Bucks County

Löydä 3 tähden hotellit kohteessa Bucks County

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 30 3 tähden hotellia sinulle kohteessa Bucks County

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Hotellit kohteessa Bucks County
Kun yövyt hotellissa Holiday Inn Express & Suites QUAKERTOWN - ALLENTOWN AREA by IHG, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Milford Township tarjoaa. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien lämmmitetty uima-allas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten myyntiautomaatti. Tämä majoitusliike tarjoaa myös kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"Staff is super friendly, great location, hotel is very clea"
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 23 789 PKR
Tarkista saatavuus
49
Hotellit kohteessa Bucks County
Logan Inn on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä olevassa kylpylä-keskuksessa. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien ratsastusmahdollisuus, golfkenttä, kalastus ja vaellus. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.
Erittäin hyvä
52 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 65 296 PKR
Tarkista saatavuus
33
Hotellit kohteessa Bucks County
Kun yövyt hotellissa SpringHill Suites Philadelphia Langhorne, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Falls Township tarjoaa. Tupakointi on kielletty kaikissa huoneissa. Kaikissa huoneissa on yksityinen kylpyhuone. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa sisällä uima-allas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Vastaanoton palvelu on käytettävissä 24 tuntia vuorokaudessa. Tämä majoitusliike tarjoaa myös pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.

"Efficient checkin, clean room, ample breakfast and perfect location."
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,0/10
1 yö
Alkaen 32 792 PKR
Tarkista saatavuus
97
Hotellit kohteessa Bucks County
Holiday Inn Express Philadelphia NE - Bensalem by IHG sijaitsee bisnesalueella, ja Philadelphia Mills sijaitsee 3 minuutin ajomatkan päässä ja Neshaminy State Park (puisto) 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 7,4 km:n päässä kohteesta Parx Casino and Racetrack ja 15,8 km:n päässä kohteesta Sesame Place. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu kuntokeskus, kauden mukainen ulkouima-allas ja vuokrattavat polkupyörät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, takka aulassa ja juhlasali. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–9.30 ja viikonloppuisin klo 6.30–10.00. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, express-uloskirjautuminen ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 54 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 141 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja taulutelevisio. Huoneiden pillowtop-patjallisissa sängyissä on ylelliset vuodevaatteet. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Erittäin hyvä
102 arvostelua
8,1/10
1 yö
Alkaen 32 090 PKR
Tarkista saatavuus
64
Hotellit kohteessa Bucks County
Cairnwood Estate ja Neshaminy Mall sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 14,6 km:n päässä kohteesta Parx Casino and Racetrack ja 16,1 km:n päässä kohteesta Mercer Museum. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, grilli ja myyntiautomaatti. Home2 Suites by Hilton Warminster Horsham tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–10.00 ja viikonloppuisin klo 6.30–10.30. Käytössäsi on business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 106 viihtyisää ja ilmastoitua huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittonurkkaus, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu 55-tuumainen LED-televisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja työpöytä.

"Home2的酒店設施都蠻新的,還都配備泳池和户外燒烤區。"
Mahtava
101 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 34 692 PKR
Tarkista saatavuus
52
Hotellit kohteessa Bucks County
Washington House Hotel sijaitsee huvielämän keskuksessa, joten Sellersville Theater löytyy kivenheiton päästä ja Perkasie Carousel puolestaan vain 2 minuutin ajomatkan päästä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,4 km:n päässä kohteesta Quakertown Swamp ja 7,6 km:n päässä kohteesta Nockamixon State Park. Tämä savuton hotelli rakennettiin vuonna 1819. Washington Restaurant palvelee majoituspaikan asiakkaita. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.30–9.30. Käytössäsi on business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 11 kodikasta huonetta. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja ilmainen pullovesi.
Ylivertainen
98 arvostelua
9,8/10
1 yö
Alkaen 38 161 PKR
Tarkista saatavuus
84
Hotellit kohteessa Bucks County
Kun yövyt hotellissa Holiday Inn Express PHILADELPHIA NE - LANGHORNE by IHG, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"We were given the wrong room and within minutes of checking in i let them know of the mistake but was told they were all booked and there was nothing to do about it that it wasnt their fault its what i booked even though i had the email stating the room we booked was different. It wasn't really the safest for my little one who fell because of it."
119 arvostelua
6,4/10
1 yö
Alkaen 36 922 PKR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Bucks County
Kohteessa Newtown Township sijaitseva Homewood Suites by Hilton Newtown - Langhorne on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Suuntaa paikkaan sisällä uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten parila. 24h-vastaanotto on käytettävissäsi ympäri vuorokauden. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"一旦訂單下了,不能退! 比如訂了十天,後2天急事也不能退!不人性化!"
Erittäin hyvä
107 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 44 150 PKR
Tarkista saatavuus
72
Hotellit kohteessa Bucks County
Sesame Place ja Parx Casino and Racetrack sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,8 km:n päässä kohteesta Jefferson Bucks Hospital ja 2,2 km:n päässä kohteesta Oxford Valley Mall (ostoskeskus). Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas, poreallas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, kampaamo ja grilli. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen myymälän ja huonepalvelun. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.00–9.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, business center ja express-uloskirjautuminen. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 23 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 100 viihtyisää ja ilmastoitua huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittonurkkaus, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja liesi. Tarjolla on maksuton internetyhteys (langaton ja kiinteä), ja mukavuuksiin kuuluu myös taulutelevisio ja kaapelikanavat. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.

