Lambton County

Pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Lambton County

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Lambton County palvelulla Pysäköinti.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Lambton County

Tutustu Pysäköinti -hotellivalikoimaan kohteessa Lambton County
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
75
Hotellit kohteessa Lambton County
Holiday Inn Express Sarnia - Point Edward by IHG sijaitsee lähellä lentokenttää, ja Canatara Beach and Park ja Bluewater Health (sairaala) sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 2,7 km:n päässä kohteesta Huronjärvi ja 4,7 km:n päässä kohteesta Lambton Mall (ostoskeskus). Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa ja juhlasali. Ilmainen mukaan otettava aamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.30–9.30. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 115 huoneessa on ilmastointi ja LCD-televisio. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu tallelokero, työpöytä ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"I'm getting increasingly frustrated with this place last time they charged me $50 on top of the $400 I already paid out then made me pay separately for anything I bought for food there this time they didn't even clean the room beforehand"
Mahtava
103 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 29 351 PKR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Lambton County
When you stay at Colonial Hotel & Suites in Grand Bend, you'll be near the beach, within a 15-minute walk of Grand Bend Beach and Lake Huron. This hotel is 2.1 mi (3.4 km) from Pinery Provincial Park and 0.2 mi (0.3 km) from Grand Bend Farmers' Market. Take advantage of recreation opportunities such as a seasonal outdoor pool, or other amenities including complimentary wireless internet access and a fireplace in the lobby. Quench your thirst with your favorite drink at the poolside bar. Featured amenities include express check-out and a 24-hour front desk. Free self parking is available onsite. Stay in one of 60 guestrooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Bathrooms feature bathtubs or showers with rainfall showerheads and complimentary toiletries. Conveniences include phones with free local calls, and housekeeping is provided daily.

"Excellent customer service. Quick checkin. Clean rooms and very comfortable beds. The amenities are as listed with coffee and tea 24/7. Heated pool amd pool bar. Great location to all restaurants and of-course walking distance to Grand bend main beach"
Mahtava
102 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 57 303 PKR
Tarkista saatavuus
80
Hotellit kohteessa Lambton County
Kun yövyt hotellissa Days Inn by Wyndham Sarnia Harbourfront, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Sarnia tarjoaa. Kun yövyt tässä hotelli:ssa, maksat Bridgeview Boat Sales:sta 1.12 km ja Lambton College Legacy Project - Sarnia Point Lands 523m. Lisäksi Tourism Sarnia-Lambton on vain 495m päässä. Tupakointi on kielletty kaikissa huoneissa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien golfkenttä ja kalastus. Pysy yhteydessä ilmaisella Wi-Fi:llä huoneissa ja yleisissä tiloissa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten parila, puutarha ja myyntiautomaatti. 24h-vastaanotto on käytettävissäsi ympäri vuorokauden. Lisämukavuutta lisäävät myös kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Sarnia Chris Hadfield Airport on majoituspaikkaa lähin lentokenttä, 10 min ajomatkan päässä. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Loved the service. The front desk team are super friendly and helpful. Here are the reasons why I'd rate 4/5: room cleanliness (we noticed stains), the lack of hair conditioner (bottle in the shower was empty), 1 tissue left in the tissue box (with no backup boxes), and we only got 2 sets of towels despite there being 3 people staying the night. Once I asked for the towels, they readily gave me them. It was just disappointing that I had to walk to reception to retrieve them."
Erittäin hyvä
109 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 18 278 PKR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Lambton County
Kun yövyt hotellissa Four Points by Sheraton Point Edward Sarnia, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa suolavesiallas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"The Four Points by Sheraton in Sarnia is a modern, new hotel with fantastic amenities. The fitness center is great, offering a wide range of machines and treadmills perfect for a solid workout. Breakfast is included and served at the adjoining Boston Pizza, where guests order from a menu—standouts include the classic breakfast with eggs cooked any style, a choice of bacon, ham, or sausage, three toast options, and crispy home fries. The rooms are clean and modern, and the open-concept lobby provides lots of comfortable seating. Staff throughout the hotel were consistently kind, thoughtful, and extremely helpful. Guests can also enjoy access to the second-floor pool, though it can get a bit noisy in the evenings due to people passing through the halls. The only drawback was the air conditioning units in both my room and a friend’s, which were noticeably loud at night."
Mahtava
115 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 22 806 PKR
Tarkista saatavuus
79
Hotellit kohteessa Lambton County
Huronjärvi sijaitsee 4 minuutin ajomatkan päässä ja Canatara Beach and Park sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 6,1 km:n päässä kohteesta Blue Water Bridge (silta) ja 0,4 km:n päässä kohteesta Centennial Park Paths Trailhead. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, takka aulassa ja juhlasali. Wagg's Steak & Seafood palvelee hotellin asiakkaita, ja halutessasi voit myös hyödyntää huonepalvelun (rajoitettuina aikoina) tarjonnan. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.30–9.00. Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssitila ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 40 huoneen varusteluun kuuluu mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja hiustenkuivaaja. Käytössäsi on muun muassa työpöytä ja ilmaiset sanomalehdet, ja silitysrauta/-lauta on myös saatavilla pyynnöstä.

