Edifico Tramontana
Valitse päivämäärä
-
Valitse päivämäärä
1 yö
Edifico Tramontana

Edifico Tramontana

Näytä kartalla
Hintatakuu
Mukavuudet
Kaikki mukavuudet
Majoituspaikan kuvaus
Näytä enemmän
Kolmannen osapuolen antama luokitus
Puhtaus8,8
Mukavuudet8,8
Sijainti8,8
Palvelu8,8
Ympäristö
Nähtävyys: Camping Ferrer
(200m)
Nähtävyys: Parque de Atracciones Peñiscola
(160m)
Näytä kartalla
12

huoneisto parvekkeella ja kaupunkinäköalalla

2 makuuhuonetta: 2 yhden hengen vuodetta 1 vuodesohva ja 1 parivuode | 1 olohuone
Savuton
Yksityinen kylpyhuone
Jääkaappi
Uuni
Kaupunkinäkymä
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus
10

huoneisto parvekkeella ja kaupunkinäköalalla

2 makuuhuonetta: 2 yhden hengen vuodetta ja 1 parivuode | 1 olohuone: 1 vuodesohva
Savuton
Ilmastointi
Kylpyamme tai suihku
Huoneen tiedot
Tarkista saatavuus

Vahvistetut arvostelut
Keskimääräinen hinta vastaavissa majoituspaikoissa kohteessa Peniscola

Palvelut ja mukavuudet

Majoituspaikan käytännöt

Sisään- ja uloskirjautumisajat
Sisäänkirjautuminen: klo 17:00–22:00
Uloskirjautumisaika: ennen 10:00

Majoituspaikka tarjoaa sisäänkirjautumistiedot varauksen tekemisen jälkeen

Lapsia koskevat käytännöt
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita tähän majoituspaikkaan.
Lisämaksuja voidaan periä lapsista, jotka käyttävät huoneessa olevia vuoteita. Lisää lasten lukumäärä saadaksesi tarkemman hinnan.

Pinnasängyt ja lisävuoteet
Lisävuodetta ja pinnasänkyä koskevat käytännöt voivat vaihdella huonetyypin mukaan. Katso lisätietoja huonetyypin tiedoista.

Vakuusmaksukäytännöt
VakuusmaksuVakuusmaksu vaaditaan
VakuusmaksutavatVeloitetaan kiinteä summa (150,00 EUR).

Ikävaatimukset
Sisäänkirjautuvan pääasiallisen vieraan täytyy olla vähintään 18-vuotias.

Sertifioinnin tiedot
Lupanumero:VT-46880-CS, ESFCTU00001200900105386700000000000000000VT-44680-CS8, VT-45750-CS, ESFCTU00001200900105385000000000000000000VT-45750-CS5

Majoituspaikan kuvaus

Hotellin paikallinen nimi: Tramontana Apartamentos
  • Huoneiden lukumäärä: 5
Puhelin:+34-644834032
Praia do Norte ja Surin ranta sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä huoneisto sijaitsee 1 km:n päässä kohteesta Las Viudasin ranta ja 1,3 km:n päässä kohteesta Virgen del Socorron kirkko.
Tässä majoituspaikassa on 5 kodikasta huonetta. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huoneissa on pyykinpesukone ja silitysrauta/-lauta.

Saatat miettiä

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat hotellissa Edifico Tramontana?

Sisäänkirjautumisaika hotellissa Edifico Tramontana on 17:00-22:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

Kuinka paljon yöpyminen hotellissa Edifico Tramontana maksaa?

Huoneisen hinnat hotellissa Edifico Tramontana voivat muuttua päivämäärien, hotellin käytäntöjen ja muiden tekijöiden mukaan. Voit tarkistaa tämänhetkiset hinnat syöttämällä matkustuspäivämääräsi.

Miten pääsen lähimmältä lentokentältä hotellille Edifico Tramontana?

Lähin lentokenttä on Castellón-Costa Azaharin lentoasema, jolle on etäisyys hotellista linnuntietä: 33,1km.

Millaiset ovat hotellin Edifico Tramontana peruutuskäytännöt?

Hotellin Edifico Tramontana peruutuskäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja varausehtojen mukaan.

Tietoa tästä majoitusliikkeestä

Lähin lentokenttäCastellón-Costa Azaharin lentoasema
Etäisyys lentoasemalle45.38KM
Lähin rautatieasemaBenicarló-Peñíscola
Etäisyys rautatieasemalle13.28KM
Hotellien tähtiluokitus2