North Augusta

Parhaimmat kuntosalilliset hotellit kohteessa North Augusta

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa North Augusta palvelulla Kuntosalit.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositellut suositut kuntosalilliset hotellit kohteessa North Augusta

Tutustu Kuntosalit -hotellivalikoimaan kohteessa North Augusta
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
64
Hotellit kohteessa North Augusta
Georgia Visitor Information Center - Augusta ja Ryans Park sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 6,8 km:n päässä kohteesta Ryans Meadow Park ja 8,4 km:n päässä kohteesta Old Edgefield Park. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: kuntokeskus, ilmainen langaton internetyhteys ja lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja. TRU BY Hilton North Augusta tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 7.00–9.00 ja viikonloppuisin klo 7.30–9.30. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 98 huoneessa on ilmastointi ja LCD-televisio. Satelliittikanavat tarjoavat viihdykettä jokaiselle. Kylpyhuoneesta löytyy hiustenkuivaaja ja hammasharjat ja -tahna. Varusteluun kuuluu työpöytä, pimennysverhot ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Se oli mahtavaa."
Mahtava
101 arvostelua
9,5/10
1 yö
Alkaen 100 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa North Augusta
Kun yövyt hotellissa Crowne Plaza NORTH AUGUSTA by IHG, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien golfkenttä, kalastus ja vaellus. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy lasten leikkipaikka-palveluun. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"The room was extremely clean. Check in was easy and the front staff was very friendly. The beds were clean and soft."
Erittäin hyvä
100 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 104 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa North Augusta
Ryans Park ja Tenis Center Rd sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 6,3 km:n päässä kohteesta Ryans Meadow Park ja 8,6 km:n päässä kohteesta Old Edgefield Park. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys ja juhlasali. Holiday Inn Express North Augusta by IHG tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–9.00. Käytössäsi on business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 85 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu 39-tuumainen taulutelevisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu tallelokero, työpöytä ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Ice machine didn't work on the second floor and the bath tub had no stopper for a bath."
Mahtava
100 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 92 EUR
Tarkista saatavuus
20
Hotellit kohteessa North Augusta
Hand scraped hardwoods throughout the entire home except the wet areas! Plan features a large great room with high ceiling 75 inch T.V and surround system it opens to the formal dining room. Covered back porch great for relaxing or entertaining, patio furniture and 55 inch T.V Kitchen features gas stove, island, bar top, tons of granite counters, pantry, stainless appliances. Dining room for 8 people. About pets:Pets allowed: dogs and cats (limit 3 total).About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 3:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About events:Events allowed: family gatherings and birthday parties.Maximum event attendees: 15.
Erittäin hyvä
8 arvostelua
8,8/10
Tarkista saatavuus
48
Hotellit kohteessa North Augusta
7 acre prvt estate, boat, pond, 16' Movie, Fishing on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tästä loma-asunto:sta löydät myös palvelut, kuten parila ja lasten leikkipaikka. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
1 yö
Alkaen 354 EUR
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Kuntosalit tarjoavat hotellit kohteessa North Augusta

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa North Augusta?

North Augusta tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Crowne Plaza NORTH AUGUSTA by IHG (alkaen 109 EUR), Holiday Inn Express NORTH AUGUSTA - SC by IHG (alkaen 96 EUR) ja Tru by Hilton North Augusta (alkaen 112 EUR) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen North Augusta hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen North Augusta keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 256 EUR, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 268 EUR.

Mitkä hotellit kohteessa North Augusta tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa North Augusta tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa North Augusta tarjoavat uima-altaan?

Crowne Plaza NORTH AUGUSTA by IHG (alkaen 109 EUR) ja Holiday Inn Express NORTH AUGUSTA - SC by IHG (alkaen 96 EUR) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa North Augusta tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Crowne Plaza NORTH AUGUSTA by IHG (alkaen 109 EUR), Holiday Inn Express NORTH AUGUSTA - SC by IHG (alkaen 96 EUR) ja Tru by Hilton North Augusta (alkaen 112 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä hotellikampanjoita kohteessa North Augusta on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen North Augusta hotellit ja tietoa aiheesta Kuntosalit

Hotellien lukumäärä5
Arvosteluiden lukumäärä301
Keskimääräinen hinta (arkisin)256 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)268 EUR