Brunswick County

Löydä 3 tähden hotellit kohteessa Brunswick County

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 316 3 tähden hotellia sinulle kohteessa Brunswick County

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Hotellit kohteessa Brunswick County
Players Club at St. James Plantation ja Ocean Crest Pier sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 12,7 km:n päässä kohteesta North Carolina Maritime Museum at Southport ja 13 km:n päässä kohteesta Carolina National Golf Club. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa ja juhlasali. Ilmainen mukaan otettava aamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.30–9.30 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kielitaitoinen henkilökunta. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 93 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu taulutelevisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Puhdista"
Erittäin hyvä
104 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 88 EUR
Tarkista saatavuus
34
Hotellit kohteessa Brunswick County
Tämä mökki sijaitsee 20,1 km:n päässä kohteesta Holdenin ranta ja 10,6 km:n päässä kohteesta Carolina National Golf Club. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja grilli. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tämä ilmastoitu mökki tarjoaa käyttöösi takan. Huoneessa on parveke. Keittiössä on uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu kahvin-/vedenkeitin ja kuivausrumpu.
Ylivertainen
1 arvostelu
10/10
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Southport
Kun yövyt hotellissa Fairfield Inn & Suites Southport, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Southport tarjoaa. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tämä majoitusliike tarjoaa myös kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.
Mahtava
95 arvostelua
9,4/10
1 yö
Alkaen 84 EUR
Tarkista saatavuus
84
Hotellit kohteessa Leland
Kun yövyt hotellissa Best Western Plus Westgate Inn Suites, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Leland tarjoaa. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien lämmmitetty uima-allas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien melonta ja golfkenttä. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy myyntiautomaatti-palveluun. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"The ladies that work this weekend where great from start to finish. You will be my permanent hotel when we all go to the beach."
Mahtava
104 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 100 EUR
Tarkista saatavuus
87
Hotellit kohteessa Belville
Kohteessa Belville sijaitseva Tru by Hilton Leland Wilmington on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa sisällä uima-allas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys.

"This hotel was great. Clean, with what look to be new rooms. Good breakfast and not far from Downtown Wilmington."
Mahtava
100 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 82 EUR
Tarkista saatavuus
18
Hotellit kohteessa Saint James
The property is a 3rd level condo in the gated neighborhood of St. James. Enjoy views of the golf course and nature. It features 2 bedrooms (each with a queen bed), 2 bathrooms, a full kitchen and even a kitchenette in the 2nd bedroom. The balcony is peaceful and comfortable with furniture and serenity. An easy drive to the quaint town of historic Southport and 12 minutes to Oak Island beaches. A screened in balcony opens to view the secluded tree-lined property and beautiful golf course. Enjoy fishing at the pier on the inter coastal waterway, walking and biking trails, as well as the private St. James Beach Club on Oak Island. Long term rental available at a discount. Pets welcomed with a fee.About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 10:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About customRules:Additional fees may apply if: -pets feces are not picked up (there is a non- refundable 100$ pet fee also) -smoking inside the condo -pool key missing.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 21.About events:No events allowed.
Ylivertainen
5 arvostelua
10/10
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Leland
Holiday Inn Express Leland - Wilmington Area on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Kaikki huoneet ovat savuttomia. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa suolavesiallas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Ilmainen Wi-Fi on käytettävissä kaikissa tiloissa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy myyntiautomaatti-palveluun. Vastaanoton palvelu on käytettävissä 24 tuntia vuorokaudessa. Tämä majoitusliike tarjoaa myös pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Check -in was an extensive process. I enjoyed the free weight in the fitness center."
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 84 EUR
Tarkista saatavuus
40
Hotellit kohteessa Shallotte
Novant Health ja Intracoastal Waterway sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä huoneisto sijaitsee 28,4 km:n päässä kohteesta Holdenin ranta ja 35,7 km:n päässä kohteesta North Myrtle Beach Beaches. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ulkouima-allas ja ilmainen langaton internetyhteys. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tämä ilmastoitu huoneisto tarjoaa käyttöösi keittiö, jossa on uuni ja liesi. Huoneessa on patio. Mukavuuksiin kuuluu työpöytä ja mikroaaltouuni.
Tarkista saatavuus
58
Hotellit kohteessa Shallotte
Kun yövyt hotellissa Best Western Shallotte / Ocean Isle Beach Hotel, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien suolavesiallas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
Erittäin hyvä
99 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 93 EUR
Tarkista saatavuus
35
Hotellit kohteessa Brunswick County
With a stay at this cottage in Bolivia, you'll be within a 15-minute drive of Founders Club at St. James Plantation and The Reserve Golf Club at St. James Plantation. This cottage is 23.6 mi (37.9 km) from Holden Beach and 6.1 mi (9.8 km) from Boiling Spring Lakes City Hall. Make use of convenient amenities, which include complimentary wireless internet access and barbecue grills. Free self parking is available onsite. Make yourself comfortable in this air-conditioned cottage, featuring a kitchen with an oven and a stovetop. There's a private patio. Conveniences include a microwave and a dryer.
Mahtava
7 arvostelua
9,7/10
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 3 tähden hotellit kohteessa Brunswick County

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 3 tähden hotelleita kohteessa Brunswick County?

Mikä on kohteen Brunswick County 3 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Brunswick County keskimääräinen 3 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 258 EUR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 245 EUR.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Brunswick County tarjoavat uima-altaan?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Brunswick County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Brunswick County sisältävät baarin?

Kohteessa Brunswick County on baarin sisältäviä 3 tähden hotelleita. Best Western Plus Westgate Inn Suites (alkaen 99 EUR) on erittäin suosittu.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Brunswick County tarjoavat aamiaisen?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Brunswick County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Holiday Inn Express & Suites SOUTHPORT - OAK ISLAND AREA by IHG (alkaen 71 EUR), Best Western Plus Westgate Inn Suites (alkaen 99 EUR) ja Holiday Inn Express LELAND - WILMINGTON AREA by IHG (alkaen 78 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä tarjouksia 3 tähden hotelleista kohteessa Brunswick County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 3 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Korkein hinta368 EUR
Edullisin hinta368 EUR
Arvosteluiden lukumäärä3,506
Hotellien lukumäärä316
Keskimääräinen hinta (arkisin)258 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)245 EUR