Hua Hin

Löydä 2 tähden hotellit kohteessa Hua Hin

Syötä matkapäiväsi tarkistaaksesi viimeisimmät hinnat ja saatavuus

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Löysimme 112 2 tähden hotellia sinulle kohteessa Hua Hin

Valitse matkapäiväsi nähdäksesi viimeisimmät hinnat.
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
43
หัวหินเทอมินอล
Hotellit kohteessa Hua Hin
Hua Hin Market Village ja Hua Hinin yömarkkinat sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,2 km:n päässä kohteesta Hua Hinin uimaranta ja 2 km:n päässä kohteesta Khao Hin Lek Fain näköalapaikka. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, pelihalli/-huone ja televisio yleisissä tiloissa. Hotellin ravintola on hyvä paikka lounaan ja illallisen nauttimiseen. Palveluihin kuuluu myös huonepalvelu (rajoitettuina aikoina). Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, hissi ja myyntiautomaatti. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla pyynnöstä). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Kaikissa 50 huoneessa on ilmastointi ja LCD-televisio. Jokaisessa huoneessa on parveke. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet.

"Hyvin kaukana pääkaupungista. 30 minuutin kävelymatka epämiellyttävää tietä pitkin tien reunaa. Hotelli on siisti, huoneet tilavia. Mutta vastaanoton tytöt ovat erittäin tyytymättömiä. Epätavallista Thaimaassa. Viikon aikana kukaan heistä ei hymyillyt kertaakaan. Internet tuskin toimii. Iltaisin kuuluu helvetin koiran haukkumista. Paljon kulkukoiria vapaalla tontilla hotellin vieressä Yleensä itse huoneet ovat miellyttäviä ja näkymä vuorille on mukava, mutta suositellaan vain, jos olet autolla / pyörällä"
Erittäin hyvä
446 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 9 EUR
Tarkista saatavuus
99+
ซีมิร่า เฮ้าส์ หัวหิน
Hotellit kohteessa Hua Hin
Hua Hin Market Village ja Hua Hinin uimaranta sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä huoneistohotelli sijaitsee 1,2 km:n päässä kohteesta Hua Hinin rautatieasema ja 2,2 km:n päässä kohteesta Hua Hinin yömarkkinat. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu ulkouima-allas ja kuntokeskus. Tämän huoneistohotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.30–10.30. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 176 viihtyisää ja ilmastoitua huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittonurkkaus, jossa on jääkaappi ja liesi. Jokaisessa huoneessa on parveke. Mukavuuksiin kuuluu 50-tuumainen älytelevisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja minibaari.

"Vastaanoton henkilökunta on ystävällistä ja tarjoaa erinomaista palvelua. He tarjoavat myös tervetuliaisjuoman. Huoneet ovat siistejä eivätkä sijaitse rannalla, mutta paikan päällä on hyvät aktiviteetit. Sopii perheille. Aamiainen on herkullinen ja siinä on laaja valikoima vaihtoehtoja. Hinta on kohtuullinen. Ennakkovaraus ei ole kallista."
Mahtava
269 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 30 EUR
Tarkista saatavuus
99+
สโตนเฮด หัวหิน
Hotellit kohteessa Nong Kae,Hua Hin
Hua Hinin uimaranta ja Hua Hin Market Village sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 3,5 km:n päässä kohteesta Hua Hinin rautatieasema ja 3,7 km:n päässä kohteesta Hua Hinin yömarkkinat. Hyödynnä terassi sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, matkatavarasäilytys ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 26 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä taulutelevisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, työpöytä ja ilmainen pullovesi.

