Eagle County

Uima-altaalliset hotellit kohteessa Eagle County

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Eagle County palvelulla Uima-altaat.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut uima-altaalliset hotellit kohteessa Eagle County

Tutustu Uima-altaat -hotellivalikoimaan kohteessa Eagle County
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
71
Hotellit kohteessa Eagle County
Kohteessa Eagle sijaitseva Best Western Plus Eagle/Vail Airport on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa sisällä uima-allas. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä olevassa sauna-keskuksessa. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tämä majoitusliike tarjoaa hiihto, golfkenttä, kalastus ja vaellus, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten parila ja myyntiautomaatti. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös matkatavaroiden säilytys. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Hôtel utilisé en étape d’une seule soirée, pas d’eau chaude le matin… - petit déjeuner correct mais pas entièrement fonctionnel, pas de personnel dédié disponible"
Erittäin hyvä
102 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 619 PLN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Eagle County
Sitzmark Vail sijaitsee keskustassa, joten Vail Ski Resort löytyy kivenheiton päästä ja One Ski Lift puolestaan vain 5 minuutin kävelymatkan päästä. Tämä hotelli sijaitsee 0,9 km:n päässä kohteesta Vail Valley Medical Center ja 1 km:n päässä kohteesta Colorado Snowsports Museum and Hall of Fame. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas, poreallas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja suksivarasto. Hyödynnä ilmaiset kuljetukset 300 m säteellä. The Left Bank palvelee majoituspaikan asiakkaita. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.00–9.30. Käytössäsi on tietokonepiste, express-uloskirjautuminen ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Kaikissa 35 huoneessa on ilmastointi, espressokoneet sekä äly-tv:t. Huoneiden Tempur Pedic -patjallisissa sängyissä on ylelliset vuodevaatteet. Jokaisessa huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Mahtava
100 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 845 PLN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Eagle County
Kun yövyt hotellissa Wingate by Wyndham Eagle Vail Valley, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa sisällä uima-allas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy parila- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"Nice place, convenient to get to considering its location. Friendly staff and good service. Would stay here again. ( If you are from the UK make sure you bring a plug adapter unlike me🤣)"
105 arvostelua
7,3/10
1 yö
Alkaen 498 PLN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Eagle County
Vail Ski Resort ja Gerald R. Ford Amphitheater sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hiihtoon sopiva hotelli sijaitsee 20,4 km:n päässä kohteesta Beaver Creek Ski Area ja 0,1 km:n päässä kohteesta Vail Valley Medical Center. Täyden palvelun kylpylässä voit rentoutua esimerkiksi hieronnassa. Hotellissa on poreallas ja sauna, joissa voit rentoutua kiireisen päivän jälkeen rinteissä. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja suksivarasto. Tässä hotellissa on 2 ravintolaa. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Käytössäsi on business center, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 128 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa mikroaaltouuni ja äly-tv:t. Huoneiden pillowtop-patjallisissa sängyissä on ylelliset vuodevaatteet. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 505 PLN
Tarkista saatavuus
52
Hotellit kohteessa Eagle County
Kun yövyt hotellissa The Inn at Riverwalk, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa uima-allas näköalalla. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien hiihto, ratsastusmahdollisuus, golfkenttä, kalastus ja vaellus. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tämä majoitusliike tarjoaa myös pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"Amazing hôtel, very quiet with a lot of commodities and very nice staff!"
Mahtava
101 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 573 PLN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Eagle County
The Arrabelle at Vail Square, a RockResort on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien lämmmitetty uima-allas. Jos haluat ladata akkujasi tai vain rentoutua, käy kiinteistön kylpylä-, hierontahuone- tai sauna-tiloissa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tämä majoitusliike tarjoaa hiihto, melonta ja vaellus, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Lisämukavuutta lisäävät myös kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
Mahtava
100 arvostelua
9,4/10
1 yö
Alkaen 1 214 PLN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Eagle County
Vail Ski Resort ja Betty Fordin alppipuutarha sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hiihtoon sopiva lomakeskus sijaitsee 6,4 km:n päässä kohteesta Gerald R. Ford Amphitheater ja 8,3 km:n päässä kohteesta Vail Golf Club. Palveluihin kuuluu myös ulkouima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus, joista voit nauttia kiireisen päivän jälkeen rinteissä. Tämän lomakeskuksen palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, pelihalli/-huone ja suksivarasto. Pääset rinteisiin rivakasti ilmaisilla hiihtokuljetuksilla. Tämä lomakeskus tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen mukaan otettava tarjotaan päivittäin klo 6.00–11.00. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen. Tämä lomakeskus tarjoaa liikeasiakkailleen 3 kokoushuonetta. Tässä majoituspaikassa on 116 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa mikroaaltouuni ja LCD-televisio. Huoneiden pillowtop-patjallisissa sängyissä on egyptinpuuvillaiset lakanat. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

"This is a nice place with shuttles and great info about the area and things to do."
Erittäin hyvä
106 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 539 PLN
Tarkista saatavuus
88
Hotellit kohteessa Eagle County
Christiania Lodge sijaitsee vain muutaman askeleen päässä kohteista Vail Ski Resort ja One Ski Lift. Tämä hiihtoon sopiva lomamaja sijaitsee 0,3 km:n päässä kohteesta Betty Fordin alppipuutarha ja 0,8 km:n päässä kohteesta Colorado Snowsports Museum and Hall of Fame. Tämän rinteitten vieressä sijaitsevan lomamajan palveluihin kuuluu myös ulkouima-allas ja poreallas. Tämän lomamajan palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja suksivarasto. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen tilauksen mukaan valmistettu aamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–11.00. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 22 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa jääkaappi ja DVD-soitin. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja kahvin-/vedenkeitin.

