Lloret de Mar

Baarilliset hotellit kohteessa Lloret de Mar

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Lloret de Mar palvelulla Baarit.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Parhaat baarilliset hotellit kohteessa Lloret de Mar

Tutustu Baarit -hotellivalikoimaan kohteessa Lloret de Mar
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Kun yövyt hotellissa Hotel Anabel, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Käy seisokkiaikasi aikana uimassa paikassa sisällä tai ulkona uima-allas. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua käymällä kiinteistön kylpylä-, hierontahuone-, sauna- tai turkkilainen sauna/hammam-tiloissa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha-, lasten leikkipaikka-, pelihuone- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Lisämukavuutta lisäävät myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.

"Le séjour c’est très bien passé. L’hôtel était propre, le service était impeccable. C’était parfait. Les employés adorables et serviables. Le seul hic était que nous n’avions pas pu garer notre voiture sur le parking de l’hôtel et nous avons dû payer un parking asser chère pour 3 jours 😢"
Erittäin hyvä
85 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 2 317 403 VND
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Gran Hotel Flamingo – Adults Only sijaitsee keskustassa, ja Lloret de Marin uimaranta sijaitsee 3 minuutin kävelymatkan päässä ja Gran Casino Costa Bravan casino 11 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 1,4 km:n päässä kohteesta Fenalsin ranta ja 1,8 km:n päässä kohteesta Water World (huvipuisto). Kokeile palveluihin kuuluvaa 2 ulkouima-allasta. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu myös kuntokeskus ja vuokrattavat polkupyörät. Tämän välimerellisen hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja televisio yleisissä tiloissa. Tässä hotellissa on 2 ravintolaa. Käytössäsi on allasbaari sekä 2 baaria. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, kielitaitoinen henkilökunta ja matkatavarasäilytys. Kaikkien 244 huoneen mukavuuksiin kuuluu ilmastointi. Jokaisessa huoneessa on kalustettu parveke. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

"Top hotel , a proximité de la plage , commerces, restaurants... Top Accueil , rien a dire. Excellent Petit déjeuner, très généreux, variés. Isolation phonique entre les chambres médiocre. Rooftop non accessible à tous , sauf aux membres ou chambres premium. Donc ne soyez pas séduit par les photos comme moi 😄"
Erittäin hyvä
79 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 2 417 991 VND
Tarkista saatavuus
99+
L’Azure Hotel
Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Kun yövyt hotellissa L'Azure Hotel, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Lloret de Mar tarjoaa. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien ääretön uima-allas. Jos haluat ladata akkujasi tai vain rentoutua, käy kiinteistön kylpylä-, hierontahuone- tai sauna-tiloissa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha- ja pelihuone-tiloihin. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu.

"Lovely room, comfortable beds, pool area very well maintained and no shortage of sun beds. Good choice at buffet and you had to queue at busy times. Raimon at reception desk was lovely. Very courteous and helpful."
Mahtava
125 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 3 013 784 VND
Tarkista saatavuus
75
Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Tossa de Marin ranta ja Lloret de Marin uimaranta sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 3 km:n päässä kohteesta Fenalsin ranta ja 17,6 km:n päässä kohteesta Pineda de Marin ranta. Käytössäsi on kattoterassi sekä ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Sun Village palvelee majoituspaikan asiakkaita. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–10.00. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kielitaitoinen henkilökunta. Kaikkien 145 huoneen varusteluun kuuluu minibaari ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.

"Tutto perfetto, hotel bellissimo e pieno di comodità"
Erittäin hyvä
56 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 1 996 294 VND
Tarkista saatavuus
99+
H TOP Amatista
Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Kun yövyt hotellissa Htop Amatista #HtopBliss, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten puutarha, lasten leikkipaikka, pelihuone ja myyntiautomaatti. Lisämukavuutta lisäävät myös valuutanvaihto ja matkatavaroiden säilytys.

