Baltimore County

Löydä 3 tähden hotellit kohteessa Baltimore County

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 28 3 tähden hotellia sinulle kohteessa Baltimore County

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
67
Hotellit kohteessa Baltimore County
Beautiful Hotel in the Heart of Hunt Valley, Timonium, Sparks and Towson areas. Conveniently located to I-83 at exit 20 A Hunt Valley; a short drive to Towson, Baltimore Inner Harbor, Timonium, and Sparks. Transportation services available. Silver Spring Restaurant next door. This state-of-the-art hotel features free high-speed Internet access, microwave and refrigerator, newly equipped Fitness Center, Business Center, and wireless internet access in all public areas. Points of Interests: Inner Harbor attractions: National Aquarium, Science Center, Harbor Place and Harbor East, home of Playoff Championship Baltimore Orioles at Camden Yards, and M&T Bank/Ravens Stadium; Superbowl XLVII Champions! Companies: McCormick, UPS, TeslaSolar/Textron, BD Diagnostic, Break Away, Century & EA Engineering, KCI, Millennium, PDP, PHH, Pii., PG, PSA, St. Paul Traveler’s, Teledyne, Tessco and Wittenbach. Hospitals: Greater Baltimore Medical CTR, St. Joseph’s, Johns Hopkins (Green Spring and Wolfe St. locations), Good Samaritan and Sinai. Universities: Towson, Goucher, Stevenson, Johns Hopkins, Loyola, Notre Dame and CCBC. Local Attractions: Hunt Valley Town Center, Oregon Ridge Park, Beaver Dam Swim Club, Padonia Club Park, Wineries; Boordy, Fiore, Dejon, Basignani; Historic Manner Tavern, Grand Masonic Lodge, and municipal golf courses. Stay Smart; Stay Holiday Inn Express Hunt Valley!

"The staff responded quickly to all my needs, which made my stay smooth and stress-free. great value for the price! The room was clean, with free parking and no extra charge for my service dog. The location is convenient, close to downtown and local attractions. The breakfast was tasty, and the receptionist was friendly and helpful."
Erittäin hyvä
105 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 77 USD
Tarkista saatavuus
22
Hotellit kohteessa Baltimore County
A getaway place that offers you all the amenities of home, without the responsibilities. Enjoy a quiet, clean, and comfortable stay with easy access from the highway. Our space is well-maintained, peaceful, and designed for a restful night’s sleep. Perfect for travelers looking for convenience without sacrificing comfort or calm.About pets:Pets allowed: dogs and cats less than 20 lbs per pet (limit one pet total).About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 3:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 21.About events:No events allowed.
Ylivertainen
12 arvostelua
10/10
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Baltimore County
White Marsh Mall (ostoskeskus) sijaitsee 4 minuutin ajomatkan päässä ja Double Rock Park 8 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 20,8 km:n päässä kohteesta Baltimoren kansallinen akvaario ja 21,8 km:n päässä kohteesta Oriole Park at Camden Yards. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, piknikalue ja juhlasali. Mannermainen aamiainen kuuluu hintaan. Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 102 huoneen mukavuuksiin kuuluu ilmastointi. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, jossa on kylpyamme tai suihku. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja kahvin-/vedenkeitin.

