Karlstadin kunta

Hotellit aamiaisella kohteessa Karlstadin kunta

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Karlstadin kunta palvelulla Aamiainen.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Kohteen Karlstadin kunta hotellit aamiaisella

Tutustu Aamiainen -hotellivalikoimaan kohteessa Karlstadin kunta
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Elite Stadshotellet Karlstad
Hotellit kohteessa Karlstadin kunta
Elite Stadshotellet Karlstad, Hotel & Spa sijaitsee keskustassa, minkä lisäksi Vänern-järvi ja Kaupungintalo sijaitsevat vain muutaman askeleen päässä. Tämä luksusluokan hotelli sijaitsee 0,4 km:n päässä kohteesta Karlstadin katedraali ja 0,5 km:n päässä kohteesta Sandgrund Lars Lerin (näyttely). Täyden palvelun kylpylässä voit rentoutua esimerkiksi hieronnassa. Paikan päällä on lisäksi kuntoklubi sekä ulkouima-allas. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja tanssisali. Bishops Arms palvelee hotellin asiakkaita, ja halutessasi voit myös hyödyntää huonepalvelun (rajoitettuina aikoina) tarjonnan. Palveluihin kuuluu myös baari/aulabaari ja allasbaari, joissa voit rentoutua raikkaan juoman parissa. Buffetaamiainen kuuluu hintaan. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 20 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Kaikkien 183 huoneen varusteluun kuuluu minibaari ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja vedenkeitin.

"Hyvä."
Erittäin hyvä
92 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 5 297 PHP
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Karlstadin kunta
Tämä ympäristöystävällinen hotelli sijaitsee Klarälven-joen varrella 200 metrin päässä Karlstadin pääkadulta, Kungsgatanilta. Wi-Fi, kuntosali, sauna ja polkupyörän käyttö ovat ilmaisia. Poreamme ja terassi tarjoavat lisärentoutumista. Satelliitti-tv, puulattiat ja oleskelualue ovat vakiovarusteita Scandic Winnin valoisissa huoneissa. Hotellin ravintolassa tarjoillaan perinteisiä ruokia ja muita makuja, joissa on vaikutteita eri puolilta maailmaa. Scandic Winn -hotellin aulakaupasta saa juomia, välipaloja ja kylpytuotteita. Karlstadin keskusasema on 10 minuutin kävelymatkan päässä.

"酒店房間寬敞整潔明亮舒適,門口雖然在修路,但是房間聽不見聲音。門口就是公共停車場,平時15元/小時,週末2元/小時,很便宜"
Erittäin hyvä
75 arvostelua
8,1/10
1 yö
Alkaen 6 152 PHP
Tarkista saatavuus
83
Hotellit kohteessa Karlstadin kunta
Kun yövyt hotellissa Home Hotel Drott, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Karlstadin kunta tarjoaa. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua vierailemalla kiinteistön sauna-sivustolla. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös matkatavaroiden säilytys. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"Hotel op een centrale locatie. Personeel was behulpzaam, maar met name de receptioniste was te direct. Goed om te zien dat sommige personeelsleden LGBT+ steunen met een badge. Het avondeten en ontbijt inbegrepen in de prijs was prima, maar niets bijzonders."
Mahtava
94 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 6 617 PHP
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Karlstadin kunta
Home Hotel Plaza sijaitsee tyylikkäässä 1890-luvun jugendtyylisessä rakennuksessa Karlstadin keskustassa Västra Torggatanin kävelykadulla. Hotellissa on ilmainen WiFi, ja sen huoneissa on taulu-tv satelliittikanavilla. Kaikissa Home Hotel Plazan huoneissa on oma kylpyhuone, jossa on suihku. Joissakin huoneissa on 1800-luvun stukkokatto ja joissakin ilmastointi. Asiakkailla on vapaa pääsy rentoutumisalueelle, jossa on kuntosali ja sauna. Aamiainen tarjoillaan hotellin miellyttävällä Living Room -sisäpihalla. Iltapäivisin tarjolla on myös makeisia, ja myöhemmin voi nauttia kevyen illallisen. Karlstadin keskusasema on 150 metrin päässä Home Hotel Plazalta. Hotellilta on 3 minuutin kävelymatka Stora Torget -aukiolle.