"El hotel está correcto por el precio que tiene, pero podría mejorar algunas cosas como las siguientes: 1. Tener una nevera en la habitación. 2. Poner una papelera. 3. Arreglar el tema desayuno. Solo abren de 8 a 9.45h y hay unas colas de campeonato. No lo hemos podido aprovechar. 4. La salida a las 10h es muy temprana."
Hyvä
66 arvostelua
7,9/10
1 yö
Alkaen 1 833 805 VND
Tarkista saatavuus
99+
ALEGRIA Plaza Paris
Hotellit kohteessa Lloret de Mar
ALEGRIA Plaza Paris sijaitsee keskustassa, joten Lloret de Marin uimaranta sijaitsee 5 minuutin kävelymatkan päässä ja Water World (huvipuisto) 4 minuutin ajomatkan päässä. Tämä kylpylälomalle soveltuva hotelli sijaitsee 11,2 km:n päässä kohteesta Tossa de Marin ranta ja 2,7 km:n päässä kohteesta Fenalsin ranta. Voit rentoutua ja hemmotella itseäsi palveluihin kuuluvassa täyden palvelun kylpylässä. Paikan päällä on lisäksi ulkouima-allas sekä kuntosali. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja pelihalli/-huone. Majoituspaikan ravintolassa, Plaza Paris, on baari/aulabaari. Halutessasi käytössäsi on myös huonepalvelu. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki allasbaarissa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.30–10.30. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kielitaitoinen henkilökunta. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 145 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa jääkaappi ja taulutelevisio. Jokaisessa huoneessa on kalustetut lanait. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, jossa on kylpyamme tai suihku.

"Personal súper amable, muy limpio todo, el buffet quizás un poco pequeño, la habitación súper bien y el baño igual con un gran balcón. En general todo bien"
Erittäin hyvä
61 arvostelua
8,0/10
1 yö
Alkaen 2 572 743 VND
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Kun yövyt hotellissa Fenals Garden, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana kylpylä- tai sauna-tiloissa. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha-, lasten leikkipaikka- ja pelihuone-tiloihin. Tämä majoitusliike tarjoaa myös valuutanvaihto.

"hôtel parfait l’accueil très agréable très bilingue c’est parfait"
Hyvä
37 arvostelua
7,6/10
1 yö
Alkaen 2 445 073 VND
Tarkista saatavuus
88
Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Htop Palm Beach & Spa on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Suuntaa joko sisällä tai ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Hemmottele itseäsi vierailemalla kiinteistön hintaan kuuma lähde. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä kylpylä, sauna tai turkkilainen sauna/hammam. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Pysäköintihetkellä siemaile drinkkiä baari:ssa tai piristä aistejasi kahvilla kahvila:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy lasten leikkipaikka-, pelihuone- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös matkatavaroiden säilytys.

"With rooms available, we were given a room with a view of a wall and service staircase. This spoiled the impression of the hotel. The reception staff refused to change the room and were not friendly. The breakfast was good."
79 arvostelua
7,4/10
1 yö
Alkaen 1 686 791 VND
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Tossa de Marin ranta ja Lloret de Marin uimaranta sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,6 km:n päässä kohteesta Fenalsin ranta ja 19,1 km:n päässä kohteesta Pineda de Marin ranta. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu kauden mukainen ulkouima-allas ja vuokrattavat polkupyörät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, pelihalli/-huone ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja kahvila. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen mannermainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–10.30. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, kielitaitoinen henkilökunta ja matkatavarasäilytys. Kaikissa 108 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Maksullinen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huoneet siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä.

"De omgeving was erg mooi en dicht gelegen bij het strand (+-100meter). Personeel was ook erg lief, het ontbijt was erg druk en te veel mensen, leek op een school kantine dus je kunt beter buiten ontbijten"
Erittäin hyvä
45 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 1 996 294 VND
Tarkista saatavuus
62
Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Kun yövyt hotellissa Lloret Vibe Affiliated by Fergus, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää parkkipaikkaa.

