Jiaoling County

Jiaoling County Hotels with Parvekkeita

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Jiaoling County palvelulla Parvekkeita.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Jiaoling County Hotels with Parvekkeita

Tutustu Parvekkeita -hotellivalikoimaan kohteessa Jiaoling County
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
79
蕉阳迎宾馆
Hotellit kohteessa Jiaoling County
The Jiaoling Hotel provides a great place for travelers to relax after a busy day. The Jiaoling Hotel offers a pleasant stay in Jiaoling for those traveling for business or leisure. From the hotel, Meizhou Meixian Airport is approximately 49km away. Traveling to and from the airport is easy with Meizhou Meixian Airport located approximately 49km away. There is no shortage of things to see in the area, with the Hong Kong Park, Jiaolingxian Museum and Fengjia Park all nearby. In their spare time, guests can explore the hotel's surroundings. This Jiaoling hotel offers parking on site. Germaphobes can rest easy - the level of cleanliness is highly rated at this hotel. For guests traveling on business, this hotel is consistently one of the most popular choices.

"Good for staying overnight. Bathtub was good, view is not too bad. I wish they can stop placing bar fridges in cupboards, or at least add some ventilation holes in the cupboards."
Good
199 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 138 SAR
Tarkista saatavuus
99+
梅州醉美书院精品民宿
Hotellit kohteessa Jiaoling County
The Zuimei Shuyuan Boutique Guesthouse provides a great place for travelers to relax after a busy day. Visitors to Jiaoling will find that the Zuimei Shuyuan Boutique Guesthouse is a fantastic accommodation choice. In terms of transportation, Meizhou Meixian Airport is approximately 51km away. Meizhou Meixian Airport is approximately 51km away by road. This hotel is located near many of Jiaoling's attractions including Jiaolingrunfeng Ecology Farm, Tianhe Park and Hong Kong Park. At the end of a busy day, travelers can unwind and relax in the hotel or go out and enjoy the city. This Jiaoling hotel offers parking on site. When it comes to Jiaoling hotels, the Zuimei Shuyuan Boutique Guesthouse is highly regarded for its excellent facilities.

"梅州蕉嶺 和 這間醉美書店 是此行最意外的驚喜。 為了看丘成桐來到梅州, 又因離市區太遠於是選擇了這間民宿。完全的超乎預期。 位置環境: 位置極佳。就在丘成桐會議中心馬路對面,步行可達江邊,背山步行可去爬山。整個民宿內部自身就是一個小園林,和這裏的空氣一樣乾淨清爽,藝術雕塑,用心的花園裝飾,池中錦鯉,畫中荷塘,一切都眼見用心和趣味。印象最深是一樓樓梯下有個按摩椅,若躺在上面休憩,會看到上面別有洞天。喜歡這番美意。 設施: 硬件軟件設施都非常不錯,樓下的 書房 清凈。早上吃早餐時看着園內的景緻,美的別有一番滋味。房間 以不同的作家主題命名。內在設施齊全,房間乾淨舒適。這次管家幫我升了家庭房,非常感謝與幸福的體驗,非常推薦這間房,除了空間大,窗外景色宜人,還能看見各種小動物,更值一提的是家庭房裡給小朋友準備的書和繪本。和我讀書時「北京十一學校」推薦給小時的我們書單幾乎一致,確實都是好書。 衞生: 無可挑剔,床也舒適。 服務: 店長管家非常好,在這裏儘管衹有一天,也得到了她諸多細節上的關照。讓我對蕉嶺和蕉嶺人留下了難忘印象。這裏的工作人員待人親切,事事認真用心。阿姨做的早餐也非常好吃,現做,當地特色。加上書房的環境,真是難忘的早餐。 推薦所有人來這裏。不用擔心任何行程與住宿問題,因為相信店長管家都會幫你妥當解決。 人生第一次來的蕉嶺, 因為丘成桐和這家醉美書院,變得不虛此行。 下次再來!"
Täydellinen
56 arvostelua
9,8/10
1 yö
Alkaen 228 SAR
Tarkista saatavuus
73
蕉岭金梅大酒店
Hotellit kohteessa Jiaoling County
The Jinmei Hotel provides a great place for travelers to relax after a busy day. The Jinmei Hotel is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Jiaoling. Meizhou Meixian Airport is the closest major transportation option, approximately 48km away. Meizhou Meixian Airport is the closest option for those who prefer to fly, approximately 48km away. Keeping busy is easy, with Tianhe Park, Longmen Square and Catholic Church (Northwest to Anning Mansion) all nearby. After a long day of sightseeing, guests can retire to the comfort of the hotel. This Jiaoling hotel offers parking on site. According to our guests, this hotel provides a very high level of service.

