Roanoke County

Löydä 2 tähden hotellit kohteessa Roanoke County

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 9 2 tähden hotellia sinulle kohteessa Roanoke County

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
47
Hotellit kohteessa Roanoke County
Eleanor D. Wilson Museum ja Richard Wetherill Visual Arts Center sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 24,3 km:n päässä kohteesta Smith Mountain Lake ja 3,8 km:n päässä kohteesta Hollins University (yliopisto). Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu kuntokeskus ja kauden mukainen ulkouima-allas. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, juhlasali ja myyntiautomaatti. Days Inn by Wyndham Roanoke/Hollins Near I-81 tarjoaa asiakkailleen myymälän. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.30–9.30. Käytössäsi on business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 123 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja mikroaaltouuni.

"房子乾淨舒適"
104 arvostelua
7,1/10
1 yö
Alkaen 357 BRL
Tarkista saatavuus
74
Hotellit kohteessa Roanoke County
Berglund Center ja Eleanor D. Wilson Museum sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 23,9 km:n päässä kohteesta Smith Mountain Lake ja 2,5 km:n päässä kohteesta Richard Wetherill Visual Arts Center. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys ja piknikalue. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–9.00. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, express-uloskirjautuminen ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 99 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä LED-TVt. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Kylpyhuoneesta löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan pyynnöstä. Huoneissa on ilmaiset sanomalehdet ja kahvin-/vedenkeitin.
Erittäin hyvä
92 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 571 BRL
Tarkista saatavuus
24
Hotellit kohteessa Roanoke County
Kun yövyt hotellissa Travelodge by Wyndham Roanoke, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Catawba tarjoaa. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten myyntiautomaatti. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Not bad for a over night pit stop"
97 arvostelua
5,1/10
1 yö
Alkaen 257 BRL
Tarkista saatavuus
47
Hotellit kohteessa Roanoke County
Welcome to our pet-friendly Super 8 Roanoke hotel conveniently located off I-81 and I-581 just three miles from Roanoke Airport. Whether you are our guest for just one night or an extended stay we offer comfortable accommodations at a great price.

"Great location for our trip! We were within 5 miles of our destination. The hotel allows smoking still which for us is not great to walk smelly hallways. The room decor was nice, but the mirrors were smudged and the lamps really dusty. Microwave and mini fridge work, but no coffee maker. The property is old, but for our couples night in Roanoke it served its purpose. Waffle House is next door and that was great the morning of checkout! Overall we would stay again all we needed is a bed and a shower. 2.5 of 5 stars. Needs work and better staff at front desk."
98 arvostelua
4,9/10
1 yö
Alkaen 273 BRL
Tarkista saatavuus
51
Hotellit kohteessa Roanoke County
When you stay at Sleep Inn Tanglewood in Roanoke, you'll be in the suburbs, within a 10-minute drive of Carilion Roanoke Memorial Hospital and Berglund Center. This hotel is 14.2 mi (22.8 km) from Smith Mountain Lake and 6.8 mi (10.9 km) from Salem Civic Center. Take advantage of recreation opportunities such as a fitness center, or other amenities including complimentary wireless internet access and discounted use of a nearby fitness facility. A complimentary buffet breakfast is served daily from 6:00 AM to 9:00 AM. Featured amenities include a business center, dry cleaning/laundry services, and a 24-hour front desk. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 70 guestrooms featuring refrigerators and microwaves. Wireless internet access (surcharge) keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms have complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include desks and complimentary weekday newspapers, and housekeeping is provided daily.

"Great experience as always"
Hyvä
99 arvostelua
7,7/10
1 yö
Alkaen 429 BRL
Tarkista saatavuus
41
Hotellit kohteessa Roanoke County
With a stay at WoodSpring Suites Roanoke in Roanoke (Beacon Hills), you'll be within a 10-minute drive of Berglund Center and Splash Valley at Green Ridge Recreation Center. This hotel is 13.1 mi (21.1 km) from Smith Mountain Lake and 3.2 mi (5.1 km) from Valley View Mall. Take advantage of recreation opportunities such as a fitness center, or other amenities including complimentary wireless internet access and a vending machine. Featured amenities include a 24-hour front desk, laundry facilities, and an elevator. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 91 guestrooms featuring microwaves and flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and satellite programming is available for your entertainment. Bathrooms feature shower/tub combinations with rainfall showerheads and hair dryers. Conveniences include desks and desk chairs, as well as phones with free local calls.
19 arvostelua
7,5/10
1 yö
Alkaen 425 BRL
Tarkista saatavuus
54
Hotellit kohteessa Roanoke County
When you stay at Affordable Corporate Suites of Overland Drive in Roanoke, you'll be in the suburbs, within a 10-minute drive of Carilion Roanoke Memorial Hospital and Berglund Center. This motel is 15 mi (24.2 km) from Smith Mountain Lake and 1 mi (1.7 km) from Sun Tennis Center. Make use of convenient amenities, which include a picnic area and barbecue grills. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 41 individually decorated guestrooms, featuring kitchenettes with full-sized refrigerators/freezers and ovens. Wired and wireless internet access is complimentary, and flat-screen televisions with cable programming provide entertainment. Private bathrooms with shower/tub combinations feature deep soaking bathtubs and complimentary toiletries. Conveniences include microwaves and coffee/tea makers, as well as phones with free local calls.
Mahtava
86 arvostelua
9,4/10
1 yö
Alkaen 412 BRL
Tarkista saatavuus
98
Hotellit kohteessa Roanoke County
Howard Johnson by Wyndham Salem Hotel & Conference Center on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Tästä hotelli:sta löydät myös palvelut, kuten parila ja myyntiautomaatti. Lisämukavuutta lisäävät myös kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"It was very nice and quiet"
98 arvostelua
5,4/10
1 yö
Alkaen 286 BRL
Tarkista saatavuus
15
Hotellit kohteessa Roanoke County
Your home away from home in Roanoke with 2 bedrooms. This beautiful house offers a cozy and welcoming atmosphere for guests. The bedrooms feature a queen bed and a full bed, ensuring a comfortable night's sleep. With amenities like WiFi, washer/dryer combo, freshly washed linens and extra blankets, and ROKU TVs you'll have everything you need for a convenient stay. There is a pullout couch in the living room as well! Infant pack-n-play on site!About pets:No pets allowed, service animals permitted.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About customRules:No unauthorized guests on the property. If an unauthorized guest enters the property, there will be a $150 fee applied..About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About events:No events allowed.
Ylivertainen
1 arvostelu
10/10
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 2 tähden hotellit kohteessa Roanoke County

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 2 tähden hotelleita kohteessa Roanoke County?

Mikä on kohteen Roanoke County 2 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Roanoke County keskimääräinen 2 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 467 BRL, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 637 BRL.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Roanoke County tarjoavat uima-altaan?

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Roanoke County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Roanoke County tarjoavat aamiaisen?

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Roanoke County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Days Inn by Wyndham Roanoke/Hollins Near I-81 (alkaen 310 BRL), Howard Johnson by Wyndham Salem Hotel & Conference Center (alkaen 265 BRL) ja Hampton Inn Roanoke/Hollins-I-81 (alkaen 558 BRL) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Roanoke County sallivat lemmikit?

Travelodge by Wyndham Roanoke (alkaen 247 BRL) sallii lemmikit. Ota lemmikkisi mukaan matkallesi!

Mitä tarjouksia 2 tähden hotelleista kohteessa Roanoke County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 2 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Arvosteluiden lukumäärä699
Hotellien lukumäärä9
Keskimääräinen hinta (arkisin)467 BRL
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)637 BRL