Saint-Quentin

Hotellit aamiaisella kohteessa Saint-Quentin

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Saint-Quentin palvelulla Aamiainen.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Kohteen Saint-Quentin hotellit aamiaisella

Tutustu Aamiainen -hotellivalikoimaan kohteessa Saint-Quentin
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
91
Hotellit kohteessa Saint-Quentin
Royal Kids Saint Quentin ja Saint-Quentinin sairaala sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä perheystävällinen hotelli sijaitsee 2,3 km:n päässä kohteesta Antoine Lécuyerin museo ja 2,7 km:n päässä kohteesta Jean-Vilarin teatteri. Hyödynnä terassi, puutarha ja ilmainen langaton internetyhteys. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa piknikalue, juhlasali ja pysäköinti polkupyörille. Hotellin ravintola on hyvä paikka illallisen nauttimiseen, tai voit hyödyntää huonepalvelun (rajoitettuina aikoina). Lisämaksullinen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.30–9.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, kielitaitoinen henkilökunta ja kirjasto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 42 huoneen varusteluun kuuluu LCD-televisio. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, sadesuihkupää ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, työpöytä ja ilmaiset sanomalehdet.

"Varasin huoneen, joka on ilmoitettu ”uusi sukupolvi”. Ainoa asia, joka oli uutta tässä huoneessa, oli sähkölämmitys. Muuten se on huone, joka tunnetaan jo vuosia kellonajalla, jossa on vanha vetävä osa, joka on nauhoilla, huonosti eristettyjä huoneita sekä lämpö- että äänitason suhteen. Lisäksi, 14,95 €, aamiainen ei ole korkealla. 30 minuuttia ennen palvelun päättymistä: enemmän baguetteja, enemmän viinitilat. Tulokset 20 minuuttia pyynnön jälkeen: Vain kokkia keitetty lautas, joka kadonnut yhtä nopeasti, mutta hyviä viinitarhoja kaikki lämmin. Meidän on löydettävä kakkujen ja muiden taustat, jotta voimme löytää mitä käyttää. - Olen todella pettynyt."
Hyvä
98 arvostelua
7,9/10
1 yö
Alkaen 596 459 IDR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Saint-Quentin
The Best Western Le Picardy hotel, located in the historic heart of Saint-Quentin, offers 24 elegantly designed rooms equipped with modern amenities, including air conditioning, high-speed Wi-Fi, and flat-screen TVs. Guests can enjoy a variety of services such as a gourmet breakfast buffet, private parking, and a 24-hour reception. The hotel also features a stylish lounge bar and dedicated meeting spaces for business events. Whether youre visiting for business or leisure, our prime location near the train station and major city attractions ensures a convenient and comfortable stay.

"Excellent rapport qualité prix. Produits Nuxe dans la chambre. Petit déjeuner de bonne qualité"
Erittäin hyvä
42 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 1 658 900 IDR
Tarkista saatavuus
36
B&B Hotel Saint-Quentin
Hotellit kohteessa Saint-Quentin
Royal Kids Saint Quentin ja Saint-Quentinin sairaala sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,5 km:n päässä kohteesta Antoine Lécuyerin museo ja 2,8 km:n päässä kohteesta Champs-Élysées-puisto. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja myyntiautomaatti. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.30–10.00. Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja myyntiautomaatti. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 46 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huoneet siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä.

"The room was great. 2 good sized beds and comfortable. Shower was great. Getting in after reception closes was a bit clunky, having to use the machine by reception. And getting the locked gate open was also a bit tricky, as you need your room access code to open the gate. Well located and easy access to A26."
Erittäin hyvä
87 arvostelua
8,1/10
1 yö
Alkaen 734 922 IDR
Tarkista saatavuus
74
Hôtel IBIS STYLES Saint-Quentin
Hotellit kohteessa Saint-Quentin
Saint-Quentinin sairaala ja Royal Kids Saint Quentin sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,3 km:n päässä kohteesta Champs-Élysées-puisto ja 2,4 km:n päässä kohteesta Antoine Lécuyerin museo. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja televisio yleisissä tiloissa. Ibis Styles Saint-Quentin tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan viikonloppuisin klo 6.00–10.30. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 20 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 56 huoneen varusteluun kuuluu LED-TVt. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on puhelin ja työpöytä.
Erittäin hyvä
64 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 1 597 657 IDR
Tarkista saatavuus
49
Hôtel Ibis Budget Saint Quentin Centre Gare
Hotellit kohteessa Saint-Quentin
Tämä Ibis Budget -hotelli sijaitsee Saint-Quentinin keskustassa vain 100 metrin päässä Splendidin näyttelytilasta ja 200 metrin päässä rautatieasemalta ja Sports Palacesta. Se tarjoaa 24h-vastaanoton ja huoneita, joissa on ilmainen Wi-Fi. Jokaisessa ilmastoidussa huoneessa on taulu-tv satelliittikanavilla. Kaikkiin huoneisiin pääsee hissillä, ja liikuntarajoitteisille sopivia huoneita on myös saatavilla. Buffetaamiainen on tarjolla päivittäin aamiaishuoneessa. Isle-puisto sijaitsee 200 metrin päässä, ja Saint-Quentinin basilikalle on hotellista 600 metrin matka. Ibis Budget Saint-Quentin Centre on 39 km:n päässä Cambraista, 40 km:n päässä Noyonista ja 49 km:n päässä Laonista.