"This was a great experience overall. The location was perfect for a 1 night stop over, close to the station buy also close to the centre of town. The staff were great and the dinner included exceeded expectations. Breakfast buffet was excellent as well. Only thing that detracted slightly was the rooms are not all that soundproof so could hear the low volume noise of the TV next door. But it was not too much of an issue. Would recommend to give it a go."
Erittäin hyvä
60 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 6 301 PHP
Tarkista saatavuus
76
Carlstad Hostel – Sport Hostel
Hotellit kohteessa Karlstadin kunta
Carlstad Hostel Sport sijaitsee keskustassa, joten Vänern-järvi löytyy kivenheiton päästä ja Brigadmuseum puolestaan vain 8 minuutin kävelymatkan päästä. Tämä hostelli sijaitsee 1,9 km:n päässä kohteesta Wermlandin ooppera ja 2 km:n päässä kohteesta Kaupungintalo. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Lisämaksullinen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 7.00–9.30 ja viikonloppuisin klo 7.30–9.30. Käytössäsi on pyykinpesutilat, hissi ja mikroaaltouuni yleisissä tiloissa. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 40 huoneen varusteluun kuuluu mikroaaltouuni ja taulutelevisio. Voit valmistaa aterioita jaetussa keittiössä. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, jossa on suihku.
Erittäin hyvä
49 arvostelua
8,1/10
1 yö
Alkaen 2 407 PHP
Tarkista saatavuus
86
Hotellit kohteessa Karlstadin kunta
A stay at Home Hotel Bilan places you in the heart of Karlstad, steps from Vänern and 5 minutes by foot from Karlstad Cathedral. This hotel is 0.4 mi (0.6 km) from Karlstad Congress Culture Centre and 0.4 mi (0.7 km) from Ostra Bron. Take advantage of recreation opportunities such as a sauna or take in the view from a terrace and a garden. This hotel also features complimentary wireless internet access and a television in a common area. At Home Hotel Bilan, enjoy a satisfying meal at the restaurant. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge. A complimentary buffet breakfast is served on weekdays from 7:00 AM to 9:30 AM and on weekends from 7:30 AM to 10:30 AM. Featured amenities include a computer station, complimentary newspapers in the lobby, and a 24-hour front desk. Limited parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 73 guestrooms. Conveniences include phones, as well as safes and desks.
Mahtava
61 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 6 403 PHP
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Karlstadin kunta
Solsta Hotell sijaitsee keskustassa, minkä lisäksi Vänern-järvi ja Kaupungintalo sijaitsevat vain muutaman askeleen päässä. Tämä hotelli sijaitsee 0,8 km:n päässä kohteesta Karlstadin katedraali ja 1 km:n päässä kohteesta Karlstad Congress Culture Centre (kulttuurikeskus). Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja televisio yleisissä tiloissa. Käytössäsi on kielitaitoinen henkilökunta ja matkatavarasäilytys. Kaikkien 20 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja minibaari. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Varusteluun kuuluu puhelin, ilmaiset sanomalehdet arkipäivisin ja kannettava tuuletin.
42 arvostelua
7,1/10
1 yö
Alkaen 4 182 PHP
Tarkista saatavuus
84
Hotellit kohteessa Karlstadin kunta
Scandic Karlstad City on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä olevassa sauna-keskuksessa. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys ja kuivapesu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.

"Enda negativa är två utav sängarna i 4 bäddsrummen som man får vika ner. Inte alls sköna att sova i o lutar"
Erittäin hyvä
66 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 6 106 PHP
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Karlstadin kunta
The Sure Hotel by Best Western Savoy Karlstad is located in the middle of the action. Staying with us is never far from the next experience, whether its about shopping, culture or some other form of entertainment. Sandgrund Lars Lerin in the same street and in the middle of the bar, restaurant and shopping venue. During the winter of 2019-2020, the hotel will be renovated and all guest rooms will be remodeled with new bathrooms, new windows and new furnishings. We will be open as usual but with fewer rooms. If you are traveling by car there is ample parking in the area and you arrive by train, it takes only a few minutes to walk to us. With us, every guest is unique. You notice already upon check us who work here are here for you and always ready to make your stay in the Varmland province capital as pleasant as possible.

