Home
/
Box Elderin piirikunta
Box Elderin piirikunta
Tutustu kohteeseen Box Elderin piirikunta
Tekemistä kohteessa Box Elderin piirikunta
10 parasta nähtävyyttä kohteessa Box Elderin piirikunta
‹
›
Sija 7 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Utah
Great Salt Lake
5,4
Box Elderin piirikunta · 76 km keskustasta
Ilmainen nähtävyys
Sija 3 listalla Kylpylänähtävyydet kohteessa Yhdysvallat
Crystal Hot Springs
3,5
Honeyville · 2,4 km keskustasta
Willard Bay State Park
3,3
Box Elderin piirikunta · 92,2 km keskustasta
Sija 1 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Salt Lake City
Temple Square
5,4
Yhdysvallat · Salt Lake City
Ilmainen nähtävyys
Sija 2 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Salt Lake City
Utah State Capitol
5,1
Yhdysvallat · Salt Lake City
Ilmainen nähtävyys
Sija 15 listalla Hiihtokeskukset kohteessa Yhdysvallat
Jackson Hole Mountain Resort
5,5
Yhdysvallat · Teton Village
7% alennusta
Alkaen 64 132,78 PHP
2026 Maailma 50 – Hiihtokeskukset
Snowbasin Resort
5,6
Yhdysvallat · Weber County
Ennakkomyynti
7% alennusta
Alkaen 64 132,78 PHP
Sija 7 listalla Hiihtokeskukset kohteessa Yhdysvallat
Brighton Resort
5,6
Yhdysvallat · Salt Lake County
2026 Maailma 50 – Hiihtokeskukset
Alta Ski Area
5,3
Yhdysvallat · Alta
Ennakkomyynti
7% alennusta
Alkaen 64 132,78 PHP
Golden Spike National Historical Park
3,3
Corinne · 37,4 km keskustasta
Matkan perusasiat
eSIM
Yhdysvallat 5G eSIM | Kolmiverkko · Tuki ChatGPT & Google Maps| 500MB/päivä - yhteensä 100GB | 1-90 päivää | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Yhdysvallat/Kanada 5G eSIM | Useita verkkoja • ChatGPT käytettävissä | Päivittäinen suunnitelma/kokonaismäärä dataa | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Yhdysvallat 5G eSIM | Kolmen verkon kattavuus | Käytettävissä ChatGPT | Päivittäinen suunnitelma/kokonaismääräinen data | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
AT&T Yhdysvallat 5G eSIM | 100 GB päivässä | Puhelut + SMS | Laskutus kalenteripäivien mukaan | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
Tutustu kohteeseen Box Elderin piirikunta kartalla
Usein kysytyt kysymykset
Mistä kohde Box Elderin piirikunta on tunnettu?
−
Kohde Box Elderin piirikunta on tunnettu runsaista nähtävyyksistään ja tekemisestään. Tässä on muutamia kohokohtia:
Great Salt Lake
,
Crystal Hot Springs
ja
Willard Bay State Park
.
Mitä aktiviteetteja on ehdottomasti kokeiltava kohteessa Box Elderin piirikunta?
−
Voit harkita aktiviteetteja
Yhdysvallat, Salt Lake Cityn City Creek -laakso + Antilooppisaaren osavaltiopuisto + Suolajärvi - päiväretki yksityiskuljetuksella
,
Päiväretki Salt Lake Cityn temppeliaukio + Suolajärvi + "Täällä se on" -puisto + Antelope Islandin osavaltionpuisto
ja
Utahin osavaltionkapitoli + Temppelikenttä + Antilooppisaaren osavaltiopuisto + Suolajärvi - päiväretki yksityiskuljetuksella
kohteessa Box Elderin piirikunta. Saatavuus ja matkasuunnitelmat muuttuvat, joten tarkista uusimmat tiedot ennen varausta.