La Crosse County

Löydä 2 tähden hotellit kohteessa La Crosse County

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 26 2 tähden hotellia sinulle kohteessa La Crosse County

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
66
Hotellit kohteessa Onalaska
Stoney Creek Hotel La Crosse - Onalaska sijaitsee business-alueella, ja Mississippi River ja University of Wisconsin-La Crosse (yliopisto) 15 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 0,5 km:n päässä kohteesta Gundersen Lutheran Onalaska Clinic ja 1,2 km:n päässä kohteesta Lost Island Wine. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas, sisäuima-allas ja poreallas. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja ja hääpalvelut. Baarissa voit nauttia raikasta juotavaa. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.30–9.30 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 60 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssikeskus ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 157 huoneessa on ilmastointi ja taulutelevisio. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja silitysrauta/-lauta.

"Hyvin hyvä"
Erittäin hyvä
99 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 88 EUR
Tarkista saatavuus
89
Hotellit kohteessa Onalaska
Kun yövyt hotellissa Baymont by Wyndham la Crosse/Onalaska, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien lämmmitetty uima-allas. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä olevassa kylpylä-keskuksessa. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy pelihuone- ja myyntiautomaatti-tiloihin. Tämä majoitusliike tarjoaa myös pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
Erittäin hyvä
99 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 69 EUR
Tarkista saatavuus
31
Hotellit kohteessa Holmen
Mississippi River ja University of Wisconsin-La Crosse (yliopisto) sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,9 km:n päässä kohteesta Lake Onalaska ja 2,8 km:n päässä kohteesta Onalaska Omni Center (areena). Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja takka aulassa. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–10.00. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 37 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa jääkaappi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu taulutelevisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja kahvin-/vedenkeitin.
Mahtava
99 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 55 EUR
Tarkista saatavuus
69
Hotellit kohteessa Onalaska
Comfort Inn Onalaska - La Crosse Area sijaitsee ostosalueella, ja Mississippi River ja Valley View Mall sijaitsevat 15 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 1,8 km:n päässä kohteesta UnWine'd ja 2,4 km:n päässä kohteesta Lost Island Wine. Hyödynnä sisäuima-allas ja terassi. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa ja piknikalue. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–9.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 68 huoneessa on ilmastointi ja LED-TVt. Huoneiden pillowtop-patjallisissa sängyissä on ylelliset vuodevaatteet. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