"В общем отель понравился. Белье чистое, матрас жестковат. Уборку нам за 3 дня проживания не проводили. Сначала поставили воду около двери, а потом и воду перестали ставить. Возможно нужно было просить. Утром в кухне выставляют хлеб для тостов, масло и джем. Напротив отеля пустырь с мусором. Чтобы пойти на море нужно перелезти через бетонный разделитель полос дороги либо его обойти. Маркет вилла далековато"
Erittäin hyvä
55 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 13 EUR
Tarkista saatavuus
63
โรงแรมฮ็อป อินน์ หัวหิน
Hotellit kohteessa Hua Hin
Hop Inn Hua Hin sijaitsee Hua Hinissä. Majoitusyksiköistä 2 avautuu omalle parvekkeelle. Hua Hin Market Village -ostoskeskukselle on noin 1,8 km, Plearnwanin ostosalueelle 2,2 km ja Klai Kangwonin palatsille 4 km. Hotellin huoneissa on ilmastointi, kirjoituspöytä ja ilmainen WiFi, ja niistä on kaupunkinäkymä. Jokaisessa huoneessa on taulu-tv kaapelikanavilla. Hotellin 24h-vastaanoton avulias henkilökunta puhuu englantia ja thaita. Hop Inn Hua Hinin läheisiin huomionarvoisiin kohteisiin kuuluu Hua Hinin ranta, Hua Hinin kellotorni ja Hua Hinin kalastuslaituri.

"Hop in Hua Hin is located near to many local food stalls and best of all near to Lotus hypermart where I got some travelling amenities. As usual, the hotel is clean and Aircon is cold and water heater working well. The parking area has enough slots nearby if you are early to park, but if back in the night then you hv to park further."
Mahtava
141 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 21 EUR
Tarkista saatavuus
99+
กอล์ฟ-ซี-ซิตี้ เกสต์เฮาส์
Hotellit kohteessa Hua Hin
Golf-Sea-City Guest House sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Soi Bintabaht - Hua Hinin kävelykatu, minkä lisäksi Hua Hinin kellotorni sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä majatalo sijaitsee 0,5 km:n päässä kohteesta Wat Hua Hin ja 0,6 km:n päässä kohteesta Hua Hinin laituri. Hyödynnä terassi, puutarha ja ilmainen langaton internetyhteys. Maksullinen paikallinen keittiö tarjotaan päivittäin klo 8.00–12.00. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Palveluihin kuuluu pysäköinti moottoripyörille. Tässä majoituspaikassa on 17 kodikasta huonetta. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Huone siivotaan pyynnöstä. Huoneissa on tallelokero ja ilmainen pullovesi.

"Good accommodation and a private room for a price where you normally only got a Dorm . I was planning to stay about 10 days in Hua hin because I need my daily sea 🌊 swimming 🏊♀️ . But some 🪼🪼🪼🪼🪼🪼🪼🪼 of 30 to 40 cm around me in open 🌊 in trouble water made me reconsider my staying. Unfortunately, I moved on."
Erittäin hyvä
51 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 7 EUR
Tarkista saatavuus
93
บ้านจันทร์ฉาย หัวหิน
Hotellit kohteessa Hua Hin
Tutustu kaikkeen, mitä Hua Hin Subdistrict tarjoaa oleskelusi aikana kohteessa Baan Chanchay Hua-Hin. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua vierailemalla kiinteistön auringonottoalue-sivustolla. Tämä majoitusliike tarjoaa myös pyykinpesupalvelu. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"The room is clean and spacious, but quite old. There are only two electrical outlets, and they’re the old-style flat two-prong type. The bathroom drainage is very poor. However, considering the price and the fact that we only used it for sleeping, it was acceptable. There are many foreign guests staying here, probably because it’s inexpensive and has access to the beach. I’d recommend it for a short stay if you’re looking to save money."
Mahtava
37 arvostelua
9,0/10
1 yö
Alkaen 15 EUR
Tarkista saatavuus
56
โรงแรมมายเพลส
Hotellit kohteessa Hua Hin
Kun yövyt hotellissa MY PLACE HUA-HIN HOTEL, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kohteeseen Hua Hin Subdistrict. Kun yövyt tässä hotelli:ssa, maksat Hua Hin Beach:sta 702m ja Hua Hin Night Market 168m. Lisäksi Feel Flow on vain 13m päässä. Lähin lentokenttä on Hua Hin Airport, jonne pääset autolla 13 min kuluttua. Majoituspaikalta lähin rautatieasema on Hua Hin, jonne pääsee kävellen 6 min.

