Rüdesheim am Rhein

Pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Rüdesheim am Rhein palvelulla Pysäköinti.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein

Tutustu Pysäköinti -hotellivalikoimaan kohteessa Rüdesheim am Rhein
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
52
Hotel Rüdesheimer Hof
Hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein
Drosselgasse (vanhakaupunki) ja Georg Breuerin viinitila sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 0,3 km:n päässä kohteesta Rüdesheimin lelumuseo ja 0,4 km:n päässä kohteesta Keskiaikainen kidutusmuseo. Tämän hotellin tarjontaan kuuluu vaellus- ja pyöräilyreitit lähistöllä. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 6.30–10.00. Vastaanotto on avoinna rajoitetusti. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Kaikkien 36 huoneen mukavuuksiin kuuluu ilmastointi. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja hammasharjat ja -tahna. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.

"I had a very pleasant stay at Rudesheimer. The hotel has character, especially the dining area. The bed was comfortable and the room was adequate to my needs. Breakfast was an extensive buffet."
Erittäin hyvä
34 arvostelua
8,0/10
1 yö
Alkaen 1 985 TWD
Tarkista saatavuus
68
Hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein
Kun yövyt hotellissa Breuer's Rüdesheimer Schloss, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Rüdesheim am Rhein tarjoaa. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten puutarha. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.

"Juuri Galilean kadulla, kun haluan viinaa, en voi juoda. Hotelliruoka on hyvin ominaista, ja kolme ihmistä laulavat, ja paikalliset arvostelut ovat korkeat."
Mahtava
51 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 4 113 TWD
Tarkista saatavuus
60
Hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein
The family-run guest house is located in the historic wine town of Rüdesheim am Rhein, directly on the Rhine promenade in the picturesque Old Town. The Rüdesheim Cable Car is just a 2-minute walk away. Free WiFi is available. All rooms at Pension Post Rüdesheim feature a TV, a seating area, and a private bathroom with a bath or shower. Some rooms also offer a balcony or views of the Rhine. Breakfast is served at the Hotel Rheinstein, just 328 feet from Pension Post, located at Rheinstraße 20. Check-in also takes place at the Hotel Rheinstein. Upon arrival, guests receive a complimentary welcome drink. The guest house also features a wine and gift shop. The property is located on the corner of the famous Drosselgasse, with various restaurants and cafés within 164 feet. The Rüdesheim Pier is 656 feet away, while Rüdesheim (Rhein) Train Station is 1476 feet from the property. Das familiengeführte Gästehaus liegt im historischen Weinort Rüdesheim am Rhein direkt an der Rheinpromenade in der malerischen Altstadt. Die Seilbahn Rüdesheim ist nur 2 Gehminuten entfernt. WLAN nutzen Sie kostenfrei. Alle Zimmer der Pension Post Rüdesheim verfügen über einen TV, einen Sitzbereich sowie ein eigenes Bad mit Badewanne oder Dusche. Einige Zimmer bieten zudem einen Balkon oder Blick auf den Rhein. Das Frühstück findet im Hotel Rheinstein statt, nur 328 foot von der Pension Post entfernt in der Rheinstraße 20. Der Check-in erfolgt ebenfalls im Hotel Rheinstein. Bei der Ankunft erhalten Sie von uns einen Welcome-Drink aufs Haus. In der Pension Post erwartet Sie außerdem ein Wein- und Geschenkeladen. Die Unterkunft befindet sich an der Ecke der berühmten Drosselgasse, und verschiedene Restaurants und Cafés erreichen Sie innerhalb von 50 Metern. Der Rüdesheimer Anleger liegt 656 foot entfernt, während der Bahnhof Rüdesheim (Rhein) in 450 Metern Entfernung zu finden ist.
7 arvostelua
7,1/10
1 yö
Alkaen 1 701 TWD
Tarkista saatavuus
52
Hotel Unter den Linden
Hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein
Drosselgasse (vanhakaupunki) ja Ferdinand-Freiligrath Museum sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 27,1 km:n päässä kohteesta Loreley (kallio) ja 0,5 km:n päässä kohteesta Assmanshausenin tuolihissi. Hyödynnä terassi, puutarha ja ilmainen langaton internetyhteys. Tämän hotellin palveluihin kuuluu concierge-palvelut ja myyntiautomaatti. Majoituspaikan ravintola, Rheinterrasse, on hyvä paikka lounaan tai illallisen nauttimiseen; ravintolan erikoisuuksiin kuuluu paikallinen keittiö. Palveluihin kuuluu myös kahvila ja huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 8.00–10.00. Käytössäsi on express-uloskirjautuminen, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja matkatavarasäilytys. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 26 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, hiustenkuivaaja ja kylpytakit. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.

