Cianjur Regency

Vuoristonäköala Hotels in Cianjur Regency

Syötä päivämäärät löytääksesi uusimmat Vuoristonäköala hotellien hinnat ja saatavuuden kohteessa Cianjur Regency.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Popular Vuoristonäköala Hotels in Cianjur Regency

Tutustu näihin matkailutyyliäsi täydentäviin hotelleihin
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Palace Hotel Cipanas
Hotellit kohteessa Cipanas
Valikoidut tilat:Baari, Uima-allas, Pysäköinti
Erittäin hyvä
57 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 16 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Le Eminence Hotel Convention & Resort Ciloto - Puncak
Hotellit kohteessa Cipanas
Sija 5 listalla Näköalamaisemat Hotellit kohteessa Länsi-Jaava
Valikoidut tilat:Baari, Uima-allas, Pysäköinti
Mahtava
958 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 43 EUR
Tarkista saatavuus
97
Hotellit kohteessa Cipanas
Valikoidut tilat:Uima-allas, Pysäköinti, Parila
Mahtava
12 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 13 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Cipanas
Valikoidut tilat:Uima-allas, Kuntosali
Erittäin hyvä
43 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 26 EUR
Tarkista saatavuus
57
Hotellit kohteessa Mande
Farmstay Manangel sijaitsee joen rannalla, ja Cipanasin presidentin palatsi sijaitsee 21,2 kilometrin päässä ja Taman Bunga Nusantara 24,7 kilometrin päässä majoituspaikasta. Tämä maalaistalo sijaitsee 25,9 km:n päässä kohteesta Cibodasin kasvitieteellinen puutarha ja 28,3 km:n päässä kohteesta Sevillage-luontopuisto. Hyödynnä terassi, puutarha ja ilmainen langaton internetyhteys. Tämän maalaistalon palveluihin kuuluu kiertoajelu-/lippupalvelu ja piknikalue. Ilmainen paikallinen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 8.00–10.00. Vastaanotto on avoinna rajoitetusti. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 4 kodikasta huonetta. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon.
Mahtava
83 arvostelua
9,6/10
1 yö
Alkaen 14 EUR
Tarkista saatavuus
79
Berlian Resort Cipanas
Hotellit kohteessa Cipanas
Berlian Resort sijaitsee vuoristossa, ja Cipanasin presidentin palatsi ja Sevillage-luontopuisto sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä huvila sijaitsee 3,1 km:n päässä kohteesta Cibodasin kasvitieteellinen puutarha ja 4,8 km:n päässä kohteesta Puncakin teeplantaasi. Hyödynnä ulkotenniskenttä, terassi ja puutarha. Tämän huvilan palveluihin kuuluu myös piknikalue ja grilli. Berlian Resort tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Hotelli järjestää ilmaiset kutsut, joissa voit tavata muita asiakkaita. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, business center ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Tässä majoituspaikassa on 84 huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö. Jokaisessa huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu 21-tuumainen plasmatelevisio. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja oleskelualue.

"harganya murah, pemandangan sangat indah, sangan nyaman, bersih dan dingin🥰 benar2 pemandangannya sangat indah udah gitu affordable banget harga nya🤭"
Mahtava
7 arvostelua
9,7/10
1 yö
Alkaen 7 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Ciloto,Cipanas
Valikoidut tilat:Uima-allas
Erittäin hyvä
215 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 15 EUR
Tarkista saatavuus
69
Hotellit kohteessa
Cipanasin presidentin palatsi sijaitsee 1 minuutin ajomatkan päässä ja Cibodasin kasvitieteellinen puutarha 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 7,3 km:n päässä kohteesta Taman Bunga Nusantara ja 9,6 km:n päässä kohteesta Puncakin teeplantaasi. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys ja juhlasali. Rendos Restaurant palvelee hotellin asiakkaita, ja halutessasi voit myös hyödyntää kahvilan tarjonnan. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 76 kodikasta huonetta. Huone siivotaan kerran yöpymisen aikana. Huoneissa on puhelin.

