Bradley County

Löydä 3 tähden hotellit kohteessa Bradley County

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 22 3 tähden hotellia sinulle kohteessa Bradley County

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
74
Hotellit kohteessa Bradley County
Kohteessa Cleveland sijaitseva Holiday Inn CLEVELAND by IHG on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tämä majoitusliike tarjoaa melonta ja vaellus, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Lisämukavuutta lisäävät myös kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 334 MYR
Tarkista saatavuus
14
Hotellit kohteessa Bradley County
Step into the classic fairytale of Alice in Wonderland, in this historic cottage built in 1935, which maintains a country feel while being in the city limits. This cozy cottage has been completely redone recently, with all new furnishings, and all the modern amenities. A perfect blend of retro furnishings combined with modern touches and comfort amenties including large smart TVs. Great location, right off I75, just 2 miles from the best shopping and restaurants. • 4 miles to Lee University • 7 miles to OCI/Perry Stone Ministries• 14 miles to Howe Farms• 17 miles to Ocoee River & Kayaking• 33 miles to downtown Chattanooga and Lookout MountainAbout pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About events:No events allowed.
Ylivertainen
9,8/10
Tarkista saatavuus
75
Hotellit kohteessa Bradley County
Tru By Hilton Cleveland, TN sijaitsee lyhyen etäisyyden päässä kohteesta Cleveland Towne Center ja vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Create & Celebrate Studio. Tämä hotelli sijaitsee 1,3 km:n päässä kohteesta Cleveland State Community College ja 2,5 km:n päässä kohteesta Bradley Square Mall (ostoskeskus). Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu kuntokeskus ja kauden mukainen ulkouima-allas. Tru By Hilton Cleveland, TN tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneissa on puhelin ja tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone).

"New very clean Breakfast is awesome"
Mahtava
50 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 371 MYR
Tarkista saatavuus
92
Hotellit kohteessa Bradley County
Kohteessa Cleveland sijaitseva Holiday Inn Express & Suites Cleveland Northwest on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Kaikki huoneet ovat savuttomia. Jokaisessa huoneessa on keittiö sekä jääkaappi. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tämä majoitusliike tarjoaa ratsastusmahdollisuus, golfkenttä, kalastus ja vaellus, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Pysy yhteydessä ilmaisella Wi-Fi:llä huoneissa ja yleisissä tiloissa. 24h-vastaanotto on käytettävissäsi ympäri vuorokauden. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.
Mahtava
98 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 367 MYR
Tarkista saatavuus
78
Hotellit kohteessa Bradley County
Create & Celebrate Studio ja Cleveland State Community College sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,9 km:n päässä kohteesta Tennova Healthcare ja 3,2 km:n päässä kohteesta Tennova Healthcare - Cleveland. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu kuntokeskus ja kauden mukainen ulkouima-allas. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, juhlasali ja myyntiautomaatti. Ilmainen mukaan otettava aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.30–9.30. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 87 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu 43-tuumainen LED-televisio ja satelliittikanavat. Käytössäsi on myös maksullinen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, hiustenkuivaaja ja hammasharjat ja -tahna. Varusteluun kuuluu työpöytä, kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"都還可以不錯。"
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 347 MYR
Tarkista saatavuus
26
Hotellit kohteessa Bradley County
So much to do; so little time!As we enter our fourth year of hosting we welcome you to come spend some time at Cypress Cove. We work hard to offer a clean, comfortable, well maintained home for your family to enjoy. The house was remodeled to better suit a Vrbo clientele and all of our travelers have found it clean and charming.Centrally located to multiple attractions. Dollywood, Smokey Mountains, Ocoee River Rafting, Lee University, Ramble Creek and Howe Farm wedding venues. Tri-State Exhibition center as well as close by Chattanooga attractions.2 bedrooms with King beds, 3rd bedroom with two double beds, fully equipped kitchen, screen deck, fire pit, Cypress Grove joins the property. Walking distance to the Hiwassee River and Charleston city park with nice playground, covered pavilion and walking trails. Charleston Heritage Center, with in depth exhibits pertaining to the Trail of Tears and the Civil War, is also within walking distance. All new bed and bath linens furnished. There are a couple streets nearby that cross the train tracks and the train does blow a horn before crossing. How often this happens varies greatly. We have purchase a couple of white noise machines for the King bedrooms. If you are a light sleeper and that horn is bothersome, hopefully those will make your night more peaceful. Nice little community.About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About events:Events allowed: family gatherings.Maximum event attendees: 8.
Ylivertainen
9,8/10
Tarkista saatavuus
82
Hotellit kohteessa Bradley County
Fairfield Inn & Suites Cleveland on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Tupakointi on kielletty kaikissa huoneissa. Suuntaa paikkaan sisällä uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Pysy yhteydessä ilmaisella Wi-Fi:llä huoneissa ja yleisissä tiloissa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten myyntiautomaatti. 24h-vastaanotto on käytettävissäsi ympäri vuorokauden. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"Beautiful"
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 413 MYR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Bradley County
The new state-of-the-art lobby at Courtyard provides greater flexibility and choices for our guests. At the center of it all is The Bistro, your destination for a great breakfast, or drinks and dinner during the evening. You will also enjoy inviting, flexible spaces where you can work or relax, including our signature media pods, and free Wi-Fi throughout. Plus, our well-equipped fitness center and outdoor terrace will help you stay refreshed and energized. Whether traveling for business or pleasure, your stay at Courtyard is sure to be more comfortable, more productive, and more enjoyable than ever before.

