Home
/
Puerto Montt
Puerto Montt
Tutustu kohteeseen Puerto Montt
Tekemistä kohteessa Puerto Montt
10 parasta nähtävyyttä kohteessa Puerto Montt
‹
›
Plaza de Armas de Puerto Montt
3,8
Puerto Montt · 223 m keskustasta
Sentados Frente al Mar
3,5
Puerto Montt · 445 m keskustasta
Sija 1 listalla Hiihtokeskukset kohteessa Chile
Volcan Osorno Centro de Ski y Montana
5,8
Puerto Varas · 51,2 km kohteesta Puerto Montt
Parque Nacional Alerce Andino
3,3
Puerto Montt · 29,7 km keskustasta
Estadio de Chinquihue
3,1
Puerto Montt · 4,7 km keskustasta
Playa Pelluco
3,1
Puerto Montt · 3,4 km keskustasta
Teatro Diego Rivera
3,0
Puerto Montt · 105 m keskustasta
Laguna Verde
2,9
Puerto Montt · 1,3 km keskustasta
Mirador Manuel Montt
2,9
Puerto Montt · 815 m keskustasta
Arena Puerto Montt
2,9
Puerto Montt · 1,7 km keskustasta
Matkan perusasiat
eSIM
Etelä-Amerikan eSIM | 4G/5G | nopea data | päiväpaketti/datapaketti | 24 tuntia | 1-30 päivää | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Chile 5G eSIM | Tupla-verkko | Täysi tuki AI:lle ja TikTokille | Päivittäinen/kokonaisdatapaketti | 1–30 päivää | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Etelä-Amerikka (6 maata) | 4G/5G eSIM | Päiväpaketti/datapaketti | 24 tunnin laskutus | 1–30 päivää | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Chile eSIM | TikTok- ja tekoälysovellukset tuettuna | Päivittäinen datapaketti | 1–30 päivää | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
Tutustu kohteeseen Puerto Montt kartalla
Usein kysytyt kysymykset
Mistä kohde Puerto Montt on tunnettu?
−
Kohde Puerto Montt on tunnettu runsaista nähtävyyksistään ja tekemisestään. Tässä on muutamia kohokohtia:
Plaza de Armas de Puerto Montt
,
Sentados Frente al Mar
ja
Volcan Osorno Centro de Ski y Montana
.