"Such a pleasant experience staying at this hotel. The receptionist is very helpful. Room was spacious and complete with all the amenities. Breakfast only cost you €9.90. The room is clean and the location is cery well situated in calm area."
Erittäin hyvä
61 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 1 030 489 IDR
Tarkista saatavuus
93
Hôtel Première Classe Saint Quentin
Hotellit kohteessa Saint-Quentin
Royal Kids Saint Quentin ja Saint-Quentinin sairaala sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,5 km:n päässä kohteesta Antoine Lécuyerin museo ja 2,9 km:n päässä kohteesta Jean-Vilarin teatteri. Käytössäsi on puutarha sekä ilmainen langaton internetyhteys ja televisio yleisissä tiloissa. Maksullinen mukaan otettava tarjotaan päivittäin klo 6.30–10.00. Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 49 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, jossa on suihku. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja pimennysverhot.

"The hotel is what is expected of a budget hotel, clean situated near restaurants, next door is a Campanille restaurant that serve decent food at a reasonable price. The parking is not protected so think about it if you are concerned."
40 arvostelua
5,6/10
1 yö
Alkaen 660 365 IDR
Tarkista saatavuus
99+
Hôtel Ibis Saint-Quentin Basilique
Hotellit kohteessa Saint-Quentin
Ibis Saint Quentin Basilique sijaitsee keskustassa, minkä lisäksi Saint Quentinin basilika ja Perhosmuseo sijaitsevat muutaman askeleen päässä. Tämä hotelli sijaitsee 0,5 km:n päässä kohteesta Champs-Élysées-puisto ja 1,4 km:n päässä kohteesta Islen ranta. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja televisio yleisissä tiloissa. Tämän hotellin palveluihin kuuluu pysäköinti polkupyörille ja polkupyörien puhdistus. Lähistöllä sijaitseville nähtävyyksille pääsee helposti alueellisilla kuljetuksilla (lisämaksusta). Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin ja kahvila. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 6.30–10.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, tietokonepiste ja express-sisäänkirjautuminen. Hyödynnä kuljetukset majoituspaikasta lentokentälle (saatavilla ympäri vuorokauden). Kaikissa 76 huoneessa on ilmastointi ja LCD-televisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on puhelin ja työpöytä.
Erittäin hyvä
47 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 1 280 788 IDR
Tarkista saatavuus
53
DOMITYS - Résidence les Papillons d'Azur - Château de la Pilule
Hotellit kohteessa Saint-Quentin
Kun yövyt hotellissa Domitys - Résidence les Papillons d'Azur - Château de la Pilule, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Saint-Quentin tarjoaa. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa uima-allas katolla. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua vierailemalla kiinteistön sauna-sivustolla. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tässä kalustettu asunto:ssa sinulla on pääsy puutarha-palveluun. Tämä majoitusliike tarjoaa myös pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
Erittäin hyvä
1490 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 1 523 099 IDR
Tarkista saatavuus
43
Hotellit kohteessa Saint-Quentin
SPA CENTER Saint-Quentin sijaitsee keskustassa, ja Le Splendid sijaitsee 4 minuutin kävelymatkan päässä ja Jean-Vilarin teatteri 9 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 0,9 km:n päässä kohteesta Perhosmuseo ja 1,1 km:n päässä kohteesta Islen ranta. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja yhteinen olohuone. Maksullinen mannermainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 6.00–11.00. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 5 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja vedenkeitin.

"Excellent séjour romantique. B&B propre même si certains équipements étaient vieillissants (lavabo). Mais globalement excellent rapport qualité prix."
Hyvä
24 arvostelua
7,9/10
1 yö
Alkaen 1 573 692 IDR
Tarkista saatavuus
27
Les Nuits Pastel
Hotellit kohteessa Saint-Quentin
Located in Saint-Quentin, Les Nuits Pastel is near the beach, a 5-minute walk from Champs-Élysées-Park and 12 minutes by foot from Saint Quentin Basilica. This spa guesthouse is 1 mi (1.6 km) from Butterfly Museum and 1.3 mi (2.1 km) from Isle Beach. Take time to pamper yourself with a visit to the full-service spa. You can take advantage of recreational amenities such as a hot tub and bicycles to rent. Additional amenities at this guesthouse include complimentary wireless internet access and a picnic area. Full breakfasts are available daily from 7:00 AM to 11:00 AM for a fee. Free self parking is available onsite. Stay in one of 4 guestrooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms have showers and complimentary toiletries. Conveniences include coffee/tea makers and blackout drapes/curtains, and housekeeping is provided daily.
Erittäin hyvä
167 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 1 200 905 IDR
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Aamiainen tarjoavat hotellit kohteessa Saint-Quentin

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja palvelun Aamiainen tarjoavia hotelleita kohteessa Saint-Quentin?

Mikä on kohteen Saint-Quentin palvelun Aamiainen tarjoavien hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Saint-Quentin keskimääräinen Aamiainen sisältävän hotelliyöpymisen hinta arkisin on 1 619 278 IDR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 1 571 029 IDR.

Mitkä palvelun Aamiainen kohteessa Saint-Quentin tarjoavista hotelleista sallivat lemmikit?

Logis Hôtel & Appartements le Florence (alkaen 1 186 688 IDR) sallii lemmikit. Ota lemmikkisi mukaan lomallesi!

Mitä kampanjoita palvelun Aamiainen kohteessa Saint-Quentin tarjoavissa hotelleissa on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Saint-Quentin hotellit ja tietoa aiheesta Aamiainen

Hotellien lukumäärä14
Arvosteluiden lukumäärä634
Korkein hinta3 424 311 IDR
Edullisin hinta1 041 140 IDR
Keskimääräinen hinta (arkisin)1 619 278 IDR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)1 571 029 IDR