Stanislausin piirikunta

Löydä 2 tähden hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 30 2 tähden hotellia sinulle kohteessa Stanislausin piirikunta

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta
Oakdale Cowboy Museum ja Oak Valley Hospital sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä motelli sijaitsee 11,2 km:n päässä kohteesta Rainbow Fields ja 11,4 km:n päässä kohteesta Woodward Reservoir. Hyödynnä ulkouima-allas ja terassi. Tämän motellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys ja myyntiautomaatti. Motel 6 Oakdale, CA tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, hissi ja juomavesiautomaatti. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 70 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Room was clean and spacious. Parking free in front of the room."
Erittäin hyvä
112 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 1 134 572 IDR
Tarkista saatavuus
95
Hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta
Floragold Park (puisto) ja Patterson City Hall (kaupungintalo) sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 3,9 km:n päässä kohteesta Patterson Township Historical Society Museum ja 15,7 km:n päässä kohteesta San Joaquin River National Wildlife Refuge. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas, poreallas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys ja juhlasali. Hampton Inn Patterson tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–10.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, ympäri vuorokauden auki oleva business center ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 86 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa jääkaappi ja LCD-televisio. Varusteluun kuuluu Select Comfort -patjallinen sänky. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja hiustenkuivaaja.

"Very nice room, except the night stand light turned off on its own maybe s short or overheat. No shower mat. Breakfast was a little disappointing, no bacon or sausage. Biscuits were hard."
Erittäin hyvä
106 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 1 613 672 IDR
Tarkista saatavuus
53
Hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta
Carnegie Arts Center ja Turlock Historical Society Museum sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 3,7 km:n päässä kohteesta Pageo Lavender Farm ja 3,9 km:n päässä kohteesta Regal Turlock. Hyödynnä kauden mukainen ulkouima-allas ja puutarha. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, piknikalue ja grilli. Hotelli tarjoaa asiakkailleen huonepalvelun. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 85 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja työpöytä.

"設備很老舊了,牆上插座都鬆了,床頭也沒充電的地方,這一點不太方便。 房間裏倒是有微波爐、冰箱和空調,不過空調有點破舊,雖然還能用。 吹風機也是有些破了,用還能用。 房間裏衹有洗手枱下面有一個垃圾桶。 床頭的燈有一個壞了。"
102 arvostelua
4,7/10
1 yö
Alkaen 1 066 129 IDR
Tarkista saatavuus
43
Hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta
Find us conveniently located off Highway 99. We’re five minutes from restaurants, bars, and entertainment in Downtown Modesto, including the Gallo Center for the Arts. Enjoy a day at Turlock Lake, less than an hour’s drive from us. Our hotel features an outdoor patio and pet-friendly rooms. Enjoy complimentary coffee and bagels to start your day.

"房間很好,很安靜,位置也很好找,交通便利,適合商務出差居住,這家我經常住在這裏已經給我升級了會員,但是早飯很普通"
Erittäin hyvä
127 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 1 329 371 IDR
Tarkista saatavuus
46
Hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta
Patterson City Hall (kaupungintalo) ja Patterson Township Historical Society Museum sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 12,8 km:n päässä kohteesta Tuolumne River ja 31 km:n päässä kohteesta Carnegie State Vehicular Recreation Area. Hyödynnä puutarha sekä ilmainen langaton internetyhteys. Hotelli tarjoaa asiakkailleen huonepalvelun (rajoitettuina aikoina). Käytössäsi on business center, express-uloskirjautuminen ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 33 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja ilmaiset hygieniatuotteet. Huoneet siivotaan pyynnöstä. Huoneissa on työpöytä.
66 arvostelua
7,1/10
1 yö
Alkaen 1 305 679 IDR
Tarkista saatavuus
48
Hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta
Kun yövyt hotellissa Hampton Inn Turlock, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa lämmmitetty uima-allas. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tämä majoitusliike tarjoaa myös matkatavaroiden säilytys ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Very nice hotel. Family friendly. Would recommend to family and friends traveling to Turlock California."
Mahtava
105 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 2 766 670 IDR
Tarkista saatavuus
94
Hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta
Motel 6 Modesto, CA - Downtown sijaitsee keskustassa, ja Graceada Park ja State Theatre of Modesto (teatteri) 10 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä motelli sijaitsee 0,7 km:n päässä kohteesta Modesto Junior College East Campus ja 0,9 km:n päässä kohteesta McHenry Museum and Mansion (museoalue). Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja myyntiautomaatti. Motel 6 Modesto, CA - Downtown tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja myyntiautomaatti. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 50 huoneessa on ilmastointi ja jääkaappi. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on osittain avoin kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan kerran yöpymisen aikana. Huoneissa on työpöytä ja työtuoli.