"People were nice. Nice pool. And great room!"
Mahtava
101 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 425 MYR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Bradley County
Our pet-friendly hotel is located within minutes of local restaurants. Bradley Square Mall and Mars Chocolate North America are six minutes from us. Chattanooga Metropolitan Airport, Red Clay State Historic Park, and Chattanooga Zoo are less than 40 minutes away. We offer a seasonal outdoor pool and complimentary breakfast and parking.
Mahtava
24 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 465 MYR
Tarkista saatavuus
45
Hotellit kohteessa Bradley County
Escape to our charming 5-bedroom vacation home in Charleston, where you'll be just a short walk from the serene Hiwassee River and a 17-minute drive from the vibrant Lee University campus. Indulge in the refreshing outdoor pool, or cozy up with free WiFi and the smart TV's satellite/cable channels. Enjoy the convenience of a fully stocked kitchen, complete with a stove, oven, refrigerator, grill, and all the essentials for whipping up delicious meals. Relax in the spacious living room, or take advantage of the on-site fitness equipment. When it's time to unwind, retreat to one of the 2.5 bathrooms, where you'll find plush towels, jacuzzi tub, walk-in shower and basic toiletries. Outdoor enthusiasts will love the porch, beach towels, and outdoor furniture, while families can bond over the selection of games and the video library. Whether you're here for work or play, our vacation home offers the perfect blend of comfort and convenience to make your stay truly memorable.About pets:No pets allowed, service animals permitted.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.Lg ungated staircase be mindful of small children.About customRules:Property has an in ground pool with 3, 5 and 9 ft water levels. Be mindful of small children and non swimmers near the pool without life safety wear..Swim at your own risk owners are not responsible for any accidents or injuries. All visitors of guests cannot exceed 15 max without pre approval.,Only the # of guests listed on the reservation are allowed to stay overnight any additional guests must be pre approved and added to the reservation.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 25.About events:No events allowed.
Ylivertainen
9,8/10
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 3 tähden hotellit kohteessa Bradley County

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 3 tähden hotelleita kohteessa Bradley County?

Matkustatpa sitten maahan Bradley County liike- tai lomamatkalle, Tru by Hilton Cleveland (alkaen 409 MYR) , Best Western Plus Magnolia Inn Suites (alkaen 400 MYR) ja Holiday Inn CLEVELAND by IHG (alkaen 359 MYR) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Bradley County 3 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Bradley County keskimääräinen 3 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 584 MYR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 683 MYR.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Bradley County tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Bradley County on paljon uima-altaan sisältäviä 3 tähden hotelleita. Tru by Hilton Cleveland (alkaen 409 MYR), Best Western Plus Magnolia Inn Suites (alkaen 400 MYR) ja Holiday Inn CLEVELAND by IHG (alkaen 359 MYR) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Bradley County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Bradley County sisältävät baarin?

Kohteessa Bradley County on baarin sisältäviä 3 tähden hotelleita. Holiday Inn CLEVELAND by IHG (alkaen 359 MYR) on erittäin suosittu.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Bradley County tarjoavat aamiaisen?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Bradley County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Best Western Plus Magnolia Inn Suites (alkaen 400 MYR), Holiday Inn CLEVELAND by IHG (alkaen 359 MYR) ja Courtyard Cleveland TN (alkaen 426 MYR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä tarjouksia 3 tähden hotelleista kohteessa Bradley County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 3 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Arvosteluiden lukumäärä856
Hotellien lukumäärä22
Keskimääräinen hinta (arkisin)584 MYR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)683 MYR