Taibus Banner

Pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Taibus Banner

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Taibus Banner palvelulla Pysäköinti.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Taibus Banner

Tutustu Pysäköinti -hotellivalikoimaan kohteessa Taibus Banner
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
39
太仆寺旗元华大酒店
Hotellit kohteessa Taibus Banner
The Yuanhua Grand Hotel is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Yuanhua Grand Hotel is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Taibus Banner. Guests will find Guoxin Museum, Taibus Banner Museum and Baochang Cultural Park just a short distance from the hotel. This hotel makes a great place to kick back and relax after a long day of sightseeing. For those driving themselves, parking is provided on site. If cleanliness is important to you, this hotel makes an excellent choice, as our guests consider this to be one of the cleanest hotels in the city. This hotel is a popular accommodation for guests traveling with families.

"Room was clean and tidy and beds were comfy. Breakfast was fair. We didn’t eat dinner at the hotel, instead we got a deal on dianping for a hotpot restaurant five minutes walk away. The staff were friendly and a bonus was free entry to the bath house included."
Good
461 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 12 393 PKR
Tarkista saatavuus
89
巴里岛国际酒店(宝昌店)
Hotellit kohteessa Taibus Banner
The Bali International Hotel (Baochang) is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. Visitors to Taibus Banner will find that the Bali International Hotel (Baochang) is a fantastic accommodation choice. The nearby area boasts an abundance of attractions including Taibus Banner Museum, Court of the Imperial Stud and Baochang Cultural Park. At the end of a busy day, travelers can unwind and relax in the hotel or go out and enjoy the city. This Taibus Banner hotel features parking on site. This hotel is a popular accommodation for guests traveling with families.

"A cozy, stylish hotel close to restaurants and shops. I found my room very comfortable and beautiful. Check in as a foreigner went smooth."
405 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 4 585 PKR
Tarkista saatavuus
63
宾湖酒店(太仆寺旗文化公园店)
Hotellit kohteessa Taibus Banner
"新開業的酒店整潔衞生,裝修檔次挺好,屋內設施齊全。門前就是很大的城市公園,環境適合鍛鍊。服務人員主動熱情,尤其是早餐的菜、飯品種多,質量好,是吃過的同價位最好自助餐。樓內有施工機械,早晨影響休息。"
Ylivertainen
166 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 8 510 PKR
Tarkista saatavuus
59
悦见美佳酒店(太仆寺旗宝昌店)
Hotellit kohteessa Taibus Banner
Good
9,0/10
1 yö
Alkaen 8 964 PKR
Tarkista saatavuus
71
兰欧酒店(太仆寺旗建设南路店)
Hotellit kohteessa Taibus Banner
The LANOU Hotel (Taibus Banner Jianshe South Road) is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The LANOU Hotel (Taibus Banner Jianshe South Road) offers a pleasant stay in Taibus Banner for those traveling for business or leisure. Famous local attractions Taipusi Banner Cultural Square, Baosheng Reservoir and Court of the Imperial Stud, can all be reached with a short walk. In their spare time, guests can explore the hotel's surroundings. Guests of this Taibus Banner hotel can make use of the parking facilities. This hotel is particularly popular with those traveling with families.

"暑假的房間比平時漲了不少,價格已經翻番了。經常住這家酒店,主要是床和枕頭都舒服。這次房間的刷卡器都出了問題。開門有些不方便。洗澡水很舒服,衹是少了護髮素。"
122 arvostelua
8,0/10
1 yö
Alkaen 9 749 PKR
Tarkista saatavuus
99+
太仆寺旗巷往民宿
Hotellit kohteessa Taibus Banner
"設施:齊全 衞生:乾淨 環境:優美 服務:好 環境好優雅條件好,專業設備乾淨,時尚感十足😊好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評好評(^ω^)👍🏻"
Good
61 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 3 594 PKR
Tarkista saatavuus
52
川香福大酒店
Hotellit kohteessa Taibus Banner
"24年新開的酒店 整體設施比較不錯 房間寬敞乾淨 停車場也比較開闊 服務也很好.早餐種類還是可以的 牛肉米線不錯~重點説一下 我吃過的一些包括星級酒店在內的有些味道都很鹹 但是這個早餐整體都比較清淡 這點比較好 300左右的價位還是比較推薦的"
58 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 11 360 PKR
Tarkista saatavuus
16
太仆寺旗长宏酒店
Hotellit kohteessa Taibus Banner
"前台服務水平有待提高,房間安排欠妥。 晚上躺床上突然有小蟲爬身上,也是無語了。(捏死後,沒一會兒又跳身上衹螞蚱) 房間似乎沒有空調(沒有找到空調開關)冷熱全靠開窗户調節。 乾淨確實是非常乾淨,設備也非常新。"
Good
39 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 7 023 PKR
Tarkista saatavuus
17
红革农家院
Hotellit kohteessa Taibus Banner
Excellent
2 arvostelua
9,6/10
1 yö
Alkaen 6 403 PKR
Tarkista saatavuus
63
太仆寺旗元青花蒙古部落
Hotellit kohteessa Taibus Banner
The Taibus Banner Yuanqinghua Mongolian Tribe provides a great place for travelers to relax after a busy day. Visitors to Taibus Banner will find that the Taibus Banner Yuanqinghua Mongolian Tribe is a fantastic accommodation choice. When guests have some time on their hands they can make use of the onsite facilities. For those driving themselves, parking is provided on site.

