Home
/
Bien Hoa
Bien Hoa
Tutustu kohteeseen Bien Hoa
Tekemistä kohteessa Bien Hoa
10 parasta nähtävyyttä kohteessa Bien Hoa
‹
›
Sija 1 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Southeast Region
Pham Ngu Lao
7,0
Hồ Chí Minh · 26,6 km kohteesta Bien Hoa
Ilmainen nähtävyys
Sija 2 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Southeast Region
Landmark 81 Sky View Observatory
6,9
Hồ Chí Minh · 22,3 km kohteesta Bien Hoa
Välitön pääsy
Varaa nyt tälle päivälle
Alkaen 532,25 THB
Sija 3 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Southeast Region
Saigon River Princess Cruise
6,7
Hồ Chí Minh · 25,7 km kohteesta Bien Hoa
Välitön pääsy
Varaa nyt tälle päivälle
Alkaen 1 242,58 THB
Sija 4 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Southeast Region
Ho Chi Minh City Hop-on Hop-off Bus
6,7
Hồ Chí Minh · 25,6 km kohteesta Bien Hoa
Varaa nyt huomiselle
Alkaen 196,20 THB
Sija 5 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Southeast Region
War Remnants Museum
6,4
Hồ Chí Minh · 25,7 km kohteesta Bien Hoa
Varaa nyt huomiselle
Alkaen 91,56 THB
Sija 1 listalla Perheystävälliset nähtävyydet kohteessa Hồ Chí Minh
Golden Dragon Water Puppet Theater
6,2
Hồ Chí Minh · 26 km kohteesta Bien Hoa
Varaa nyt huomiselle
10% alennusta
Alkaen 410,71 THB
Sija 7 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Southeast Region
Independence Palace
6,2
Hồ Chí Minh · 25,7 km kohteesta Bien Hoa
Alkaen 65,40 THB
Sija 8 listalla Parhaat asiat tehdä kohteessa Southeast Region
A O Show - Lune Production (Saigon Opera House)
6,1
Hồ Chí Minh · 25,2 km kohteesta Bien Hoa
Varaa nyt huomiselle
Alkaen 1 046,39 THB
Sija 4 listalla Yö nähtävyydet kohteessa Hồ Chí Minh
City Sightseeing Bus Saigon
6,0
Hồ Chí Minh · 25,3 km kohteesta Bien Hoa
Välitön pääsy
Varaa nyt tälle päivälle
Alkaen 185,42 THB
Sija 6 listalla Yö nähtävyydet kohteessa Hồ Chí Minh
Ben Thanh Market
5,8
Hồ Chí Minh · 25,9 km kohteesta Bien Hoa
Ilmainen nähtävyys
Matkan perusasiat
eSIM
Vietnam 5G eSIM | Päivittäinen datapaketti | 1-30 päivää | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Vietnamin Viettel 5G eSIM | TikTok & ChatGPT käytettävissä | 5GB päivässä | Luonnollinen päivittäinen laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Vietnam Vinaphone 5G eSIM | paikallinen IP, käytettävissä AI & TikTok | päiväpaketti/tietomääräpaketti | 24 tunnin laskutus | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
eSIM
Aasia 10 aluetta 5G eSIM | Moniverkko • Kaikki AI-tuettu | 1–30 päivää | QR-koodi
Näytä kaikki eSIM
Tutustu kohteeseen Bien Hoa kartalla
Usein kysytyt kysymykset
Mistä kohde Bien Hoa on tunnettu?
−
Kohde Bien Hoa on tunnettu runsaista nähtävyyksistään ja tekemisestään. Tässä on muutamia kohokohtia:
Pham Ngu Lao
,
Landmark 81 Sky View Observatory
ja
Saigon River Princess Cruise
.
Mitä aktiviteetteja on ehdottomasti kokeiltava kohteessa Bien Hoa?
−
Voit harkita aktiviteetteja
Dong Nai: 18-reikäinen kokemus Long Thanhin golfkentillä ja lähtö Hồ Chí Minhista
,
Cu Chi Tunnels ja Mekong Delta - koko päivän kiertomatka (Cu Chi – My Tho – Ben Tre)
ja
Cu Chin tunnelien puolen päivän kierros kohteesta Hồ Chí Minh
kohteessa Bien Hoa. Saatavuus ja matkasuunnitelmat muuttuvat, joten tarkista uusimmat tiedot ennen varausta.