Eagle County

Vuoristonäköala Hotels in Eagle County

Syötä päivämäärät löytääksesi uusimmat Vuoristonäköala hotellien hinnat ja saatavuuden kohteessa Eagle County.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Popular Vuoristonäköala Hotels in Eagle County

Tutustu näihin matkailutyyliäsi täydentäviin hotelleihin
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Hotellit kohteessa Eagle
Kun yövyt hotellissa Wingate by Wyndham Eagle Vail Valley, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa sisällä uima-allas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy parila- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"Nice place, convenient to get to considering its location. Friendly staff and good service. Would stay here again. ( If you are from the UK make sure you bring a plug adapter unlike me🤣)"
105 arvostelua
7,1/10
1 yö
Alkaen 85 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Vail
Sija 3 listalla Näköalamaisemat Hotellit kohteessa Vail
Kohteessa Vail sijaitseva Grand Hyatt Vail on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä kylpylä, hierontahuone tai sauna. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien hiihto, melonta, ratsastusmahdollisuus, kalastus ja vaellus. Nauti omasta ravintolasta ravintola, joka tarjoilee Eurooppalainen ruokia. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten pelihuone. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.

"差評給到hot tub,一開始水是温的,但不燙,達不到hot tub的温度,裡邊泡着的遊客説已經叫工人修了,我和孩子進去幾分鐘之後開始感覺有微微熱水注入,過了10分鐘左右,水比一開始熱了一點點,但突然開始注入大股大股冷水,水池迅速變涼,我們趕緊走了。第二天早起我和孩子兩個人都感冒了。"
Erittäin hyvä
103 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 196 EUR
Tarkista saatavuus
52
Hotellit kohteessa Red Cliff
Vail Ski Resort sijaitsee 8,6 kilometrin päässä ja Shrine Pass 14,3 kilometrin päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 21,7 km:n päässä kohteesta Ski Cooper (laskettelukeskus) ja 27,3 km:n päässä kohteesta Beaver Creek Ski Area. Käytössäsi on terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Mangos Mountain Grill palvelee majoituspaikan asiakkaita tai voit hyödyntää majoituspaikan myymälän. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, express-uloskirjautuminen ja hissi. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 14 huoneen varusteluun kuuluu DVD-soitin. Jokaisessa huoneessa on parveke. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Mahtava
100 arvostelua
9,6/10
1 yö
Alkaen 79 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Vail
Vail Ski Resort ja Gerald R. Ford Amphitheater sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hiihtoon sopiva hotelli sijaitsee 20,4 km:n päässä kohteesta Beaver Creek Ski Area ja 0,1 km:n päässä kohteesta Vail Valley Medical Center. Täyden palvelun kylpylässä voit rentoutua esimerkiksi hieronnassa. Hotellissa on poreallas ja sauna, joissa voit rentoutua kiireisen päivän jälkeen rinteissä. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja suksivarasto. Tässä hotellissa on 2 ravintolaa. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Käytössäsi on business center, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 128 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa mikroaaltouuni ja äly-tv:t. Huoneiden pillowtop-patjallisissa sängyissä on ylelliset vuodevaatteet. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 92 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Eagle County
Sija 6 listalla Näköalamaisemat Hotellit kohteessa Colorado
Kun yövyt hotellissa The Ritz-Carlton, Bachelor Gulch, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Jos haluat ladata akkujasi tai vain rentoutua, käy kiinteistön kylpylä-, hierontahuone- tai sauna-tiloissa. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien hiihto, tenniskenttä, golfkenttä, kalastus ja vaellus. Koe Amerikkalainen:n keittiön maut yhdessä 3 ravintolas-ravintolassa. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.
Mahtava
41 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 356 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Vail
Vail Ski Resort sijaitsee 3 minuutin ja Gerald R. Ford Amphitheater 6 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 14,7 km:n päässä kohteesta Beaver Creek Ski Area ja 1,6 km:n päässä kohteesta Cascade Village Lift. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu poreallas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja suksivarasto. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on business center, express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 84 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuoneita. Hintaan kuuluu linja-autoasemakuljetukset, ja saatavilla on myös maksullinen omatoiminen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 146 viihtyisää ja ilmastoitua huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittonurkkaus, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja liesi. Huoneiden pillowtop-patjallisissa sängyissä on untuvapeitot ja egyptinpuuvillaiset lakanat. Mukavuuksiin kuuluu 50-tuumainen LED-televisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Varusteluun kuuluu työpöytä, oleskelualue ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Brand new hotel by Marriott. We actually had an apartment. Everything was very new and nice. Breakfast was better than in most of the places we have been to. Gum is great, the staff is super professional. They are not very close to the Vail downtown but free shuttle solves this problem completely. One of the nest stays. The amenities and jacuzzi are amazing."
Mahtava
110 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 115 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Vail
Vail Ski Resort ja Betty Fordin alppipuutarha sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hiihtoon sopiva lomakeskus sijaitsee 6,4 km:n päässä kohteesta Gerald R. Ford Amphitheater ja 8,3 km:n päässä kohteesta Vail Golf Club. Palveluihin kuuluu myös ulkouima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus, joista voit nauttia kiireisen päivän jälkeen rinteissä. Tämän lomakeskuksen palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, pelihalli/-huone ja suksivarasto. Pääset rinteisiin rivakasti ilmaisilla hiihtokuljetuksilla. Tämä lomakeskus tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen mukaan otettava tarjotaan päivittäin klo 6.00–11.00. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen. Tämä lomakeskus tarjoaa liikeasiakkailleen 3 kokoushuonetta. Tässä majoituspaikassa on 116 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa mikroaaltouuni ja LCD-televisio. Huoneiden pillowtop-patjallisissa sängyissä on egyptinpuuvillaiset lakanat. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

