Madurain piirikunta

Hotellit aamiaisella kohteessa Madurain piirikunta

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Madurain piirikunta palvelulla Aamiainen.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Kohteen Madurain piirikunta hotellit aamiaisella

Tutustu Aamiainen -hotellivalikoimaan kohteessa Madurain piirikunta
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
54
Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
JC Residency Madurai on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Kun yövyt tässä hotelli:ssa, maksat Rajaji Park:sta 876m ja Madurai Corporation Eco Park 649m. Lisäksi Arulmigu Prasanna Venkatachalapathi Temple on vain 489m päässä. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä kylpylä, hierontahuone tai jalkakylpy. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha-palveluun. Tämä kiinteistö tarjoaa myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Lähin lentokenttä on Madurai Airport, jonne pääset autolla 33 min kuluttua. Lähin rautatieasema, Madurai Junction, on 15 min ajomatkan päässä hotellista.

"One word …excellent …great service from Akash front office and kartikeya from the beauty parlour"
Mahtava
67 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 56 AUD
Tarkista saatavuus
16
Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Experience an abundance of unparalleled facilities and features at Hotel Vilvaas. Maintain seamless communication using the complimentary Wi-Fi at hotel.Guests can avail parking facilities at the hotel. For extended visits or whenever required, the laundry service ensures your preferred travel garments remain fresh and accessible.During leisurely days and evenings, on-site amenities such as daily housekeeping enable you to fully enjoy your accommodation.At Hotel Vilvaas, every guestroom is provided with convenient amenities and fittings to ensure a comfortable stay. Elevate your experience at hotel with the knowledge that certain rooms are equipped with air conditioning, ensuring a more pleasant stay for you.

"we booked a bunk bed as myself and my sister want to experience the bunk bed .. the rooms were compact .. but it was good restroom was decent. we booked it as we were only meant to sleep to catch the early morning flight .. if u plan to stay for long days better check for the photo and then book it.. if u need more space then this room won't suit ."
62 arvostelua
7,5/10
1 yö
Alkaen 19 AUD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Grand Madurai by GRT Hotels sijaitsee bisnesalueella, ja St. Mary's Cathedral Church ja Meenakshi Ammanin temppeli sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 7 km:n päässä kohteesta Gandhi Museum - Madurai ja 7,4 km:n päässä kohteesta Madurai Government Museum. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja höyrysauna. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja juhlasali. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Palveluihin kuuluu ilmainen valet-pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 120 ilmastoitua huonetta, joissa on takka ja äly-tv:t. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja työpöytä.

"It was a fantastic experience with the staff at the hotel . The overall experience with the hotel was great."
Mahtava
76 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 92 AUD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Heritage Madurai on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana kylpylä- tai hierontahuone-tiloissa. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tästä huvila:sta löydät myös palvelut, kuten puutarha, lasten leikkipaikka ja pelihuone. Lisämukavuutta lisäävät myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"Très bon hôtel de type colonial vieillot avec beaucoup de charme. Bien sûr il n’est plus dans le coup sur quelques détails comme l’information inexistante (horaires, menus resto, room service, cours de yoga ) Le resto le soir est en buffet pas mal mais ferme tôt. Mais bien"
Mahtava
70 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 87 AUD
Tarkista saatavuus
47
Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Meenakshi Ammanin temppeli ja Gandhi Museum - Madurai sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 5,2 km:n päässä kohteesta Milan'em Mall ja 6,3 km:n päässä kohteesta Madurai Government Museum. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ulkouima-allas, ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Melting Pot palvelee majoituspaikan asiakkaita. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin. Käytössäsi on business center, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 69 yksilöllisesti kalustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa minibaari ja taulutelevisio. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Kylpyhuoneesta löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hammasharjat ja -tahna. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja vedenkeitin.

"Room is spacious, great Bar and food. Staff were very friendly and helpful."
Mahtava
51 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 90 AUD
Tarkista saatavuus
19
Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Located in Madurai, within a 12-minute walk of Meenakshi Temple and 400 yards of Madurai Railway Station, Hotel Sabareesh Park has accommodations with a restaurant and free WiFi as well as free private parking for guests who drive. The property is around a 7-minute walk from Koodal Azhagar Temple, 1.3 miles from Tirumalai Nayakkar Palace and 1.9 miles from Aarapalayam Bus Terminus. The property provides room service, a 24-hour front desk and currency exchange for guests. At the hotel, rooms are equipped with a closet. Complete with a private bathroom equipped with a shower and free toiletries, the rooms at Hotel Sabareesh Park have a flat-screen TV and air conditioning, and some rooms have a seating area. Guest rooms will provide guests with a desk and an electric tea pot. The accommodation offers a buffet or vegetarian breakfast. Vaigai River is 3.2 miles from Hotel Sabareesh Park, while Vandiyur Mariamman Teppakulam is 3.5 miles away. Madurai Airport is 8.7 miles from the property, and the property offers a paid airport shuttle service.