"Останавливались в эттм отеле с тех пор как он ещё был в составе сети Allegria. Этот раз был последним. При новых хозяевах отель превращается в молодёжную общагу (с ночными воплями, хлопаньем дверьми, потасовками после ночных клубов). Соответственно, включённое в проживание питание тоже упростилось до уровня общажной столовки. В Ллоретт-де-Мар есть гостиница типа молодёжной общаги с несравненно более доступной ценой: Hotel Clipper."
Hyvä
46 arvostelua
7,8/10
1 yö
Alkaen 2 143 308 VND
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Baarit tarjoavat hotellit kohteessa Lloret de Mar

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Lloret de Mar

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen
9,3/10
Mahtava
VVieraskäyttäjäNous somme déçu nous avons été loger dans une chambre andicapé nous ne pouvions pas utilisé la salle de bain en même temps sous peine d'être trempé, au prix que nous avons payé plus de 300€ ceci est inadmissible. De plus la chambre n'avais pas de sas et donnait sur le couloir ce qui la rendait très bruyante et nos nuit en on été très dérangées. Je pense ne plus passer par votre site pour réserver car nous avons déjà résidé 3 fois dans cet hôtel en passant par d'autre site et cela n'est jamais arrivé. Cordialement J.B
Delamar  -Adults Only (18+)

Delamar -Adults Only (18+)

Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Hinta yötä kohden alkaen:2 286 453 VND
8,9/10
Erittäin hyvä
AAnonyymi käyttäjäExcellent location only a few steps away from one of the famous Lloret de Mar beaches. Close to shopping street and the main districts of the city.
Rosamar Es Blau  s - Adults Only

Rosamar Es Blau s - Adults Only

Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Hinta yötä kohden alkaen:2 584 349 VND
8,5/10
Erittäin hyvä
VValesckaTout était parfait la vue sur mer est superbe et l’emplacement de l’hôtel , propreté des chambres impeccable. Le petit déjeuner était très copieux . Le seul problème le jacuzzi et la piscine intérieur au Rooftop était froide . Tout le reste parfait
Hotel Marsol

Hotel Marsol

Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Hinta yötä kohden alkaen:3 226 568 VND
8,4/10
Erittäin hyvä
VVieraskäyttäjäFirst the positives, the staff was friendly and helpful. The food was really good. The outdoor spaces were beautiful. We didn't keep the air conditioning on because the system was old-fashioned, the machine made a really loud noise and the blowing was quite strong. However, the biggest minus was that the gym's age limit was 18. I would recommend setting it to, for example, 14 because young people are keen exercisers. Likewise, the spa was a disappointment because the children couldn't get there. It was also a surprise that the hardest sunbathing spot was forbidden to children. If you don't want families with children in your hotel, it would be good to let them know.
Rosamar & Spa

Rosamar & Spa

Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Hinta yötä kohden alkaen:3 787 542 VND
8,2/10
Erittäin hyvä
LLareka05It was nice but our bathroom window didn’t close, we told them on our first day but they didn’t do anything while we stayed there, anyway it wasn’t really a problem
Hotel Lloret Santa Rosa by Pierre & Vacances

Hotel Lloret Santa Rosa by Pierre & Vacances

Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Hinta yötä kohden alkaen:1 918 918 VND
8,2/10
Erittäin hyvä
VVieraskäyttäjäAn incredible place to stay. 15min walk from the beach, hourly shuttle bus alongside this. The main pool has a life guard.
Apartaments Els Llorers

Apartaments Els Llorers

Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Hinta yötä kohden alkaen:3 717 904 VND
8,1/10
Erittäin hyvä
VViktoria DeordievaХорошенький, новый отельчик в центре города. Прекрасный завтрак испанский: с яйцами, поджаренной ветчиной, вкусный кофе и т д. Особенно понравился режим завтрака: 8.00- 13.30. Хорошие, чистые номера...повезло: жила в угловом)) Приятный ресепшн! И самое главное : адекватные постояльцы))) Успехов и процветания!
Tent Lloret de Mar

