Saint Thomas

Pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Saint Thomas

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Saint Thomas palvelulla Pysäköinti.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Saint Thomas

Tutustu Pysäköinti -hotellivalikoimaan kohteessa Saint Thomas
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
59
Hotellit kohteessa Charlotte Amalie
Bunker Hill Hotel sijaitsee historiallisella alueella, ja Blackbeard's Castle sijaitsee 1 minuutin ajomatkan päässä ja Magens Bay Beach 7 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 12,7 km:n päässä kohteesta Sapphire Beach ja 7,4 km:n päässä kohteesta Bolongo Bay. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ulkouima-allas, ilmainen langaton internetyhteys ja hääpalvelut. Sugarcane Grille palvelee majoituspaikan asiakkaita. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Vastaanotto on avoinna rajoitetusti. Palveluihin kuuluu rajoitettu pysäköinti. Kaikkien 15 huoneen mukavuuksiin kuuluu ilmastointi. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Käytössäsi on muun muassa puhelin. Huone siivotaan päivittäin, ja lisä-/varavuoteita (lisämaksusta) on saatavilla pyynnöstä.

"Hotel is very clean and has charm. Beds were comfy. Someone is trying with the curtains and bed assemble but needs some maintenance done to rooms..ceilings, lights, baseboards, showers. . Hairdryer didn't work, light in bathroom flickered, no shampoo etc just little bars of soap. Coffee maker but bring your own coffee. There was a small refrig/freezer in room. Breakfast was good. I think I would rebook but bring the amenities it lacked."
Erittäin hyvä
109 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 133 CAD
Tarkista saatavuus
29
Hotellit kohteessa Southside
Bolongo Bay Beach Resort sijaitsee valtameren rannalla, ja Christianin linnake ja Blackbeard's Castle sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä lomakeskus sijaitsee 7,8 km:n päässä kohteesta Sapphire Beach ja 8,8 km:n päässä kohteesta Coki Beach. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus. Tämän lomakeskuksen palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja. Majoituspaikan uima-altaalla sijaitseva ravintola, The Oasis Restaurant, tarjoaa näkymän valtamerelle, ja sen erikoisuuksiin kuuluu amerikkalainen keittiö. Palveluihin kuuluu myös baari/aulabaari. Tässä lomakeskuksessa voit rentoutua uima-altaassa ja tilata juomia kätevästi allasbaarista. Maksullinen tilauksen mukaan valmistettu aamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.30–10.30. Käytössäsi on kielitaitoinen henkilökunta ja pankkiautomaatti/pankkipalvelut. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 74 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Jokaisessa huoneessa on kalustettu parveke tai terassi. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

"Clean room with basic amenities comfortable and easy access for transportation to wherever you want to go! The All Inclusive package is a great value for a short stay. Service is good and the food is good with plenty to choose from the menu. The beach is nice with very easy access and water sports available, such as kayak, paddle boarding and small sailboat. There are scheduled boat trips for you to choose from for day trips and sunset cruise. A pleasant stay to rest and relax while enjoying the tropical sunshine and beautiful vistas."
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 468 CAD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Northside
Mafolie Hotel sijaitsee lähellä lentokenttää, ja Magens Bay Beach ja Bolongo Bay 15 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 11,8 km:n päässä kohteesta Sapphire Beach ja 20,8 km:n päässä kohteesta Neitsytsaarten kansallispuisto. Hyödynnä ulkouima-allas, terassi ja puutarha. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja juhlasali. Mafolie Hotel tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 8.00–10.00. Käytössäsi on matkatavarasäilytys, tallelokero vastaanotossa ja pankkiautomaatti/pankkipalvelut. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 24 huoneessa on ilmastointi, mikroaaltouuni sekä taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on kattotuuletin ja silitysrauta/-lauta.

"酒店位置很好,在半山腰上,視野開闊,可以欣賞海灣美景;我們預訂的bangalow,房間大,但衞生間比較少。"
Erittäin hyvä
97 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 149 CAD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Southside
Kun yövyt hotellissa The Westin St. Thomas Beach Resort & Spa, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa ääretön uima-allas. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana kylpylä- tai hierontahuone-tiloissa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tämä majoitusliike tarjoaa melonta ja kalastus, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys ja kuivapesu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.
Erittäin hyvä
95 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 515 CAD
Tarkista saatavuus
66
Hotellit kohteessa Charlotte Amalie
Galleon House Hotel sijaitsee keskustassa, ja Bolongo Bay ja Magens Bay Beach 15 minuutin ajomatkan päässä. Tämä aamiaismajoitus sijaitsee 11,6 km:n päässä kohteesta Sapphire Beach ja 20,1 km:n päässä kohteesta Neitsytsaarten kansallispuisto. Hyödynnä ulkouima-allas, terassi ja puutarha. Tämän aamiaismajoituksen palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, kiertoajelu-/lippupalvelu ja piknikalue. Galleon House Hotel tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Käytössäsi on express-uloskirjautuminen, matkatavarasäilytys ja tallelokero vastaanotossa. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 14 yksilöllisesti kalustettua huonetta. Kaapelikanavat tarjoavat viihdykettä jokaiselle. Käytössäsi on muun muassa kattotuuletin. Huone siivotaan päivittäin, ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä.