"I had a wonderful stay at this hotel. The room was incredibly spacious and comfortable, and the bathroom was exceptionally large—one of the most spacious I’ve seen in a hotel. Everything was spotlessly clean, reflecting the high standards of the housekeeping staff. Another big plus is the location: the hotel is within walking distance from the temple, which made our visit even more convenient and peaceful. The management was professional, courteous, and always ready to help. Overall, a fantastic experience. Highly recommended for anyone visiting the area!"
112 arvostelua
7,4/10
1 yö
Alkaen 39 AUD
Tarkista saatavuus
79
Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Regency Madurai by GRT Hotels on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Suuntaa paikkaan sisällä uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tämä kiinteistö tarjoaa myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Decent hotel. Staffs are friendly. Look for manager Mr Rajaram. He is one of the best and friendly manager there. Can stay with family."
Erittäin hyvä
51 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 79 AUD
Tarkista saatavuus
48
Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Fortune Pandiyan Hotel, Madurai - Member ITC Hotels' Group sijaitsee business-alueella, ja Meenakshi Ammanin temppeli ja Madurai Government Museum 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä kylpylälomalle soveltuva hotelli sijaitsee 2,5 km:n päässä kohteesta Milan'em Mall ja 2,5 km:n päässä kohteesta Gandhi Museum - Madurai. Täyden palvelun kylpylässä voit rentoutua muun muassa hieronnassa. Paikan päällä on lisäksi ulkouima-allas sekä kuntosali. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja. Hotellin ravintola, The Orchid, on hyvä paikka lounaan tai illallisen nauttimiseen. Palveluihin kuuluu myös ympärivuorokautinen huonepalvelu. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.30. Käytössäsi on business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 57 huoneessa on ilmastointi, minibaari sekä äly-tv:t. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja työpöytä.

"It was good.. bit expensive though.."
Mahtava
67 arvostelua
9,4/10
1 yö
Alkaen 53 AUD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Gateway Madurai on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana kylpylä- tai hierontahuone-tiloissa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten parila, puutarha, lasten leikkipaikka ja pelihuone. Lisämukavuutta lisäävät myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Good colonial style rooms. Good for those looking for peace and quiet"
Mahtava
67 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 107 AUD
Tarkista saatavuus
54
Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Meenakshi Ammanin temppeli ja Goripalayam Mosque sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 3,6 km:n päässä kohteesta Milan'em Mall ja 3,6 km:n päässä kohteesta Madurai Government Museum. Tässä hotellissa on merkityt tupakointialueet. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja hissi. Kaikissa 16 huoneessa on ilmastointi ja LCD-televisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneissa on suihku, jossa on sadesuihkupää. Huone siivotaan kerran yöpymisen aikana. Huoneissa on työpöytä ja ilmainen pullovesi.
Erittäin hyvä
8,4/10
1 yö
Alkaen 32 AUD
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Aamiainen tarjoavat hotellit kohteessa Madurain piirikunta

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Madurain piirikunta

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen
9,2/10
Mahtava
VVieraskäyttäjäThis was my 1st stay for 2 nights and I really enjoyed this Hotel Madurai Kitchen food /hotel service /and very friendly staffs . The security was awesome .Makes you feel very safe in this Hotel . Location was great too .Close by to all the important places to visit . Everything was great . Thank You Marriot Madurai . Hope my next stay I can have a room which has a better view rather than partial brick walls although I did not mention to the Reception
Courtyard by Marriott Madurai

Courtyard by Marriott Madurai

Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Hinta yötä kohden alkaen:123 AUD
8,3/10
Erittäin hyvä
Mmayur apteNear to airport but outskirts of Madurai city. New and decent size rooms, all necessary amenities available. Staff at reception friendly and helpful. Reaustrant staff also friendly. However, menu can be improved and taste of North Indian dishes needs improvement. Overall good experience.
Amika Hotel,Madurai - Near Airport

Amika Hotel,Madurai - Near Airport

Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Hinta yötä kohden alkaen:60 AUD
8,3/10
Erittäin hyvä
VVieraskäyttäjäStayed in May at Avenue 11. Wonderful property. Was new. Stayed in a room called Superior Suite which accommodated my family comfortably. Had 2 king size beds and really comfortable rooms. The Hot water and pressure is the best i have experienced. Very nicely staffed and very courteous. Wonderful experience all to tether
Avenue 11 Premium Stays Madurai

