Xing Baisheng Hotel (Guanlan International)
Valitse päivämäärä
-
Valitse päivämäärä
1 yö
Xing Baisheng Hotel (Guanlan International)

Xing Baisheng Hotel (Guanlan International)

Avattu 2026
Näytä kartalla
Hintatakuu
Aloittelijaystävällinen
Huoneet jokinäköalalla
Vastikään avattu
Lemmikkieläimet sallittu
Sviitti
Kuntosali
+3 lisää
Mukavuudet
Kaikki mukavuudet
Puhtaus8,7
Mukavuudet8,6
Sijainti8,8
Palvelu9,0
Ympäristö
Lentokenttä: Lüliang Dawu Airport
(88,0km)
Juna: Caijiaya Railway Station
(9,4km)
Maamerkit: Liuyegou Reservoir
(1,4km)
Maamerkit: Jinsui Border Area Government and Military Region Headquarters Former Site
(4,2km)
Maamerkit: Caijiaya Memorial Hall
(4,3km)
Näytä kartalla
6

Nostalgia Classic Suite - River-View

1 Queen-parivuode
30 m² | Kerros: 3-4
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Tupakointi sallittu
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
3

Premier Room (2 Beds) (Special Promotion)

2 Parivuode
30 m² | Kerros: 5-7
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Tupakointi sallittu
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
TV
Wi-Fi-yhteys huoneessa
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
3

Super Room (Double Bed) (Special Promotion)

1 King-parivuode
30 m² | Kerros: 5-7
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Tupakointi sallittu
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
TV
Wi-Fi-yhteys huoneessa
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
6

Presidential Suite - with View

1 King-parivuode
160 m² | Kerros: 8
Ilmainen Wi-Fi
Tupakointi sallittu
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
9

Guestroom (Double Bed)

1 King-parivuode
30 m² | Kerros: 5-7
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Tupakointi sallittu
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
5

Premier Suite - River-View

1 Queen-parivuode
60 m² | Kerros: 3-4
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Tupakointi sallittu
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
5

Klassinen 2-vuoteen huone

2 Yhden hengen vuode
30 m² | Kerros: 3-4
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Tupakointi sallittu
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
1

Featured Super Room (Double Bed)

1 King-parivuode
32 m² | Kerros: 56
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
TV
Wi-Fi-yhteys huoneessa
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
5

Queen-vuoteellinen classic-huone

1 Queen-parivuode
30 m² | Kerros: 3-4
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Tupakointi sallittu
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
4

Nostalgia Classic Room - River-View (2 Beds)

2 Yhden hengen vuode
30 m² | Kerros: 3-4
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Tupakointi sallittu
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
6

Premier twin-huone

2 Yhden hengen vuode
30 m² | Kerros: 5-7
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Tupakointi sallittu
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
8

Privilege Queen -huone

1 Queen-parivuode
30 m² | Kerros: 5-7
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Tupakointi sallittu
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
Piilota huonetyypit

Vahvistetut arvostelut
Keskimääräinen hinta vastaavissa majoituspaikoissa kohteessa Xing County
Arvosteluissa mainitaan usein
Vieraskäyttäjä
20. helmikuuta 2026
後悔了,去了一家服務太好的酒店,看來以後到興縣還🉐住這兒,一次非常滿意的入住體驗,設施齊全,環境很好,宴會廳,包間都有,很方便,聽説還有會議室,不過沒去看,床墊超舒服,忘記拿隱形眼鏡護理液了,酒店馬上就送來了,還有卸粧濕巾,前台看我喝酒了,還送我一支高糖讓解酒。服務真體貼,不知道還有沒有驚喜了,下次再來體驗吧!
Käännä
Vieraskäyttäjä
25. toukokuuta 2026
酒店在山頂,停車方便的,服務人員很熱情,唯一不足就是偏的點。
Käännä
Angping360
28. helmikuuta 2026
2026年新開的酒店在小山頂,非常乾淨,洗澡的拖鞋都是新的,價格實惠,服務周到,停車方便,可以帶寵物,
Käännä
Piaobozaihaishangdeyiyepianzhou
23. huhtikuuta 2026
説是二六年新裝修的,其實裏面很破舊
Käännä
Vieraskäyttäjä
8. huhtikuuta 2026
房間乾淨整潔,前台服務到位,早餐很乾凈!
Käännä
Maliandeerwanchenxiansheng
11. elokuuta 2026
3. ⭐⭐⭐⭐⭐滿分好評!酒店貼心贈送免費房型升級,帶來滿滿的驚喜感,工作人員服務周到耐心,細節之處盡顯用心,居住感受很好,下次出行還會優先選擇這裏。
Käännä
doubleface08
13. huhtikuuta 2026
房間非常暖和,睡着跟好,床特別大,一級棒!!!房間衞生得住客和服務員説才能打掃,我住那間房洗澡熱水流量小,沒怎麼洗澡,早餐多是麪食現做,吃米飯的會不習慣。
Käännä
Vieraskäyttäjä
14. kesäkuuta 2026
這個酒店,大家千萬不要去住,看是什麼套房,裏面的設施一塌糊塗,衞生間門口,都是臟兮兮,地毯都是,濕的一塌糊塗,千萬不要去踩坑啊家人們
Käännä
bruce_521
12. maaliskuuta 2026
酒店環境,衞生,設施都很不錯。就是位置有點偏,導航也不準確,需要跟酒店聯繫,指引道路,不然肯定找不到的。希望趕緊聯繫導航,修改正確。
Käännä

