Oconee County

Löydä 3 tähden hotellit kohteessa Oconee County

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 77 3 tähden hotellia sinulle kohteessa Oconee County

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
58
Hotellit kohteessa Seneca
Lake Keowee sijaitsee 1 minuutin ajomatkan päässä ja Clemson University (yliopisto) sijaitsee 8 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 11,6 km:n päässä kohteesta Memorial Stadium (stadion) ja 1 km:n päässä kohteesta Gignilliat Community Center. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: kauden mukainen ulkouima-allas, ilmainen langaton internetyhteys ja ilmainen pääsy lähistöllä sijaitsevaan kuntoilutilaan. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.30–9.30. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, business center ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 58 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä taulutelevisio. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja oleskelualue.

"My experience will gyood. The front desk clerk is very kind."
Erittäin hyvä
103 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 329 SAR
Tarkista saatavuus
53
Hotellit kohteessa Oconee County
Lake Keowee ja Golden Corner Plaza sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä mökki sijaitsee 21,5 km:n päässä kohteesta Clemson University (yliopisto) ja 23,2 km:n päässä kohteesta Memorial Stadium (stadion). Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja grilli. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tämä ilmastoitu mökki tarjoaa käyttöösi keittiö, jossa on uuni ja liesi. Huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu mikroaaltouuni ja pyykinpesukone.
Ylivertainen
1 arvostelu
9,8/10
Tarkista saatavuus
83
Hotellit kohteessa Seneca
Fairfield Inn & Suites Seneca Clemson Univ Area on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa suolavesiallas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavarasäilytys ja pyykinpesupalvelu.

"非常乾淨,周邊的環境也特別美,還有早餐,性價比超高的酒店"
Mahtava
102 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 486 SAR
Tarkista saatavuus
90
Hotellit kohteessa Oconee County
Kun yövyt hotellissa Tru by Hilton Seneca Clemson, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tämä majoitusliike tarjoaa golfkenttä, kalastus ja vaellus, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy pelihuone- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös matkatavaroiden säilytys. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"房間挺大的,可是沒有此檔次連鎖酒店一般都有的微波爐。按金50。前台略冷淡。早餐連一個蔬菜都看不到。位置離學校不遠。"
Mahtava
100 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 435 SAR
Tarkista saatavuus
23
Hotellit kohteessa Oconee County
Lake Keowee ja Golden Corner Plaza sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä mökki sijaitsee 21,5 km:n päässä kohteesta Clemson University (yliopisto) ja 23,2 km:n päässä kohteesta Memorial Stadium (stadion). Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja grilli. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tämä ilmastoitu mökki tarjoaa käyttöösi keittiö, jossa on uuni ja liesi. Huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu mikroaaltouuni ja kuivausrumpu.
Mahtava
2 arvostelua
9,7/10
Tarkista saatavuus
57
Hotellit kohteessa Oconee County
Art Circle Gallery ja Walhalla Performing Arts Center sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä mökki sijaitsee 23,2 km:n päässä kohteesta Clemson University (yliopisto) ja 24,9 km:n päässä kohteesta Memorial Stadium (stadion). Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja grilli. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tämä ilmastoitu mökki tarjoaa käyttöösi takan. Keittiössä on uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu kuivausrumpu ja kattotuuletin.
Ylivertainen
47 arvostelua
9,8/10
Tarkista saatavuus
44
Hotellit kohteessa Oconee County
Huoneisto sijaitsee muutaman askeleen päässä kohteista Keowee Key ja Lake Keowee. Tämä huoneisto sijaitsee 23,8 km:n päässä kohteesta Clemson University (yliopisto) ja 25,5 km:n päässä kohteesta Memorial Stadium (stadion). Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ulkouima-allas ja ilmainen langaton internetyhteys. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tämä ilmastoitu huoneisto tarjoaa käyttöösi takan. Huoneessa on parveke. Keittiössä on uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu työpöytä ja pyykinpesukone.
Ylivertainen
3 arvostelua
10/10
Tarkista saatavuus
55
Hotellit kohteessa Oconee County
Located in Seneca, this cottage is within a 15-minute drive of Clemson University and Lake Keowee. This cottage is 6.7 mi (10.8 km) from Memorial Stadium and 0.5 mi (0.8 km) from Keowee Reservoir. Make use of convenient amenities, which include complimentary wireless internet access and barbecue grills. Free self parking is available onsite. Make yourself comfortable in this air-conditioned cottage, featuring a kitchen with an oven and a stovetop. There's a private patio. Conveniences include a microwave and a dryer, and you can also request a crib/infant bed (complimentary).
Tarkista saatavuus
19
Hotellit kohteessa Oconee County
Located in Seneca, enjoy what this 1-bedroom farmhouse has to offer. This adorable property features a cozy living room with a sofa bed, perfect for relaxing after a day of exploring. The bedroom boasts a comfortable queen bed, ensuring a good night's sleep for guests. With amenities like WiFi, a hair dryer, and a washing machine, this gorgeous farmhouse has everything you need for a comfortable stay. We also have pasta making cooking classes and picnics available to add on to your stay. We hope you enjoy what our place and Seneca has to offer.About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 10:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 2:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 18.About events:Events allowed: family gatherings and birthday parties.Maximum event attendees: 20.
Ylivertainen
17 arvostelua
10/10
Tarkista saatavuus
38
Hotellit kohteessa Oconee County
Lake Keowee ja Keowee Key sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä perheystävällinen mökki sijaitsee 24 km:n päässä kohteesta Clemson University (yliopisto) ja 25,7 km:n päässä kohteesta Memorial Stadium (stadion). Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja grilli. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tämä ilmastoitu mökki tarjoaa käyttöösi takan. Huoneessa on parveke. Keittiössä on uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu pyykinpesukone ja kattotuuletin.
Ylivertainen
61 arvostelua
9,9/10
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 3 tähden hotellit kohteessa Oconee County

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 3 tähden hotelleita kohteessa Oconee County?

Matkustatpa sitten maahan Oconee County liike- tai lomamatkalle, Tru by Hilton Seneca Clemson (alkaen 450 SAR) , Best Western Seneca-Clemson (alkaen 343 SAR) ja Fairfield Inn & Suites Seneca Clemson Univ Area (alkaen 485 SAR) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Oconee County 3 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Oconee County keskimääräinen 3 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 660 SAR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 1 521 SAR.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Oconee County tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Oconee County on paljon uima-altaan sisältäviä 3 tähden hotelleita. Best Western Seneca-Clemson (alkaen 343 SAR) ja Fairfield Inn & Suites Seneca Clemson Univ Area (alkaen 485 SAR) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Oconee County tarjoavat kuntosalitiloja?

Tru by Hilton Seneca Clemson (alkaen 450 SAR) ja Fairfield Inn & Suites Seneca Clemson Univ Area (alkaen 485 SAR) tarjoavat kuntosalitiloja. Tyydytä kuntoilutarpeesi myös matkoilla ollessasi!

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Oconee County tarjoavat aamiaisen?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Oconee County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Tru by Hilton Seneca Clemson (alkaen 450 SAR), Best Western Seneca-Clemson (alkaen 343 SAR) ja Fairfield Inn & Suites Seneca Clemson Univ Area (alkaen 485 SAR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä tarjouksia 3 tähden hotelleista kohteessa Oconee County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 3 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Arvosteluiden lukumäärä777
Hotellien lukumäärä77
Keskimääräinen hinta (arkisin)660 SAR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)1 521 SAR