Durrësin piirikunta

Löydä 2 tähden hotellit kohteessa Durrësin piirikunta

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 21 2 tähden hotellia sinulle kohteessa Durrësin piirikunta

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
54
Hotellit kohteessa Durrësin piirikunta
Blue Star -ostoskeskus ja Durrësin satama sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 6 km:n päässä kohteesta Aleksandër Moisiun teatteri ja 6,2 km:n päässä kohteesta Bysanttilainen markkinapaikka. Käytössäsi on puutarha sekä ilmainen langaton internetyhteys ja lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja. Hotel Globo tarjoaa asiakkailleen myymälän. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–10.00. Käytössäsi on hissi ja juomavesiautomaatti. Kaikissa 24 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja suihku, jossa on sadesuihkupää. Huone siivotaan pyynnöstä. Huoneissa on työpöytä ja pimennysverhot.

"I must say it was so nice staying here with my friend for a vacation.All the staff were so professional and friendly as well.Keep up the good work😊"
Erittäin hyvä
27 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 38 EUR
Tarkista saatavuus
22
Hotellit kohteessa Durrësin piirikunta
Koral Boutique Hotel & Bistro sijaitsee muutaman askeleen päässä kohteista Bulevardi Epidamn ja Aleksandër Moisiun teatteri. Tämä hotelli sijaitsee 0,4 km:n päässä kohteesta Pyhän Pavelin ja Pyhän Astiuksen ortodoksinen kirkko ja 0,6 km:n päässä kohteesta Blue Star -ostoskeskus. Ilmainen tilauksen mukaan valmistettu aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.30–10.00. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 16 kodikasta huonetta. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, hiustenkuivaaja ja tohvelit. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja työpöytä.
Ylivertainen
9 arvostelua
9,8/10
1 yö
Alkaen 57 EUR
Tarkista saatavuus
41
Hotellit kohteessa Durrësin piirikunta
VILA CANO sijaitsee lähellä rantaa, ja Blue Star -ostoskeskus sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 3,6 km:n päässä kohteesta Durrësin satama ja 5,5 km:n päässä kohteesta Aleksandër Moisiun teatteri. Hyödynnä puutarha sekä ilmainen langaton internetyhteys. Haluatko rentoutua? Nauti muutama drinkki 20 rantabaarissa. Maksullinen englantilainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.30–10.00. Käytössäsi on matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 21 kodikasta huonetta. Voit valmistaa aterioita jaetussa keittiössä. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja tohvelit.

