Santa Rosa

Baarilliset hotellit kohteessa Santa Rosa

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Santa Rosa palvelulla Baarit.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Parhaat baarilliset hotellit kohteessa Santa Rosa

Tutustu Baarit -hotellivalikoimaan kohteessa Santa Rosa
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
66
Hotellit kohteessa Santa Rosa
Hotel E on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien tenniskenttä ja golfkenttä. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys ja kuivapesu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.

"Will not stay ANYWHERE else!  Location, staff, etc…."
Mahtava
103 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 1 687 MXN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Santa Rosa
Flamingo Resort & Spa on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa uima-allas näköalalla. Jos haluat ladata akkujasi tai vain rentoutua, käy kiinteistön kylpylä-, hierontahuone- tai sauna-tiloissa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tämä majoitusliike tarjoaa tenniskenttä, golfkenttä ja vaellus, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös matkatavaroiden säilytys. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"Great location in beautiful Santa Rosa but not much more to say other than that. The rooms were tiny with no space outside of the bed and a small table. I was personally did not see the value of the 2 entrances into the room with one leading only out to the parking lot. I only stayed 1 night and felt it was enough. The bathroom was fantastic though and felt almost as big as the entire room itself. Overall I felt it was over costed for the experience."
Erittäin hyvä
109 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 2 830 MXN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Santa Rosa
Hotel La Rose sijaitsee keskustassa, ja Sonoma County Fairgrounds ja Charles M. Schulz Museum 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä historiallinen hotelli sijaitsee 6,6 km:n päässä kohteesta Spring Lake Park (puisto) ja 9,9 km:n päässä kohteesta Kendall-Jackson Wine Estate and Gardens. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja hääpalvelut. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen pääsy lähistöllä sijaitsevaan kuntoilutilaan ja juhlasali. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 140 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja 2 kokoushuonetta. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 48 yksilöllisesti sisustettua huonetta. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"一進酒店就有一種穿越時光的感覺,雖然房間設備都老舊,隱隱還有些歲月的味道,但是絲毫不影響我對它的喜歡。 因為靠路邊,所以夜裡會有些吵,總體來説還算是能睡個好覺的。 唯一讓我失望的就是前台的服務態度,一位瘦瘦的白人女士,説話敷衍且滿臉都是對亞裔的歧視。 酒店很好,希望再來,但是又擔心會有這種不愉快的體驗……"
Mahtava
103 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 1 357 MXN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Santa Rosa
The Sandman Santa Rosa Sonoma, Ascend Hotel Collection on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa lämmmitetty uima-allas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tässä motelli:ssa sinulla on pääsy myyntiautomaatti-palveluun. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"We arrived very late but checking was seamless and we had to go pick up rental car and no issues to leave luggage whilst doing this. Would stay again thank you"
Erittäin hyvä
102 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 1 964 MXN
Tarkista saatavuus
59
Hotellit kohteessa Santa Rosa
Kun yövyt hotellissa AC Hotel Santa Rosa Sonoma Wine Country, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Santa Rosa tarjoaa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys ja kuivapesu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.

