Uintah County

Uima-altaalliset hotellit kohteessa Uintah County

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Uintah County palvelulla Uima-altaat.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut uima-altaalliset hotellit kohteessa Uintah County

Tutustu Uima-altaat -hotellivalikoimaan kohteessa Uintah County
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
81
Hotellit kohteessa Uintah County
Dinosaur Inn & Suites sijaitsee keskustassa, joten Uintah County Library löytyy kivenheiton päästä ja Utah Field House of Natural History State Park Museum puolestaan vain 4 minuutin kävelymatkan päästä. Tämä hotelli sijaitsee 27,2 km:n päässä kohteesta Dinosaur National Monument ja 0,4 km:n päässä kohteesta Vernal Theater. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: kauden mukainen ulkouima-allas, ilmainen langaton internetyhteys ja piknikalue. Dinosaur Inn & Suites tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.30–9.30. Käytössäsi on business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 59 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä taulutelevisio. Käytössäsi on satelliittikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja bidee. Varusteluun kuuluu mikroaaltouuni, kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"The location was excellent, right in the heart of the city> "
Mahtava
101 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 734 DKK
Tarkista saatavuus
64
Hotellit kohteessa Uintah County
SpringHill Suites Vernal on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Tupakointi on kielletty kaikissa huoneissa. Jokaisessa huoneessa on keittiö sekä jääkaappi. Suuntaa paikkaan sisällä uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. 24h-vastaanotto on käytettävissäsi ympäri vuorokauden. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys ja kuivapesu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.
Mahtava
98 arvostelua
9,4/10
1 yö
Alkaen 1 232 DKK
Tarkista saatavuus
44
Hotellit kohteessa Uintah County
Kun yövyt hotellissa Quality Inn Vernal Near Dinosaur National Monument, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Tupakointi on kielletty kaikissa huoneissa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy myyntiautomaatti-palveluun. 24h-vastaanotto on käytettävissäsi ympäri vuorokauden. Tämä majoitusliike tarjoaa myös maksuton matkatavaroiden säilytys. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.
Erittäin hyvä
102 arvostelua
8,0/10
1 yö
Alkaen 610 DKK
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Uintah County
Best Western Plus Landmark Hotel on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa sisällä uima-allas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy parila- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.
Mahtava
47 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 1 133 DKK
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Uintah County
Holiday Inn Express Vernal-Dinosaurland by IHG sijaitsee keskustassa, ja T-Rex ja Utah Field House of Natural History State Park Museum 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 3,7 km:n päässä kohteesta Western Heritage -museo ja 6,7 km:n päässä kohteesta Dinaland Golf Course. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas, poreallas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, takka aulassa ja myyntiautomaatti. Buffetaamiainen kuuluu hintaan. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, business center ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 69 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Varusteluun kuuluu pillowtop-patjallinen sänky. Tarjolla on maksuton internetyhteys (langaton ja kiinteä), ja mukavuuksiin kuuluu myös taulutelevisio ja satelliittikanavat. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, sadesuihkupää ja ilmaiset hygieniatuotteet.
Erittäin hyvä
44 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 1 050 DKK
Tarkista saatavuus
56
Hotellit kohteessa Uintah County
Valikoidut tilat:Kylpylä, Kuntosali
Erittäin hyvä
97 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 825 DKK
Tarkista saatavuus
58
Hotellit kohteessa Uintah County
Serenity Park ja Utah State University Uintah Basin sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä motelli sijaitsee 1,8 km:n päässä kohteesta Uintah Basin Technical College ja 2,2 km:n päässä kohteesta Roosevelt East Stake Park Area. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: kuntokeskus, ilmainen langaton internetyhteys ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Mannermainen aamiainen kuuluu hintaan. Käytössäsi on business center, express-uloskirjautuminen ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 40 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu kahvin-/vedenkeitin, silitysrauta/-lauta ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"For the price, this hotel rocks!"
100 arvostelua
7,2/10
1 yö
Alkaen 553 DKK
Tarkista saatavuus
78
Hotellit kohteessa Uintah County
Kohteessa Vernal sijaitseva TownePlace Suites Vernal on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Jotkut kaupungin tärkeimmistä nähtävyyksistä ovat vain lyhyen matkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 479m paikasta Fossil Valley RV Park, 1.30 km paikasta Vernal Utah Temple ja 1.29 km sijainnista Ashley Valley Community Park. Suuntaa paikkaan sisällä uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua vierailemalla kiinteistön kylpylä-sivustolla. Tämä majoitusliike tarjoaa tenniskenttä, golfkenttä, kalastus ja vaellus, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten parila. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Lähin lentokenttä on Vernal Regional Airport, jonne pääset autolla 7 min kuluttua. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.
Erittäin hyvä
61 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 1 232 DKK
Tarkista saatavuus
62
Hotellit kohteessa Uintah County
Horizon Hotel sijaitsee lähellä lentokenttää, ja T-Rex ja Independence Park sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä motelli sijaitsee 30,6 km:n päässä kohteesta Dinosaur National Monument ja 2,4 km:n päässä kohteesta Daughters of Utah Pioneers Museum. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja poreallas. Tämän motellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja alennus lähistöllä sijaitsevan kuntoilutilan käytöstä. Ilmainen itsepalveluaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–10.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 25 huoneessa on ilmastointi, mikroaaltouuni sekä LED-TVt. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Omasta kylpyhuoneesta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, syvä kylpyamme ja sadesuihkupää. Varusteluun kuuluu kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).
46 arvostelua
6,6/10
1 yö
Alkaen 456 DKK
Tarkista saatavuus
76
Hotellit kohteessa Uintah County
Serenity Park ja Utah State University Uintah Basin sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,8 km:n päässä kohteesta Uintah Basin Technical College ja 2,1 km:n päässä kohteesta Roosevelt East Stake Park Area. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas, poreallas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, kiertoajelu-/lippupalvelu ja grilli. Hotelli tarjoaa asiakkailleen huonepalvelun (rajoitettuina aikoina). Ilmainen täysi aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–9.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, business center ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 46 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa mikroaaltouuni ja LCD-televisio. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on osittain avoin kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).
Erittäin hyvä
40 arvostelua
8,1/10
1 yö
Alkaen 927 DKK
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Uima-altaat tarjoavat hotellit kohteessa Uintah County

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Uintah County?

Uintah County tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Dinosaur Inn & Suites (alkaen 756 DKK), Quality Inn Vernal Near Dinosaur National Monument (alkaen 509 DKK) ja Americas Best Value Inn Roosevelt Ballard (alkaen 594 DKK) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Uintah County hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Uintah County keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 1 167 DKK, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 1 193 DKK.

Mitkä hotellit kohteessa Uintah County tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Uintah County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Uintah County tarjoavat uima-altaan?

Dinosaur Inn & Suites (alkaen 756 DKK), Quality Inn Vernal Near Dinosaur National Monument (alkaen 509 DKK) ja Americas Best Value Inn Roosevelt Ballard (alkaen 594 DKK) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Uintah County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Dinosaur Inn & Suites (alkaen 756 DKK), Quality Inn Vernal Near Dinosaur National Monument (alkaen 509 DKK) ja Americas Best Value Inn Roosevelt Ballard (alkaen 594 DKK) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa Uintah County tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita?

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Uintah County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Uintah County hotellit ja tietoa aiheesta Uima-altaat

Hotellien lukumäärä11
Arvosteluiden lukumäärä834
Korkein hinta732 DKK
Edullisin hinta732 DKK
Keskimääräinen hinta (arkisin)1 167 DKK
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)1 193 DKK