Saas-Fee

Löydä 4 tähden hotellit kohteessa Saas-Fee

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 3 4 tähden hotellia sinulle kohteessa Saas-Fee

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
96
Wellness & Spa Hotel Schweizerhof
Hotellit kohteessa Saas-Fee
Hotel Schweizerhof Gourmet & Spa sijaitsee muutaman askeleen päässä kohteista Sveitsin hiihto- ja lumilautailukoulu Saas Fee ja Hannigin gondoli. Tämä hiihtoon sopiva hotelli sijaitsee 45,3 km:n päässä kohteesta Zermatt-Matterhorn Ski Paradisen hiihtokeskus ja 0,7 km:n päässä kohteesta Saas-Feen talviurheilukeskus. Voit rentoutua täyden palvelun kylpylässä, jonka palveluihin sisältyvät muun muassa hierontapalvelut, vartalohoidot ja kasvohoidot. Hotellissa on poreallas ja sauna, joissa voit rentoutua kiireisen päivän jälkeen rinteissä. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja pelihalli/-huone. Ilmaisten hiihtokuljetusten avulla rinteisiin pääsee helposti. Majoituspaikan ravintola, Hofsaal, on hyvä paikka lounaan tai illallisen nauttimiseen; ravintolan erikoisuuksiin kuuluu kansainvälinen keittiö. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.30–10.30. Käytössäsi on business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 100 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuone. Seuraava kuljetuspalvelu sisältyy huonehintaan: linja-autoasemakuljetukset. Kaikkien 45 huoneen varusteluun kuuluu minibaari ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.

"L’hotel è meraviglioso, la posizione incredibile e la vista sulle montagne non ha prezzo!!! L’hotel è perfetto! La piscina è carina e con l’idromassaggio!! La colazione 10/10 e il salmone è spaziale!"
Erittäin hyvä
40 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 14 062 PHP
Tarkista saatavuus
78
Hotellit kohteessa Saas-Fee
Hotel Allalin Saas-Fee sijaitsee vuoristossa, ja Sveitsin hiihto- ja lumilautailukoulu Saas Fee ja Hannigin gondoli sijaitsevat muutaman askeleen päässä. Tämä hiihtoon sopiva hotelli sijaitsee 45,3 km:n päässä kohteesta Zermatt-Matterhorn Ski Paradisen hiihtokeskus ja 0,7 km:n päässä kohteesta Saas-Feen talviurheilukeskus. Vietä päivä rinteissä tai kokeile jotain muuta - muun muassa sauna kuuluu hotellin palveluihin. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja suksivarasto. Ilmaisten hiihtokuljetusten avulla rinteisiin pääsee helposti. Majoituspaikan ravintola, Walliser Kanne, tarjoaa näkymän puutarhaan. Muihin palveluihin kuuluu baari/aulabaari ja huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.30–10.00. Käytössäsi on business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja kielitaitoinen henkilökunta. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 74 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuoneita. Seuraava kuljetuspalvelu sisältyy huonehintaan: kuljetukset rautatieasemalta majoituspaikkaan. Hotellissa on 30 huonetta, joissa on lämmitetyt lattiat ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.

"房間很乾凈,前台很乾凈,建議預訂有陽台的房間"
Mahtava
52 arvostelua
9,4/10
1 yö
Alkaen 14 814 PHP
Tarkista saatavuus
83
Hotellit kohteessa Saas-Fee
Navigare Resorts sijaitsee golfkentän vieressä, ja Sveitsin hiihto- ja lumilautailukoulu Saas Fee ja Monte Rosa -kierros sijaitsevat muutaman askeleen päässä. Tämä golfin pelaamiseen soveltuva huoneistohotelli sijaitsee 0,1 km:n päässä kohteesta Hannigin gondoli ja 3,8 km:n päässä kohteesta Saas Grund - Kreuzboden -hiihtohissi. Tämän savuttoman huoneistohotellin tarjontaan kuuluvat alennushintainen pysäköinti lähistöllä, ilmaiseksi käytettävissä olevat polkupyörät lähistöllä ja laskettelumahdollisuus paikan päällä. Vapaa-ajanmahdollisuuksia ovat esimerkiksi lumilautailumahdollisuus paikan päällä, pulkkailumahdollisuus lähistöllä ja luolaretkeilymahdollisuus lähistöllä. Maksullinen mannermainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–12.00. Seuraava kuljetuspalvelu sisältyy huonehintaan: linja-autoasemakuljetukset. Tässä majoituspaikassa on 7 viihtyisää huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja espressokoneet. Mukavuuksiin kuuluu 65-tuumainen älytelevisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huoneet siivotaan kerran yöpymisen aikana. Huoneissa on kahvin-/vedenkeitin.
Mahtava
1 arvostelu
9,2/10
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 4 tähden hotellit kohteessa Saas-Fee

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 4 tähden hotelleita kohteessa Saas-Fee?

Matkustatpa sitten maahan Saas-Fee liike- tai lomamatkalle, Wellnesshotel Schweizerhof (alkaen 12 789 PHP) ja Hotel Allalin Saas-Fee (alkaen 19 129 PHP) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Saas-Fee 4 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Saas-Fee keskimääräinen 4 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 26 949 PHP, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 26 777 PHP.

Mitkä 4 tähden hotellit kohteessa Saas-Fee tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Saas-Fee on paljon uima-altaan sisältäviä 4 tähden hotelleita. Wellnesshotel Schweizerhof (alkaen 12 789 PHP) on erittäin suosittu.

Mitkä 4 tähden hotellit kohteessa Saas-Fee sisältävät baarin?

Kohteessa Saas-Fee on baarin sisältäviä 4 tähden hotelleita. Wellnesshotel Schweizerhof (alkaen 12 789 PHP) ja Hotel Allalin Saas-Fee (alkaen 19 129 PHP) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 4 tähden hotellit kohteessa Saas-Fee tarjoavat aamiaisen?

Wellnesshotel Schweizerhof (alkaen 12 789 PHP) ja Hotel Allalin Saas-Fee (alkaen 19 129 PHP) tarjoavat herkullisen aamiaisen. Aloita päiväsi maukkaalla aamiaisella!

Mitkä 4 tähden hotellit kohteessa Saas-Fee tarjoavat kylpyläpalveluita?

Haluatko rentoutua kylpylähoidossa? Kohteessa Saas-Fee on kylpylän sisältäviä 4 tähden hotelleita. Wellnesshotel Schweizerhof (alkaen 12 789 PHP) on erittäin suosittu.

Mitkä 4 tähden hotellit kohteessa Saas-Fee tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Wellnesshotel Schweizerhof (alkaen 12 789 PHP) ja Hotel Allalin Saas-Fee (alkaen 19 129 PHP) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä tarjouksia 4 tähden hotelleista kohteessa Saas-Fee on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 4 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Arvosteluiden lukumäärä160
Hotellien lukumäärä3
Keskimääräinen hinta (arkisin)26 949 PHP
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)26 777 PHP