"服務員態度很好"
102 arvostelua
7,4/10
1 yö
Alkaen 1 174 058 IDR
Tarkista saatavuus
30
Hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta
Stanislaus County Fair ja Turlock Historical Society Museum sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä motelli sijaitsee 1,8 km:n päässä kohteesta Carnegie Arts Center ja 2,4 km:n päässä kohteesta Dust Bowl Brewing Co.. Hyödynnä terassi, puutarha ja ilmainen langaton internetyhteys. Vastaanotto on avoinna rajoitetusti. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 42 huoneessa on ilmastointi, minibaari sekä LED-TVt. Kaapelikanavat tarjoavat viihdykettä jokaiselle. Käytössäsi on kylpyhuone, jossa on suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä. Huoneissa on puhelin ja työpöytä.

"Lovely attentive staff. Kind and helpful. Easy reach. Lovely room and facilities. We loved waking up to the bird song each morning. Thank you for looking after us so well. Amazing Mexican restaurant on site too. You won’t be disappointed."
97 arvostelua
7,1/10
1 yö
Alkaen 1 216 177 IDR
Tarkista saatavuus
57
Hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta
Modesto Municipal Golf Course (golfkeskus) ja Tuolumne River sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 5,6 km:n päässä kohteesta E and J Gallo Winery (viinitila) ja 5,7 km:n päässä kohteesta Modesto Arch. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, juhlasali ja myyntiautomaatti. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–9.30. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, business center ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 58 kodikasta huonetta. Varusteluun kuuluu pillowtop-patjallinen sänky. Käytössäsi on digitaalikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja hiustenkuivaaja.

"La habitación no es muy espaciosa y la limpieza se podría mejorar ya que en una de las toallas había pelos largos, el suelo del baño estaba pegajoso y la silla que hay en la habitación tenía unas manchas que hacían que no apeteciera nada sentarse. La cama era confortable y en general se estaba bien. No había olores raros."
Erittäin hyvä
102 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 1 568 921 IDR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta
Blue Diamond Growers (mantelitila) ja Boomers (huvipuisto) sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,5 km:n päässä kohteesta Antique Warehouse and Auctions ja 3,2 km:n päässä kohteesta Kaiser Modesto. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja juhlasali. Aamiainen sisältyy hintaan. Käytössäsi on business center, express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssitila ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 70 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja LED-TVt. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu designer-hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, mikroaaltouuni ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Reception is helpful and the gentleman is cheerful! Everything is ok except the breakfast doesn’t have as many choices as they used to be!"
Mahtava
108 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 1 929 562 IDR
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 2 tähden hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta

Tutustu muiden matkailijoiden mielipiteisiin kohteen Stanislausin piirikunta hotelleista

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Modesto Salida

9,1/10
Mahtava
Lähetetty1.9.2023
Vieraskäyttäjä
El personal que atiende este hotel en todos sus departamentos sabe con precision la manera de atender bien a un huesped. Siempre estan dispuestos a ayudar y a brindarle confort y comodidad al huesped. Su actitud de servir es su mejor aliada. Felicitaciones. De otra parte la ubicacion del Hotel y su limpieza son dos factores positivos adicionales que inclinan la preferencia por este Hotel. Con gusto regresare a este Hotel y lo recomiendo en alto grado.
Hinta yötä kohden alkaen:1 816 368 IDR

