Ketjun Hyatt Place majoituspaikat kohteessa Tampa
Hyatt Place

Ketjun Hyatt Place majoituspaikat kohteessa Tampa

Valitsemalla päivämäärät näet viimeisimmät hinnat ja saatavuuden ketjun Hyatt Place majoituspaikoissa kohteessa Tampa

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+
Hotelliketju
Hampton by HiltonHoliday Inn ExpressLa Quinta by WyndhamEmbassy Suites by HiltonExtended Stay AmericaCourtyard By Marriott

3 parasta ketjun Hyatt Place majoituspaikkaa kohteessa Tampa

Tutustu ketjun Hyatt Place upeiden majoituspaikkojen valintaamme kohteessa Tampa
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
Hotellit kohteessa Tampa00
VVieraskäyttäjä 2025.06.25
The young guy at the counter charged my card again even after I had pre- paid for the room. Glad I checked and informed them and my money was refunded back. Pay attention to your credit card charges when checking in
Mahtava
110 arvostelua
9,0/10
Hinta alkaen
214 EUR
yöltä
Tarkista saatavuus
Hotellit kohteessa Tampa00
VVieraskäyttäjä 2024.12.26
Great location, nice bed
Erittäin hyvä
99 arvostelua
8,3/10
Hinta alkaen
169 EUR
yöltä
Tarkista saatavuus
Hotellit kohteessa Tampa00
VVieraskäyttäjä 2025.09.26
酒店比較老,正門正在裝修,位置離坦帕機場很近,酒店有接機服務,打個招呼大概5-10分鐘車會來,7-8分鐘到機場。 早餐簡單,但足夠。 旁邊有幾家餐廳,意大利餐廳OliveGarden很推薦,旁邊加油站有24小時超市+賽百味,買東西吃很方便。
Erittäin hyvä
104 arvostelua
8,7/10
Hinta alkaen
137 EUR
yöltä
Tarkista saatavuus
Katso kaikki ketjun Hyatt Place majoituspaikat kohteessa Tampa

Viimeisimmät vierasarvostelut ketjun Hyatt Place majoituspaikoista kohteessa Tampa

Näytä kaikki
Lue viimeisimmät arvostelut ketjun Hyatt Place majoituspaikoista kohteessa Tampa – katso, mistä vieraat pitivät

Hyatt Place Tampa Busch Gardens

8,3/10
Erittäin hyvä
Lähetetty26.12.2024
Vieraskäyttäjä
Great location, nice bed
Hinta yötä kohden alkaen:169 EUR

Hyatt Place Tampa Airport

8,7/10
Erittäin hyvä
Lähetetty26.9.2025
Vieraskäyttäjä
酒店比較老,正門正在裝修,位置離坦帕機場很近,酒店有接機服務,打個招呼大概5-10分鐘車會來,7-8分鐘到機場。 早餐簡單,但足夠。 旁邊有幾家餐廳,意大利餐廳OliveGarden很推薦,旁邊加油站有24小時超市+賽百味,買東西吃很方便。
Hinta yötä kohden alkaen:137 EUR

Hyatt Place Downtown Tampa

9,0/10
Mahtava
Lähetetty24.6.2025
Vieraskäyttäjä
The young guy at the counter charged my card again even after I had pre- paid for the room. Glad I checked and informed them and my money was refunded back. Pay attention to your credit card charges when checking in
Hinta yötä kohden alkaen:214 EUR

Usein kysytyt kysymykset ketjun Hyatt Place majoituspaikoista kohteessa Tampa

Miten voin varata hotellin Trip.comista?

Varaa hotelli Trip.comissa syöttämällä matkakohteesi, matkustuspäivämäärät ja vieraiden määrä. Selaa sitten saatavilla olevia hotelleja ja valitse hotelli, jonka haluat varata. Seuraa kehotteita syöttääksesi maksutiedot ja tehdäksesi varauksen.

Miten löydän hotellitarjouksia Trip.comissa?

Trip.comissa on useita tapoja löytää edullisia hotelleja. Voit rajata hakutuloksia suodattamalla hotelleja haluamasi hintaluokan mukaan tai voit lajitella tulokset hinnan mukaan nähdäksesi edullisimmat vaihtoehdot ensin.

Mistä löydän hotellitarjouksia Trip.comista?

Trip.com tarjoaa monipuolisen valikoiman hotellitarjouksia ja kampanjoita, jotka ovat saatavilla ympäri vuoden. Löydät nämä erikoistarjoukset helposti Tarjoukset-sivultamme. Lisäksi kanta-asiakasohjelmamme jäsenenä voit kirjautua tilillesi ja löytää eksklusiivisia alennushintoja hotellilistan sivuilta.

Miten voin löytää halvempia hotellihintoja?

Joskus hotellien varaaminen keskellä viikkoa on halvempaa, mutta se riippuu myös sesongista.

Kuinka monta hotellia Trip.comissa on listattu?

Trip.comissa on yli 5 000 000 hotellia yli 230 maassa tai alueella. Etkö ole vielä päättänyt, minkä hotellin varaisit? Selaa sivustoamme saadaksesi ideoita!

Voinko peruuttaa tai muuttaa hotellivaraukseni Trip.comissa?

Tämä riippuu hotellin käytännöistä ja peruutuspäivästä. Tarkista peruutusehdot asiaankuuluvien hotellien sivuilta. Jos haluat peruuttaa tai muuttaa varauksesi, kirjaudu sisään Trip.com-tilillesi, siirry kohtaan "Omat varaukset" ja noudata ohjeita.

Miten voin ottaa yhteyttä Trip.comin asiakastukeen?

Voit ottaa yhteyttä Trip.comin ympärivuorokautiseen asiakastukeen vierailemalla Trip.comin Tukikeskuksessa ja lähettämällä pyynnön. Voit ottaa yhteyttä myös puhelimitse tai palvelu-chatin kautta sijainnistasi riippuen.