"Ottimo e superlativo in ogni cosa,arredamento,eleganza,forniture,tranquillità e ubicazione. Molto.pulito accogliente e confortevole. Ottimo personale sia alle reception che in tutti gli altri livelli. Ottimo quartieri vicino a tutto,sicuro e comodo per raggiungere ogni luogo.Cassaforte in camera. Piscina con numerosi lettini"
Mahtava
42 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 21 EUR
Tarkista saatavuus
58
เพิร์ลวิลล่า หัวหิน
Hotellit kohteessa Hua Hin
Kun yövyt hotellissa Pearl Villa, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kohteeseen Hua Hin Subdistrict. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua vierailemalla kiinteistön auringonottoalue-sivustolla. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha-palveluun. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.

"В моë прибывание на вилле шëл ремонт фасада здания! О котором в Trip не предупредили ( пришлось за свои деньги нюхать краску) ! Холодильники во многих номерах не работали ( их постоянно меняли из других номеров). В номере в который заселили изначально не работал кондиционер (номер поменяли)! Больше не выберу эту так называемой виллу."
Erittäin hyvä
14 arvostelua
8,7/10
1 yö
Alkaen 27 EUR
Tarkista saatavuus
98
Hotellit kohteessa Hin Lek Fai,Hua Hin
Kun yövyt hotellissa M resort Hua Hin, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kohteeseen Hin Lek Fai. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua vierailemalla kiinteistön auringonottoalue-sivustolla. Tästä lomakohde:sta löydät myös palvelut, kuten pelihuone. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös maksuton matkatavarasäilytys. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.

"我們一家老少共五個人訂了兩間房,是晚上10左右抵達酒店,老闆非常親切親自在門口迎接,還幫我們把行李箱搬到房間。早餐是送到房間裏面吃的,雞蛋是無污染的野雞蛋,蔬菜和水果都是酒店自己種的,食材絕對健康無污染。老闆人非常Nice,因為我們有長者和病人,她非常貼心地幫我們榨了米糊,食材有黑芝麻、黑豆、黑米、黑枸杞、黑桑椹、核桃、亞麻籽、奇亞籽、紅棗,全部都是老闆平時自己吃的,拿來親自幫我們幾個人榨汁,每天榨一壺。早餐雖然不是自助餐,但絕對是個性化服務,而且營養全面豐富,老闆是根據不同的客人調整不同的早餐,可以説細節方面做得非常到位。這家酒店主打就是個性化服務,住過泰國很多家酒店,就屬這家酒店最特別最温馨了。酒店位於泰國華欣黑山,華欣跟冰島的空氣質量常年互排第一、第二,空氣質量好得沒話説!環境優雅、乾淨、舒適,除了我們一家是中國人,裏面住的全部都是老外。有來這裏度假的,也有來這裏打網球的,因為酒店對面就是ITF半室內國標網球場,很多外國的網球運動員都來這裏訓練,所以就會住在這家酒店裡麪,網球場也是酒店老闆自己開的,非常方便。由於這次比較匆忙,所以衹住了六晚,下次還要來這家酒店住,一定要住上一個月,休閑、養病絕對一級棒。聽老闆説如果住一個月會有優惠,摺合人民幣才幾千塊錢,好多外國人一住就是一個月。"
Erittäin hyvä
27 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 46 EUR
Tarkista saatavuus
99+
หัวหิน สตาร์ โฮเทล
Hotellit kohteessa Hua Hin
Hua Hin Market Village ja Hua Hinin uimaranta sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 3,5 km:n päässä kohteesta Hua Hinin yömarkkinat ja 1,3 km:n päässä kohteesta Bangkokin sairaala. Vastaanotto on avoinna rajoitetusti. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 16 kodikasta huonetta. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on kylpyhuone, josta löytyy suihku ja hiustenkuivaaja. Huoneet siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä.

