Lee County

Pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Lee County

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Lee County palvelulla Pysäköinti.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Lee County

Tutustu Pysäköinti -hotellivalikoimaan kohteessa Lee County
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
52
Hotellit kohteessa Lee County
Welcome to avid hotel Auburn - University Area in Auburn, Alabama. Just a short drive from Jordan-Hare Stadium, Auburn University, Toomer’s Corner, Chewacla State Park, and Tuskegee University, our hotel is ideally located for business or leisure. At avid hotels, we understand what’s essential for everyday travel. Enjoy complimentary parking, Wi-Fi, and 24/7 freshly ground bean-to-cup coffee. Find your everyday essentials at our 24-hour market. Start your mornings right with our complimentary, free hot breakfast with scrambled eggs, breakfast potatoes, and your choice of crispy bacon or turkey or pork sausage. Welcome to avid hotels. We focus on the essentials that make a difference. Enjoy your stay at avid hotel Auburn - University Area in Auburn, AL.

"**5-Star Review for Avid Hotel Auburn** ⭐⭐⭐⭐⭐ **Perfect budget stay!** Super clean, modern rooms with comfy beds. Friendly staff, great location near Auburn University, and tasty breakfast. Amazing value—will definitely return! #Spotless #GreatStay #BudgetFriendly"
Erittäin hyvä
109 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 73 EUR
Tarkista saatavuus
70
Hotellit kohteessa Lee County
Kun yövyt hotellissa Home2 Suites by Hilton Opelika Auburn, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten parila. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
Mahtava
99 arvostelua
9,6/10
1 yö
Alkaen 106 EUR
Tarkista saatavuus
50
Hotellit kohteessa Lee County
Comfort Inn Opelika - Auburn sijaitsee business-alueella, ja Auburn University (yliopisto) ja Jordan-Hare Stadium (stadioni) 15 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 2,1 km:n päässä kohteesta Opelika Public Library ja 2,8 km:n päässä kohteesta Railroad Avenue Historic District. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ulkouima-allas, ilmainen langaton internetyhteys ja takka aulassa. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa kiertoajelu-/lippupalvelu, alennus lähistöllä sijaitsevan kuntoilutilan käytöstä ja myyntiautomaatti. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin ja kahvila. Hotelli järjestää ilmaiset kutsut, joilla voit tavata muita asiakkaita. Kutsut järjestetään tiettyinä päivinä. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–9.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, ympäri vuorokauden auki oleva business center ja express-sisäänkirjautuminen. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 2 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä taulutelevisio. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, mikroaaltouuni ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).
Erittäin hyvä
98 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 68 EUR
Tarkista saatavuus
40
Hotellit kohteessa Lee County
Kohteessa Opelika sijaitseva Best Western Auburn/Opelika Inn on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien suolavesiallas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"There is a house that works there. A older black ladies with grey dreadlocks. I have cout her two or three times trying to come in my room while I got the no disturbing sign on the out side. She never knocks. It's this morning she did it slick. She opened my door gently and seen the lock was on and slightly let it close bbk. A bout a week ago I was there she opened my door but I had it latched. She said something and walk off. My girlfriend came out there and picked me up. When we got bbk my golden clippers where gone, even the charger. I still didn't say nothing to her higher up because they wasn't going to do anything."
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 66 EUR
Tarkista saatavuus
75
Hotellit kohteessa Lee County
Kun yövyt hotellissa Microtel Inn & Suites by Wyndham Opelika, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Opelika tarjoaa. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien tenniskenttä ja golfkenttä. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy myyntiautomaatti-palveluun. Tämä majoitusliike tarjoaa myös pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.
Erittäin hyvä
98 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 72 EUR
Tarkista saatavuus
44
Hotellit kohteessa Lee County
Kun yövyt hotellissa The Hotel at Auburn University, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten puutarha ja myyntiautomaatti. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"房間很好,還有會議室,早餐也很好"
Mahtava
101 arvostelua
9,7/10
1 yö
Alkaen 115 EUR
Tarkista saatavuus
74
Hotellit kohteessa Lee County
With a stay at Americas Best Value Inn Opelika, you'll be centrally located in Opelika, within a 15-minute drive of Auburn University and Jordan-Hare Stadium. This motel is 2 mi (3.3 km) from Opelika Public Library and 2.5 mi (4 km) from Railroad Avenue Historic District. Make use of convenient amenities, which include complimentary wireless internet access and gift shops/newsstands. Take advantage of the motel's room service (during limited hours). A complimentary continental breakfast is served daily from 6:00 AM to 9:00 AM. Featured amenities include a 24-hour front desk, laundry facilities, and coffee/tea in a common area. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 42 guestrooms featuring refrigerators and microwaves. Your bed comes with down comforters and premium bedding. 32-inch flat-screen televisions with satellite programming provide entertainment, while complimentary wireless internet access keeps you connected. Bathrooms have shower/tub combinations and hair dryers.
67 arvostelua
6,0/10
1 yö
Alkaen 62 EUR
Tarkista saatavuus
84
Hotellit kohteessa Lee County
Kun yövyt hotellissa Staybridge Suites AUBURN – UNIVERSITY AREA by IHG, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Auburn tarjoaa. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten parila. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Clean, newer hotel. The only problem was not the hotel but other guests.  There were multiple rager parties going from 11:30 pm to 3am. Loud music, talking, and what it sounded like a loud bang at 3am in the morning.  The hotel needs to control its guests or toss them out."
Mahtava
109 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 92 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Lee County
Kohteessa Opelika sijaitseva Holiday Inn Express & Suites Opelika Auburn on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Tupakointi on kielletty kaikissa huoneissa. Kaikissa huoneissa on oma kylpyhuone. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua vierailemalla kiinteistön kylpylä-sivustolla. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Ilmainen Wi-Fi on käytettävissä kaikissa tiloissa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten myyntiautomaatti. 24h-vastaanotto on käytettävissäsi ympäri vuorokauden. Lisämukavuutta lisäävät myös kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"房間乾淨明亮,服務態度好"
Erittäin hyvä
98 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 89 EUR
Tarkista saatavuus
78
Hotellit kohteessa Lee County
John Emerald Distilling Company ja Auburn University (yliopisto) sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 11,3 km:n päässä kohteesta Jay and Susie Gogue Performing Arts Center at Auburn University ja 11,4 km:n päässä kohteesta Jordan-Hare Stadium (stadioni). Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja kauden mukainen ulkouima-allas. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa ja juhlasali. La Quinta Inn & Suites by Wyndham Opelika Auburn tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Hotelli järjestää ilmaiset kutsut, joilla voit tavata muita asiakkaita. Kutsut järjestetään tiettyinä päivinä. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Ilmainen täysi aamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–9.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja pyykinpesutilat. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 116 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 82 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Varusteluun kuuluu pillowtop-patjallinen sänky. Mukavuuksiin kuuluu 50-tuumainen taulutelevisio, jossa on korkealuokkaiset TV-kanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu hiustenkuivaaja ja hammasharjat ja -tahna.
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 91 EUR
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Pysäköinti tarjoavat hotellit kohteessa Lee County