"Great location."
Erittäin hyvä
98 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 576 PLN
Tarkista saatavuus
64
Hotellit kohteessa Eagle County
Beaver Creek Golf Course (golfkeskus) sijaitsee 2 minuutin ajomatkan päässä ja Chapel at Beaver Creek 9 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 13,1 km:n päässä kohteesta Vail Ski Resort ja 14,5 km:n päässä kohteesta Adventure Ridge. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas, poreallas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, takka aulassa ja myyntiautomaatti. Hyödynnä kuljetukset 7.4 mi säteellä. Ilmainen itsepalveluaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–9.00. Käytössäsi on tietokonepiste, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssitila ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 146 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja kahvin-/vedenkeitin.

"Wow! I was impressed. I have felt that the “Comfort Inns” have been a little lacking in the past few years regarding cleanliness, lighting, breakfast, etc. as a matter of fact, even though I was a “choice member” I avoided staying at a Comfort Inn. I had no choice and had to stay at one in a different location a couple weeks ago and it only confirmed my thoughts, “don’t stay there”. However, this one at Vail/Beaver Creek was quite different. It was clean, lighting was bright, even had hot soup and hot cocoa in the late afternoon waiting when we got back from a fun, cold day of skiing! I liked it so much that I actually recommended this particular Comfort Inn to others."
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 626 PLN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Eagle County
Park Hyatt Beaver Creek Resort and Spa on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua käymällä kiinteistön kylpylä-, hierontahuone-, sauna- tai jalkakylpy-tiloissa. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien hiihto, melonta, tenniskenttä, ratsastusmahdollisuus ja golfkenttä. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tästä lomakohde:sta löydät myös palvelut, kuten parila, puutarha, lasten leikkipaikka, pelihuone ja myyntiautomaatti. Tämä kiinteistö tarjoaa myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.
Mahtava
54 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 1 428 PLN
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Uima-altaat tarjoavat hotellit kohteessa Eagle County

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Eagle County

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Sheraton Mountain Vista Villas, Avon / Vail Valley

9,2/10
Mahtava
Lähetetty4.10.2025
Vieraskäyttäjä
Beautiful Mountain View, nice and cozy room, friendly staff, definitely will book again!
Hinta yötä kohden alkaen:1 089 PLN

The Westin Riverfront Resort & Spa, Avon, Vail Valley

8,9/10
Erittäin hyvä
Lähetetty25.6.2025
Vieraskäyttäjä
i love this hotel so much. The staff is great, the view and even SUPER dog friendly. I will be back every year but with my pups!!
Hinta yötä kohden alkaen:1 240 PLN

Simba Run Vail Condominiums

8,7/10
Erittäin hyvä
Lähetetty25.12.2025
Vieraskäyttäjä
We had a comfortable stay at Simba Run for family of four. It had excellent amenities like full kitchen, washer/dryer, pool, gym, parking and ski shuttle. The only thing missing is blackout blinds or curtains. The service staff are very nice people and they are always available to help.
Hinta yötä kohden alkaen:631 PLN

Lodge at Vail, A RockResort

8,6/10
Erittäin hyvä
Lähetetty17.12.2024
Songdodo
雖然是開業很久的酒店但是比我想象中的好太多了,設施很完善房間很乾凈,特別棒的一次體驗,出門就是雪場🥹早餐也超級好吃
Hinta yötä kohden alkaen:1 054 PLN

The Christie Lodge – All Suite Property Vail Valley/Beaver Creek

8,3/10
Erittäin hyvä
Lähetetty30.12.2025
Vieraskäyttäjä
Hotel is in nice location just next to bus stop and with lots of amenities like hot pool, jacuzzi etc. Kids will have lots of fun. Very near to good restaurants. However the room service must be requested every day if you are staying there for several days.
Hinta yötä kohden alkaen:620 PLN

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Eagle County?

Eagle County tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Park Hyatt Beaver Creek Resort and Spa (alkaen 1 251 PLN), Highline Vail - a DoubleTree by Hilton (alkaen 483 PLN) ja Grand Hyatt Vail (alkaen 973 PLN) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Eagle County hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Eagle County keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 2 177 PLN, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 2 314 PLN.

Mitkä ovat kohteen Eagle County suositellut ylelliset hotellit?

Eagle County tarjoaa useita ylellisiä hotelleita erilaisin tyylein, Park Hyatt Beaver Creek Resort and Spa (alkaen 1 251 PLN), Grand Hyatt Vail (alkaen 973 PLN) ja The Arrabelle at Vail Square, a RockResort (alkaen 1 281 PLN) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä hotellit kohteessa Eagle County tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Eagle County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Eagle County tarjoavat uima-altaan?

Park Hyatt Beaver Creek Resort and Spa (alkaen 1 251 PLN), Highline Vail - a DoubleTree by Hilton (alkaen 483 PLN) ja Grand Hyatt Vail (alkaen 973 PLN) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Eagle County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Park Hyatt Beaver Creek Resort and Spa (alkaen 1 251 PLN), Highline Vail - a DoubleTree by Hilton (alkaen 483 PLN) ja Residence Inn Vail (alkaen 723 PLN) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa Eagle County tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita?

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Eagle County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Eagle County hotellit ja tietoa aiheesta Uima-altaat

Hotellien lukumäärä190
Arvosteluiden lukumäärä4,256
Korkein hinta2 136 PLN
Edullisin hinta985 PLN
Keskimääräinen hinta (arkisin)2 177 PLN
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)2 314 PLN