Comarca Vaqueira

Löydä 3 tähden hotellit kohteessa Comarca Vaqueira

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 21 3 tähden hotellia sinulle kohteessa Comarca Vaqueira

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
79
Apartamentos Rurales Casona de Llanorrozo (Oviñana, Cudillero)
Hotellit kohteessa Comarca Vaqueira
Cabo Vidion rantakalliot sijaitsee 4 minuutin ajomatkan päässä ja Palacio la Quinta de Selgasin museo 9 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä huoneistohotelli sijaitsee 6,2 km:n päässä kohteesta Concha de Artedon ranta ja 13,9 km:n päässä kohteesta Aguilarin uimaranta. Hyödynnä terassi, puutarha ja ilmainen langaton internetyhteys. Tämän huoneistohotellin palveluihin kuuluu concierge-palvelut ja lastenvahti (lisämaksusta). Lähistöllä sijaitseville nähtävyyksille pääsee helposti alueellisilla kuljetuksilla (lisämaksusta). Huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen huonepalvelun (rajoitettuina aikoina). Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 5 viihtyisää huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin ja liesi. Jokaisessa huoneessa on parveke tai terassi. Mukavuuksiin kuuluu LED-televisio ja digitaalikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huone siivotaan rajoitettuina aikoina. Huoneissa on tallelokero ja mikroaaltouuni.
Mahtava
595 arvostelua
9,7/10
1 yö
Alkaen 207 PLN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa El Vallín
Hotel Rural 3 Cabos sijaitsee maaseudulla, ja La Vidan puisto ja Matkailutoimisto sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä historiallinen hotelli sijaitsee 7,6 km:n päässä kohteesta Tauránin ranta ja 8 km:n päässä kohteesta Salinasin ranta. Hemmottele itseäsi kylpylässä, jonka hoitoihin kuuluu muun muassa hierontapalvelut. Käytössäsi on myös vuokrattavat polkupyörät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, pelihalli/-huone ja suksivarasto. Hotellin ravintola on hyvä paikka illallisen nauttimiseen, tai voit hyödyntää huonepalvelun. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 9.00–11.00. Käytössäsi on business center, express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 6 huoneen varusteluun kuuluu DVD-soitin ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on puhelin ja tallelokero.
Mahtava
24 arvostelua
9,7/10
1 yö
Alkaen 530 PLN
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Valdés
Hotel Rural Cantexos sijaitsee merenrannalla, ja La Vidan puisto ja La Fonte Baxan puutarhat sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä golfin pelaamiseen soveltuva hotelli sijaitsee 2 km:n päässä kohteesta Biskajanlahti ja 2 km:n päässä kohteesta Tauránin ranta. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja takka aulassa. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin ja kahvila. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 9.00–11.00. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, matkatavarasäilytys ja tallelokero vastaanotossa. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 10 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa lämmitetyt lattiat ja LED-TVt. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneessa on erillinen kylpyamme ja suihku, poreamme ja sadesuihkupää. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone) ja työpöytä.

