Le Mans

Lemmikkiystävälliset hotellit kohteessa Le Mans

Syötä päivämäärät löytääksesi uusimmat Lemmikkieläimet sallittu hotellien hinnat ja saatavuuden kohteessa Le Mans.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut lemmikkiystävälliset hotellit kohteessa Le Mans

Tutustu näihin matkailutyyliäsi täydentäviin hotelleihin
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Hotellit kohteessa Le Mans
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Maksu: GBP4.3 lemmikkiä ja päivää kohden
Erittäin hyvä
75 arvostelua
8,1/10
1 yö
Alkaen 37 GBP
Tarkista saatavuus
99+
Hôtel Mercure Le Mans Centre
Hotellit kohteessa Le Mans
Lemmikkieläimet sallittu
Maksu: GBP4.3 lemmikkiä ja päivää kohden
Erittäin hyvä
78 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 71 GBP
Tarkista saatavuus
81
B&B Hôtel le Mans Centre
Hotellit kohteessa Le Mans
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat
Maksu: GBP3.44 lemmikkiä ja yötä kohden
56 arvostelua
7,5/10
1 yö
Alkaen 35 GBP
Tarkista saatavuus
41
Hôtel Première Classe Le Mans Ouest - Université
Hotellit kohteessa Le Mans
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Maksu: GBP4.3 lemmikkiä ja yötä kohden
93 arvostelua
6,9/10
1 yö
Alkaen 23 GBP
Tarkista saatavuus
99+
Hôtel Concordia Le Mans centre gare
Hotellit kohteessa Le Mans
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat, kissat
Maksu: GBP8.6 lemmikkiä ja yötä kohden
Erittäin hyvä
100 arvostelua
8,0/10
1 yö
Alkaen 63 GBP
Tarkista saatavuus
35
Hotellit kohteessa Le Mans
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat, kissat
Maksu: GBP8.6 lemmikkiä ja päivää kohden
Erittäin hyvä
45 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 44 GBP
Tarkista saatavuus
99+
CAMPANILE LE MANS CENTRE GARE
Hotellit kohteessa Le Mans
Lemmikkieläimet sallittu
Maksu: ota yhteyttä hotelliin, jotta saat lisätiedot
Erittäin hyvä
111 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 62 GBP
Tarkista saatavuus
37
Hotellit kohteessa Le Mans
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat, kissat, muut lemmikkieläimet
Maksu: GBP12.9 lemmikkiä ja päivää kohden
Erittäin hyvä
113 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 89 GBP
Tarkista saatavuus
41
APPART'CITY CONFORT LE MANS CENTRE
Hotellit kohteessa Le Mans
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat, kissat
Maksu: GBP6.88 lemmikkiä ja päivää kohden
Erittäin hyvä
82 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 45 GBP
Tarkista saatavuus
51
Hotellit kohteessa Le Mans
Lemmikkieläimet sallittu
Maksu: GBP5.16 lemmikkiä ja yötä kohden
Erittäin hyvä
108 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 39 GBP
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki Lemmikkieläimet sallittu hotellit kohteessa Le Mans

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja Lemmikkieläimet sallittu-hotelleita kohteessa Le Mans?

Matkustatpa sitten maahan Le Mans liike- tai lomamatkalle, The Originals City Hôtel Chantecler le Mans (alkaen 44 GBP) on suositeltu hotelli.

Mikä on kohteen Le Mans Lemmikkieläimet sallittu-hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Le Mans keskimääräinen Lemmikkieläimet sallittu-hotelliyöpymisen hinta arkisin on 76 GBP, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 77 GBP.

Mitkä Lemmikkieläimet sallittu-hotellit kohteessa Le Mans tarjoavat aamiaisen?

Mitä tarjouksia Lemmikkieläimet sallittu-hotelleista kohteessa Le Mans on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia Lemmikkieläimet sallittu-hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Tietoa tyypin Lemmikkieläimet sallittu hotelleista kohteessa Le Mans

Hotellien lukumäärä25
Arvosteluiden lukumäärä46
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)77 GBP
Keskimääräinen hinta (arkisin)76 GBP