Summit Township

Baarilliset hotellit kohteessa Summit Township

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Summit Township palvelulla Baarit.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Parhaat baarilliset hotellit kohteessa Summit Township

Tutustu Baarit -hotellivalikoimaan kohteessa Summit Township
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Hotellit kohteessa Summit Township
Holiday Inn ERIE by IHG on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien lämmmitetty uima-allas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"เป็นที่พักที่ดีมากการบริการทุกอย่างครบทำเลดีเหมาะสำหรับการเดินทางและแวะพักผ่อนเพื่อไปเที่ยวต่อให้คะแนน 100 เต็ม 100"
Mahtava
113 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 113 EUR
Tarkista saatavuus
85
Hotellit kohteessa Summit Township
Quality Inn & Suites Erie Near Casino on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten puutarha, pelihuone ja myyntiautomaatti. Tämä majoitusliike tarjoaa myös kuivapesu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.
100 arvostelua
4,6/10
1 yö
Alkaen 57 EUR
Tarkista saatavuus
61
Hotellit kohteessa Summit Township
Kun yövyt hotellissa Courtyard Erie Ambassador Conference Center, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Summit Township tarjoaa. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa sisällä uima-allas. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä olevassa sauna-keskuksessa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Lisämukavuutta lisäävät myös kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 131 EUR
Tarkista saatavuus
65
Hotellit kohteessa Summit Township
Hilton Garden Inn Erie sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, joten Ambassador Banquet & Conference Center löytyy kivenheiton päästä ja Millcreek Mall (ostoskeskus) puolestaan vain 4 minuutin ajomatkan päästä. Tämä hotelli sijaitsee 5,6 km:n päässä kohteesta Presque Isle Downs and Casino (kasino ja hevosrata). Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas, poreallas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja ja hääpalvelut. Safari Grille palvelee majoituspaikan asiakkaita. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Lisämaksullinen tilauksen mukaan valmistettu aamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–10.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–11.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, business center ja express-uloskirjautuminen. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssikeskus ja kokoushuoneita. Asiakkaiden käytössä on lentokenttäkuljetukset (saatavilla pyynnöstä) ilmaiseksi. Kaikissa 104 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä MP3-telakointiasema. Mukavuuksiin kuuluu maksuton internetyhteys (langaton ja kiinteä) ja 32-tuumainen taulutelevisio, jossa on satelliittikanavat. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja kahvin-/vedenkeitin.

"Nice place! Exterior looks a bit tired and worn, but inside is very nice. Our room and the common areas were very clean, updated, and well maintained."
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 151 EUR
Tarkista saatavuus
29
Hotellit kohteessa Summit Township
With a stay at Econo Lodge Erie near Casino in Erie, you'll be a 2-minute drive from Presque Isle Downs and Casino and 5 minutes from Splash Lagoon. This hotel is 6.7 mi (10.8 km) from Lake Erie and 9.7 mi (15.6 km) from Waldameer & Water World. Make use of convenient amenities such as complimentary wireless internet access, a television in a common area, and a vending machine. At Econo Lodge Erie near Casino, enjoy a satisfying meal at the restaurant. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge. Featured amenities include a 24-hour front desk, laundry facilities, and ATM/banking services. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 91 air-conditioned rooms featuring refrigerators and microwaves. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms have shower/tub combinations and hair dryers. Conveniences include desks and coffee/tea makers, and housekeeping is provided on request.

"It's an older building but has all those little extras that are so important for people that aren't staying for vacation purposes. I can't express how having a fridge and microwave when staying in a motel are essential more than you realize until you stay somewhere that doesn't offer those extras. Also they provide coffee maker, ice bucket, blow dryer, shampoo and conditioner, soap, and continental breakfast."
51 arvostelua
4,7/10
1 yö
Alkaen 57 EUR
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Baarit tarjoavat hotellit kohteessa Summit Township

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Summit Township?

Summit Township tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Holiday Inn ERIE by IHG (alkaen 92 EUR), Econo Lodge (alkaen 52 EUR) ja Quality Inn & Suites Erie Near Casino (alkaen 54 EUR) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Summit Township hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Summit Township keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 124 EUR, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 179 EUR.

Mitkä hotellit kohteessa Summit Township tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Summit Township tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Summit Township tarjoavat uima-altaan?

Comfort Inn & Suites (alkaen 85 EUR), Clarion Pointe Near Erie Casino (alkaen 68 EUR) ja La Quinta Inn & Suites by Wyndham Erie (alkaen 65 EUR) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Summit Township tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Comfort Inn & Suites (alkaen 85 EUR), Clarion Pointe Near Erie Casino (alkaen 68 EUR) ja Motel 6 Erie, PA (alkaen 53 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Summit Township on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Summit Township hotellit ja tietoa aiheesta Baarit

Hotellien lukumäärä5
Arvosteluiden lukumäärä469
Korkein hinta92 EUR
Edullisin hinta92 EUR
Keskimääräinen hinta (arkisin)124 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)179 EUR