"The room is neat and clean, the location is quiet and lots of restaurants around to choose. We love to stay this hotel!"
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 2 573 MXN
Tarkista saatavuus
77
Hotellit kohteessa Santa Rosa
Kun yövyt hotellissa Courtyard Santa Rosa, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Santa Rosa tarjoaa. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha-palveluun. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"The trip started out poorly because Trip.com's payment was invalid. We had to text your staff for close to an hour before we could check into our room, so were late meeting our family members for lunch. The women at the front desk were terrific and were doing everything they could - they weren't able to give us a key until the payment was straightened out. So we weren't very happy with Trio.com's service. How could something like this happen, where your payment wasn't valid? I would like a discount on my next trip due to that problem. Once we were in, the service was excellent. The room was clean and quiet. The bed was comfortable. The pool and hot tub were open until 10pm and were warm and clean. We loved soaking and swimming each evening after visiting with family. The only curve ball was that the firepit wasn't operable. A man said it was due to the weather, but it had been clear and dry so that didn't make sense. Therefore, we had to drink our Christmas Eve Prosecco (which we bought at the hotel snack bar!) in the room, since it was too cold to sit outside without a firepit. Outside of that, it was a terrific visit and we would stay again. We do hope that Trip.com makes good on the billing issue so we will use your site again."
Erittäin hyvä
79 arvostelua
8,1/10
1 yö
Alkaen 3 197 MXN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Santa Rosa
Charles M. Schulz Museum sijaitsee 4 minuutin ajomatkan päässä ja Sonoma County Fairgrounds sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 28,4 km:n päässä kohteesta Calistoga Hot Springs ja 14,9 km:n päässä kohteesta Graton Resort and Casino. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys ja lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–9.00. Käytössäsi on business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 100 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone), kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Checking in with Roy was quick and he helped to meet our needs for our stay. The pool was clean and the location was perfect to get around. The breakfast was also delicious and filling."
Mahtava
109 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 2 795 MXN
Tarkista saatavuus
85
Hotellit kohteessa Santa Rosa
Sonoma County Fairgrounds ja Charles M. Schulz Museum sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 27,5 km:n päässä kohteesta Calistoga Hot Springs ja 10,1 km:n päässä kohteesta Graton Resort and Casino. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.30–10.00. Käytössäsi on tietokonepiste, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Kaikissa 36 huoneessa on ilmastointi ja LED-TVt. Huoneiden pillowtop-patjallisissa sängyissä on egyptinpuuvillaiset lakanat. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, sadesuihkupää ja ilmaiset hygieniatuotteet.

"Ystävällinen ja apullinen ongelman ratkaisemisessa Aamiainen oli yksinkertainen mutta hämmästyttävä. Parkkipaikka on myös käytössä 21 dollarilla ja turva on hyvin tehty."
Mahtava
104 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 1 916 MXN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Santa Rosa
Kun yövyt hotellissa Hyatt Regency Sonoma Wine Country, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa lämmmitetty uima-allas. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua käymällä kiinteistön hierontahuone- tai sauna-sivustolla. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Pysäköintihetkellä siemaile drinkkiä baari:ssa tai piristä aistejasi kahvilla kahvila:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy parila-, puutarha- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"Staying at the Hyatt was wonderful! I will come back again for the: 🛎️ Excellent Customer service 🍽️ Great breakfast 🐾 Pet friendly rooms 🛀 Bathtub 🏊Pool 📆Easy Booking 🌏 Location Nearby shopping mall, downtown restaurants, public transportation 40 minutes to SFO 15 minutes to Wine Country 20 minutes from Russian River"
Erittäin hyvä
108 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 2 691 MXN
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Baarit tarjoavat hotellit kohteessa Santa Rosa

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Santa Rosa?

Santa Rosa tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Hotel la Rose (alkaen 1 415 MXN), Flamingo Resort & Spa (alkaen 2 697 MXN) ja Hyatt Regency Sonoma Wine Country (alkaen 2 090 MXN) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Santa Rosa hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Santa Rosa keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 3 909 MXN, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 5 687 MXN.

Mitkä hotellit kohteessa Santa Rosa tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Santa Rosa tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Santa Rosa tarjoavat uima-altaan?

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Santa Rosa Sonoma (alkaen 2 326 MXN), Flamingo Resort & Spa (alkaen 2 697 MXN) ja Holiday Inn Express SANTA ROSA NORTH by IHG (alkaen 2 110 MXN) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Santa Rosa tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Motel 6 Santa Rosa - South (alkaen 1 276 MXN), Hotel la Rose (alkaen 1 415 MXN) ja La Quinta Inn & Suites by Wyndham Santa Rosa Sonoma (alkaen 2 326 MXN) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa Santa Rosa tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita?

Väsyttääkö matkustaminen? Flamingo Resort & Spa (alkaen 2 697 MXN) tarjoaa huippuluokan kylpyläpalveluita.

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Santa Rosa on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Santa Rosa hotellit ja tietoa aiheesta Baarit

Hotellien lukumäärä9
Arvosteluiden lukumäärä917
Korkein hinta4 632 MXN
Edullisin hinta1 782 MXN
Keskimääräinen hinta (arkisin)3 909 MXN
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)5 687 MXN