"定的家庭房,就在busstation 旁邊一點,跟國內比電梯很袖珍,房間也小,衞生看起來還可以,但跟價格比起來還是覺得很坑,不過這邊好像都這樣。前台24小時服務,但被子衹給了兩條一米那種小被子,我們太累了就沒下去找前台,暖氣比較足,早餐熱的比較少"
Hyvä
102 arvostelua
7,8/10
1 yö
Alkaen 3 875 PHP
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Karlstadin kunta
Tämä hotelli sijaitsee Karlstadin kongressi- ja kulttuurikeskuksen vieressä, 5 minuutin kävelymatkan päässä Karlstadin keskustasta. Se tarjoaa ilmaisen WiFi:n ja moderneja huoneita, joissa on taulu-äly-tv. Best Western Hotel River C:n jokaisessa huoneessa on silitysvälineet ja työpöytä, ja niistä on näkymät Klarälven-joelle. Joissakin huoneissa on minikeittiö ja vedenkeitin. Vieraat voivat nauttia drinkin Best Western Hotel River C -baarissa ja klassisia ruokia ravintolassa. Aulassa on sanomalehtiä ja tv-huone. Kävelysauvat ovat käytettävissä ilmaiseksi, ja hotellin vierailla on ilmainen pääsy läheiselle kuntosalille. Best Western Hotel River C sijaitsee Karlstadin CCC-kongressikeskuksen vieressä ja tarjoaa näkymät kaupungin 1700-luvun kivisillalle. Karlstadin päärautatieasema on 1 km:n päässä.

"服務很好位置很好"
Erittäin hyvä
64 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 5 558 PHP
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Aamiainen tarjoavat hotellit kohteessa Karlstadin kunta

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Karlstadin kunta

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Aiden by Best Western Karlstad Arena

8,4/10
Erittäin hyvä
Lähetetty3.9.2025
Vieraskäyttäjä
Nothing to do here, just a room with okay standard. The bed is a 3 of 5. Breakfast are a 5 of 5 with nice stuff. You can see the ice hockey rink when you have breakfast and you feel the coldness from the ice.
Hinta yötä kohden alkaen:5 037 PHP

Scandic Klarälven

7,9/10
Hyvä
Lähetetty24.6.2024
Vieraskäyttäjä
We stayed one night in this hotel. Everything is well. The breakfast is superb, many varieties of food choice and we enjoyed it very much.
Hinta yötä kohden alkaen:5 762 PHP

Best Western Gustaf Fröding Hotel & Konferens

7,3/10
Lähetetty2.3.2025
Vieraskäyttäjä
Bra rum. Lite små kuddar kanske. Kul att relaxen ingick 👍☺️
Hinta yötä kohden alkaen:4 851 PHP

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja palvelun Aamiainen tarjoavia hotelleita kohteessa Karlstadin kunta?

Matkustatpa sitten maahan Karlstadin kunta liike- tai lomamatkalle, Elite Stadshotellet Karlstad, Hotel & Spa (alkaen 6 281 PHP) , Scandic Karlstad City (alkaen 5 919 PHP) ja Home Hotel Plaza (alkaen 6 589 PHP) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Karlstadin kunta palvelun Aamiainen tarjoavien hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Karlstadin kunta keskimääräinen Aamiainen sisältävän hotelliyöpymisen hinta arkisin on 8 839 PHP, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 9 651 PHP.

Mitä kampanjoita palvelun Aamiainen kohteessa Karlstadin kunta tarjoavissa hotelleissa on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Karlstadin kunta hotellit ja tietoa aiheesta Aamiainen

Hotellien lukumäärä16
Arvosteluiden lukumäärä1,053
Korkein hinta8 327 PHP
Edullisin hinta8 011 PHP
Keskimääräinen hinta (arkisin)8 839 PHP
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)9 651 PHP