"My gf and I enjoyed staying there. Room was cleaned. The bed was really awesome. It doesn’t go down which helps in good sleeping and having fun too."
Erittäin hyvä
101 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 82 EUR
Tarkista saatavuus
93
Hotellit kohteessa La Crosse
Mississippi River ja La Crosse Center (areena) sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 5,8 km:n päässä kohteesta University of Wisconsin-La Crosse (yliopisto) ja 0,8 km:n päässä kohteesta Black River Beach. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas, poreallas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys ja myyntiautomaatti. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–9.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 84 huoneen varusteluun kuuluu mikroaaltouuni ja taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu kylpyamme, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Good location,close to the river and easy parking places.."
Hyvä
99 arvostelua
7,9/10
1 yö
Alkaen 60 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa La Crosse
Riverside Park (puisto) ja Children's Museum of La Crosse sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1 km:n päässä kohteesta La Crosse Center (areena) ja 1,1 km:n päässä kohteesta University of Wisconsin-La Crosse (yliopisto). Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas, ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja vuokrattavat polkupyörät. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, suksivarasto ja lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja. Hampton Inn & Suites La Crosse Downtown tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–9.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Tämä hotelli tarjoaa liikeasiakkailleen 2 kokoushuonetta. Asiakkaiden käytössä on lentokenttäkuljetukset (saatavilla pyynnöstä) ilmaiseksi. Kaikissa 126 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä LCD-televisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, mikroaaltouuni ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).
Mahtava
100 arvostelua
9,6/10
1 yö
Alkaen 112 EUR
Tarkista saatavuus
33
Hotellit kohteessa La Crosse
With a stay at Welch Motel in La Crosse, you'll be within a 10-minute drive of University of Wisconsin-La Crosse and Mississippi River. This motel is 1.7 mi (2.7 km) from Gundersen Health System - La Crosse Medical Center and 2.2 mi (3.6 km) from Viterbo University. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 16 air-conditioned rooms featuring refrigerators and microwaves. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms have showers and complimentary toiletries. Conveniences include desks, as well as phones with free local calls.
95 arvostelua
7,2/10
1 yö
Alkaen 48 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Onalaska
Hampton Inn Lacrosse/Onalaska sijaitsee lähellä lentokenttää, ja University of Wisconsin-La Crosse (yliopisto) ja La Crosse Center (areena) 15 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 13 km:n päässä kohteesta Mississippi River ja 1,4 km:n päässä kohteesta Lost Island Wine. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas, poreallas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja myyntiautomaatti. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–10.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, tietokonepiste ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 107 yksilöllisesti kalustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa jääkaappi ja taulutelevisio. Käytössäsi on satelliittikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan kerran viikossa. Huoneissa on työpöytä ja mikroaaltouuni.
Mahtava
95 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 94 EUR
Tarkista saatavuus
45
Hotellit kohteessa La Crosse
Hatchery Riverside Hotel & Event Venue sijaitsee keskustassa, joten Mississippi River löytyy kivenheiton päästä ja La Crosse Center (areena) puolestaan vain 9 minuutin kävelymatkan päästä. Tämä hotelli sijaitsee 2,3 km:n päässä kohteesta University of Wisconsin-La Crosse (yliopisto) ja 0,1 km:n päässä kohteesta Riverside Park (puisto). Käytössäsi on puutarha sekä ilmainen langaton internetyhteys ja hääpalvelut. Ilmainen itsepalveluaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 8.00–9.00. Käytössäsi on ilmaiset sanomalehdet aulassa, pyykinpesutilat ja juomavesiautomaatti. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 334 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 6 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa lämmitetyt lattiat ja LED-TVt. Huoneiden pillowtop-patjallisissa sängyissä on ylelliset vuodevaatteet. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huone siivotaan pyynnöstä. Huoneissa on ilmaiset sanomalehdet ja ilmainen pullovesi.
Ylivertainen
50 arvostelua
10/10
1 yö
Alkaen 170 EUR
Tarkista saatavuus
80
Hotellit kohteessa Onalaska
Kun yövyt hotellissa Spark by Hilton La Crosse Onalaska, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Tässä kiinteistössä on uima-allas, mukaan lukien lämmmitetty uima-allas. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy myyntiautomaatti-palveluun. Tämä majoitusliike tarjoaa myös valuutanvaihto ja matkatavaroiden säilytys.

"房間乾淨整潔,床墊很軟,網速還可以,居住環境非常不錯"
Erittäin hyvä
79 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 80 EUR
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 2 tähden hotellit kohteessa La Crosse County

Tutustu muiden matkailijoiden mielipiteisiin kohteen La Crosse County hotelleista

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Country Inn & Suites by Radisson, la Crosse, WI

8,6/10
Erittäin hyvä
Lähetetty2.11.2023
Jaime Fredrickson
Varattu läpi trip.com ja hotelli poisti jotenkin Tripin käyttämän kortin varata se ja maksui korttini... Minä saan heidät ensimmäistä kertaa, kun tarkistin, kun hän yritti maksua minua ja hän puhdisti sen... sanoi vain 50 dollaria menee korttini sitten tapahtumien ...joka se teki, mutta sitten taas seuraavana aamuna kun tarkistin, katsoin tililleni ja he olivat veloittaneet minut taas täysin huoneesta... Se on ollut 4 päivää ja pito ei ole vielä kaatunut... Se on liian paljon rahaa, että ihmisiltä kannetaan Heidän on oltava erehtyneitä odottamaan päivää palaamaan... Eivät varmasti ole onnellisia siitä ja eivät palaa. Muuta kuin se, kaikki oli kunnollista.
Hinta yötä kohden alkaen:73 EUR

AmericInn by Wyndham West Salem

8,4/10
Erittäin hyvä
Lähetetty21.3.2025
Vieraskäyttäjä
Clean and quiet. Good service. Friendly staff. Definitely need coffee on the breakfast bar. The deadbolt on our door would not latch.
Hinta yötä kohden alkaen:63 EUR

Days Inn by Wyndham la Crosse

8,3/10
Erittäin hyvä
Lähetetty27.4.2025
Vieraskäyttäjä
Missing a light bulb, super bad pillows, one tiny piece of bar soap and tv remote didn't work with the TV. Didn't expect much when booked and received worse than that
Hinta yötä kohden alkaen:54 EUR

Super 8 by Wyndham la Crosse

8,1/10
Erittäin hyvä
Lähetetty5.7.2025
Vieraskäyttäjä
Clean and kind. Very best value for the price. My dog also enjoyed the stay
Hinta yötä kohden alkaen:52 EUR

