Jaffnan piirikunta

Baarilliset hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Jaffnan piirikunta palvelulla Baarit.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Parhaat baarilliset hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta

Tutustu Baarit -hotellivalikoimaan kohteessa Jaffnan piirikunta
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
88
Hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta
Jaffnan kellotorni sijaitsee 3 minuutin kävelymatkan päässä ja Jaffnan julkinen kirjasto 6 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 0,5 km:n päässä kohteesta Jaffnan vihannestori ja 0,6 km:n päässä kohteesta Our Lady of Refuge Church. Hyödynnä vuokrattavat polkupyörät ja terassi. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja lastenvahti (lisämaksusta). Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Palveluihin kuuluu myös ympärivuorokautinen huonepalvelu. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 55 huoneen varusteluun kuuluu minibaari ja LCD-televisio. Jokaisessa huoneessa on parveke tai terassi. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

"The staff were very friendly and helpful from the moment we arrived to when we departed. The rooftop bar is a nice place to relax and have a bite/nibbles. There is a supermarket within walking distance and the Jaffna market is about 500m away. Overall a good choice when staying in Jaffna."
Erittäin hyvä
62 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 87 917 KRW
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta
Subhas Hotel sijaitsee keskustassa, ja Sri Nagavihara -buddhalaistemppeli sijaitsee 4 minuutin kävelymatkan päässä ja Jaffnan kellotorni 10 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 0,9 km:n päässä kohteesta Jaffnan vihannestori ja 1 km:n päässä kohteesta Jaffnan julkinen kirjasto. Käytössäsi on terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 2 ravintolaa. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Haluatko rentoutua? Nauti muutama drinkki 2 baarissa. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 8.00–10.00. Käytössäsi on business center ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 46 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja 2 kokoushuonetta. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 30 huoneessa on ilmastointi ja LED-TVt. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja bidee. Varusteluun kuuluu puhelin, työpöytä ja oleskelualue.

"low price and location central to jaffna town are main benefits breakfast options limited bar closes around 9pm : both things could be improved to increase tourists and also modernise rooms"
Hyvä
41 arvostelua
7,9/10
1 yö
Alkaen 37 620 KRW
Tarkista saatavuus
59
Hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta
Kun yövyt hotellissa North Gate Hotel, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä olevassa sauna-keskuksessa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Nice hotel in all, a bit dirty inside, found a cigarette bud on the balcony. Amenities were a bit on the older side. Overall was ok."
Erittäin hyvä
77 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 121 039 KRW
Tarkista saatavuus
22
Hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta
Kun yövyt hotellissa Palm Beach Resort Ceylon, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä lomakohde:ssa sinulla on pääsy puutarha- ja lasten leikkipaikka-tiloihin. Lisämukavuutta lisäävät myös maksuton matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.
7,3/10
1 yö
Alkaen 25 557 KRW
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta
Tämä hotelli sijaitsee 1,8 km:n päässä kohteesta Jaffnan kuninkaanpalatsin rauniot ja 1,9 km:n päässä kohteesta Nallur Kandaswamy -temppeli. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas, kuntokeskus ja vuokrattavat polkupyörät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja pelihalli/-huone. Nauti tämän hotellin monista ruokailupaikoista, joihin kuuluu 2 ravintolaa ja kahvila. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen englantilainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.30–9.30. Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssikeskus ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 58 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä LED-TVt. Jokaisessa huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Mahtava
48 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 129 012 KRW
Tarkista saatavuus
55
Hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta
Jaffnan vihannestori ja Sri Nagavihara -buddhalaistemppeli sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,1 km:n päässä kohteesta Jaffnan kellotorni ja 1,1 km:n päässä kohteesta Jaffnan julkinen kirjasto. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, yhteinen olohuone ja juhlasali. Ilmainen paikallinen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.00–9.00. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 14 kodikasta huonetta. Satelliittikanavat tarjoavat viihdykettä jokaiselle.
1 arvostelu
7,3/10
1 yö
Alkaen 15 743 KRW
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta
The Valampuri on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Suuntaa paikkaan sisällä uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"首先酒店位置很好,應該是離火車站最近的酒店。不過設施稍顯陳舊,畢竟是10年前的酒店了,感覺價格虛高。最大的亮點就是餐廳,在這裏吃到了價廉物美的咖喱蟹,早餐的種類也很豐富,想要出行方便的可以選擇住這裏。"
42 arvostelua
7,4/10
1 yö
Alkaen 50 296 KRW
Tarkista saatavuus
92
Hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta
Tämä hotelli sijaitsee 3,2 km:n päässä kohteesta Thurkkai Amman -temppeli ja 14,1 km:n päässä kohteesta Kadurugoda-temppeli. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja hääpalvelut. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kielitaitoinen henkilökunta. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 22 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.
Hyvä
6 arvostelua
7,7/10
1 yö
Alkaen 74 627 KRW
Tarkista saatavuus
69
Hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta
Our Lady of Refuge Church ja Thirumarai Kalaamandra Arangkam Centre for Performing Arts sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1 km:n päässä kohteesta Jaffnan arkeologinen museo ja 1,1 km:n päässä kohteesta St James's Church. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja vuokrattavat polkupyörät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa ja juhlasali. Asiakkaat pääsevät lähistöllä sijaitseviin kohteisiin ilmaisilla alueellisilla kuljetuksilla. Tässä hotellissa asiakkaiden käytössä on ravintola, jossa on baari/aulabaari. Palveluihin kuuluu myös ympärivuorokautinen huonepalvelu. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 60 huoneessa on ilmastointi ja LCD-televisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja bidee. Varusteluun kuuluu puhelin, työpöytä ja ilmainen pullovesi.

"This is a very basic hotel with air conditioning, really value for money. The staffs are very friendly and helpful. Room are very clean, no mosquitoes, overall I would say a good place to escape the heat and stay cool in room and have some cold beer in the bar below."
20 arvostelua
6,0/10
1 yö
Alkaen 27 806 KRW
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Baarit tarjoavat hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Jaffnan piirikunta?

Jaffnan piirikunta tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Jetwing Jaffna (alkaen 112 134 KRW), The Thinnai Hotel Jaffna (alkaen 122 570 KRW) ja North Gate Hotel (alkaen 133 824 KRW) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Jaffnan piirikunta hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Jaffnan piirikunta keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 113 382 KRW, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 112 897 KRW.

Mitkä hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta tarjoavat uima-altaan?

Fox Jaffna By Fox Resorts - Boutique Heritage Luxury (alkaen 103 540 KRW), The Thinnai Hotel Jaffna (alkaen 122 570 KRW) ja North Gate Hotel (alkaen 133 824 KRW) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Jaffnan piirikunta tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Fox Jaffna By Fox Resorts - Boutique Heritage Luxury (alkaen 103 540 KRW), Jetwing Jaffna (alkaen 112 134 KRW) ja The Thinnai Hotel Jaffna (alkaen 122 570 KRW) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Jaffnan piirikunta on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Jaffnan piirikunta hotellit ja tietoa aiheesta Baarit

Hotellien lukumäärä9
Arvosteluiden lukumäärä326
Korkein hinta603 353 KRW
Edullisin hinta332 652 KRW
Keskimääräinen hinta (arkisin)113 382 KRW
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)112 897 KRW