Ponca City

Löydä 2 tähden hotellit kohteessa Ponca City

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 7 2 tähden hotellia sinulle kohteessa Ponca City

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
91
Hotellit kohteessa Ponca City
Kun yövyt hotellissa Americas Best Value Inn Ponca City, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Ponca City tarjoaa. Käy poissaoloaikasi aikana uimassa paikassa ulkona uima-allas. Tässä motelli:ssa sinulla on pääsy myyntiautomaatti-palveluun. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.
Erittäin hyvä
50 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 111 CAD
Tarkista saatavuus
85
Hotellit kohteessa Ponca City
Ponca Plaza ja West Lake Ponca and East Lake Ponca sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 3,1 km:n päässä kohteesta Sullins Stadium ja 3,2 km:n päässä kohteesta Marland Estate. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa ja piknikalue. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin. Käytössäsi on business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 88 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu maksuton internetyhteys (langaton ja kiinteä) ja 42-tuumainen taulutelevisio, jossa on kaapelikanavat. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu tallelokero, työpöytä ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).
Erittäin hyvä
28 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 128 CAD
Tarkista saatavuus
67
Hotellit kohteessa Ponca City
Ponca Plaza ja West Lake Ponca and East Lake Ponca sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 3,8 km:n päässä kohteesta Sullins Stadium ja 3,8 km:n päässä kohteesta Marland Estate. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu kuntokeskus ja kauden mukainen ulkouima-allas. Tämän art deco -tyylisen hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa ja myyntiautomaatti. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–9.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 70 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Varusteluun kuuluu sänky, jossa on untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. Mukavuuksiin kuuluu taulutelevisio ja korkealuokkaiset TV-kanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Mahtava
71 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 169 CAD
Tarkista saatavuus
57
Hotellit kohteessa Ponca City
Cann Memorial Gardens ja Marland's Grand Home sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,2 km:n päässä kohteesta Pioneer Woman Statue ja 1,5 km:n päässä kohteesta Arkansas River. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja myyntiautomaatti. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja myyntiautomaatti. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 40 huoneessa on ilmastointi ja LED-TVt. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy kylpyamme tai suihku ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja työpöytä.
Erittäin hyvä
49 arvostelua
8,5/10
1 yö
Alkaen 109 CAD
Tarkista saatavuus
45
Hotellit kohteessa Ponca City
Quality Inn Ponca City sijaitsee bisnesalueella, ja Ponca Plaza ja Pioneer Woman Statue sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä motelli sijaitsee 2,3 km:n päässä kohteesta Sullins Stadium ja 2,3 km:n päässä kohteesta Marland Estate. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: kuntokeskus, ilmainen langaton internetyhteys ja televisio yleisissä tiloissa. Tämän motellin palveluihin kuuluu muun muassa piknikalue, grilli ja myyntiautomaatti. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–9.00. Käytössäsi on business center, kuivapesula-/pesulapalvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 57 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja taulutelevisio. Varusteluun kuuluu sänky, jossa on untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, hiustenkuivaaja ja hammasharjat ja -tahna.
Erittäin hyvä
30 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 130 CAD
Tarkista saatavuus
8
Hotellit kohteessa Ponca City
Welcome to your new home away from home! Please come in, relax, and enjoy this beautiful home. We offer all your basic amenities such as clean sheets and towels, bathroom supplies, coffee, some breakfast foods, and other various amenities all at your disposal!Relax by the grill on the beautiful, private, backyard patio. Enjoy the comforts of our wonderful living room with WIFI and a smart TV!Enjoy new pillow top and memory foam mattresses as well!The spaceThis house is located just a few blocks from beautiful downtown Ponca City, it’s located very close to the P66 Refinery, just a couple of miles from the Marland Mansion, and so much more!*there are three steps at the entrance in order to enter*About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 10:00 AM.About children:Children allowed: ages 3-17.About customRules:If leaving for a long period of time please turn off the lights.About checkIn:Check in after 3:00 PM.About smoking:Smoking allowed: in designated areas.About minBookingAge:Minimum age to rent: 18.About events:No events allowed.
Mahtava
5 arvostelua
9,4/10
Tarkista saatavuus
66
Hotellit kohteessa Ponca City
Ponca Plaza ja West Lake Ponca and East Lake Ponca sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 3,3 km:n päässä kohteesta Sullins Stadium ja 3,4 km:n päässä kohteesta Marland Estate. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja kuntokeskus. Buffetaamiainen kuuluu hintaan. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, business center ja express-uloskirjautuminen. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 59 huoneen varusteluun kuuluu jääkaappi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen kiinteä internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja työpöytä.

"Place was ok i guess. Nothing special...there was limited parking. Lady working front desk was really nice though."
Erittäin hyvä
98 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 124 CAD
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 2 tähden hotellit kohteessa Ponca City

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 2 tähden hotelleita kohteessa Ponca City?

Mikä on kohteen Ponca City 2 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Ponca City keskimääräinen 2 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 166 CAD, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 168 CAD.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Ponca City tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Ponca City on paljon uima-altaan sisältäviä 2 tähden hotelleita. Americas Best Value Inn Ponca City (alkaen 106 CAD), La Quinta Inn & Suites by Wyndham Ponca City (alkaen 142 CAD) ja Hampton Inn & Suites Ponca City (alkaen 167 CAD) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Ponca City tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Ponca City tarjoavat aamiaisen?

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Ponca City tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Americas Best Value Inn Ponca City (alkaen 106 CAD), La Quinta Inn & Suites by Wyndham Ponca City (alkaen 142 CAD) ja Hampton Inn & Suites Ponca City (alkaen 167 CAD) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä tarjouksia 2 tähden hotelleista kohteessa Ponca City on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 2 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Arvosteluiden lukumäärä331
Hotellien lukumäärä7
Keskimääräinen hinta (arkisin)166 CAD
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)168 CAD