"Very clean! Which was one of our main wants but it is also up to date & has nice furniture, mattress, tv & ect. Instead of little sample shampoo, conditioner, & body wash they have nice pumps of dove installed in the showers. The house keepers our very kind and will be a helping hand with anything they can. The front desk employees are just the best! They will help you, try to meet needs if anyway is possible & always a pleasure to pass by. Our kids loved the indoor pool, & comfy bed with a big flat screen. I will only use the hotel in Baltimore!"
Mahtava
107 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 111 USD
Tarkista saatavuus
83
Hotellit kohteessa Baltimore County
Hilton Garden Inn Owings Mills sijaitsee bisnesalueella, ja Foundry Row sijaitsee 4 minuutin ajomatkan päässä ja Randallstown Plaza 6 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä kylpylälomalle soveltuva hotelli sijaitsee 27 km:n päässä kohteesta Johns Hopkins University (yliopisto) ja 31,6 km:n päässä kohteesta Oriole Park at Camden Yards. Voit rentoutua ja hemmotella itseäsi palveluihin kuuluvassa täyden palvelun kylpylässä. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa langaton internetyhteys (lisämaksusta), takka aulassa ja piknikalue. The Garden Grille and Bar palvelee majoituspaikan asiakkaita tai voit hyödyntää majoituspaikan välipalabaarin/delin. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Lisämaksullinen mannermainen aamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–10.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–11.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, ympäri vuorokauden auki oleva business center ja express-sisäänkirjautuminen. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 113 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 159 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä LCD-televisio. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, mikroaaltouuni ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Hotel wouldn't honor the breakfast that was paid for during booking, even though it was clearly on the receipt. Also, the thermostat in the room wasn't working, stayed on 80 degrees the whole time."
Erittäin hyvä
100 arvostelua
8,0/10
1 yö
Alkaen 95 USD
Tarkista saatavuus
75
Hotellit kohteessa Baltimore County
BARC Park ja Foundry Row sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 27,3 km:n päässä kohteesta Johns Hopkins University (yliopisto) ja 24,5 km:n päässä kohteesta Towsonin yliopisto. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja juhlasali. Holiday Inn Express & Suites Owings Mills-Baltimore Area by IHG tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.30–9.30 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on business center, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 86 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa jääkaappi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu 40-tuumainen taulutelevisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu tallelokero, työpöytä ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"非常好,很安靜。前台人很nice"
Erittäin hyvä
98 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 93 USD
Tarkista saatavuus
23
Hotellit kohteessa Baltimore County
House with delicate touches for comfort, features bed, full bath and Sunroom on main level (pics of main level bed+bath+sunroom coming soon). Conveniently located in Catonsville next to route 40 & 695 Beltway. Close to everything. Plenty of eating/shopping places: Italian and Orientals and Crab houses. Easy commute to BWI, B'moreCity, Hopkins, Ellicot & Columbia. Easy train access to DC. At street's end, enjoy a trail in the woods to community park. Ideal for family, business trips & vacation. About pets:Pets allowed: dogs and cats less than 20 lbs per pet (limit one pet total).All trained pet only. Be mindful of carpet area..About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About customRules:Party and loud music are strictly not allowed at the house. We are situated in a quiet neighborhood. Please be respectful of neighbors..About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 25.About events:No events allowed.
Mahtava
13 arvostelua
9,6/10
Tarkista saatavuus
58
Hotellit kohteessa Baltimore County
White Marsh Mall (ostoskeskus) sijaitsee 3 minuutin ajomatkan päässä ja Double Rock Park 7 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 17,9 km:n päässä kohteesta Johns Hopkins University (yliopisto) ja 20,4 km:n päässä kohteesta Baltimoren kansallinen akvaario. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja kauden mukainen ulkouima-allas. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja ja takka aulassa. Residence Inn by Marriott Baltimore White Marsh tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–9.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, ympäri vuorokauden auki oleva business center ja express-sisäänkirjautuminen. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 84 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 131 viihtyisää huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja liesi. Sängyissä on ylelliset vuodevaatteet. Kaikissa huoneissa on parisängyn kokoinen vuodesohva. Tarjolla on maksuton internetyhteys (langaton ja kiinteä), ja mukavuuksiin kuuluu myös LCD-televisio ja satelliittikanavat. Varusteluun kuuluu työpöytä, oleskelualue ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Thank you so much for a wonderful day. Its a great location and a great sit."
Erittäin hyvä
100 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 120 USD
Tarkista saatavuus
81
Hotellit kohteessa Baltimore County
Kun yövyt hotellissa Hyatt Place Baltimore Owings Mills, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Owings Mills tarjoaa. Suuntaa paikkaan sisällä uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten myyntiautomaatti. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"Took daughter to Orientation at Morgan State university great trip."
Erittäin hyvä
103 arvostelua
8,1/10
1 yö
Alkaen 107 USD
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Baltimore County
Towsonin yliopisto ja Regal Hunt Valley sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 21,6 km:n päässä kohteesta Johns Hopkins University (yliopisto) ja 2,5 km:n päässä kohteesta Oregon Ridge Nature Center. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja ja hääpalvelut. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Hotelli järjestää ilmaiset kutsut, joilla voit tavata muita asiakkaita. Kutsut järjestetään päivittäin. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–9.30 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.30. Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Tämä hotelli tarjoaa liikeasiakkailleen 5 kokoushuonetta. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Kaikkien 223 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja LED-TVt. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.