"Hyvä valinta."
101 arvostelua
7,5/10
1 yö
Alkaen 17 413 PKR
Tarkista saatavuus
31
Hotellit kohteessa Lambton County
When you stay at Bee 'n Bee Bed n' Breakfast in Lambton Shores, you'll be near the beach, a 1-minute drive from Lake Huron and 5 minutes from Pinery Provincial Park. This bed & breakfast is 13.1 mi (21.1 km) from Grand Bend Beach and 3.1 mi (4.9 km) from Sand Hills Golf Resort. Don't miss out on recreational opportunities including a hot tub and a seasonal outdoor pool. Additional amenities at this bed & breakfast include complimentary wireless internet access, a picnic area, and barbecue grills. A complimentary full breakfast is served daily from 8 AM to 9 AM. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 3 air-conditioned rooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and satellite programming is available for your entertainment. Bathrooms have complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include ceiling fans, housekeeping is provided on a limited basis, and irons/ironing boards can be requested.
Ylivertainen
10 arvostelua
9,8/10
1 yö
Alkaen 54 504 PKR
Tarkista saatavuus
66
Hotellit kohteessa Lambton County
a welcoming hotel on the US and Canada border. Walk into the spacious lobby of our Hampton Inn by Hilton Sarnia/Point Edward and receive a warm welcome from our friendly team. Filled with natural light and modern décor, this hotel is located near the Bluewater Bridge International Border Crossing. Ideal for business travelers, families and other leisure guests, our Hampton Inn by Hilton offers plenty of amenities to make you feel right at home. After a fun-filled day of exploring Point Edward and the surrounding Ontario attractions, unwind in a clean and fresh Hampton bed®. Check emails with the free WiFi or watch a movie on the 42-inch HDTV. Plan your next adventure at the large work desk and ergonomic chair or relax with your laptop and convenient lap desk, available in every room. Grab a midnight snack in the 24-hour Suite Shop and heat it in the in-room microwave and keep drinks cold in the mini-refrigerator. When you’re ready to start the day, be sure to take the time for a free hot breakfast featuring waffles, hearty oatmeal and toppings and a variety of options for a healthy start. Plan an event in our contemporary space for up to 150 people or a more private meeting in the 10-person boardroom. You and your attendees will appreciate the available group rates along with the amenities included such as the fitness center and free parking. Attend a local festival and try some unique cuisine at an area restaurant.

