Raub District

Löydä 3 tähden hotellit kohteessa Raub District

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 17 3 tähden hotellia sinulle kohteessa Raub District

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
41
Grandview Hotel Raub
Hotellit kohteessa Gali
Dataran Raub ja Masjid Daerah Raub sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 4 km:n päässä kohteesta Guang Yin -temppeli ja 11,2 km:n päässä kohteesta Teranum-joki. Majoituspaikan ravintola, Meet Make Coffee, on hyvä paikka lounaan nauttimiseen; ravintolan erikoisuuksiin kuuluu malesialainen keittiö. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Käytössäsi on business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Kaikissa 21 huoneessa on ilmastointi ja LCD-televisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja kahvin-/vedenkeitin.

"Need to refurbish please...rundown and please get new towels, these have some black dots Poor insulation..can almost hear everything so not able to have a good rest Lights from corridor seeped from bottom of door to room Would not stay here again"
Erittäin hyvä
79 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 18 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Teras
Kun yövyt hotellissa Bilut Hills - Eco Resort, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa ääretön uima-allas. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien ratsastusmahdollisuus ja vaellus. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Aloita päiväsi hakemalla kahvia tai juomaa kahvilasta. Tässä lomakohde:ssa sinulla on pääsy puutarha- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"I booked the Royal suite but what I get like economy suite. No toiletries except hair shampoo and shower liquid. Slipper, oral care, face towel only sent upon request. Tissue box was empty. Asked soap bar for hand wash, the staff told me not provided. After I complaint the staff sent me a bottle of hand wash which like Belong to someone. My room has pool but only provide 2 bath towels. When request, can give another 2 only. Means I can enter my pool 1x only. If enter more no towel to use. Charge high price but provide below basic services . The reception counter is on top and get wet when raining. Only 1 person on duty, if this person go to toilet. Have to wait for her to come back. Breakfast very basic, less protein, no chicken nor fried or scrambled egg … just hard boiled egg cut into half for Nasi Lemak. Only 1 word: kedekut operator and lack of hospitality skills."
Erittäin hyvä
25 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 73 EUR
Tarkista saatavuus
7
Hotellit kohteessa Gali
Mahtava
4 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 66 EUR
Tarkista saatavuus
11
Hotellit kohteessa Fraser's Hill
The Hill at Fraser Hill (Suite 36) on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Tämä majoitusliike tarjoaa melonta, ratsastusmahdollisuus ja vaellus, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Tässä huoneisto:ssa sinulla on pääsy parila-, puutarha- ja lasten leikkipaikka-tiloihin. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.
Ylivertainen
39 arvostelua
10/10
1 yö
Alkaen 93 EUR
Tarkista saatavuus
17
Hotellit kohteessa Fraser's Hill
Huoneistohotelli sijaitsee vuoristossa, ja Lintujen tulkintakeskus ja Fraser's Hill Golf Club sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä huoneistohotelli sijaitsee 1,8 km:n päässä kohteesta Abu Suradin polku ja 1,8 km:n päässä kohteesta Hemmant-polku. Hyödynnä puutarha sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Vastaanotto on avoinna rajoitetusti. Tämä huoneistohotelli tarjoaa liikeasiakkailleen 3 kokoushuonetta. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tämä huoneisto tarjoaa käyttöösi keittonurkkauksen. Huoneessa on parveke. Huoneessa on 40-tuumainen äly-TV, jossa on digitaalikanavat. Mukavuuksiin kuuluu oleskelualue, ilmainen pullovesi ja siivouspalvelu pyynnöstä.

"Nice apartment with sufficient space and good environment. It’s worth to money. Also, friendly staff as well were late to arrive due to heavy traffic jam."
31 arvostelua
7,3/10
1 yö
Alkaen 62 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Fraser's Hill
Kun yövyt hotellissa Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien ratsastusmahdollisuus, golfkenttä ja vaellus. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy parila-, puutarha- ja lasten leikkipaikka-tiloihin. Tämä majoitusliike tarjoaa myös maksuton matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"The room is acceptable but the beds are a bit uncomfortable. There was no aircond even though their website stated there’s an air conditioning in the room. We couldn’t sleep well on the 1st night because the room was stuffy & the stand fan was super noisy. We dare not open the sliding door because there were wild monkeys. The breakfast was mediocre. Not much choice. There was no parking spot available when we arrived, so we had to park quite far from the hotel."
Erittäin hyvä
363 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 35 EUR
Tarkista saatavuus
51
Hotellit kohteessa Fraser's Hill
Rumayama on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Tästä kotimajoitus:sta löydät myös palvelut, kuten parila ja lasten leikkipaikka. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
Mahtava
25 arvostelua
9,7/10
1 yö
Alkaen 115 EUR
Tarkista saatavuus
13
Hotellit kohteessa Fraser's Hill
The Hill at Fraser Hill (Suite 33) on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien melonta, ratsastusmahdollisuus ja vaellus. Tästä huoneisto:sta löydät myös palvelut, kuten parila, puutarha ja lasten leikkipaikka.
Erittäin hyvä
163 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 68 EUR
Tarkista saatavuus
29
Hotellit kohteessa Fraser's Hill
Kun yövyt hotellissa Colonie 1232 : 4 Pax, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Tästä kotimajoitus:sta löydät myös palvelut, kuten parila, teehuone ja myyntiautomaatti. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.
Erittäin hyvä
68 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 73 EUR
Tarkista saatavuus
24
Hotellit kohteessa Fraser's Hill
Ylivertainen
1 arvostelu
10/10
1 yö
Alkaen 46 EUR
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 3 tähden hotellit kohteessa Raub District

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 3 tähden hotelleita kohteessa Raub District?

Matkustatpa sitten maahan Raub District liike- tai lomamatkalle, Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill (alkaen 43 EUR) , Bilut Hills - Eco Resort (alkaen 78 EUR) ja Grandview Hotel (alkaen 21 EUR) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Raub District 3 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Raub District keskimääräinen 3 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 104 EUR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 121 EUR.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Raub District tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Raub District on paljon uima-altaan sisältäviä 3 tähden hotelleita. Bilut Hills - Eco Resort (alkaen 78 EUR) on erittäin suosittu.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Raub District tarjoavat kuntosalitiloja?

Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill (alkaen 43 EUR) tarjoaa kuntosalitiloja. Tyydytä kuntoilutarpeesi myös matkoilla ollessasi!

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Raub District tarjoavat aamiaisen?

Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill (alkaen 43 EUR),Bilut Hills - Eco Resort (alkaen 78 EUR) ja The Pines (alkaen 84 EUR) tarjoavat herkullisen aamiaisen. Aloita päiväsi maukkaalla aamiaisella!

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Raub District tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Wyndham Garden Shahzan Fraser's Hill (alkaen 43 EUR), Grandview Hotel (alkaen 21 EUR) ja The Pines (alkaen 84 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä tarjouksia 3 tähden hotelleista kohteessa Raub District on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 3 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Korkein hinta649 EUR
Edullisin hinta24 EUR
Arvosteluiden lukumäärä495
Hotellien lukumäärä17
Keskimääräinen hinta (arkisin)104 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)121 EUR