Puerto Morelos

Löydä 5 tähden hotellit kohteessa Puerto Morelos

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 5 5 tähden hotellia sinulle kohteessa Puerto Morelos

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Hotellit kohteessa Puerto Morelos
Kohteessa Puerto Morelos sijaitseva The Fives Oceanfront Puerto Morelos on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa uima-allas katolla. Suuntaa kohteen The Fives Oceanfront Puerto Morelos eksklusiiviselle rannalle rentoutumaan tai osallistu snorklaus- tai sukellus-tapahtumaan. Hemmottele itseäsi vierailemalla kiinteistön hintaan kuuma lähde. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä sijaitsevissa kohteissa kylpylä, hierontahuone, auringonottoalue tai sauna. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Haluatko napata jotain juotavaa? Suuntaa omaan baari- tai kahvila-ravintolaan. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha-palveluun. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"The staff is absolutely splendid, courtesy, helpful, and willing. The food, however tasteless and left us with much to be desired. The bar in the lobby has the best mixologist so far"
Erittäin hyvä
103 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 94 GBP
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Puerto Morelos
Excellence Riviera Cancun All Inclusive - Adults Only on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä sijaitsevissa kohteissa kylpylä, hierontahuone, sauna tai turkkilainen sauna/hammam. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien melonta ja kalastus. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten parila ja puutarha. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu.

"房間裏設施有點陳舊 除濕做的不好 被子潮潮的 除此以外一切都很棒"
Mahtava
105 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 202 GBP
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Puerto Morelos
Dreams Jade Resort & Spa - All Inclusive on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa ääretön uima-allas. Vieraile rannalla lomasi aikana. Dreams Jade Resort & Spa - All Inclusive tarjoaa eksklusiivisen rannan ja aktiviteetteja, kuten purjelautailu ja snorklaus. Jos haluat ladata akkujasi tai vain rentoutua, käy kiinteistön kylpylä-, hierontahuone- tai sauna-tiloissa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien melonta, tenniskenttä, golfkenttä ja kalastus. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tässä lomakohde:ssa sinulla on pääsy puutarha-, lasten leikkipaikka- ja pelihuone-tiloihin. Tämä kiinteistö tarjoaa myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Loving the small pools it feels cozy and the room is spacious with a small living room with sofa where you can recieve friends or travel mates. We enjoyed a lot at the cocktail bars and different restaurants! Dreams does feel dream like !"
Erittäin hyvä
102 arvostelua
8,6/10
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Puerto Morelos
Kun yövyt hotellissa Grand Residences Riviera Cancun, All Inclusive, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Puerto Morelos tarjoaa. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa ääretön uima-allas. Jos haluat ladata akkujasi tai vain rentoutua, käy kiinteistön kylpylä-, hierontahuone- tai auringonottoalue-tiloissa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tämä majoitusliike tarjoaa tenniskenttä ja golfkenttä, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tässä lomakohde:ssa sinulla on pääsy puutarha-, lasten leikkipaikka- ja pelihuone-tiloihin. Lisämukavuutta lisäävät myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"I was pleasantly surprised by the accomodations and service for the value/price."
Mahtava
101 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 234 GBP
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Puerto Morelos
Kun yövyt hotellissa Dreams Puerto Morelos Resort & Spa, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Puerto Morelos tarjoaa. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa uima-allas näköalalla. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä kylpylä, hierontahuone tai sauna. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien melonta ja vesiurheiluvälineet. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tästä lomakohde:sta löydät myös palvelut, kuten puutarha, lasten leikkipaikka ja pelihuone. Tämä kiinteistö tarjoaa myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"We had a great time spending 2 days at Hyatt Ziva to celebrate my son’s 4months. The resort itself is not the newest but well kept. It was raining first days and it is low season so not very busy the resort but food drinks and everything else is on point."
Hyvä
106 arvostelua
7,7/10
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 5 tähden hotellit kohteessa Puerto Morelos

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 5 tähden hotelleita kohteessa Puerto Morelos?

Mikä on kohteen Puerto Morelos 5 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Puerto Morelos keskimääräinen 5 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 471 GBP, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 471 GBP.

Mitkä 5 tähden hotellit kohteessa Puerto Morelos tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Puerto Morelos on paljon uima-altaan sisältäviä 5 tähden hotelleita. The Fives Oceanfront Puerto Morelos (alkaen 86 GBP) ja Grand Residences Riviera Cancun, All Inclusive (alkaen 259 GBP) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 5 tähden hotellit kohteessa Puerto Morelos tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä 5 tähden hotellit kohteessa Puerto Morelos sisältävät baarin?

Kohteessa Puerto Morelos on baarin sisältäviä 5 tähden hotelleita. The Fives Oceanfront Puerto Morelos (alkaen 86 GBP) ja Grand Residences Riviera Cancun, All Inclusive (alkaen 259 GBP) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 5 tähden hotellit kohteessa Puerto Morelos tarjoavat aamiaisen?

Mitkä 5 tähden hotellit kohteessa Puerto Morelos tarjoavat kylpyläpalveluita?

Haluatko rentoutua kylpylähoidossa? Kohteessa Puerto Morelos on kylpylän sisältäviä 5 tähden hotelleita. Excellence Riviera Cancun All Inclusive - Adults Only (alkaen 228 GBP), The Fives Oceanfront Puerto Morelos (alkaen 86 GBP) ja Grand Residences Riviera Cancun, All Inclusive (alkaen 259 GBP) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 5 tähden hotellit kohteessa Puerto Morelos tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Excellence Riviera Cancun All Inclusive - Adults Only (alkaen 228 GBP), The Fives Oceanfront Puerto Morelos (alkaen 86 GBP) ja Grand Residences Riviera Cancun, All Inclusive (alkaen 259 GBP) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä tarjouksia 5 tähden hotelleista kohteessa Puerto Morelos on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 5 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Arvosteluiden lukumäärä517
Hotellien lukumäärä5
Keskimääräinen hinta (arkisin)471 GBP
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)471 GBP