Avenue 11 Premium Stays Madurai

Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Hinta yötä kohden alkaen:51 AUD
8,1/10
Erittäin hyvä
VVieraskäyttäjäStayed there for 3 nights and no hot water for 1 day later on we got hot water and room is big for 4 people and the management will do the needful in polite and quick way.
Gopuram Grand

Gopuram Grand

Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Hinta yötä kohden alkaen:78 AUD
8,0/10
Erittäin hyvä
VVieraskäyttäjäNice place to stay. Very spacious and well thought arrangement for the rooms. Located in a very good locality in madurai. All locations are very much reachable. It is beneficial if we book as a package since we can enjoy a complete 3 bhk apartment with good balconies and amenities. Staffs are very good and ready to take our inputs. Few improvements: 1. Balconies can be maintained better; 2. Services like cleaning, food, etc, are good but bit delayed and communication between the guest and staff could be timely. Having said that, gm ms. Ramana manages the situation well. 3. Breakfast could be better and overall food experience needs improvement. If not for the above points said, would have rated it as excellent. Overall a very good budget stay in madurai. We strongly recommend vishwa residency.
Viswa Residency by Azalea

Viswa Residency by Azalea

Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Hinta yötä kohden alkaen:32 AUD
7,9/10
Hyvä
VVieraskäyttäjäThe hotel had very friendly staff and the breakfast was very nice. The room was clean and comfortable, and overall service was great. The only downside was the location — it’s bit far from the main attractions and not very convenient for walking to temple area but you can get three wheelers any time for transportation.
Astoria Hotels Madurai

Astoria Hotels Madurai

Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Hinta yötä kohden alkaen:53 AUD
7,3/10
VVieraskäyttäjäIt was a good experience, good staff, good cleanliness, nice ambiance, rooms are beautiful, only problem is that it is far from the main road so taking a cab or auto would be problematic otherwise my stay here was good.
Moshis Nest

Moshis Nest

Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Hinta yötä kohden alkaen:21 AUD
7,1/10
VVieraskäyttäjäHotel is good. The room is clean and comfortable. Breakfast was simple but decent. Services were also good. Location is close to the mattuthavani bus stand. For me since i travel-led by train i found it quite a distance. But other than that everything is good about the hotel. Surely recommended!. The hotel is good. I found the room clean and comfortable, and the amenities were all satisfactory. Appreciate the prompt services rendered. Food was good, complimentary breakfast was simple but decent. Overall an excellent choice if one is travel-ling by bus from mattuthavani. I found it a bit far from the railway station, but in spite of this i liked the hotel very much. Don't have images
CR Grande

CR Grande

Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Hinta yötä kohden alkaen:32 AUD
5,9/10
VVieraskäyttäjäThe staff was friendly and helpful. However, if I have to leave the building for breakfast and have no choice, then that's a poor service. Otherwise, everything was fine.
Hotel Lotus

Hotel Lotus

Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Hinta yötä kohden alkaen:36 AUD
5,6/10
VVieraskäyttäjäIf you are looking at a quick comfortable stay with a low budget, this is a good place. Centrally located, you can move around quickly.
Hotel Ramtel Inn

Hotel Ramtel Inn

Hotellit kohteessa Madurain piirikunta
Hinta yötä kohden alkaen:26 AUD

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja palvelun Aamiainen tarjoavia hotelleita kohteessa Madurain piirikunta?

Matkustatpa sitten maahan Madurain piirikunta liike- tai lomamatkalle, Courtyard by Marriott Madurai (alkaen 98 AUD) , Heritage Madurai (alkaen 95 AUD) ja Gateway Madurai (alkaen 107 AUD) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Madurain piirikunta palvelun Aamiainen tarjoavien hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Madurain piirikunta keskimääräinen Aamiainen sisältävän hotelliyöpymisen hinta arkisin on 86 AUD, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 87 AUD.

Mitkä palvelun Aamiainen kohteessa Madurain piirikunta tarjoavista hotelleista ovat ylellisiä hotelleita?

Monet palvelun Aamiainen kohteessa Madurain piirikunta tarjoavista hotelleista ovat ylellisiä hotelleita. Courtyard by Marriott Madurai (alkaen 98 AUD), Heritage Madurai (alkaen 95 AUD) ja Gateway Madurai (alkaen 107 AUD) ovat erittäin suosittuja.

Mitä kampanjoita palvelun Aamiainen kohteessa Madurain piirikunta tarjoavissa hotelleissa on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Madurain piirikunta hotellit ja tietoa aiheesta Aamiainen

Hotellien lukumäärä46
Arvosteluiden lukumäärä2,211
Korkein hinta455 AUD
Edullisin hinta53 AUD
Keskimääräinen hinta (arkisin)86 AUD
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)87 AUD