"員工態度:前台服務非常熱情周到 地理位置:位置優越(地處公園),方便停車,空氣好 衞生乾淨:房間整潔,床品清新無異味 舒適安靜:床墊軟硬適中,隔音效果很好 總結:服務細緻,房間乾淨,位置方便,強烈推薦👍👍👍"
Ylivertainen
70 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 56 SAR
Tarkista saatavuus
99+
桃花源酒店
Hotellit kohteessa Jiaoling County
6 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 50 SAR
Tarkista saatavuus
78
蕉岭·米香中心
Hotellit kohteessa Jiaoling County
"蕉嶺的自然風光確實很不錯,在秋天的時候漫步在田野間,感覺是真的很不錯。我們是特地帶小孩過去旅遊的,覺得長途跋涉的話性價比就不是特別高。到酒店的時候是下午6點多,天已經黑了,整個村莊附近都是烏漆嘛黑的,民宿可能因為不是旺季,花園的燈也沒開。所以晚上基本沒有娛樂項目,衹能睡覺。民宿的衞生也有待改進,最明顯的是廁所,洗手盆下水的地方都是水漬,黃的,平時應該是清潔漏了。廁所洗澡的地板也要注意清潔。附近的米香藝術館東西也比較少,故事館的活動衹在下午,然後咖啡館因為是早上在清潔不讓進去拍照,門口的小火車又説壞了沒得坐,小孩很失望。所以總體來説就是景色很好,配套還是有待進一步提高。附近去走走不錯,遠的話就不建議特地去了。"
Excellent
55 arvostelua
9,6/10
1 yö
Alkaen 247 SAR
Tarkista saatavuus
99+
蕉岭·YUN SHUI YAO·云水谣酒店(长潭旅游区店)
Hotellit kohteessa Jiaoling County
9 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 302 SAR
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Parvekkeita tarjoavat hotellit kohteessa Jiaoling County

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Jiaoling County?

Jiaoling County tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Jiaoling Hotel (alkaen 65 SAR), Zuimei Shuyuan Boutique Guesthouse (alkaen 161 SAR) ja Peihong Villa (alkaen 48 SAR) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Jiaoling County hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Jiaoling County keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 372 SAR, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 373 SAR.

Mitkä hotellit kohteessa Jiaoling County tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Jiaoling Mixiang Center (alkaen 284 SAR),Huaqiao Plaza (alkaen 55 SAR) ja shanyueju Hotel (alkaen 110 SAR) tarjoavat laadukkaan aamiaisen. Aloita päiväsi maukkaalla aamiaisella!

Mitä hotelleita kohteessa Jiaoling County suositellaan lasten kanssa matkustaville?

Zuimei Shuyuan Boutique Guesthouse (alkaen 161 SAR), Peihong Villa (alkaen 48 SAR) ja Jiaoling Mixiang Center (alkaen 284 SAR) soveltuvat erittäin hyvin perhematkalaisille. Nauti matkasta yhdessä lasten ja muiden perheenjäsenten kanssa!

Mitkä hotellit kohteessa Jiaoling County tarjoavat kuntosalitiloja?

Zuimei Shuyuan Boutique Guesthouse (alkaen 161 SAR) ja Taohuayuan Hotel (alkaen 38 SAR) tarjoavat kuntosalitiloja. Tyydytä kuntoilutarpeesi jopa matkoilla ollessasi!

Mitkä hotellit kohteessa Jiaoling County sallivat lemmikit?

Jinmei Hotel (alkaen 49 SAR) sallii lemmikit. Ota lemmikkisi mukaan lomallesi!

Mitkä hotellit kohteessa Jiaoling County tarjoavat uima-altaan?

Zuimei Shuyuan Boutique Guesthouse (alkaen 161 SAR), Peihong Villa (alkaen 48 SAR) ja Jiaoling · YUN SHUI YAO · Yunshuiyao Hotel (Changtan Tourist Area) (alkaen 496 SAR) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Jiaoling County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Huaqiao Plaza (alkaen 55 SAR), shanyueju Hotel (alkaen 110 SAR) ja Jiaoling Hotel (alkaen 65 SAR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Jiaoling County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Jiaoling County hotellit ja tietoa aiheesta Parvekkeita

Hotellien lukumäärä6
Arvosteluiden lukumäärä452
Korkein hinta150 SAR
Edullisin hinta150 SAR
Keskimääräinen hinta (arkisin)372 SAR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)373 SAR