"The accomodation and congeniality are good value. The proprietor handled a difficult weather situation with speed and abilities. There was an extreme weather situation beyond the city’s ability to handle it yet John was present and helpful throughout the difficult period. Again the communal outdoor cooking and kitchen facilities could be drastically improved to match the comfort of the accommodations.  For the value 4/5."
Hyvä
14 arvostelua
7,7/10
1 yö
Alkaen 17 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Durrësin piirikunta
2115 Boutique Hostel sijaitsee keskustassa, ja Forum ja roomalainen kylpylä ja Bysanttilainen markkinapaikka 10 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä hostelli sijaitsee 1,1 km:n päässä kohteesta Pyhän Pavelin ja Pyhän Astiuksen ortodoksinen kirkko ja 1,3 km:n päässä kohteesta Bulevardi Epidamn. Käytössäsi on terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja. Tämän toscanalaistyylisen hostellin palveluihin kuuluu myös yhteinen olohuone, kiertoajelu-/lippupalvelu ja ilmainen pääsy lähistöllä sijaitsevaan kuntoilutilaan. Pääset nauttimaan tyrskyistä ja hiekasta helposti rantakuljetuksilla (lisämaksusta). Tämä hostelli tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin ja kahvila. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Käytössäsi on tietokonepiste, express-uloskirjautuminen ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Hintaan sisältyy lauttaterminaalikuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden), ja saatavilla on myös ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 6 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa jääkaappi ja LED-TVt. Huoneiden memory foam -patjallisissa sängyissä on untuvapeitot ja italialaiset Frette-lakanat. Jokaisessa huoneessa on parveke tai terassi. Mukavuuksiin kuuluu tablettitietokone ja digitaalikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja suihku, jossa on sadesuihkupää.
Ylivertainen
2 arvostelua
10/10
1 yö
Alkaen 18 EUR
Tarkista saatavuus
49
Hotellit kohteessa Durrësin piirikunta
Hyvä
5 arvostelua
7,9/10
1 yö
Alkaen 18 EUR
Tarkista saatavuus
20
Hotellit kohteessa Durrësin piirikunta
Blue Star -ostoskeskus ja Bysanttilainen markkinapaikka sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,8 km:n päässä kohteesta Aleksandër Moisiun teatteri ja 2,1 km:n päässä kohteesta Forum ja roomalainen kylpylä. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 8.00–10.00. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 20 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, hiustenkuivaaja ja tohvelit. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja kahvin-/vedenkeitin.
Erittäin hyvä
8,9/10
1 yö
Alkaen 78 EUR
Tarkista saatavuus
47
Hotellit kohteessa Durrësin piirikunta
Orion Palace Boutique Hotel & SPA sijaitsee lähellä lentokenttää, ja Arena Karting Albania sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä perheystävällinen hotelli sijaitsee 8,9 km:n päässä kohteesta Durrësin satama ja 10,2 km:n päässä kohteesta Blue Star -ostoskeskus. Voit rentoutua kylpylässä, jonka tarjoaa muun muassa hierontapalvelut, vartalohoidot ja kasvohoidot. Paikan päällä on lisäksi majoituspaikan yhteyteen kuuluva viinitila, ulkouima-allas sekä poreallas. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja lastenvahti (lisämaksusta). Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja 3 kahvilaa. Hotelli järjestää ilmaiset kutsut, joilla voit tavata muita asiakkaita. Kutsut järjestetään päivittäin. Käytössäsi on allasbaari sekä 3 baaria. Ilmainen täysi aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.30–9.30. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kielitaitoinen henkilökunta. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 17 kodikasta huonetta. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Kylpyhuoneesta löytyy kylpytakit ja tohvelit. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja tulostin.
Mahtava
6 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 86 EUR
Tarkista saatavuus
31
Hotellit kohteessa Durrësin piirikunta
Blue Star -ostoskeskus ja Bysanttilainen markkinapaikka sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,9 km:n päässä kohteesta Aleksandër Moisiun teatteri ja 2,2 km:n päässä kohteesta Forum ja roomalainen kylpylä. Tässä hotellissa on merkityt tupakointialueet. Hotelli tarjoaa asiakkailleen kahvila ja huonepalvelun (rajoitettuina aikoina). Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 10 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Erittäin hyvä
1 arvostelu
8,1/10
1 yö
Alkaen 44 EUR
Tarkista saatavuus
30
Hotellit kohteessa Durrësin piirikunta
Herta-viinitila ja Kart Racing sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä kylpylälomalle soveltuva hotelli sijaitsee 25,5 km:n päässä kohteesta Skanderbeg-aukio ja 25,3 km:n päässä kohteesta Puolustusministeriö. Voit rentoutua ja hemmotella itseäsi palveluihin kuuluvassa täyden palvelun kylpylässä. Paikan päällä on lisäksi ulkouima-allas sekä höyrysauna. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, piknikalue ja juhlasali. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 8.00–11.00. Käytössäsi on business center, express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 20 huoneen mukavuuksiin kuuluu ilmastointi. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon.
Erittäin hyvä
5 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 51 EUR
Tarkista saatavuus
45
Hotellit kohteessa Durrësin piirikunta
Arena Karting Albania ja Blue Star -ostoskeskus sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä rannalla sijaitseva hotelli sijaitsee 8,4 km:n päässä kohteesta Durrësin satama ja 10 km:n päässä kohteesta Aleksandër Moisiun teatteri. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Rentoudu nauttimalla pari drinkkiä baarissa or rantabaarissa. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.30–10.00. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, matkatavarasäilytys ja hissi. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 48 huoneen varusteluun kuuluu minibaari ja äly-tv:t. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, hiustenkuivaaja ja tohvelit. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone) ja työpöytä.
Mahtava
6 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 95 EUR
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 2 tähden hotellit kohteessa Durrësin piirikunta

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 2 tähden hotelleita kohteessa Durrësin piirikunta?

Matkustatpa sitten maahan Durrësin piirikunta liike- tai lomamatkalle, Hotel Globo (alkaen 24 EUR) , Vila Cano (alkaen 17 EUR) ja Enles Hostel (alkaen 27 EUR) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Durrësin piirikunta 2 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Durrësin piirikunta keskimääräinen 2 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 63 EUR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 63 EUR.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Durrësin piirikunta tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Durrësin piirikunta on paljon uima-altaan sisältäviä 2 tähden hotelleita. BLUE AMR (alkaen 116 EUR) on erittäin suosittu.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Durrësin piirikunta tarjoavat kuntosalitiloja?

Vila Brais (alkaen 64 EUR) tarjoaa kuntosalitiloja. Tyydytä kuntoilutarpeesi myös matkoilla ollessasi!

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Durrësin piirikunta sisältävät baarin?

Kohteessa Durrësin piirikunta on baarin sisältäviä 2 tähden hotelleita. Hotel Globo (alkaen 24 EUR) ja Enles Hostel (alkaen 27 EUR) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Durrësin piirikunta tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Hotel Globo (alkaen 24 EUR), Vila Cano (alkaen 17 EUR) ja BB The Garden (alkaen 61 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Durrësin piirikunta sallivat lemmikit?

Hotel Globo (alkaen 24 EUR) sallii lemmikit. Ota lemmikkisi mukaan matkallesi!

Mitä tarjouksia 2 tähden hotelleista kohteessa Durrësin piirikunta on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 2 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Korkein hinta51 EUR
Edullisin hinta28 EUR
Arvosteluiden lukumäärä69
Hotellien lukumäärä21
Keskimääräinen hinta (arkisin)63 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)63 EUR