"My friend and I spent the night for Bluewater Borderfest. We enjoyed our stay very much - it was clean, comfortable, and the breakfast was delicious! We also liked the location near the bridge."
Mahtava
104 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 23 506 PKR
Tarkista saatavuus
54
Hotellit kohteessa Lambton County
Comfort Inn Sarnia sijaitsee lähellä rantaa, ja Huronjärvi ja Canatara Beach and Park 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 1,7 km:n päässä kohteesta Centennial Park Paths Trailhead ja 1,9 km:n päässä kohteesta Andrew S. Brandt Marina. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: kuntokeskus, ilmainen langaton internetyhteys ja televisio yleisissä tiloissa. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen pääsy lähistöllä sijaitsevaan kuntoilutilaan ja myyntiautomaatti. Ilmainen täysi aamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 5.30–9.00 ja viikonloppuisin klo 5.30–10.00. Käytössäsi on business center, express-uloskirjautuminen ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 100 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, mikroaaltouuni ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).
Erittäin hyvä
99 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 20 706 PKR
Tarkista saatavuus
86
Hotellit kohteessa Lambton County
Best Western Plus Guildwood Inn on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy myyntiautomaatti-palveluun. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"My mother in law stayed here for a night and said everything was fine. No complaints. Easy to find, clean."
Erittäin hyvä
90 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 18 154 PKR
Tarkista saatavuus
12
Hotellit kohteessa Lambton County
With a stay at Residence & Conference Centre - Sarnia in Sarnia, you'll be near the airport, within a 10-minute drive of Lake Huron and Lambton Mall. This hotel is 0.1 mi (0.1 km) from Lambton College and 0.5 mi (0.8 km) from RBC Centre. Make use of convenient amenities, which include complimentary wireless internet access and a vending machine. Grab a bite from the grocery/convenience store serving guests of Residence & Conference Centre - Sarnia. Featured amenities include a 24-hour front desk, laundry facilities, and an elevator. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 125 guestrooms, featuring kitchenettes with refrigerators and microwaves. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Conveniences include desks and desk chairs, and housekeeping is provided on request.
Hyvä
45 arvostelua
7,8/10
1 yö
Alkaen 13 749 PKR
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Pysäköinti tarjoavat hotellit kohteessa Lambton County

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Lambton County

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

The Insignia Hotel, Sarnia, a Tribute Portfolio Hotel

9,1/10
Mahtava
Lähetetty7.8.2023
Vieraskäyttäjä
A disappointed experience at all, especially if you say it is Marriott’s. We were having the traditional room with King bed, the shower curtain is only until half of the calf leg, it makes the water anywhere in the bathroom. The toilet flush was not stronger enough, you will have to flush second time or even third time to say bye to popo. The bed is small at all, I don’t think its a King size bed. The TV doesn’t work to cast your YouTube or Netflix and its said it can. Anyway, it have nespresso machine so you still can have some of the coffee. I would say people who saw this review, thats not necessarily to pay extra one-third for Marriott, its nothing on standard, just go for xxx IN in nearby, much more cheaper, bathroom is separating dry space from moist space, and includes breakfast. I paid almost $500 and just satisfied for cups of coffee.
Hinta yötä kohden alkaen:27 540 PKR

Amber Hotel

7,8/10
Hyvä
Lähetetty20.6.2025
Vieraskäyttäjä
服務:酒店經理人很好👍
Hinta yötä kohden alkaen:36 432 PKR

Travelodge by Wyndham Sarnia

5,6/10
Lähetetty24.9.2023
Mommy&Mike
Olin yöksi, mutta ei ollut paha.
Hinta yötä kohden alkaen:18 442 PKR

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Lambton County?

Lambton County tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Holiday Inn Express SARNIA - POINT EDWARD by IHG (alkaen 24 452 PKR), Days Inn by Wyndham Sarnia Harbourfront (alkaen 19 389 PKR) ja Four Points by Sheraton Point Edward Sarnia (alkaen 25 234 PKR) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Lambton County hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Lambton County keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 35 337 PKR, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 38 807 PKR.

Mitkä hotellit kohteessa Lambton County tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Lambton County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Lambton County tarjoavat uima-altaan?

Mitkä hotellit kohteessa Lambton County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Holiday Inn Express SARNIA - POINT EDWARD by IHG (alkaen 24 452 PKR), Days Inn by Wyndham Sarnia Harbourfront (alkaen 19 389 PKR) ja Four Points by Sheraton Point Edward Sarnia (alkaen 25 234 PKR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Lambton County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Lambton County hotellit ja tietoa aiheesta Pysäköinti

Hotellien lukumäärä20
Arvosteluiden lukumäärä1,541
Korkein hinta62 943 PKR
Edullisin hinta22 435 PKR
Keskimääräinen hinta (arkisin)35 337 PKR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)38 807 PKR