AmericInn by Wyndham la Crosse Riverfront Conference Center

7,5/10
Lähetetty27.2.2025
Anonyymi käyttäjä
Picked this hotel for the awesome looking pool. When we walked by and saw of filthy the pool was we never even used it. Very disappointed. The bathtub had a no slip mat glued to the base and was just as dirty as the pool was. The free breakfast was sad. They give you one prepackaged microwave sandwich. Some yogurt, cereal, muffin and bread.
Hinta yötä kohden alkaen:94 EUR

Microtel Inn by Wyndham Onalaska/La Crosse

7,5/10
Lähetetty27.2.2026
Vieraskäyttäjä
Last minute stay but overall cheap and pretty alright. No pool though
Hinta yötä kohden alkaen:54 EUR

Econo Lodge

6,7/10
Lähetetty6.10.2023
RebelChild2
Nice size rooms bed comfy bfast is gpod...lil noisy but ok in general...friendly staff
Hinta yötä kohden alkaen:48 EUR

Rodeway Inn

5,9/10
Lähetetty12.4.2026
TravelerVibes
Easy check in, nice spot. Just a good rest spot for long drive
Hinta yötä kohden alkaen:43 EUR

Coratel Inn & Suites by Jasper La Crosse

5,3/10
Lähetetty8.9.2024
Vieraskäyttäjä
Our stay was short because we were just in town for a wedding, but you get what you pay for. Especially for only 62$ a night. It was decent cleanliness, i mainly marked it down because we found and killed 3 bugs, which bugs are like my worst enemy. We checked for bed bugs, there weren’t any. we also marked it down because of the little smell that wasn’t quite right and on one of the bed sheets there was a brown stain. a tip for the staff if they are reading this, the plug in wall scent thing needs to go upright, you put it upside down and it leaked all over the nightstand! Also to maybe even the owner, bug traps are so cheap, just some sticky ones behind the fridge and dressers would do you wonders. It would prevent from your customers having to see the bugs as well as having to kill them. The amenities are marked low because the pool was closed, and the restaurant that’s attached seems to not be in business. there was no signs that we could see saying that the business was closed but it looked that way. The location is good, 10 minutes away from downtown! it’s a little bit of a rural area but it worked well for us as the wedding venue was only 10 minutes away. So any future customers, if you are expecting a holiday inn or better, you aren’t gonna get it! This feels more like a mix between motel 6 and a super 8. Lower your expectations if you come here. it’s a doable place for a cheap stay.
Hinta yötä kohden alkaen:57 EUR

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 2 tähden hotelleita kohteessa La Crosse County?

Mikä on kohteen La Crosse County 2 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen La Crosse County keskimääräinen 2 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 118 EUR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 166 EUR.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa La Crosse County tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa La Crosse County on paljon uima-altaan sisältäviä 2 tähden hotelleita. Stoney Creek Hotel la Crosse - Onalaska (alkaen 91 EUR), Hampton Inn & Suites la Crosse/Downtown, WI (alkaen 114 EUR) ja Hampton Inn Lacrosse/Onalaska (alkaen 88 EUR) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa La Crosse County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa La Crosse County sisältävät baarin?

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa La Crosse County tarjoavat aamiaisen?

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa La Crosse County tarjoavat kylpyläpalveluita?

Haluatko rentoutua kylpylähoidossa? Kohteessa La Crosse County on kylpylän sisältäviä 2 tähden hotelleita. Baymont by Wyndham la Crosse/Onalaska (alkaen 63 EUR) on erittäin suosittu.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa La Crosse County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Stoney Creek Hotel la Crosse - Onalaska (alkaen 91 EUR), Hampton Inn & Suites la Crosse/Downtown, WI (alkaen 114 EUR) ja Microtel Inn by Wyndham Onalaska/La Crosse (alkaen 54 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa La Crosse County sallivat lemmikit?

Gundersen Hotel & Suites (alkaen 83 EUR) ja Days Inn by Wyndham la Crosse (alkaen 59 EUR) sallivat lemmikit. Ota lemmikkisi mukaan matkallesi!

Mitä tarjouksia 2 tähden hotelleista kohteessa La Crosse County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 2 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Korkein hinta344 EUR
Edullisin hinta100 EUR
Arvosteluiden lukumäärä1,944
Hotellien lukumäärä26
Keskimääräinen hinta (arkisin)118 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)166 EUR