HOTEL JJH - Near Bugis
Valitse päivämäärä
-
Valitse päivämäärä
1 yö
HOTEL JJH - Near Bugis

HOTEL JJH - Near Bugis

Näytä kartalla
Hintatakuu
Kohokohdat
Japanilaistyyliset huoneet
Parvi
Itsepalvelusisäänkirjautuminen
Ihanteellinen sijainti
Maksuton Wi-Fi-yhteys huoneessa
Mukavuudet
Kaikki mukavuudet
Majoituspaikan kuvaus
Näytä enemmän
Itsepalveluhotelli loistavalla paikalla, pidän kylpyhuoneesta, jossa on sadesuihku
Ympäristö
Metro: Bugis
(490m)
Metro: Jalan Besar MRT
(580m)
Lentokenttä: Changin kansainvälinen lentoasema
(16,3km)
Lentokenttä: Seletar Airport
(16,5km)
Juna: MacPherson
(6,2km)
Näytä kartalla
8

Studiohuoneisto ullakko (ei ikkunaa)

1 Queen-parivuode
Ei ikkunaa
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
5

Loft Junior (ei ikkunaa)

1 Queen-parivuode
Ei ikkunaa
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
5

Attic Family (no Window)

1 Parivuode ja 1 Yhden hengen vuode
Ei ikkunaa
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Ilmastointi
Jääkaappi
Hammasharja
Oma wc
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
5

premier (ei ikkunaa)(queen-parivuode)

1 Queen-parivuode
Ei ikkunaa
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
6

Deluxe-perusvarustelu

1 Queen-parivuode
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
4

JJH Prestige

Makuuhuone 1:1 Queen-parivuode ja 1 Yhden hengen vuode
12-23 m² | Kerros: 2
Kiinteä ikkuna
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Ilmastointi
Wi-Fi-yhteys huoneessa
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
8

Loft Junior -sviitti

1 Queen-parivuode
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
6

Premier-huone(queen-parivuode)

1 Queen-parivuode
Ikkunnallinen
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
5

Studio-ullakko (2 erillistä vuodetta / ei ikkunaa)

2 Yhden hengen vuode
Ei ikkunaa
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
Hammasharja
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
5

Deluxe Essentials (ei ikkunaa)

1 Queen-parivuode
Ei ikkunaa
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
6

Tatamilla

1 Queen-parivuode
Ei ehkä ole ikkunaa
Ilmainen Wi-Fi
Savuton
Ilmastointi
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
TV
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
Piilota huonetyypit

Vahvistetut arvostelut
Keskimääräinen hinta vastaavissa majoituspaikoissa kohteessa Singapore
Arvosteluissa mainitaan usein
Vieraskäyttäjä
25. tammikuuta 2025
Oikein mukava ja edullinen hotelli hyväklä sijainnilla. Hintaan nähden kaikki mukavuudet löytyivät ja ainakin ylimmän kerroksen huoneessa oli mukavan hiljaista.
Chong Ling Ling
26. huhtikuuta 2026
Yövyin Hotel JJH:n tatamihuoneessa 21.–23. huhtikuuta. Sijainti oli erinomainen – erittäin kätevä ja lähellä oli paljon ravintoloita. Huone oli melko pieni ja hieman ahdas, mutta sopiva lyhytaikaiseen oleskeluun. Siisteys oli kohtuullista, vaikkakin parantamisen varaa oli. Palvelu oli niukkaa, mutta sujuvaa. Riittävän hyvä nopeaan budjettimajoitukseen.
Alkuperäinen tekstiGooglen tarjoama käännös
Anonyymi käyttäjä
8. tammikuuta 2026
Strateginen sijainti. Ei vaadi panttia, halal-ruokaa on helppo löytää. Ehdottomasti hintansa arvoinen.
Alkuperäinen tekstiGooglen tarjoama käännös
Vieraskäyttäjä
11. kesäkuuta 2026
Toivottavasti he ovat laittaneet tarpeeksi tavaraa (kampa, pyyhkeet, parranajokone, vanu). Enkä odottanut huoneen olevan niin pieni.
Alkuperäinen tekstiGooglen tarjoama käännös
Vieraskäyttäjä
8. kesäkuuta 2026
Erinomainen sijainti lähellä MRT- ja linja-autoasemia. Lähellä on paljon kauppoja, ostoskeskuksia ja ruokapaikkoja. Hotelli on siisti, mukava ja sisäänkirjautuminen oli nopeaa ja helppoa. Erittäin suositeltavaa mukavaan oleskeluun.
Alkuperäinen tekstiGooglen tarjoama käännös
Anonyymi käyttäjä
21. kesäkuuta 2026
Siisti. Hieman kaukana Bugis MRT:stä, mutta se on OK. Tavarat ovat mukavia. Tulen käymään uudelleen.
Alkuperäinen tekstiGooglen tarjoama käännös
Vieraskäyttäjä
21. tammikuuta 2026
Itsepalveluhotelli loistavalla paikalla, pidän kylpyhuoneesta, jossa on sadesuihku
Alkuperäinen tekstiGooglen tarjoama käännös
tokokato
5. huhtikuuta 2026
Mukava sijainti
Alkuperäinen tekstiGooglen tarjoama käännös
sy_aaa_38
10. tammikuuta 2026
Se oli hyvin lähellä Arab Streetiä, mutta lähimmälle asemalle oli vähän kävelymatkaa. Huoneessa ei ollut ikkunaa, mutta se oli siisti, edullinen ja aamiainen sisältyi hintaan. Viereisen rakennuksen maalaus oli todella söpö.
Alkuperäinen tekstiGooglen tarjoama käännös