"很滿意,就在萊茵河邊,室外葡萄園下休憩很舒服,店員帥哥和美女都很nice,推薦了ring ticket的一日遊路線和購票方式,退房的時候正好老闆娘在,愉快的打了個招呼,祝生意興隆,以後有機會會帶家人和朋友來!"
Erittäin hyvä
33 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 4 839 TWD
Tarkista saatavuus
23
Gästehaus Vis-A-Vis
Hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein
7,0/10
1 yö
Alkaen 1 917 TWD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein
Weinhotel des Riesling Zum Grünen Kranz sijaitsee historiallisella alueella, ja Drosselgasse (vanhakaupunki) ja Keskiaikainen kidutusmuseo 5 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 0,2 km:n päässä kohteesta Klunkhardshof ja 0,3 km:n päässä kohteesta Georg Breuerin viinitila. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu majoituspaikan yhteyteen kuuluva viinitila ja vuokrattavat polkupyörät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, ostosmahdollisuuksia paikan päällä ja hääpalvelut. Lähistöllä sijaitseville nähtävyyksille pääsee helposti alueellisilla kuljetuksilla (lisämaksusta). Der Weingarten palvelee asiakkaita tai voit hyödyntää hotellin kahvilan tai huonepalvelun (rajoitettuina aikoina) tarjonnan. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–10.00. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 132 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuoneita. Asiakkailla on käytössään maksulliset lentokenttäkuljetukset ja maksulliset kuljetukset majoituspaikasta rautatieasemalle. Tässä majoituspaikassa on 44 kodikasta huonetta. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.

"Netter Empfang, toller Service Hotel schon etwas in die Jahre gekommen aber super gute Lage"
Hyvä
65 arvostelua
7,8/10
1 yö
Alkaen 2 768 TWD
Tarkista saatavuus
99+
Hotel Altdeutsche Weinstube
Hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein
With a stay at Altdeutsche Weinstube, you'll be centrally located in Ruedesheim am Rhein, within a 10-minute walk of Medieval Torture Museum and Drosselgasse. This hotel is 0.4 mi (0.7 km) from Siegfried’s Mechanical Music Cabinet and 2.4 mi (3.9 km) from Niederwald Monument. Enjoy recreation amenities such as an attached winery or take in the view from a terrace. Additional features at this hotel include complimentary wireless internet access, concierge services, and babysitting (surcharge). Take advantage of the hotel's room service (during limited hours). A complimentary full breakfast is included. Featured amenities include complimentary newspapers in the lobby, multilingual staff, and luggage storage. Planning an event in Ruedesheim am Rhein? This hotel has 2583 square feet (240 square meters) of space consisting of conference space and a meeting room. Self parking (subject to charges) is available onsite. Stay in one of 39 guestrooms featuring flat-screen televisions. Your pillowtop bed comes with down comforters. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers.

"房間是複式,一樓是衞生間和客廳,二樓是兩個大床房,位於頂樓,特別乾淨,床品很舒服,兩個大床房能躺在床上看星星,小朋友們特別激動。早餐很豐富。酒店外部裝飾和餐廳復古,房間內部我喜歡的原木風格,非常棒的一次體驗。 隔壁停車場夜間免費,白天收費。 注意,前台不是24小時,如果晚6點以後到店,要提前電話。我是堵在高速上,電話了前台,告訴我了密碼,大門口摁了密碼拿到了鑰匙。"
Erittäin hyvä
91 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 3 575 TWD
Tarkista saatavuus
61
Hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein
Hotel Felsenkeller sijaitsee vain muutaman askeleen päässä kohteista Drosselgasse (vanhakaupunki) ja Rüdesheimin käysirata. Tämä hotelli sijaitsee 0,1 km:n päässä kohteesta Keskiaikainen kidutusmuseo ja 0,2 km:n päässä kohteesta Klunkhardshof. Hyödynnä vuokrattavat polkupyörät, terassi ja puutarha. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Kaikkien 60 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, jossa on suihku. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.