"This is a nice place with shuttles and great info about the area and things to do."
Erittäin hyvä
107 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 90 EUR
Tarkista saatavuus
47
Hotellit kohteessa Minturn
When you stay at Eagle River Inn in Minturn, you'll be near ski lifts, within a 15-minute drive of Gondola One Ski Lift and Gerald R. Ford Amphitheater. This hotel is 9.3 mi (15 km) from Beaver Creek Ski Area and 0.1 mi (0.2 km) from Minturn Cellars. Take advantage of recreation opportunities such as a hot tub or take in the view from a terrace and a garden. Additional amenities at this hotel include complimentary wireless internet access, wedding services, and a fireplace in the lobby. A complimentary continental breakfast is served daily from 8:00 AM to 10:00 AM. The front desk is staffed during limited hours. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 14 guestrooms. Your pillowtop bed comes with premium bedding. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Private bathrooms with showers feature rainfall showerheads and designer toiletries.
Mahtava
75 arvostelua
9,4/10
1 yö
Alkaen 97 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Beaver Creek
Sija 2 listalla Näköalamaisemat Hotellit kohteessa Colorado
Park Hyatt Beaver Creek Resort and Spa on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä sijaitsevissa kohteissa kylpylä, hierontahuone, sauna tai jalkakylpy. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien hiihto, melonta, tenniskenttä, ratsastusmahdollisuus ja golfkenttä. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tästä lomakohde:sta löydät myös palvelut, kuten parila, puutarha, lasten leikkipaikka, pelihuone ja myyntiautomaatti. Tämä kiinteistö tarjoaa myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.
Mahtava
57 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 228 EUR
Tarkista saatavuus
41
Hotellit kohteessa Basalt
Fryingpan River sijaitsee 2 minuutin kävelymatkan päässä ja Roaring Fork River 7 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 32,8 km:n päässä kohteesta Snowmass Mountain ja 4,6 km:n päässä kohteesta Midvalley Medical Center. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja piknikalue. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 7.00–9.00. Vastaanotto on avoinna rajoitetusti. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 25 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja ilmaiset sanomalehdet.

"選定旅遊景點附近及交通便利,價格合理房間整潔,晚餐過後能安靜及無干擾。又可周邊逛街及欣賞夜景,既放鬆又愉快,值得再來玩和享受。"
Erittäin hyvä
102 arvostelua
8,6/10
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki Vuoristonäköala hotellit kohteessa Eagle County

5 parasta premium-hotellia kohteessa Eagle County

Näytä kaikki
Tutustu valittuihin premium-hotelleihimme kohteessa Eagle County seuraavalle matkallesi
No.
1
9,2/10
57 arvostelu

Park Hyatt Beaver Creek Resort and Spa

Hotellit kohteessa Beaver Creek
"Good Location"
Valitse päivämäärät nähdäksesi hinnat
No.
2
9,6/10
67 arvostelu

Four Seasons Resort Vail

Hotellit kohteessa Vail
"Good Location"
Valitse päivämäärät nähdäksesi hinnat
No.
3
9,6/10
43 arvostelu

Legendary Lodging at the Ritz Carlton Residences Vail, A Vail Resorts Property

Hotellit kohteessa Vail
"Good Location"
Valitse päivämäärät nähdäksesi hinnat
No.
4
9,0/10
41 arvostelu

The Ritz-Carlton, Bachelor Gulch

Hotellit kohteessa Eagle County
"Good Location"
Valitse päivämäärät nähdäksesi hinnat
No.
5
8,8/10
103 arvostelu

Grand Hyatt Vail

Hotellit kohteessa Vail
"Good Location"
Valitse päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Eagle County