"A little old and some cockroaces going around - nothing too surprising."
Hyvä
107 arvostelua
7,8/10
1 yö
Alkaen 113 CAD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Charlotte Amalie
When you stay at The Pink Palm Hotel - Adults Only in St. Thomas, you'll be in the historical district, within a 10-minute drive of Bolongo Bay and Magens Bay Beach. This spa hotel is 8.6 mi (13.8 km) from Sapphire Beach and 12.7 mi (20.4 km) from Virgin Islands National Park. Relax at the full-service spa, where you can enjoy massages. You're sure to appreciate the recreational amenities, including an outdoor pool and a hot tub. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge. A complimentary continental breakfast is served daily from 8:00 AM to 10:00 AM. The front desk is staffed during limited hours. Make yourself at home in one of the 28 individually decorated guestrooms. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Bathrooms feature showers with rainfall showerheads and hair dryers. Conveniences include safes and a turndown service, and housekeeping is provided daily.
Mahtava
98 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 301 CAD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Saint Thomas
The Ritz-Carlton, St. Thomas on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien ääretön uima-allas. Vieraile rannalla lomasi aikana. The Ritz-Carlton, St. Thomas tarjoaa eksklusiivisen rannan ja aktiviteetteja, kuten snorklaus ja sukellus. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua käymällä kiinteistön kylpylä- tai hierontahuone-sivustolla. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tämä majoitusliike tarjoaa melonta, vesiurheiluvälineet, tenniskenttä, golfkenttä ja kalastus, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Koe Amerikkalainen:n keittiön maut yhdessä 2 ravintolas-ravintolassa. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Pysäköintihetkellä siemaile drinkkiä baari:ssa tai piristä aistejasi kahvilla kahvila:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha-, lasten leikkipaikka- ja pelihuone-tiloihin. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"這次入住行政套房,房間很乾凈,客廳的梳化床是1.5米大小,卧室的床很大,房間裏各種桌子茶几沙發很多,客廳卧室都有陽台,很適合一家人出行。酒店有私人沙灘,雖然不大,總好過去外面公共沙灘。酒店自己的幾個餐廳還行,最好提前預訂,我們住了四晚,第一晚直接去Aloro意大利餐廳,被告知衹有9點才有空位。第二天提前預訂,竟然接下來三天都衹有9點,衹好放棄這家餐廳,把其他幾家餐廳都吃了個遍。去參加了酒店的落日巡航,景色很美,船上提供的小點心和三明治吃完,胃口小的基本不用吃晚飯了。"
Erittäin hyvä
100 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 839 CAD
Tarkista saatavuus
71
Hotellit kohteessa Charlotte Amalie
With a stay at Island View Guesthouse in St. Thomas, you'll be near the airport, within a 15-minute drive of Bolongo Bay and Charlotte Amalie Harbor. This guesthouse is 10.2 mi (16.4 km) from Sapphire Beach and 6 mi (9.6 km) from Magens Bay Beach. Take advantage of recreation opportunities such as an outdoor pool or take in the view from a terrace and a garden. Additional features at this guesthouse include complimentary wireless internet access, concierge services, and a communal living room. Satisfy your appetite with farm to table cuisine at Island View Restaurant, a fine-dining restaurant which features a bar/lounge and an ocean view. Mingle with other guests at the complimentary reception, held daily. A complimentary cooked-to-order breakfast is served daily from 8:00 AM to 10:00 AM. Featured amenities include dry cleaning/laundry services, luggage storage, and coffee/tea in a common area. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 12 air-conditioned rooms featuring Smart televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Bathrooms have showers and hair dryers.