"Very clean. Anything we needed was handled right away. The breakfast was nice and I loved the decor in that area. The shuttle to Sesame Place is a great amenity."
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 55 260 PKR
Tarkista saatavuus
99
Hotellit kohteessa Bucks County
Kun yövyt hotellissa Courtyard Philadelphia Langhorne, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Falls Township tarjoaa. Suuntaa paikkaan sisällä uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha-palveluun. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.
Erittäin hyvä
100 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 39 731 PKR
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 3 tähden hotellit kohteessa Bucks County

Tutustu muiden matkailijoiden mielipiteisiin kohteen Bucks County hotelleista

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

SpringHill Suites Quakertown

8,9/10
Erittäin hyvä
Lähetetty25.3.2026
Vieraskäyttäjä
Amazing staff, very clean room, comfortable beds great location.
Hinta yötä kohden alkaen:37 211 PKR

Golden Plough Inn

8,9/10
Erittäin hyvä
Lähetetty3.10.2023
YoYo_Sandy
周邊環境真的好漂亮,特別是小鎮上的房子,很有特色,酒店的房間挺大,去周邊的超市逛街,都在10到25分鐘以內。唯一的不足就是,周邊的商店很早就關門了……
Hinta yötä kohden alkaen:35 807 PKR

Holiday Inn Express & Suites WARMINSTER - HORSHAM by IHG

8,6/10
Erittäin hyvä
Lähetetty28.11.2025
Vieraskäyttäjä
Some staff members can be unpleasant and rude. The hotel and pool are beautiful though.
Hinta yötä kohden alkaen:29 488 PKR

Temperance House

8,4/10
Erittäin hyvä
Lähetetty18.9.2024
Haibo Dong
有歷史的老式酒店
Hinta yötä kohden alkaen:39 400 PKR

Radisson Hotel Philadelphia Northeast

7,8/10
Hyvä
Lähetetty1.8.2024
湯米涼粉
Free coffee in the coffee. Nice swimming pool and simple gym room. However, they should work harder on hygiene problem.
Hinta yötä kohden alkaen:39 442 PKR

The Brick Hotel

7,4/10
Lähetetty9.9.2025
Vieraskäyttäjä
Enjoyed the quiet room and comfortable bed!
Hinta yötä kohden alkaen:30 314 PKR

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 3 tähden hotelleita kohteessa Bucks County?

Mikä on kohteen Bucks County 3 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Bucks County keskimääräinen 3 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 72 521 PKR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 112 864 PKR.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Bucks County tarjoavat uima-altaan?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Bucks County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Bucks County sisältävät baarin?

Kohteessa Bucks County on baarin sisältäviä 3 tähden hotelleita. Courtyard Philadelphia Langhorne (alkaen 40 804 PKR), Radisson Hotel Philadelphia Northeast (alkaen 32 668 PKR) ja New Hope Inn & Suites (alkaen 35 724 PKR) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Bucks County tarjoavat aamiaisen?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Bucks County tarjoavat kylpyläpalveluita?

Haluatko rentoutua kylpylähoidossa? Kohteessa Bucks County on kylpylän sisältäviä 3 tähden hotelleita. Golden Plough Inn (alkaen 35 765 PKR) on erittäin suosittu.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Bucks County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Bucks County sallivat lemmikit?

Lumberville 1740 House (alkaen 64 386 PKR) sallii lemmikit. Ota lemmikkisi mukaan matkallesi!

Mitä tarjouksia 3 tähden hotelleista kohteessa Bucks County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 3 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Korkein hinta166 068 PKR
Edullisin hinta35 601 PKR
Arvosteluiden lukumäärä2,156
Hotellien lukumäärä30
Keskimääräinen hinta (arkisin)72 521 PKR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)112 864 PKR