"Really nice hotel. Only issue we had was the refrigerator had no knob and the heat wasn't working."
Erittäin hyvä
100 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 133 USD
Tarkista saatavuus
30
Mahtava
5 arvostelua
9,4/10
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 3 tähden hotellit kohteessa Baltimore County

Tutustu muiden matkailijoiden mielipiteisiin kohteen Baltimore County hotelleista

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Home2 Suites by Hilton Towson

9,2/10
Mahtava
Lähetetty1.3.2026
Vieraskäyttäjä
ME and my little ones had an amazing time. They really enjoyed themselves and that’s all that matters to me. Staff were excellent. I appreciate good experiences like this.
Hinta yötä kohden alkaen:143 USD

Residence Inn Baltimore Hunt Valley

9,0/10
Mahtava
Lähetetty16.2.2026
Vieraskäyttäjä
Great Stay comfortable bed great waffles great location welcoming staff
Hinta yötä kohden alkaen:135 USD

Holiday Inn Express TOWSON BALTIMORE N by IHG

8,9/10
Erittäin hyvä
Lähetetty13.11.2024
Minghaozhaoming
Huone on puhdas ja puhdas. Hieno aamiainen.
Hinta yötä kohden alkaen:94 USD

SpringHill Suites Baltimore White Marsh/Middle River

8,9/10
Erittäin hyvä
Lähetetty26.10.2025
Steven Spielberg
房間很寬敞,衞生也不錯,床很大很軟,酒店旁邊有墨西哥菜,泰國菜,SUBWAY還是比較方便的,位置比較偏僻了,價格屬實不便宜。
Hinta yötä kohden alkaen:119 USD

Home2 Suites by Hilton Owings Mills Baltimore

8,8/10
Erittäin hyvä
Lähetetty16.6.2025
Vieraskäyttäjä
Average hotel. I will try not to book at this hotel again. Very low house keeping crew. You must wait forever to check in. The hotel advertised free parking online but charge you at checkout. I’m just confused!
Hinta yötä kohden alkaen:116 USD

Fairfield Inn & Suites White Marsh

8,6/10
Erittäin hyvä
Lähetetty4.2.2026
Armand_D13
Great location and attentive staff. Although, the boiler went dead the first day and there was no hot water for nearly 48 hours. Aside from that the breakfast was good and the stay pleasant once the hot water situation was rectified. Would book again.
Hinta yötä kohden alkaen:116 USD

Courtyard Baltimore Hunt Valley

8,3/10
Erittäin hyvä
Lähetetty20.5.2023
내미남
카키즈빌 근처에 출장을 나왔는데 위치도 좋고 볼티모어 시티까지 차로 30~40분이면 되고 주변도 조용하니 좋습니자.
Hinta yötä kohden alkaen:135 USD

Holiday Inn TIMONIUM - BALTIMORE NORTH by IHG

8,2/10
Erittäin hyvä
Lähetetty23.7.2025
Vieraskäyttäjä
Bed was sunken in in the middle, bathroom sink clogged
Hinta yötä kohden alkaen:85 USD

Hilton Garden Inn Baltimore/White Marsh

7,7/10
Hyvä
Lähetetty12.10.2025
Vieraskäyttäjä
It’s always good at this Hilton Garden Inn except this last time there was someone on the same floor that let their door slam like 100 times that’s not the hotel’s fault but it was annoying
Hinta yötä kohden alkaen:109 USD

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 3 tähden hotelleita kohteessa Baltimore County?

Mikä on kohteen Baltimore County 3 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Baltimore County keskimääräinen 3 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 184 USD, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 227 USD.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Baltimore County tarjoavat uima-altaan?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Baltimore County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Baltimore County sisältävät baarin?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Baltimore County tarjoavat aamiaisen?

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Baltimore County tarjoavat kylpyläpalveluita?

Haluatko rentoutua kylpylähoidossa? Kohteessa Baltimore County on kylpylän sisältäviä 3 tähden hotelleita. Hilton Garden Inn Baltimore/Owings Mills (alkaen 103 USD) on erittäin suosittu.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Baltimore County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Hilton Garden Inn Baltimore/Owings Mills (alkaen 103 USD), Holiday Inn Express TOWSON BALTIMORE N by IHG (alkaen 89 USD) ja Holiday Inn Express & Suites BALTIMORE WEST - CATONSVILLE by IHG (alkaen 93 USD) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä tarjouksia 3 tähden hotelleista kohteessa Baltimore County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 3 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Korkein hinta284 USD
Edullisin hinta122 USD
Arvosteluiden lukumäärä2,060
Hotellien lukumäärä28
Keskimääräinen hinta (arkisin)184 USD
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)227 USD