"Erittäin hiljainen hotelli, josta on 3 minuutin kävelymatka rannalle Veranda-ravintolan kautta. Market Village sijaitsee aivan oven takana ja puolivälissä kaupungin keskustaa ja viikonloppuisin järjestettäviä yömarkkinoita. En saanut varaamaani parveketta, mutta huone oli riittävän tilava, joten olin iloinen voidessani pidentää oleskeluani samassa huoneessa. Siivoojat siivosivat huoneen ja täydensivät vettä joka päivä. Vastaanottoa ei ollut klo 20.00 jälkeen, joten ovet piti lukita itse aukioloaikojen ulkopuolella. Yöpyisin täällä uudelleen erinomaisen sijainnin ansiosta."
Erittäin hyvä
39 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 14 EUR
Tarkista saatavuus
Näytä kaikki 2 tähden hotellit kohteessa Hua Hin

Tutustu muiden matkailijoiden mielipiteisiin kohteen Hua Hin hotelleista

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Hua Hin iRooms

9,0/10
Mahtava
Lähetetty23.1.2025
JonOB
Yövyin täällä hiljattain. Sijainti on hieman syrjässä, mutta Hua Hiniin on helppo matkustaa, joten se ei ole suuri ongelma. Huoneet ovat siistejä, hiljaisia ​​ja mukavia, erityisesti sängyt. Henkilökunta on erittäin ystävällistä, vaikka kielimuuri saattaa olla hieman vaikea niille, jotka eivät puhu thaita. Mukava hotelli budjettiystävälliseen muutaman päivän oleskeluun.
Hinta yötä kohden alkaen:13 EUR

Rowhou8e Hostel Hua Hin 106

8,9/10
Erittäin hyvä
Lähetetty4.2.2026
ณิชาพัฏฐ์
เป็นโฮสเทลที่ดีมากกกก สงบ สะอาด และปลอดภัย พนง.บริการดี อาหารอร่อย ครั้งต่อไปจะใช้บริการแน่นอน
Hinta yötä kohden alkaen:7 EUR

Hua Hin Lub Sabai

8,9/10
Erittäin hyvä
Lähetetty2.3.2025
Vieraskäyttäjä
Nice staff, helping a lot; nice location, 140m from the sea and near everything. Simple facilites, but now there are not many guests so it's enough. Two big cockroach were killed in the toilet within 1 hour. But maybe it is not a problem of this hostel; it is a problem of the city.
Hinta yötä kohden alkaen:8 EUR

Subhamitra Hotel Hua Hin

8,7/10
Erittäin hyvä
Lähetetty31.5.2025
David J Simpson
This is a low cost older style hotel in an excellent location. If you catch an airport bus when you arrive at the airport in Bangkok the bus will take you to a bus station north of Hua Hin. You can then transfer to the free shuttle which takes you to the Clock tower in central Hua Hin. This hotel is just a short walk from the clock tower. The restaurant meals are great value and the pool is refreshingly clean. The rooms are comfortable with good A/C and hot water shower. We give it more than satisfactory rating. Photos of lovely food and Market Village a 15 baht green song tau ride south.
Hinta yötä kohden alkaen:16 EUR

Baan Pak I Un Hua Hin

8,5/10
Erittäin hyvä
Lähetetty26.1.2026
Kkaeww
หน้าปากซอยมีเซเว่น เงียบสงบ ใกล้กับสวนสาธารณะของราชินี19ไร่ มีตู้เย็น เครื่องทำน้ำอุ่น ทีวี พร้อม ผ้าเช็ดตัวกลิ่นหอมสะอาด ที่สำคัญมีลิฟต์และที่จอดรถยนต์
Hinta yötä kohden alkaen:10 EUR

Chomsin Hua Hin

8,3/10
Erittäin hyvä
Lähetetty24.1.2024
Vieraskäyttäjä
Mukava huone, jossa mukava sänky, ystävällinen vastaanotto ja mahdollisuus keittää vähän kahvia/teetä ilmaiseksi pohjakerroksessa. Erinomainen sijainti lähellä yömarkkinoita, pienet pöydät sisäänkäynnillä istua, tavata ihmisiä, juoda kahvia ja silittää kissaa. Hintaan nähden ei ole mitään valittamista. Ei uima-allasta, osa huoneista ilman parveketta.
Hinta yötä kohden alkaen:13 EUR

The Precious

7,9/10
Hyvä
Lähetetty19.6.2024
CheapTravellers
We enjoyed our stay immensely! Very clean, pool and gym were kept tidy. Quiet street, still walking distance to plenty of small restaurants. Excellent coffee and pastries at Morning Cups , delicious thin crust Pizza at Genova, small grocery store, and 7 11 all within five minutes walk. Friendly staff who were very accommodating. We discovered one of the mugs provided had a crack and leaked, it was replaced right away. When we asked for more pillows, they were there when we returned from our day out. Water and toilet paper were provided every day, regardless if you requested housekeeping or not. Highly recommend!
Hinta yötä kohden alkaen:19 EUR