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

The Hoffmann Hotel Basalt Aspen, Tapestry Collection by Hilton

9,2/10
Mahtava
Lähetetty11.3.2025
Vieraskäyttäjä
Hotel é perfeito voltarei o atendimento foi destacado e receberam meu pet com carinho
Hinta yötä kohden alkaen:170 EUR

Gravity Haus Vail

9,1/10
Mahtava
Lähetetty1.6.2025
Rockster88
Amazing location, friendly service, clean room, and our room was quiet. Also, we were very happy that the hotel is pet friendly and allowed dogs. The only thing to note is parking is not included. So if you are bringing a car, there is a parking structure across that street but there’s a fee for parking.
Hinta yötä kohden alkaen:129 EUR

Tivoli Lodge

9,0/10
Mahtava
Lähetetty9.2.2026
Anonyymi käyttäjä
蒂沃利旅舍是滑雪度假的絕佳選擇!位於美國科羅拉多州的滑雪度假勝地,房間寬敞舒適,窗外就是迷人的雪山村莊景色。超大床非常舒服,滑雪一天回來能得到很好的休息。酒店設施齊全,有温暖的壁爐和舒適的公共區域。周圍餐飲和商店也很便利,工作人員熱情友好,啹寒問暖讓人感覺很温馨。強烈推薦給渴望滑雪度假的朋友們!
Hinta yötä kohden alkaen:109 EUR

The Westin Riverfront Resort & Spa, Avon, Vail Valley

8,9/10
Erittäin hyvä
Lähetetty25.6.2025
Vieraskäyttäjä
i love this hotel so much. The staff is great, the view and even SUPER dog friendly. I will be back every year but with my pups!!
Hinta yötä kohden alkaen:240 EUR

Christiania Lodge

8,9/10
Erittäin hyvä
Lähetetty16.4.2025
Vieraskäyttäjä
Great location.
Hinta yötä kohden alkaen:140 EUR

The Hythe, a Luxury Collection Resort, Vail

8,5/10
Erittäin hyvä
Lähetetty25.3.2026
Maplee2011
位置一般,走到纜車要5分鐘左右,不是滑進滑出還是挺累的,停車費65刀一天,酒店服務費加税也差不多70刀一天
Hinta yötä kohden alkaen:238 EUR

Aspenalt Lodge

8,4/10
Erittäin hyvä
Lähetetty2.5.2024
Vieraskäyttäjä
Convenient location if you drive. Facilities and interior are bit outdated. Housekeeping doesn't seem to clean your room if you stay for 2 nights.
Hinta yötä kohden alkaen:156 EUR

Comfort Inn Near Vail Beaver Creek

8,2/10
Erittäin hyvä
Lähetetty22.1.2024
Vieraskäyttäjä
Wow! I was impressed. I have felt that the “Comfort Inns” have been a little lacking in the past few years regarding cleanliness, lighting, breakfast, etc. as a matter of fact, even though I was a “choice member” I avoided staying at a Comfort Inn. I had no choice and had to stay at one in a different location a couple weeks ago and it only confirmed my thoughts, “don’t stay there”. However, this one at Vail/Beaver Creek was quite different. It was clean, lighting was bright, even had hot soup and hot cocoa in the late afternoon waiting when we got back from a fun, cold day of skiing! I liked it so much that I actually recommended this particular Comfort Inn to others.
Hinta yötä kohden alkaen:124 EUR

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja Vuoristonäköala-hotelleita kohteessa Eagle County?

Mikä on kohteen Eagle County Vuoristonäköala-hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Eagle County keskimääräinen Vuoristonäköala-hotelliyöpymisen hinta arkisin on 636 EUR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 693 EUR.

Mitkä Vuoristonäköala-hotellit kohteessa Eagle County tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Eagle County on paljon uima-altaan sisältäviä Vuoristonäköala-hotelleita. Park Hyatt Beaver Creek Resort and Spa (alkaen 222 EUR), Highline Vail - a DoubleTree by Hilton (alkaen 93 EUR) ja Wingate by Wyndham Eagle Vail Valley (alkaen 83 EUR) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä Vuoristonäköala-hotellit kohteessa Eagle County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä Vuoristonäköala-hotellit kohteessa Eagle County tarjoavat kylpylän?

Mitkä Vuoristonäköala-hotellit kohteessa Eagle County tarjoavat aamiaisen?

Mitkä Vuoristonäköala-hotelleista kohteessa Eagle County ovat ylellisiä hotelleita?

Mitä tarjouksia Vuoristonäköala-hotelleista kohteessa Eagle County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia Vuoristonäköala-hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Tietoa tyypin Vuoristonäköala hotelleista kohteessa Eagle County

Hotellien lukumäärä45
Arvosteluiden lukumäärä2,779
Edullisin hinta176 EUR
Korkein hinta176 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)693 EUR
Keskimääräinen hinta (arkisin)636 EUR