Palvelut ja mukavuudet

Ravintola
Lisätietoja ei ole saatavilla

Majoituspaikan käytännöt

Sisään- ja uloskirjautumisajat
Sisäänkirjautuminen: klo 14:00 jälkeen
Uloskirjautumisaika: ennen 12:00

Vastaanoton aukioloajat: Ympärivuorokautinen

Vieraat hyväksytään
Vieraat kaikista maista/alueilta ovat tervetulleita tähän majoituspaikkaan

Lapsia koskevat käytännöt
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita tähän majoituspaikkaan.
0–17 vuoden ikäiset lapset voivat majoittua ilmaiseksi, jos lisävuodetta ei tarvita.

Pinnasängyt ja lisävuoteet
Lisävuodetta ja pinnasänkyä koskevat käytännöt voivat vaihdella huonetyypin mukaan. Katso lisätietoja huonetyypin tiedoista.

Aamiainen
KeittiöKiina
TyyliNoutopöytä
Aukioloajat[Ma - Su] 07:00-09:30 Avoinna
IkäMaksu
17-vuotiaat ja nuoremmat lapset
10,00 CNY(noin 1,28 EUR) henkilöä kohden
Aikuinen
Noutopöytä:18,00 CNY(noin 2,31 EUR) henkilöä kohden
Lisämaksut aamiaisesta eivät sisälly kokonaishintaan, ja ne on maksettava majoituspaikassa.

Vakuusmaksukäytännöt
VakuusmaksuKiinteistö ei vaadi vakuusmaksua

Lemmikkieläimet
Lemmikit sallittu pyynnöstäMaksuton
Sallitut lemmikkieläintyypit: koirat,kissat

Palveluseläimet
Palveluseläimet sallittu pyynnöstä

Ikävaatimukset
Sisäänkirjautuvan pääasiallisen vieraan täytyy olla vähintään 18-vuotias.

Maksaminen hotellilla

  • Käteinen
Oikeudelliset tiedot
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi ammattimainen isäntä. Ammattimaiset isännät ovat osapuolia, jotka toimivat elinkeino-, liike- tai ammattitoimintaa varten ja joita pidetään elinkeinonharjoittajina EU:n lainsäädännön mukaisesti.
Näytä kaikki

Saatat miettiä

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat hotellissa Xing Baisheng Hotel (Guanlan International)?

Sisäänkirjautumisaika hotellissa Xing Baisheng Hotel (Guanlan International) on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

Onko hotellissa Xing Baisheng Hotel (Guanlan International) uima-allas?

Ei, hotellissa Xing Baisheng Hotel (Guanlan International) ei ole uima-allasta.

Ovatko lemmikkieläimet sallittuja hotellissa Xing Baisheng Hotel (Guanlan International)?

Kyllä, lemmikkieläimet ovat sallittuja hotellissa Xing Baisheng Hotel (Guanlan International), mutta on aina parasta soittaa etukäteen ja varmistaa asia.

Tarjoaako hotelli Xing Baisheng Hotel (Guanlan International) aamiaisen?

Kyllä, hotellissa Xing Baisheng Hotel (Guanlan International) majoittuvat vieraat voivat nauttia aamiaisen oleskelunsa aikana. Aamiaisvaihtoehdot sisältävät seuraavat: Kiinalainen.

Kuinka paljon yöpyminen hotellissa Xing Baisheng Hotel (Guanlan International) maksaa?

Huoneisen hinnat hotellissa Xing Baisheng Hotel (Guanlan International) voivat muuttua päivämäärien, hotellin käytäntöjen ja muiden tekijöiden mukaan. Voit tarkistaa tämänhetkiset hinnat syöttämällä matkustuspäivämääräsi.

Miten pääsen lähimmältä lentokentältä hotellille Xing Baisheng Hotel (Guanlan International)?

Lähin lentokenttä on Lüliang Dawu Airport, jolle on etäisyys hotellista linnuntietä: 88,0km.

Millaiset ovat hotellin Xing Baisheng Hotel (Guanlan International) peruutuskäytännöt?

Hotellin Xing Baisheng Hotel (Guanlan International) peruutuskäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja varausehtojen mukaan.

Tietoa tästä majoitusliikkeestä

Lähin rautatieasemaCaijiaya Railway Station
Etäisyys rautatieasemalle8.62KM
Keskimääräinen hinta alkaenEUR191
Hotellien tähtiluokitus4