Ramada by Wyndham Modesto Yosemite Area

7,8/10
Hyvä
Lähetetty3.8.2025
Vieraskäyttäjä
This was my second time staying here. The first time was excellent. This time I had my grandson with me. I gave him a bath after playing at the lake all day. I used the foot towel and stepped on it and it got dirty. I used the wash cloth to wash his toes. Well I went to check out this morning and was charged $25 for the dirty towel!! Mind you it's Dirt!! Washable dirt. Not blood, not grease.. so I told her since I bought the towel I'd like it. She said ,No, it's property damage! And that they will wash it and use it again! What sense does that make? Also they charge $11.60 a day for some other fee. Why give you towels if you're not supposed to use them? We won't be back!!
Hinta yötä kohden alkaen:1 434 667 IDR

Baymont by Wyndham Modesto Salida

7,6/10
Hyvä
Lähetetty29.11.2025
Vieraskäyttäjä
Buen lugar para quedarse a dormir. Buen lugar para quedarse a descansar.
Hinta yötä kohden alkaen:1 726 866 IDR

Howard Johnson by Wyndham Modesto Ceres

7,1/10
Lähetetty30.4.2023
Vieraskäyttäjä
Room was clean, a little outdated in deco. The water was hot right away which is very nice. Housekeeping replaced towels when needed. One concern is my dog found an empty pill bottle in room. I’m thinking under the bed or behind the drape.
Hinta yötä kohden alkaen:1 545 229 IDR

Motel 6 Westley, CA

6,9/10
Lähetetty7.2.2025
Vieraskäyttäjä
The place is pretty clean and centrally located in Westley. It kinda cheap so it's not 5star but well worth the value
Hinta yötä kohden alkaen:1 308 311 IDR

Days Inn by Wyndham Modesto

6,7/10
Lähetetty13.10.2025
bbveronique
Grande chambre agréable, mobilier correcte, propre mais malheureusement de nombreuses blattes et fourmis qui ont rendues cette nuit moins agréable. Petit déjeuner correcte mais que du sucré
Hinta yötä kohden alkaen:1 608 407 IDR

Days Inn by Wyndham Turlock

6,5/10
Lähetetty24.8.2023
Vieraskäyttäjä
Suuri hotelli erittäin reogrest oleskelu on suuri ja henkilöstö oli mukava
Hinta yötä kohden alkaen:1 384 651 IDR

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 2 tähden hotelleita kohteessa Stanislausin piirikunta?

Matkustatpa sitten maahan Stanislausin piirikunta liike- tai lomamatkalle, Spark by Hilton Modesto (alkaen 1 482 050 IDR) , Motel 6 Oakdale, CA (alkaen 1 110 880 IDR) ja Microtel Inn & Suites by Wyndham Modesto Ceres (alkaen 1 418 872 IDR) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Stanislausin piirikunta 2 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Stanislausin piirikunta keskimääräinen 2 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 1 945 356 IDR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 2 169 559 IDR.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Stanislausin piirikunta on paljon uima-altaan sisältäviä 2 tähden hotelleita. Motel 6 Oakdale, CA (alkaen 1 110 880 IDR), Microtel Inn & Suites by Wyndham Modesto Ceres (alkaen 1 418 872 IDR) ja Motel 6 Modesto, CA (alkaen 1 284 619 IDR) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta tarjoavat aamiaisen?

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta tarjoavat kylpyläpalveluita?

Haluatko rentoutua kylpylähoidossa? Kohteessa Stanislausin piirikunta on kylpylän sisältäviä 2 tähden hotelleita. Days Inn by Wyndham Westley (alkaen 963 464 IDR) on erittäin suosittu.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Spark by Hilton Modesto (alkaen 1 482 050 IDR), Motel 6 Oakdale, CA (alkaen 1 110 880 IDR) ja Microtel Inn & Suites by Wyndham Modesto Ceres (alkaen 1 418 872 IDR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Stanislausin piirikunta sallivat lemmikit?

Mitä tarjouksia 2 tähden hotelleista kohteessa Stanislausin piirikunta on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 2 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Korkein hinta2 008 534 IDR
Edullisin hinta1 658 423 IDR
Arvosteluiden lukumäärä2,416
Hotellien lukumäärä30
Keskimääräinen hinta (arkisin)1 945 356 IDR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)2 169 559 IDR