Palvelut ja mukavuudet

Ravintola

Majoituspaikan käytännöt

Sisään- ja uloskirjautumisajat
Sisäänkirjautuminen: klo 15:00–02:00 seuraavana päivänä
Uloskirjautumisaika: ennen 11:00

Omatoiminen sisäänkirjautuminen: ota yhteyttä majoituspaikkaan pääsykoodin saamiseksi

Jos aiot saapua 02:30 jälkeen sisäänkirjautumispäivänä, ota yhteyttä majoituspaikkaan viimeistään puhelin 1 päivä etukäteen.Toimita samalla myös lentosi tiedot,lähtöselvitysaikasi

Lapsia koskevat käytännöt
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita tähän majoituspaikkaan.
Lisämaksuja voidaan periä lapsista, jotka käyttävät huoneessa olevia vuoteita. Lisää lasten lukumäärä saadaksesi tarkemman hinnan.

Pinnasängyt ja lisävuoteet
Pinnasänkyjä ja lisävuoteita ei voida lisätä mihinkään huonetyyppeihin.

Aamiainen
Aamiainen on saatavilla hotellilla. Ota yhteyttä hotelliin saadaksesi lisätietoja.
IkäMaksu
17-vuotiaat ja nuoremmat lapset
Ota yhteyttä hotelliin
Aikuinen
Ota yhteyttä hotelliin
Lisämaksut aamiaisesta eivät sisälly kokonaishintaan, ja ne on maksettava majoituspaikassa.

Lemmikkieläimet
Lemmikit eivät ole sallittuja

Ikävaatimukset
Sisäänkirjautuvan pääasiallisen vieraan täytyy olla vähintään 18-vuotias.

Maksaminen hotellilla

  • Käteinen
Oikeudelliset tiedot
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi ammattimainen isäntä. Ammattimaiset isännät ovat osapuolia, jotka toimivat elinkeino-, liike- tai ammattitoimintaa varten ja joita pidetään elinkeinonharjoittajina EU:n lainsäädännön mukaisesti.
Näytä kaikki

Majoituspaikan kuvaus

Hotellin paikallinen nimi: HOTEL JJH - Near Bugis
  • Avattu: 2023
  • Huoneiden lukumäärä: 25
Puhelin:+65-88822120
Sähköposti:stay@hoteljjh.com.sg
Kun yövyt hotellissa HOTEL JJH - Near Bugis, olet valmis rentoutumaan päivän matkan jälkeen. Jotkut kaupungin tärkeimmistä nähtävyyksistä ovat vain lyhyen matkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 1.77 km paikasta Fort Canning Park, 1.90 km paikasta Merlion Park ja 1.75 km sijainnista National Stadium.
Changin kansainvälinen lentoasema on majoituspaikkaa lähin lentokenttä, 15 min ajomatkan päässä. Majoituspaikalta lähin rautatieasema on MacPherson, jonne pääsee autolla 12 min. HOTEL JJH - Near Bugis on vain 7 min kävelymatkan päässä kohteesta Bugis.

Saatat miettiä

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat hotellissa HOTEL JJH - Near Bugis?

Sisäänkirjautumisaika hotellissa HOTEL JJH - Near Bugis on 15:00-02:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

Onko hotellissa HOTEL JJH - Near Bugis uima-allas?

Ei, hotellissa HOTEL JJH - Near Bugis ei ole uima-allasta.

Ovatko lemmikkieläimet sallittuja hotellissa HOTEL JJH - Near Bugis?

Ei, lemmikkieläimet eivät ole sallittuja hotellissa HOTEL JJH - Near Bugis.

Kuinka paljon yöpyminen hotellissa HOTEL JJH - Near Bugis maksaa?

Huoneisen hinnat hotellissa HOTEL JJH - Near Bugis voivat muuttua päivämäärien, hotellin käytäntöjen ja muiden tekijöiden mukaan. Voit tarkistaa tämänhetkiset hinnat syöttämällä matkustuspäivämääräsi.

Miten pääsen lähimmältä lentokentältä hotellille HOTEL JJH - Near Bugis?

Lähin lentokenttä on Changin kansainvälinen lentoasema, jolle on noin 15 minuuttia hotellista autolla (16,3km).

Millaiset ovat hotellin HOTEL JJH - Near Bugis peruutuskäytännöt?

Hotellin HOTEL JJH - Near Bugis peruutuskäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja varausehtojen mukaan.

Tietoa tästä majoitusliikkeestä

Lähin lentokenttäSeletar Airport
Etäisyys lentoasemalle17KM
Lähin rautatieasemaWoodlands Train Checkpoint
Etäisyys rautatieasemalle25.99KM
Lähin metroasemaBugis
Etäisyys metroasemalle0.53KM
Keskimääräinen hinta alkaenEUR123
Hotellien tähtiluokitus3