Tent Lloret de Mar

Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Hinta yötä kohden alkaen:2 317 403 VND
8,1/10
Erittäin hyvä
SSantiagopizarrovNos alojamos una noche en el Hotel, durante un viaje con amigos, y en general, fue una buena experiencia. La limpieza de las habitaciones fue impecable, algo que valoramos mucho, y el personal fue muy amable y atento en todo momento, siempre dispuestos a ayudar y con buena disposición. Como puntos a mejorar, notamos la ausencia de un minibar en la habitación, lo cual habría sido útil, especialmente en verano. Además, el ventilador no refrescaba lo suficiente, por lo que durante la noche la habitación se sentía un poco calurosa. En resumen, es un hotel sencillo pero bien cuidado, ideal para una escapada corta. Volvería a considerar alojarme aquí si solucionan el tema de la ventilación, ya que el trato y la limpieza fueron excelentes.
Hotel Ninays

Hotel Ninays

Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Hinta yötä kohden alkaen:2 085 276 VND
7,9/10
Hyvä
LLindsey BlaichThe place was amazing, we saw a fox in the wild, it’s calm, almost no one, good food, nice people. 10/10, we we’re so relaxed. The check-in/check-out however isn’t always open, as they say it is, so we had to check-out, but we could pay online after.
Augusta Club & Spa - Adults Only

Augusta Club & Spa - Adults Only

Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Hinta yötä kohden alkaen:2 630 775 VND
6,5/10
VVieraskäyttäjäArrived early hours of the morning and was greeted by a lovely young man on reception. Very friendly and gave me a warm welcome. Room was adequate for a solo traveler and bed was very comfortable. Breakfast was as with all Blue Sea accommodation. Loads of choice and plenty of it. Only stayed for 2 nights but would definitely return.
Bluesea Copacabana

Bluesea Copacabana

Hotellit kohteessa Lloret de Mar
Hinta yötä kohden alkaen:1 690 660 VND

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Lloret de Mar?

Lloret de Mar tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Htop Amatista #HtopBliss (alkaen 2 120 012 VND), Htop Palm Beach & Spa (alkaen 1 678 988 VND) ja Gran Hotel Flamingo-Adults Only Older 18 Years Old (alkaen 2 270 889 VND) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Lloret de Mar hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Lloret de Mar keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 6 974 300 VND, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 7 562 084 VND.

Mitkä hotellit kohteessa Lloret de Mar tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Lloret de Mar tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Lloret de Mar sallivat lemmikit?

Hotel Marsol (alkaen 3 713 891 VND) sallii lemmikit. Ota lemmikkisi mukaan lomallesi!

Mitkä hotellit kohteessa Lloret de Mar tarjoavat uima-altaan?

Htop Amatista #HtopBliss (alkaen 2 120 012 VND), Htop Palm Beach & Spa (alkaen 1 678 988 VND) ja Gran Hotel Flamingo-Adults Only Older 18 Years Old (alkaen 2 270 889 VND) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Lloret de Mar tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Htop Amatista #HtopBliss (alkaen 2 120 012 VND), Htop Palm Beach & Spa (alkaen 1 678 988 VND) ja Gran Hotel Flamingo-Adults Only Older 18 Years Old (alkaen 2 270 889 VND) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa Lloret de Mar tarjoavat kuumia lähteitä?

Haluatko kokea kuumat lähteet hotellillasi? GHT Aquarium & Spa (alkaen 2 514 613 VND) tarjoaa kuumia lähteitä. Varaa nyt!

Mitkä hotellit kohteessa Lloret de Mar tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita?

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Lloret de Mar on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Lloret de Mar hotellit ja tietoa aiheesta Baarit

Hotellien lukumäärä63
Arvosteluiden lukumäärä3,554
Korkein hinta119 789 229 VND
Edullisin hinta2 224 552 VND
Keskimääräinen hinta (arkisin)6 974 300 VND
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)7 562 084 VND