"房間很好,服務也很好,早餐也好值得推薦"
Mahtava
19 arvostelua
9,5/10
1 yö
Alkaen 320 PLN
Tarkista saatavuus
96
Casona De La Paca
Hotellit kohteessa Cudillero
Casona de La Paca on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Kaikki huoneet ovat savuttomia. Tarjolla on paljon aktiviteetteja, mukaan lukien ratsastusmahdollisuus, kalastus ja vaellus. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten puutarha ja pelihuone. Vastaanoton palvelu on käytettävissä 24 tuntia vuorokaudessa. Tämä majoitusliike tarjoaa myös kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"Es un Hotel encantador. En una antigua casona de indianos, con un jardín precioso. Las habitaciones son muy cómodas y está todo muy limpio y lleno de detalles. El personal se desvive por que la estancia sea agradable. El desayuno es magnífico. Opción muy recomendable, si se quiere pasar unos días en Cudillero."
Mahtava
65 arvostelua
9,5/10
1 yö
Alkaen 377 PLN
Tarkista saatavuus
65
Albergue Casa Sueño - Hostel
Hotellit kohteessa Salas
Salasin linna sijaitsee 4 minuutin kävelymatkan päässä ja Salasin Texu 14 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hostelli sijaitsee 22 km:n päässä kohteesta La Hilandera Monument ja 22,2 km:n päässä kohteesta Santiago de Compostelan reitit. Hemmottele itseäsi kylpylässä, jonka hoitoihin kuuluu muun muassa hierontapalvelut; terassi ja puutarha tarjoavat upeat näkymät. Tämän hostellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja pelihalli/-huone. Tämä hostelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Maksullinen mannermainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.30. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Voit valmistaa aterioita jaetussa keittiössä. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, jossa on erillinen kylpyamme ja suihku. Käytössäsi on muun muassa tallelokero. Huone siivotaan päivittäin, ja lisä-/varavuoteita (lisämaksusta) on saatavilla pyynnöstä.
Erittäin hyvä
8 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 79 PLN
Tarkista saatavuus
63
Casa Sueño
Hotellit kohteessa Salas
Salasin linna sijaitsee 5 minuutin kävelymatkan päässä ja Salasin Texu 15 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 22,3 km:n päässä kohteesta Santiago de Compostelan reitit ja 24,2 km:n päässä kohteesta La Hilandera Monument. Hemmottele itseäsi kylpylässä, jonka hoitoihin kuuluu muun muassa hierontapalvelut; terassi ja puutarha tarjoavat upeat näkymät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja pelihalli/-huone. Casa Sueño tarjoaa asiakkailleen ravintolan ja välipalabaarin/delin. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.30. Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Kaikkien 10 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Varusteluun kuuluu sänky, jossa on untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja hiustenkuivaaja.
Mahtava
25 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 293 PLN
Tarkista saatavuus
97
Hotel Rural La Sobreisla
Hotellit kohteessa Puerto de Vega
Biskajanlahti sijaitsee 1 minuutin ajomatkan päässä ja Navian historiapuisto 8 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 5 km:n päässä kohteesta Fajalin ranta ja 6 km:n päässä kohteesta Coedon ranta. Hyödynnä vuokrattavat polkupyörät, terassi ja puutarha. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja pelihalli/-huone. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–10.30. LOCALIZE Käytössäsi on matkatavarasäilytys, pyykinpesutilat ja kirjasto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 8 huoneen varusteluun kuuluu äly-tv:t. Varusteluun kuuluu sänky, jossa on untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Kylpyhuoneesta löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja suihku, jossa on sadesuihkupää.
Mahtava
18 arvostelua
9,5/10
1 yö
Alkaen 461 PLN
Tarkista saatavuus
99
Hotel Rural Suquín
Hotellit kohteessa Navia
Turismo Rural Suquin sijaitsee esikaupunkialueella, ja Biskajanlahti ja Navian historiapuisto 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 7,5 km:n päässä kohteesta Fajalin ranta ja 7,9 km:n päässä kohteesta Las Rubíasin ranta. Hyödynnä terassi, puutarha ja ilmainen langaton internetyhteys. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–11.00. Käytössäsi on matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 13 huoneen varusteluun kuuluu taulutelevisio. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on muun muassa työpöytä, ja lisä-/varavuoteita (lisämaksusta) on saatavilla pyynnöstä.
Mahtava
12 arvostelua
9,6/10
1 yö
Alkaen 332 PLN
Tarkista saatavuus
85
Hotel Finca Portizuelo
Hotellit kohteessa Valdés
Kohteessa Valdés sijaitseva Finca Portizuelo on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Finca Portizuelo sijaitsee rannalla, jossa voit osallistua aktiviteetteihin, kuten purjelautailu, snorklaus ja sukellus. Tämä majoitusliike tarjoaa golfkenttä, kalastus ja vaellus, mikä antaa sinulle paljon mahdollisuuksia pysyä kunnossa. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha- ja pelihuone-tiloihin. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös matkatavaroiden säilytys. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"房東老爺爺很nice,給我們介紹了當地一致好評的餐館。除了開車的小路有點窄且遠,居住環境是很安靜,一分鐘可以到達石灘的距離。適合攝影愛好者和喜歡寧靜的人。其他東西相對就沒那麼方便哈。可以有早餐提供,午餐晚餐就需要自己到鎮上去解決。衞生各方面都很乾凈,西班牙這邊即使是酒店也是極少提供牙刷的,熱水壺也不多見。這家是有熱水壺的。"
Erittäin hyvä
12 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 535 PLN
Tarkista saatavuus
62
Hotellit kohteessa Valdés
Located in Valdes, Casa Pacho Apartamentos Rurales is by the ocean, within a 5-minute drive of Gardens of La Fonte Baxa and Playa de Salinas. This country house is 1.3 mi (2.1 km) from Tourist Office and 1.5 mi (2.5 km) from Laurca Marina. Take advantage of recreation opportunities such as bicycles to rent or take in the view from a terrace and a garden. This country house also features complimentary wireless internet access, a fireplace in the lobby, and tour/ticket assistance. At Casa Pacho Apartamentos Rurales, enjoy a satisfying meal at the restaurant. Guests may use a roundtrip airport shuttle for a surcharge, and free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 6 guestrooms, featuring kitchenettes with full-sized refrigerators/freezers and stovetops. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and 32-inch flat-screen televisions are provided for your entertainment. Conveniences include separate sitting areas and microwaves, and you can also request cribs/infant beds (complimentary).
Mahtava
116 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 392 PLN
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 3 tähden hotellit kohteessa Comarca Vaqueira

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 3 tähden hotelleita kohteessa Comarca Vaqueira?

Matkustatpa sitten maahan Comarca Vaqueira liike- tai lomamatkalle, Casona de La Paca (alkaen 407 PLN) , Hotel Rural 3 Cabos (alkaen 583 PLN) ja Hotel Rural Cantexos (alkaen 350 PLN) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Comarca Vaqueira 3 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Comarca Vaqueira keskimääräinen 3 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 565 PLN, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 571 PLN.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Comarca Vaqueira sisältävät baarin?

Kohteessa Comarca Vaqueira on baarin sisältäviä 3 tähden hotelleita. Casona de La Paca (alkaen 407 PLN), Hotel Rural 3 Cabos (alkaen 583 PLN) ja Hotel Rural Cantexos (alkaen 350 PLN) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Comarca Vaqueira tarjoavat aamiaisen?

Casona de La Paca (alkaen 407 PLN),Hotel Rural 3 Cabos (alkaen 583 PLN) ja Hotel Rural Cantexos (alkaen 350 PLN) tarjoavat herkullisen aamiaisen. Aloita päiväsi maukkaalla aamiaisella!

Mitkä 3 tähden hotellit kohteessa Comarca Vaqueira tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Casona de La Paca (alkaen 407 PLN), Hotel Rural 3 Cabos (alkaen 583 PLN) ja Hotel Rural Cantexos (alkaen 350 PLN) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä tarjouksia 3 tähden hotelleista kohteessa Comarca Vaqueira on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 3 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Arvosteluiden lukumäärä462
Hotellien lukumäärä21
Keskimääräinen hinta (arkisin)565 PLN
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)571 PLN