"The Island View Guesthouse is a hidden gem overlooking Charlotte Amelia! The rooms were quiet, clean and well appointed! The food was amazing and eating al fresco overlooking the water was so special! Marshall, Libby and Randall were so welcoming and gave us such great service!"
Mahtava
99 arvostelua
9,4/10
1 yö
Alkaen 184 CAD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Charlotte Amalie West
Kohteessa Charlotte Amalie West sijaitseva Lindbergh Bay Hotel on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tästä lomakohde:sta löydät myös palvelut, kuten puutarha ja myyntiautomaatti. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
99 arvostelua
7,2/10
1 yö
Alkaen 192 CAD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Charlotte Amalie East
The Story of Boundless Bliss Hotel A Visit Carved in Time Boundless Bliss Hotel is the reimagined version of the historic Villa Blanca Hotel which served as a welcoming host to St. Thomas for almost 70 years. The property is a 100-year-old staple of St. Thomas, USVI. originally owned by the infamous Christine “Cee Cee” Cromwell, legendary heiress to the Dodge Motor Company, who established the property and ran the Mahogany Jazz Club in the 1950s. She later sold the property to another prominent businesswoman who added the hotel and ran it until she was 88 years old. The current owners acquired the property in 2021. Its obvious, incredible beauty and untapped potential of the property could make an impact in hospitality and the community in St. Thomas, as well as begin to emerge towards an unmatched experience in sensory re-awakening. Managed by experienced wellness professionals with a successful history in short and long-term accommodations and sustaining healthy thriving and vibrant settings, Boundless Bliss delivers a unique and special stay. Carefully being restored, Boundless Bliss Hotel is a clean safe accommodation with excellence in the making. All units provide private furnished balconies facing the Harbor. Our room-only offerings include Deluxe King, Traditional King bedroom suite, and Classic Queen Double efficiency units. They are relaxed, comfortable, and spacious with the convenience of a cooktop range and apartment-sized refrigerator, dining area, and full bath. Our central location, our 180-degree scenic hilltop views, and our tropical landscape distinguish us among the many hotel and vacation-rental services. We are off-the-beaten path, yet close to everything! Come and share your slice of St. Thomas's gorgeous tropical Paradise with us.
71 arvostelua
7,0/10
1 yö
Alkaen 201 CAD
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Pysäköinti tarjoavat hotellit kohteessa Saint Thomas

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Saint Thomas

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Morningstar Buoy Haus Beach Resort at Frenchman's Reef, Autograph Collection

9,3/10
Mahtava
Lähetetty15.1.2025
Vieraskäyttäjä
Great resort, location on the water staff very friendly.
Hinta yötä kohden alkaen:560 CAD

Margaritaville Vacation Club - St Thomas

7,9/10
Hyvä
Lähetetty8.7.2025
Anonyymi käyttäjä
July 5th- 7th, 2025 GOOD 1. Friendly staff 2. Room looked very nice 3. The roof top pool bar was great! We could not smell the seaweed/ sewer from there. 4. The regular pool was also nice however, the stench was horrible down there. BAD 1. The seaweed/ sewer scent permeated the air upon entrance to the hotel 2. The room had a bit of a musty scent 3. There was no drinking water in the room, and it was not included in room service. We were told to drink the tap water as it was filtered . The water was heavy and horrible!. 4. There was a horrible sewer stench which came from the shower/ tap once you opened the water. We could barely use to brush our teeth it tasted so bad.
Hinta yötä kohden alkaen:381 CAD

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Saint Thomas?

Saint Thomas tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Margaritaville Vacation Club - St Thomas (alkaen 368 CAD), Bunker Hill Hotel (alkaen 156 CAD) ja The Ritz-Carlton, St. Thomas (alkaen 797 CAD) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Saint Thomas hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Saint Thomas keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 753 CAD, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 840 CAD.

Mitkä ovat kohteen Saint Thomas suositellut ylelliset hotellit?

Saint Thomas tarjoaa useita ylellisiä hotelleita erilaisin tyylein, The Ritz-Carlton, St. Thomas (alkaen 797 CAD) on erittäin suosittu.

Mitkä hotellit kohteessa Saint Thomas tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitä hotelleita kohteessa Saint Thomas suositellaan lasten kanssa matkustaville?

Margaritaville Vacation Club - St Thomas (alkaen 368 CAD), The Ritz-Carlton, St. Thomas (alkaen 797 CAD) ja The Westin St. Thomas Beach Resort & Spa (alkaen 433 CAD) soveltuvat erittäin hyvin perhematkalaisille. Nauti matkasta yhdessä lasten ja muiden perheenjäsenten kanssa!

Mitkä hotellit kohteessa Saint Thomas sallivat lemmikit?

Mitkä hotellit kohteessa Saint Thomas tarjoavat uima-altaan?

Margaritaville Vacation Club - St Thomas (alkaen 368 CAD), Bluebeard's Castle Resort (alkaen 237 CAD) ja The Ritz-Carlton, St. Thomas (alkaen 797 CAD) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Saint Thomas tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Hampton by Hilton St. Thomas (alkaen 358 CAD), Bunker Hill Hotel (alkaen 156 CAD) ja Bluebeard's Castle Resort (alkaen 237 CAD) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa Saint Thomas tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita?

Mitkä hotellit kohteessa Saint Thomas tarjoavat loistavan merinäköalan?

Kaikista kohteen Saint Thomas hotelleista The Ritz-Carlton, St. Thomas (alkaen 797 CAD), The Westin St. Thomas Beach Resort & Spa (alkaen 433 CAD) ja Island View Guesthouse (alkaen 216 CAD) ovat loistavia valintoja merinäköalaa kaipaaville.

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Saint Thomas on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Saint Thomas hotellit ja tietoa aiheesta Pysäköinti

Hotellien lukumäärä32
Arvosteluiden lukumäärä2,169
Korkein hinta2 608 CAD
Edullisin hinta410 CAD
Keskimääräinen hinta (arkisin)753 CAD
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)840 CAD