Home
/
Ningwu County
Ningwu County
Tutustu kohteeseen Ningwu County
Tekemistä kohteessa Ningwu County
10 parasta nähtävyyttä kohteessa Ningwu County
‹
›
Valittu kohteelle Parhaat asiat tehdä kohteessa Ningwu County
Wannian Ice Cave
6,0
Ningwu County · 14,3 km keskustasta
Sija 1 listalla Syysnäköalanähtävyydet kohteessa Shanxi
Luya Mountain Scenic Area
6,4
Ningwu County · 27,1 km keskustasta
Valittu kohteelle Parhaat asiat tehdä kohteessa Ningwu County
Xuankong Village
5,8
Ningwu County · 23,7 km keskustasta
Sija 2 listalla Perheystävälliset nähtävyydet kohteessa Shanxi
Yanmenguan
8,0
Dai County · 53,5 km kohteesta Ningwu County
Välitön pääsy
Varaa nyt tälle päivälle
Peruuta milloin tahansa
5% alennusta
Alkaen 3 521,13 PKR
Sija 3 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Shuozhou
Chongfu Temple
6,2
Shuozhou · 36,6 km kohteesta Ningwu County
Sija 2 listalla Yö nähtävyydet kohteessa Shanxi
Xinzhou Ancient City
8,1
Xinzhou · 77,1 km kohteesta Ningwu County
Ilmainen nähtävyys
Sija 3 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Shanxi
Yingxian Wooden Pagoda
8,6
Ying County · 98,9 km kohteesta Ningwu County
Välitön pääsy
Varaa nyt tälle päivälle
Peruuta milloin tahansa
Alkaen 1 201,33 PKR
Xinzhou Ancient City Tang-style and Shanxi charm molten iron flower
5,0
Xinzhou · 76,7 km kohteesta Ningwu County
Sija 8 listalla Syysnäköalanähtävyydet kohteessa Xinzhou
Nanchan Temple
5,0
Wutai County · 78,1 km kohteesta Ningwu County
Sija 2 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Shuozhou
Jingtu Temple
7,2
Ying County · 99,1 km kohteesta Ningwu County
Välitön pääsy
Varaa nyt tälle päivälle
Peruuta milloin tahansa
Alkaen 621,38 PKR
Matkan perusasiat
eSIM
Kiina 5G eSIM | Päivittäinen datapaketti | 1-30 päivää | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Kiina/Hongkong/Macao 5G eSIM | päivähinta / kokonaismäärädata | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Manner-Kiina 5G eSIM | Tukee TikTok & ChatGPT | Päivittäinen datapaketti / Kokonaisdatapaketti | Laskutus 24 tunnin mukaan | 1–365 päivää | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Manner-Kiina 5G eSIM | 3 mobiilioperaattoria · AI & TikTok | 1–365 päivää | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
Tutustu kohteeseen Ningwu County kartalla
Usein kysytyt kysymykset
Mistä kohde Ningwu County on tunnettu?
−
Kohde Ningwu County on tunnettu runsaista nähtävyyksistään ja tekemisestään. Tässä on muutamia kohokohtia:
Wannian Ice Cave
,
Luya Mountain Scenic Area
ja
Xuankong Village
.
Mitä aktiviteetteja on ehdottomasti kokeiltava kohteessa Ningwu County?
−
Voit harkita aktiviteetteja
Datongista lähtevä retki: Riippuva temppeli + Ying Countyn puutorni + tulivuori (sisältää pääsymaksut)
,
Pieni ryhmän päiväretki: Yanmenin muuri + Ying Countyn puutorni + Puhtaan maan temppeli + Guangwan muinainen kaupunki sisältää moottoritiemaksun yhteen suuntaan
ja
※ Datongin Yanmenguan + Ripulitemppeli + Ying Countyn puutorni - vuokra-autopäiväretki|kaupungin sisäinen kyyti sisältää moottoritien suuntaansa
kohteessa Ningwu County. Saatavuus ja matkasuunnitelmat muuttuvat, joten tarkista uusimmat tiedot ennen varausta.