"一次説走就走的旅行,路程不遠,交通很便利,大老遠就能看到酒店,很有蒙古草原特色,有普通房間,也有蒙古包,都很乾凈,各種設備也很齊全,很適合親子或者朋友幾個旅遊居住。酒店後院有很大的草原,根本就不用去其他地方玩了,這裏都有了,我們一家在這裏基本全部體驗到蒙古草原的無限樂趣了,騎馬,射箭,采蘑菇,韭菜花,衹要你能想到的都有。晚上還能在院子裏放煙花,孩子們可算是玩好了。天氣越來越熱,草原行,我就推薦元青花蒙古部落,真不錯!"
21 arvostelua
7,9/10
1 yö
Alkaen 7 147 PKR
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Pysäköinti tarjoavat hotellit kohteessa Taibus Banner

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Taibus Banner

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Taipusi Qijinding Hotel

9,4/10
Ylivertainen
Lähetetty17.7.2025
Vieraskäyttäjä
門口有免費的停車位,老闆娘特別熱情,來這裏就像回家一樣,wifi網速快,房間東西乾淨整齊,可以洗個舒舒服服的熱水澡,下次路過還會再來。
Hinta yötä kohden alkaen:2 809 PKR

Qinling Hotel

8,6/10
Lähetetty17.7.2025
Vieraskäyttäjä
太僕寺旗巡山住在這裏很方便秦嶺賓館-石條山-窯洞羣-穆家營子-秦嶺賓館14公里,377米爬升,從秦嶺賓館過馬路直接上山,到達石條山整整5公里,走山脊到處有路,這裡是放牧區,多處瑪尼堆。火山噴發造就的方形大石柱有20餘米高吧,據説單邊尺寸是60釐米。層疊豎地而立,很多旅行團帶隊到這裏觀賞。回程遇到一個牧羊人説北山有窯洞羣,50多年前為防老毛子修建的。賓館老闆説當時是師級編制。窯洞有幾十口,有些已經坍塌,地堡之類還存在着。之後就是5公里水泥路經穆家營子到賓館。
Hinta yötä kohden alkaen:2 231 PKR

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Taibus Banner?

Taibus Banner tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Yuanhua Grand Hotel (alkaen 6 611 PKR), BIN HU HOTEL (alkaen 5 289 PKR) ja LANOU Hotel (Taibus Banner Jianshe South Road) (alkaen 10 578 PKR) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Taibus Banner hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Taibus Banner keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 8 710 PKR, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 8 870 PKR.

Mitkä hotellit kohteessa Taibus Banner tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitä hotelleita kohteessa Taibus Banner suositellaan lasten kanssa matkustaville?

Yuanhua Grand Hotel (alkaen 6 611 PKR), Taibus Banner Yuanqinghua Mongolian Tribe (alkaen 7 768 PKR) ja Taipu Temple Qiquan Veritana Pastoral Homestay (alkaen 13 925 PKR) soveltuvat erittäin hyvin perhematkalaisille. Nauti matkasta yhdessä lasten ja muiden perheenjäsenten kanssa!

Mitkä hotellit kohteessa Taibus Banner sallivat lemmikit?

Mitkä hotellit kohteessa Taibus Banner tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Yuanhua Grand Hotel (alkaen 6 611 PKR), BIN HU HOTEL (alkaen 5 289 PKR) ja LANOU Hotel (Taibus Banner Jianshe South Road) (alkaen 10 578 PKR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa Taibus Banner tarjoavat kuumia lähteitä?

Haluatko kokea kuumat lähteet hotellillasi? Yuanhua Grand Hotel (alkaen 6 611 PKR) tarjoaa kuumia lähteitä. Varaa nyt!

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Taibus Banner on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Taibus Banner hotellit ja tietoa aiheesta Pysäköinti

Hotellien lukumäärä18
Arvosteluiden lukumäärä3,419
Keskimääräinen hinta (arkisin)8 710 PKR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)8 870 PKR