"位置絕佳,房間非常乾淨,早餐豐富,樓下酒吧一直營業到夜裡2點,非常適合出遊"
Erittäin hyvä
47 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 2 941 TWD
Tarkista saatavuus
56
Hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein
Hotel Zum Baeren sijaitsee keskustassa, joten Georg Breuerin viinitila löytyy kivenheiton päästä ja Drosselgasse (vanhakaupunki) puolestaan vain 10 minuutin kävelymatkan päästä. Tämä hotelli sijaitsee 3,1 km:n päässä kohteesta Niederwaldin muistomerkki ja 5,7 km:n päässä kohteesta Assmanshausenin tuolihissi. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu majoituspaikan yhteyteen kuuluva viinitila ja vuokrattavat polkupyörät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, kiertoajelu-/lippupalvelu ja myyntiautomaatti. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Lisämaksullinen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 8.00–11.00 ja viikonloppuisin klo 8.00–11.00. Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Kaikkien 24 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja vedenkeitin.

"服務超預期"
Erittäin hyvä
49 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 3 537 TWD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein
Drosselgasse (vanhakaupunki) ja Rüdesheimin lelumuseo sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä kylpylälomalle soveltuva hotelli sijaitsee 0,4 km:n päässä kohteesta Georg Breuerin viinitila ja 0,7 km:n päässä kohteesta Keskiaikainen kidutusmuseo. Voit rentoutua ja hemmotella itseäsi palveluihin kuuluvassa täyden palvelun kylpylässä. Paikan päällä on lisäksi sisäuima-allas, poreallas sekä sauna. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, kiertoajelu-/lippupalvelu ja juhlasali. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–10.00. Käytössäsi on kielitaitoinen henkilökunta, tallelokero vastaanotossa ja hissi. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Kaikkien 26 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, työpöytä ja oleskelualue.
3 arvostelua
6,5/10
1 yö
Alkaen 2 777 TWD
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Pysäköinti tarjoavat hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Rüdesheim am Rhein

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Weingut Jacob Lill IV. Nachfolger

9,5/10
Mahtava
Lähetetty2.5.2025
Vieraskäyttäjä
This is not a hotel, more like B&B. No reception, no wifi, no coffee / tea making facility. Cash only which Trip.com fail to let us know. However, the service was very good. The owner show us the room, let us know what to see in the town and where to eat. When we request earlier breakfast, they happily provide early breakfast. Breakfast was excellent, everything was fresh and tasty. The owner even took us to the train station in the morning, saving us to walk 20min. Much appreciated.
Hinta yötä kohden alkaen:4 599 TWD

Rheinhotel Lamm

8,7/10
Erittäin hyvä
Lähetetty14.10.2023
HARBOR MIN
本來到酒店餐廳準備吃個晚餐,也許是餐廳男接待對老闆有很大很大怨氣,也許就是種族歧視主義,完全漠視我們,態度極其淡漠,做人起碼的教養和禮貌都沒有,給德國人民丟臉!!!
Hinta yötä kohden alkaen:3 460 TWD

Hotel Zwei Mohren

8,4/10
Erittäin hyvä
Lähetetty11.11.2025
白伟明
Easy for short stay and convenient to use public transportation! Rooms is clean and breakfast is good!
Hinta yötä kohden alkaen:2 398 TWD

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Rüdesheim am Rhein?

Rüdesheim am Rhein tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Hotel Rüdesheimer Hof - Superior (alkaen 2 224 TWD), Breuer's Rüdesheimer Schloss (alkaen 3 968 TWD) ja Hotel Zwei Mohren (alkaen 2 493 TWD) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Rüdesheim am Rhein hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Rüdesheim am Rhein keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 4 908 TWD, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 5 640 TWD.

Mitkä hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein tarjoavat kuntosalitiloja?

Jagdschloss Hotel Niederwald (alkaen 4 194 TWD) tarjoaa kuntosalitiloja. Tyydytä kuntoilutarpeesi jopa matkoilla ollessasi!

Mitkä hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein tarjoavat uima-altaan?

Jagdschloss Hotel Niederwald (alkaen 4 194 TWD) ja Rheinhotel Rüdesheim - Wellness (alkaen 3 319 TWD) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Hotel Rüdesheimer Hof - Superior (alkaen 2 224 TWD), Breuer's Rüdesheimer Schloss (alkaen 3 968 TWD) ja Hotel Zwei Mohren (alkaen 2 493 TWD) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa Rüdesheim am Rhein tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita?

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Rüdesheim am Rhein on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Rüdesheim am Rhein hotellit ja tietoa aiheesta Pysäköinti

Hotellien lukumäärä16
Arvosteluiden lukumäärä647
Korkein hinta56 337 TWD
Edullisin hinta3 215 TWD
Keskimääräinen hinta (arkisin)4 908 TWD
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)5 640 TWD