotel has room for 3 people and very spacious, exactly what we needed. The staffs were friendly, helpful and professional. The location is very convenient to travel around and good for car pick up and drop off. It's also near the Dalat market and Xuan Huong Lake with few steps away. Nice breakfast. We can book airport transfer, tour, and spa at the hotel too. Recommended!"
Mahtava
207 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 59 EUR
Tarkista saatavuus
78
Nature Hotel- Nam Kỳ Khởi Nghĩa
Hotellit kohteessa Xuan Huong - Da Lat,Thành phố Đà Lạt
Đà Lạtin tori sijaitsee 4 minuutin kävelymatkan päässä ja Xuan Huongin järvi 6 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,2 km:n päässä kohteesta Da Latin katedraali ja 1,7 km:n päässä kohteesta Lam Vien aukio. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja juhlasali. Nature Hotel - Nam Ky Khoi Nghia tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Tässä majoituspaikassa on 32 kodikasta huonetta. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja bidee. Varusteluun kuuluu tallelokero, työpöytä ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Varasin yhteensä 4 huonetta, pyysin huoneet samasta kerroksesta, mutta sain ne kerroksista 1, 3, 4, 5. Huoneet eivät vastaa varauksessa käytettyjä kuvia. Joidenkin kylpyhuoneiden puhtautta pitäisi parantaa. Joissakin huoneissa wc-istuin on pienempi kuin wc-istuimen reuna. Joissakin huoneissa on likaiset wc-astiat. Tienvarsi huone Siksi kuulin autojen ja äänitorvien äänen, joka on luultavasti yleisin ääni täällä hotelleissa. Kuulin myös melun yöpyessäni Tulip-hotellissa. Mutta valitettavasti sinä yönä, jolloin yöpyin siellä, suuri joukko korealaisia ​​turisteja piti keskiyöllä kovaa ääntä kadulla. Hotelli on hyvällä paikalla lähellä yömarkkinoita. Palveluhenkilöstö täyttää yleiset standardit Huoneen kylpyhuoneessa on vain yksi roskakori Huoneessa pitäisi olla mukavuuden vuoksi toinen roskakori. Kylpyhuoneen kuivilla ja märillä alueilla lattiapinta-alalla ei ole juuri mitään eroa. Kostuta koko huone suihkun jälkeen. Huonejärjestely on hankala vieraille. Toisella puolella on peilipöytä ja toisella puolella peili. Ei ole pyyhkeitä, vain kasvopyyhkeet. Kaiken kaikkiaan huone on melko hyvä. Mutta sinun pitäisi käyttää oikeita kuvia huoneesta. Vaikka huoneita on monenlaisia, Ja pienten mukavuuksien lisääminen olisi hienoa."
Erittäin hyvä
175 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 15 EUR
Tarkista saatavuus
32
Khách sạn Hoàng Thắng 1 Đà Lạt
Hotellit kohteessa Cam Ly - Da Lat,Thành phố Đà Lạt
Hoang Thang 1 Hotel Da Lat sijaitsee keskustassa, ja Domaine de Marien kirkko 3 minuutin kävelymatkan päässä ja Xuan Huongin järvi 2 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,1 km:n päässä kohteesta Đà Lạtin tori ja 2,4 km:n päässä kohteesta Bao Dain kesäpalatsi. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Cà phê hoàng THẮNG palvelee asiakkaita tai voit hyödyntää hotellin kahvilan tai huonepalvelun (rajoitettuina aikoina) tarjonnan. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kielitaitoinen henkilökunta. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Kaikkien 24 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja minibaari. Mukavuuksiin kuuluu taulutelevisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, työpöytä ja vedenkeitin.
Erittäin hyvä
7 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 8 EUR
Tarkista saatavuus
72
Nature Hotel - Lê Đại Hành
Hotellit kohteessa Xuan Huong - Da Lat,Thành phố Đà Lạt
Kohteessa Thành phố Đà Lạt sijaitseva Nature Hotel - Le Dai Hanh on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Lisämukavuutta lisäävät myös maksuton matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"Overall service was good. The staffs are very helpful and easy to communicate with as they are fluent with english. However would really appreciate if got freezer to store my ice gel pack. As an expressed breastmilk mother like me, we need ice pack to travel on road. Already chose only hotel with refrigerator during screening to book the hotel. Turns out only got chiller. Otherwise, for muslim this hotel is convenient as it is walking distance to two halal resto and as well as night market."
Mahtava
152 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 11 EUR
Tarkista saatavuus
53
Khách sạn Tulip 2
Hotellit kohteessa Xuan Huong - Da Lat,Thành phố Đà Lạt
Đà Lạtin tori ja Xuan Huongin järvi sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1 km:n päässä kohteesta Da Latin katedraali ja 1,4 km:n päässä kohteesta Lam Vien aukio. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Hotelli tarjoaa asiakkailleen huonepalvelun (rajoitettuina aikoina). Maksullinen tilauksen mukaan valmistettu aamiainen tarjotaan päivittäin klo 6.00–9.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, tietokonepiste ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Hyödynnä lentokenttäkuljetukset rajoitettuina aikoina. Kaikkien 20 huoneen varusteluun kuuluu minibaari ja LCD-televisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy suihku, designer-hygieniatuotteet ja bidee. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.

