Home
/
Du'an Yao Autonomous County
Du'an Yao Autonomous County
Tutustu kohteeseen Du'an Yao Autonomous County
Tekemistä kohteessa Du'an Yao Autonomous County
10 parasta nähtävyyttä kohteessa Du'an Yao Autonomous County
‹
›
Daxing Jiudun Skylight
5,2
Du'an Yao Autonomous County · 28,5 km keskustasta
Ilmainen nähtävyys
Tunbang Tianchuang
5,1
Du'an Yao Autonomous County · 12,1 km keskustasta
Ilmainen nähtävyys
Jiuling Skylight
5,0
Du'an Yao Autonomous County · 12,2 km keskustasta
Sija 12 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Nanning
Mount Damingshan Scenic Area
5,8
Nanning · 57,4 km kohteesta Du'an Yao Autonomous County
Varaa nyt tälle päivälle
Peruuta milloin tahansa
29% alennusta
Alkaen 187,44 MXN
Sija 10 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Baise
Tongtian Underground River Scenic Area
5,6
Pingguo · 60,3 km kohteesta Du'an Yao Autonomous County
Alkaen 215 MXN
Sija 2 listalla Yö nähtävyydet kohteessa Hechi
Renshouyuan Scenic Area
5,4
Bama Yao Autonomous County · 81,6 km kohteesta Du'an Yao Autonomous County
Varaa nyt huomiselle
Peruuta milloin tahansa
Alkaen 187,44 MXN
Sija 2 listalla Syysnäköalanähtävyydet kohteessa Hechi
Hechi Small Three Gorges
6,7
Hechi · 94 km kohteesta Du'an Yao Autonomous County
Ilmainen nähtävyys
Sija 3 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Hechi
Bama Birds Rock
7,0
Kiina · Bama Yao Autonomous County
Välitön pääsy
Varaa nyt tälle päivälle
Peruuta milloin tahansa
5% alennusta
Alkaen 234,29 MXN
Sija 2 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Hechi
Baimo Cave
7,2
Kiina · Bama Yao Autonomous County
Varaa nyt huomiselle
Peruuta milloin tahansa
11% alennusta
Alkaen 206,73 MXN
2026 Maailma 50 – Kevätretket
Qingxiu Mountain
8,9
Kiina · Nanning
Varaa nyt huomiselle
Peruuta milloin tahansa
Alkaen 55,13 MXN
Matkan perusasiat
eSIM
Kiina 5G eSIM | Päivittäinen datapaketti | 1-30 päivää | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Kiina/Hongkong/Macao 5G eSIM | päivähinta / kokonaismäärädata | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Manner-Kiina 5G eSIM | Tukee TikTok & ChatGPT | Päivittäinen datapaketti / Kokonaisdatapaketti | Laskutus 24 tunnin mukaan | 1–365 päivää | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Manner-Kiina 5G eSIM | 3 mobiilioperaattoria · AI & TikTok | 1–365 päivää | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
Tutustu kohteeseen Du'an Yao Autonomous County kartalla
Usein kysytyt kysymykset
Mistä kohde Du'an Yao Autonomous County on tunnettu?
−
Kohde Du'an Yao Autonomous County on tunnettu runsaista nähtävyyksistään ja tekemisestään. Tässä on muutamia kohokohtia:
Daxing Jiudun Skylight
,
Tunbang Tianchuang
ja
Jiuling Skylight
.
Mitä aktiviteetteja on ehdottomasti kokeiltava kohteessa Du'an Yao Autonomous County?
−
Voit harkita aktiviteetteja
Hechin Dongtian Jiuhai + Geyasigu Guiyuan Tianju + Yaowang Tianxia - päiväretki, saatavilla kiinaksi ja englanniksi
,
Guangxin Baise: Tongtianin maanalainen joki + Kapinan muistopuisto + Kapinan muistomuseo - päiväretki, saatavilla kiinaksi ja englanniksi
ja
Hechi-Bama Yao Autonomous County - Baimo-luola + Pitkäikäisyyden kylä + Renshoun kulttuurilähde - päiväretki, saatavilla kiinaksi ja englanniksi
kohteessa Du'an Yao Autonomous County. Saatavuus ja matkasuunnitelmat muuttuvat, joten tarkista uusimmat tiedot ennen varausta.