Eco Hostel Hua Hin

7,8/10
Hyvä
Lähetetty24.7.2024
Vieraskäyttäjä
Ympäristö on erittäin hyvä, miespomo on erittäin innostunut, hän toivottaa meidät henkilökohtaisesti tervetulleeksi ja auttaa matkatavaroiden toimituksessa, ja aulassa on ilmaista kahvia. Pääasia on, että huoneympäristö on puhdas, yksinkertainen ja antelias ja hinta-laatusuhde erittäin korkea.
Hinta yötä kohden alkaen:11 EUR

Hua Hin Euro City Hotel

7,4/10
Lähetetty1.12.2025
Vieraskäyttäjä
I had a wonderful stay at the Hua Hin Euro City Hotel and would highly recommend it to any traveler, especially those on a budget. The hotel's prime location made exploring the area incredibly easy. The hotel is just a few minutes' walk from the Hua Hin Railway Station, the vibrant Night Market, and the beach. There are also plenty of restaurants and a 7-Eleven nearby, making it a convenient base for local exploration. The staff are generally very friendly, helpful, and accommodating, contributing to a welcoming atmosphere.
Hinta yötä kohden alkaen:4 EUR

Baan Nilawan Hua Hin Hotel

7,4/10
Lähetetty24.1.2024
Vieraskäyttäjä
It was helpful that this Inn/guest house was still available as my plans changed at the last moment at a fair price. Quiet neighbourhood. Well kept public spaces, spotless tiles with steep steps to rooms. My room was okay, but quite musty. Some problem in the pipes under the bathroom or a poorly maintained a/c unit! Will aggravate any respiratory condition. TV is adequate, but analog cable. Bed comfortable. Small fridge helpful, but there are no stores nearby to replenish supplies. Nowhere near the beach. A good breakfast is provided by friendly staff, and their bar is handy for a nightcapy. 8 minutes to downtown Hua Hin, or 4 minutes north to RRC Coach stop (to Suvarnbhami Airport), but fixed priced cab fares are high. In a pinch, I'd stay again, but likely not.
Hinta yötä kohden alkaen:20 EUR

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja 2 tähden hotelleita kohteessa Hua Hin?

Matkustatpa sitten maahan Hua Hin liike- tai lomamatkalle, Huahin Terminal (alkaen 11 EUR) , Seamira House Hua Hin (alkaen 33 EUR) ja Hop Inn Hua Hin (alkaen 21 EUR) ovat suositeltuja hotelleita.

Mikä on kohteen Hua Hin 2 tähden hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Hua Hin keskimääräinen 2 tähden hotelliyöpymisen hinta arkisin on 65 EUR, ja keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 67 EUR.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Hua Hin tarjoavat uima-altaan?

Kohteessa Hua Hin on paljon uima-altaan sisältäviä 2 tähden hotelleita. Huahin Terminal (alkaen 11 EUR) ja Seamira House Hua Hin (alkaen 33 EUR) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Hua Hin tarjoavat kuntosalitiloja?

Huahin Terminal (alkaen 11 EUR) ja Seamira House Hua Hin (alkaen 33 EUR) tarjoavat kuntosalitiloja. Tyydytä kuntoilutarpeesi myös matkoilla ollessasi!

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Hua Hin sisältävät baarin?

Kohteessa Hua Hin on baarin sisältäviä 2 tähden hotelleita. Seamira House Hua Hin (alkaen 33 EUR) ja Karoon Hut (alkaen 14 EUR) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä 2 tähden hotellit kohteessa Hua Hin tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Huahin Terminal (alkaen 11 EUR) ja Seamira House Hua Hin (alkaen 33 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä tarjouksia 2 tähden hotelleista kohteessa Hua Hin on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia 2 tähden hotelleista. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Paikalliset matkustustiedot

Korkein hinta1 043 EUR
Edullisin hinta11 EUR
Arvosteluiden lukumäärä2,574
Hotellien lukumäärä112
Keskimääräinen hinta (arkisin)65 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)67 EUR