Ketjun Holiday Inn majoituspaikat kohteessa Brighton ja Hove
Holiday Inn

Ketjun Holiday Inn majoituspaikat kohteessa Brighton ja Hove

Valitsemalla päivämäärät näet viimeisimmät hinnat ja saatavuuden ketjun Holiday Inn majoituspaikoissa kohteessa Brighton ja Hove

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+
Hotelliketju
LeonardoTravelodge Hotels LimitedMercureDoubleTree by HiltonStaybridge SuitesIbis

1 parasta ketjun Holiday Inn majoituspaikkaa kohteessa Brighton ja Hove

Tutustu ketjun Holiday Inn upeiden majoituspaikkojen valintaamme kohteessa Brighton ja Hove
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
Hotellit kohteessa Brighton ja Hove00
VVieraskäyttäjä 2025.11.24
We had a very pleasant stay at the Holiday Inn Brighton. The room was spacious, clean, and tidy, and housekeeping refreshed it every day, which we really appreciated. The service was outstanding — the staff genuinely make an effort to ensure their guests are comfortable and well looked after. We had a small request regarding the kettle in our room, as the original one had a bit of limescale build-up. The front desk handled the issue immediately and even went above and beyond by providing a brand-new kettle. This level of responsiveness really impressed us. The only minor downside is that our room was connected to the neighbouring room through a shared internal door. Although it was locked on both sides, the sound insulation was not as strong. Overall, we were very happy with our stay and would gladly return. Friendly service and great comfort!
Hyvä
132 arvostelua
7,8/10
Hinta alkaen
590 HKD
yöltä
Tarkista saatavuus
Katso kaikki ketjun Holiday Inn majoituspaikat kohteessa Brighton ja Hove

Usein kysytyt kysymykset ketjun Holiday Inn majoituspaikoista kohteessa Brighton ja Hove

Miten voin varata hotellin Trip.comista?

Varaa hotelli Trip.comissa syöttämällä matkakohteesi, matkustuspäivämäärät ja vieraiden määrä. Selaa sitten saatavilla olevia hotelleja ja valitse hotelli, jonka haluat varata. Seuraa kehotteita syöttääksesi maksutiedot ja tehdäksesi varauksen.

Miten löydän hotellitarjouksia Trip.comissa?

Trip.comissa on useita tapoja löytää edullisia hotelleja. Voit rajata hakutuloksia suodattamalla hotelleja haluamasi hintaluokan mukaan tai voit lajitella tulokset hinnan mukaan nähdäksesi edullisimmat vaihtoehdot ensin.

Mistä löydän hotellitarjouksia Trip.comista?

Trip.com tarjoaa monipuolisen valikoiman hotellitarjouksia ja kampanjoita, jotka ovat saatavilla ympäri vuoden. Löydät nämä erikoistarjoukset helposti Tarjoukset-sivultamme. Lisäksi kanta-asiakasohjelmamme jäsenenä voit kirjautua tilillesi ja löytää eksklusiivisia alennushintoja hotellilistan sivuilta.

Miten voin löytää halvempia hotellihintoja?

Joskus hotellien varaaminen keskellä viikkoa on halvempaa, mutta se riippuu myös sesongista.

Kuinka monta hotellia Trip.comissa on listattu?

Trip.comissa on yli 5 000 000 hotellia yli 230 maassa tai alueella. Etkö ole vielä päättänyt, minkä hotellin varaisit? Selaa sivustoamme saadaksesi ideoita!

Voinko peruuttaa tai muuttaa hotellivaraukseni Trip.comissa?

Tämä riippuu hotellin käytännöistä ja peruutuspäivästä. Tarkista peruutusehdot asiaankuuluvien hotellien sivuilta. Jos haluat peruuttaa tai muuttaa varauksesi, kirjaudu sisään Trip.com-tilillesi, siirry kohtaan "Omat varaukset" ja noudata ohjeita.

Miten voin ottaa yhteyttä Trip.comin asiakastukeen?

Voit ottaa yhteyttä Trip.comin ympärivuorokautiseen asiakastukeen vierailemalla Trip.comin Tukikeskuksessa ja lähettämällä pyynnön. Voit ottaa yhteyttä myös puhelimitse tai palvelu-chatin kautta sijainnistasi riippuen.