"โรงแรมดี สะอาด ห้องไม่เล็กเกินไป ใกล้ไนท์มาร์เก็ต ใกล้ร้านเช่ามอไซต์ เดินเล่นรอบๆบริเวณรรได้ คึกครื้น ไม่น่ากลัว น้ำอุ่นซึ่งค่อนข้างร้อน โดยรวมคือดีมากค่ะ รอบหน้าพักที่นี่อีกแน่นอน"
Mahtava
32 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 23 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Khách sạn The Mist Boutique Dalat
Hotellit kohteessa Xuan Huong - Da Lat,Thành phố Đà Lạt
Valikoidut tilat:Noutopalvelu lentokentältä
Mahtava
146 arvostelua
9,7/10
1 yö
Alkaen 27 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Khách sạn New Memories Đà Lạt
Hotellit kohteessa Xuan Huong - Da Lat,Thành phố Đà Lạt
Kun yövyt hotellissa New Memories Hotel DaLat, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Thành phố Đà Lạt tarjoaa. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien uima-allas näköalalla. Talon sisäinen kahvila on täydellinen paikka viettää aikaa. Tämä majoitusliike tarjoaa myös maksuton matkatavarasäilytys ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"房間很哇塞,設施功能很齊全"
Ylivertainen
1 arvostelu
10/10
1 yö
Alkaen 18 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Khách sạn Minh Chiến Đà Lạt
Hotellit kohteessa Xuan Huong - Da Lat,Thành phố Đà Lạt
Minh Chien Hotel on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Jotkut kaupungin tärkeimmistä nähtävyyksistä ovat vain lyhyen matkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 64m paikasta Lam Ty Ni Pagoda, 634m paikasta Crazy House ja 388m sijainnista Nhà thờ Minh Giáo. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten puutarha ja lasten leikkipaikka. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Lien Khuong International Airport on majoituspaikkaa lähin lentokenttä, 36 min ajomatkan päässä. Majoituspaikalta lähin rautatieasema on Dalat Railway Station, jonne pääsee autolla 10 min. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Nice staffs and good location I arrived in the very morning at 5 Am, the staff helped me to check in and so friendly with me, he offer me half price to get early check in which is reasonable. And most of staffs they can speak English. The hotel located nearby city centre with very nice views, I saw beautiful sunrise here. 5 mins motorcycle to centre. I rent motorcycle here, very convenient and good deal. I never drive motorcycle before the staff teach me again and again. 👍 It is a quiet place with warm hearted people, I hope they can get more business and if I come to Da lat again, I will definitely book this hotel again."
Erittäin hyvä
201 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 9 EUR
Tarkista saatavuus
56
Hotellit kohteessa Xuan Huong - Da Lat,Thành phố Đà Lạt
Kun yövyt hotellissa Hali Hotel Da Lat - City Center, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"Receptionist is very efficient & courteous. Spacious reception & dining area. Room is clean & tidy, but small (no chair, one has to use the bed as chair for the table). Toilet is clean, tidy & quite spacious. However, one of the holder of toilet bowl lid is broken. Facilities inside room: water boiling kettle, wifi, TV (no channel & no remote control), hot shower, toiletries like liquid soap, shampoo, toothbrushes, ear cotton buds, shaver, standing fan, slippers, etc. No hair hairdryer. Nice comfortable bed & pillows. Complementary 2 bottled water, 2 sachets of coffee & 2 tea bags per day. Cafes & restaurants nearby. Safe area. Only complaint: as most hotel in Vietnam, the door & wall of the room are quite thin, & if there is noise from the walkway outside the room, it can be heard very clearly from the room (noise from other hotel guests or room cleaner in the morning). The cleaner will shout from room to room in the morning asking for room cleaning service & this will disturb sleeping guests. When there is no answer, the cleaner will assume that there is no guests inside the room & will open the door using the masterkey. This is not the correct way to do the daily room cleaning service! The management of the hotel should buy tags (request for room-cleaning or do-not-disturb tag) that can be hanged on door knobs as done in many hotels."
Hyvä
28 arvostelua
7,6/10
1 yö
Alkaen 9 EUR
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Nouto- ja jättöpalvelut tarjoavat hotellit kohteessa Thành phố Đà Lạt

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä hotellit kohteessa Thành phố Đà Lạt tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Thành phố Đà Lạt tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Thành phố Đà Lạt tarjoavat uima-altaan?

MerPerle Dalat Hotel (alkaen 54 EUR), Goldient Boutique Hotel (alkaen 33 EUR) ja Imperial Dalat Hotel, BW Premier Collection (alkaen 55 EUR) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Thành phố Đà Lạt tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Signature The Valley Retreat, a brand of Modern Village Lifestyle (alkaen 41 EUR), Bee Hill Hotel (alkaen 6 EUR) ja Nature Hotel - Le Dai Hanh (alkaen 13 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa Thành phố Đà Lạt tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita?

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Thành phố Đà Lạt on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.