Ningshan County

Lemmikkiystävälliset hotellit kohteessa Ningshan County

Syötä päivämäärät löytääksesi uusimmat Lemmikkieläimet sallittu hotellien hinnat ja saatavuuden kohteessa Ningshan County.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut lemmikkiystävälliset hotellit kohteessa Ningshan County

Tutustu näihin matkailutyyliäsi täydentäviin hotelleihin
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
稻田舍民宿
Hotellit kohteessa Ningshan County
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat, kissat, muut lemmikkieläimet
Maksu: maksuton
Good
49 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 62 SGD
Tarkista saatavuus
16
华溪源民宿
Hotellit kohteessa Ningshan County
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat, kissat, muut lemmikkieläimet
Maksu: maksuton
Excellent
18 arvostelua
9,7/10
1 yö
Alkaen 45 SGD
Tarkista saatavuus
99+
大秦山仓·四亩山居·PrivateHotSpring·私汤温泉美宿
Hotellit kohteessa Ningshan County
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat, kissat
Maksu: maksuton
41 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 117 SGD
Tarkista saatavuus
37
幸福山院
Hotellit kohteessa Ningshan County
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat, kissat
Maksu: maksuton
Täydellinen
9 arvostelua
10/10
1 yö
Alkaen 43 SGD
Tarkista saatavuus
68
老安山居民宿
Hotellit kohteessa Ningshan County
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat, kissat
Maksu: SGD15.27 per huone per oleskelu
Ylivertainen
119 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 95 SGD
Tarkista saatavuus
53
漫拾光酒店
Hotellit kohteessa Ningshan County
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat, kissat
Maksu: SGD1.91 per huone per yö
Ylivertainen
35 arvostelua
9,5/10
1 yö
Alkaen 27 SGD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Ningshan County
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat, kissat, muut lemmikkieläimet
Maksu: maksuton
0
1 yö
Alkaen 234 SGD
Tarkista saatavuus
99+
梅苑壹号民宿
Hotellit kohteessa Ningshan County
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat, kissat
Maksu: maksuton
Ylivertainen
41 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 71 SGD
Tarkista saatavuus
16
宁陕曼山小院(皇冠镇店)
Hotellit kohteessa Ningshan County
Lemmikkieläimet sallittu
Maksu: SGD1.91 lemmikkiä ja majoitusta kohden
0
1 yö
Alkaen 27 SGD
Tarkista saatavuus
99+
宁陕燕子民宿
Hotellit kohteessa Ningshan County
Lemmikit sallittu (on pyydettävä etukäteen)
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat
Maksu: maksuton
12 arvostelua
6,5/10
1 yö
Alkaen 42 SGD
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki Lemmikkieläimet sallittu hotellit kohteessa Ningshan County

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja Lemmikkieläimet sallittu-hotelleita kohteessa Ningshan County?

Matkustatpa sitten maahan Ningshan County liike- tai lomamatkalle, Redfield House B&B (alkaen 91 SGD) , Happiness Mountain Courtyard (alkaen 58 SGD) ja Huaxiyuan Homestay (alkaen 18 SGD) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Ningshan County Lemmikkieläimet sallittu-hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Ningshan County keskimääräinen Lemmikkieläimet sallittu-hotelliyöpymisen hinta arkisin on 71 SGD, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 77 SGD.

Mitkä Lemmikkieläimet sallittu-hotellit kohteessa Ningshan County tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Ningshan County on paljon uima-altaan sisältäviä Lemmikkieläimet sallittu-hotelleita. Daqin Shancang · Simu Mountain Residence · Private Hot Spring · Boutique Stay (alkaen 190 SGD), Wangmeishan Residence (alkaen 78 SGD) ja LISTVILLA(Ningshan Resort) (alkaen 152 SGD) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä Lemmikkieläimet sallittu-hotellit kohteessa Ningshan County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä Lemmikkieläimet sallittu-hotellit kohteessa Ningshan County tarjoavat aamiaisen?

Mitä tarjouksia Lemmikkieläimet sallittu-hotelleista kohteessa Ningshan County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia Lemmikkieläimet sallittu-hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Tietoa tyypin Lemmikkieläimet sallittu hotelleista kohteessa Ningshan County

Hotellien lukumäärä11
Arvosteluiden lukumäärä466
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)77 SGD
Keskimääräinen hinta (arkisin)71 SGD