"Well, it was a nice stay. All the staff was very nice, kind, cooperative, polite and professional. Particularly, young lady at the reception counter...I dont know her name...was very polite and humble and helpful. The food was good and delicious. Location is also very ideal in all respects."
Erittäin hyvä
24 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 14 EUR
Tarkista saatavuus
42
Hotellit kohteessa Cipanas
Kun yövyt hotellissa Anamcara Hotel & Convention, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kohteeseen Sindangjaya. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten lasten leikkipaikka. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"Batu banget pesen hotel td jam 7an abis magrib, sampe sini jam 11an lewat. Pas pertama kali sampe hotelnya, kece bgt view landscape tangganya. Begitu liat aslinya,ternyata lebih bagus dari foto fotonya Hotelnya bangus banget, bangunan baru, cozy, staffnya ramah, aksesnya mudah, kamar mandinya bersih pokoknya worth it banget buat menginap di area puncak cipanas."
Mahtava
13 arvostelua
9,4/10
1 yö
Alkaen 19 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Ciloto,Cipanas
Sija 3 listalla Näköalamaisemat Hotellit kohteessa Länsi-Jaava
Grand Aston Puncak Hotel & Resort sijaitsee vuoristossa, ja Puncakin solatie ja Sevillage-luontopuisto sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 20 km:n päässä kohteesta Taman Safari Indonesia (eläintarha) ja 4 km:n päässä kohteesta Puncakin teeplantaasi. Hemmottele itseäsi kylpylässä, jonka hoitoihin kuuluu muun muassa hierontapalvelut. Käytössäsi on myös ulkouima-allas. Grand Aston Puncak Hotel & Resort tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja hissi. Palveluihin kuuluu ilmainen valet-pysäköinti. Kaikissa 221 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä minibaari. Jokaisessa huoneessa on patio. Mukavuuksiin kuuluu älytelevisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

"As premium Hotel, it's organised clean and very good location. Farther more has very beautiful green mountains around, high quality of services and facilities. Clean tidy Room and very cozy bed. Good breakfast has wide variety for options and tastes. The staff friendly,"
Erittäin hyvä
142 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 48 EUR
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki Vuoristonäköala hotellit kohteessa Cianjur Regency

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Cianjur Regency

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Eton Asia Villas-Kota Bunga

7,5/10
Lähetetty3.4.2025
Vieraskäyttäjä
Owner nya baik kami di kasih upgrade villa yang lebih bagus dan staff nya ramah... pengalaman pertama dan memuaskan... berharap nanti kami sekeluarga bisa nginap disana kembali...
Hinta yötä kohden alkaen:54 EUR

Puncak Inn Resort Hotel

6,8/10
Lähetetty17.10.2024
harrisshrdj
The hotel used to be a luxurious hotel with a wide range of facility from pool, tennis court, restaurant, etc.. It is non air conditioned but have a very pleasant weather.. room includes daily breakfast (a buffet of fried rice, noodle, and sunny side up)
Hinta yötä kohden alkaen:17 EUR

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja Vuoristonäköala-hotelleita kohteessa Cianjur Regency?

Matkustatpa sitten maahan Cianjur Regency liike- tai lomamatkalle, Le Eminence Puncak Hotel Convention & Resort (alkaen 55 EUR) , Palace Hotel (alkaen 20 EUR) ja Grand Metro Hotel Puncak (alkaen 19 EUR) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Cianjur Regency Vuoristonäköala-hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Cianjur Regency keskimääräinen Vuoristonäköala-hotelliyöpymisen hinta arkisin on 89 EUR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 100 EUR.

Mitkä Vuoristonäköala-hotellit kohteessa Cianjur Regency tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Cianjur Regency on paljon uima-altaan sisältäviä Vuoristonäköala-hotelleita. Le Eminence Puncak Hotel Convention & Resort (alkaen 55 EUR), Palace Hotel (alkaen 20 EUR) ja Grand Metro Hotel Puncak (alkaen 19 EUR) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä Vuoristonäköala-hotellit kohteessa Cianjur Regency tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä Vuoristonäköala-hotellit kohteessa Cianjur Regency tarjoavat kylpylän?

Väsyttääkö matkustaminen? Le Eminence Puncak Hotel Convention & Resort (alkaen 55 EUR) ja Palace Hotel (alkaen 20 EUR) tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita.

Mitkä Vuoristonäköala-hotellit kohteessa Cianjur Regency tarjoavat aamiaisen?

Mitkä Vuoristonäköala-hotelleista kohteessa Cianjur Regency ovat ylellisiä hotelleita?

Mitä tarjouksia Vuoristonäköala-hotelleista kohteessa Cianjur Regency on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia Vuoristonäköala-hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Tietoa tyypin Vuoristonäköala hotelleista kohteessa Cianjur Regency

Hotellien lukumäärä19
Arvosteluiden lukumäärä1,507
Edullisin hinta21 EUR
Korkein hinta1 323 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)100 EUR
Keskimääräinen hinta (arkisin)89 EUR