Home
/
Manitou Springs
Manitou Springs
Tutustu kohteeseen Manitou Springs
Tekemistä kohteessa Manitou Springs
10 parasta nähtävyyttä kohteessa Manitou Springs
‹
›
Manitou Cliff Dwellings
3,8
Manitou Springs · 552 m keskustasta
Manitou Springs Penny Arcade
3,5
Manitou Springs · 112 m keskustasta
Miramont Castle Museum and The Queen's Parlour Tearoom
3,1
Manitou Springs · 461 m keskustasta
2026 Maailma 50 – Hiihtokeskukset
Breckenridge Ski Resort
6,1
Yhdysvallat · Summit County
Sija 12 listalla Hiihtokeskukset kohteessa Colorado
Frisco Adventure Park
5,0
Yhdysvallat · Frisco
2026 Maailma 50 – Hiihtokeskukset
Vail Ski Resort
5,7
Yhdysvallat · Eagle County
Sija 7 listalla Hiihtokeskukset kohteessa Colorado
Beaver Creek Resort
5,3
Yhdysvallat · Eagle County
Sija 8 listalla Hiihtokeskukset kohteessa Colorado
Aspen Snowmass Ski Resort
5,3
Yhdysvallat · Snowmass Village
Sija 3 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Colorado
Garden of the Gods
4,7
Colorado Springs · 3 km kohteesta Manitou Springs
Ilmainen nähtävyys
Adventures Out West Pikes Peak Ziplines
2,7
Manitou Springs · 721 m keskustasta
Matkan perusasiat
eSIM
Yhdysvallat 5G eSIM | Kolmiverkko · Tuki ChatGPT & Google Maps| 500MB/päivä - yhteensä 100GB | 1-90 päivää | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Yhdysvallat/Kanada 5G eSIM | Useita verkkoja • ChatGPT käytettävissä | Päivittäinen suunnitelma/kokonaismäärä dataa | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Yhdysvallat 5G eSIM | Kolmen verkon kattavuus | Käytettävissä ChatGPT | Päivittäinen suunnitelma/kokonaismääräinen data | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Yhdysvallat 5G eSIM | Paikallinen IP • Kaikki AI & TikTok | 1–30 päivää | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
Tutustu kohteeseen Manitou Springs kartalla
Usein kysytyt kysymykset
Mistä kohde Manitou Springs on tunnettu?
−
Kohde Manitou Springs on tunnettu runsaista nähtävyyksistään ja tekemisestään. Tässä on muutamia kohokohtia:
Manitou Cliff Dwellings
,
Manitou Springs Penny Arcade
ja
Miramont Castle Museum and The Queen's Parlour Tearoom
.
Mitä aktiviteetteja on ehdottomasti kokeiltava kohteessa Manitou Springs?
−
Voit harkita aktiviteetteja
Köysirata-kiertomatka: Colo-Rad
,
Sähköpyöräilykierros Manitou Springsissä ja Garden of the Godsissa
ja
Päiväretki: Denverin luonnontieteellinen museo + Iso sininen karhu + kasvitieteellinen puutarha + Red Rocks Park ※ räätälöity retki
kohteessa Manitou Springs. Saatavuus ja matkasuunnitelmat muuttuvat, joten tarkista uusimmat tiedot ennen varausta.