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Lee County

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Graduate by Hilton Auburn Al

9,3/10
Mahtava
Lähetetty26.12.2025
Vieraskäyttäjä
It was a wonderful hotel and a perfect location if you want to be on campus. The restaurant in the hotel was very good.
Hinta yötä kohden alkaen:133 EUR

TownePlace Suites Auburn University Area

9,0/10
Mahtava
Lähetetty11.11.2024
Vieraskäyttäjä
The location was good.  20 minute walking distance to stadium, coliseum, campus, and downtown.  Nice room.  King size bed with kitchen and walk in shower.
Hinta yötä kohden alkaen:114 EUR

Holiday Inn Express & Suites AUBURN - UNIVERSITY AREA by IHG

8,8/10
Erittäin hyvä
Lähetetty3.8.2023
Vieraskäyttäjä
Very clean and staff was super nice. I checked in and they had my booking as soon as i placed it.
Hinta yötä kohden alkaen:82 EUR

Tru by Hilton Auburn

8,8/10
Erittäin hyvä
Lähetetty9.7.2023
QuanLL
#positiivinen #Tykkäsin hotellista Hygieniatarvikkeet,Luonnonvalo huoneessa,Huoneen asettelu,Kuljetuksen helppous,Lähellä olevat ravintolat,Vastine rahalle
Hinta yötä kohden alkaen:94 EUR

Hilton Garden Inn Auburn/Opelika

8,5/10
Erittäin hyvä
Lähetetty8.1.2025
Vieraskäyttäjä
Older property. Carpet was worn, but room very clean, excellent bed and quiet AC/Heat. Was traveling with 25 trailer and parking was a challenge.
Hinta yötä kohden alkaen:95 EUR

Microtel Inn & Suites by Wyndham Auburn

7,4/10
Lähetetty11.11.2024
BIUBIUBIU22334
位置在主幹道,非常不錯呢
Hinta yötä kohden alkaen:57 EUR

Motel 6 Opelika, Al

4,9/10
Lähetetty29.6.2025
Kikiii12344556
It’s a pretty good place to lay your head overall. But some managers shouldn’t be here.
Hinta yötä kohden alkaen:59 EUR

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Lee County?

Mikä on kohteen Lee County hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Lee County keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 137 EUR, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 204 EUR.

Mitkä hotellit kohteessa Lee County tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Lee County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Lee County tarjoavat uima-altaan?

Mitkä hotellit kohteessa Lee County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. avid hotel AUBURN - UNIVERSITY AREA by IHG (alkaen 72 EUR), Staybridge Suites AUBURN – UNIVERSITY AREA by IHG (alkaen 90 EUR) ja Holiday Inn Express & Suites AUBURN - UNIVERSITY AREA by IHG (alkaen 86 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa Lee County tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita?

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Lee County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Lee County hotellit ja tietoa aiheesta Pysäköinti

Hotellien lukumäärä31
Arvosteluiden lukumäärä2,869
Korkein hinta234 EUR
Edullisin hinta234 EUR
Keskimääräinen hinta (arkisin)137 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)204 EUR