Geary County

Pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Geary County

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Geary County palvelulla Pysäköinti.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Geary County

Tutustu Pysäköinti -hotellivalikoimaan kohteessa Geary County
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
69
Hotellit kohteessa Geary County
Fort Riley ja Fort Riley Military Base sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,6 km:n päässä kohteesta Geary County Convention & Visitors Bureau ja 1,6 km:n päässä kohteesta Geary County Historical Museum (museo). Seuraavat palvelut ovat saatavilla: kuntokeskus, ilmainen langaton internetyhteys ja lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja. Tämän hotellin palveluihin kuuluu grilli ja myyntiautomaatti. Candlewood Suites Junction City Fort Riley by IHG tarjoaa asiakkailleen välipalabaarin/delin. Käytössäsi on business center, express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 83 viihtyisää ja ilmastoitua huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu 32-tuumainen taulutelevisio ja kaapelikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on tallelokero ja työpöytä.
Mahtava
90 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 5 643 PHP
Tarkista saatavuus
60
Hotellit kohteessa Geary County
Fort Riley ja Fort Riley Military Base sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,9 km:n päässä kohteesta Stormont Vail Health - Flint Hills Campus ja 2,2 km:n päässä kohteesta Stormont Vail Health - Flint Hills Campus. Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja kuntokeskus. Tämän art deco -tyylisen hotellin palveluihin kuuluu myös ilmainen langaton internetyhteys, piknikalue ja juhlasali. Hampton Inn Junction City tarjoaa asiakkailleen myymälän. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin. Käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, kielitaitoinen henkilökunta ja matkatavarasäilytys. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 72 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 82 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä LCD-televisio. Käytössäsi on kaapelikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"When we checked in the young woman at the front desk was telling us things that we could try around Junction city she recommended a place for supper that was out of this world.  She went out of her way to make sure we had a pleasant stay."
Mahtava
101 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 6 359 PHP
Tarkista saatavuus
29
Hotellit kohteessa Geary County
Fort Riley Military Base ja Stormont Vail Health - Flint Hills Campus sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,1 km:n päässä kohteesta Stormont Vail Health - Flint Hills Campus ja 2,5 km:n päässä kohteesta Geary County Historical Museum (museo). Käytössäsi on terassi sekä langaton internetyhteys (lisämaksusta) ja televisio yleisissä tiloissa. Tämän hotellin palveluihin kuuluu alennus lähistöllä sijaitsevan kuntoilutilan käytöstä ja myyntiautomaatti. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.00–9.00. Käytössäsi on kiinteä internetyhteys (lisämaksusta), ympäri vuorokauden auki oleva business center ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 52 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila. Käytössäsi on lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden). Jos saavut autolla, voit pysäköidä helposti, sillä ilmainen pysäköinti kuuluu myös palveluihin. Kaikissa 82 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu työpöytä, kahvin-/vedenkeitin ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).

"Room was clean the building itself didn't look real safe. We were to have a floor room and we were told they do not use the bottom floor so we had to use stairs. Husband is on oxygen and we both have bad knees so not real happy with that. Breakfast was only packaged muffin like from a warehouse. OK but would not call that breakfast."
47 arvostelua
6,4/10
1 yö
Alkaen 4 004 PHP
Tarkista saatavuus
41
Hotellit kohteessa Geary County
Welcome to the Holiday Inn Express & Suites we want you to enjoy your stay as our guest in Junction City Kansas Recently renovated hotel featuring a fresh modern decor and great perks like free high-speed wireless Internet, our Fresh Start breakfast each morning and indoor pool and fitness center. We are just off Interstate 70 and exit 298, making it easy to get to Fort Riley Army Base, area businesses, attractions and Manhattan, Kansas. This hotels location is great for corporate travelers. In addition, our proximity to I-70 helps you get to your next destination with ease. The hotels’ conference room is available if you need a place to host up to 12 attendees. Unique shopping, plus the usual fare, are within 10 minutes of the hotel. Once the pool renovation is completed, you can relax in the hotel's indoor pool. Don’t leave Junction City without taking in the beauty of the Clark Hills and the Flint Hills. Our area is bordered by nearly 7 miles of rolling, resplendent, hills and part of the Tall Grass Land. Take a picture, return in 10 minutes, take another and marvel at the difference in the colors.
Erittäin hyvä
95 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 6 458 PHP
Tarkista saatavuus
49
Hotellit kohteessa Geary County
When you stay at Quality Inn Junction City - Near Fort Riley in Junction City, you'll be connected to the convention center, within a 5-minute drive of Geary County Convention & Visitors Bureau and Geary County Historical Museum. This hotel is 2.5 mi (4.1 km) from Cloud County Community College and 5.5 mi (8.8 km) from Fort Riley Military Base. Don't miss out on recreational opportunities including a fitness center and a seasonal outdoor pool. Additional amenities at this hotel include complimentary wireless internet access and a vending machine. A complimentary buffet breakfast is served on weekdays from 6:30 AM to 9:30 AM and on weekends from 7:00 AM to 10:30 AM. Featured amenities include complimentary wired internet access, a business center, and express check-out. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 44 guestrooms featuring refrigerators and flat-screen televisions. Complimentary wired and wireless internet access keeps you connected, and cable programming provides entertainment. Private bathrooms with shower/tub combinations feature complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include desks and microwaves, and housekeeping is provided daily.
Erittäin hyvä
98 arvostelua
8,1/10
1 yö
Alkaen 5 625 PHP
Tarkista saatavuus
62
Hotellit kohteessa Geary County
When you stay at Comfort Inn & Suites Junction City - near Fort Riley in Junction City, you'll be in the business district, within a 10-minute drive of Fort Riley and Fort Riley Military Base. This hotel is 1.1 mi (1.8 km) from Geary County Convention & Visitors Bureau and 1.3 mi (2 km) from Geary County Historical Museum. Take advantage of recreation opportunities such as an indoor pool, or other amenities including complimentary wireless internet access and a fireplace in the lobby. A complimentary buffet breakfast is included. Featured amenities include a business center, express check-out, and complimentary newspapers in the lobby. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 60 air-conditioned rooms featuring refrigerators and flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Conveniences include desks and microwaves, as well as phones with free local calls.
Erittäin hyvä
93 arvostelua
8,0/10
1 yö
Alkaen 6 069 PHP
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Geary County
Located in Junction City, Grand View Plaza Inn & Suites is a 4-minute drive from Geary County Convention & Visitors Bureau and 5 minutes from Playground Park. This motel is 4 mi (6.4 km) from Stormont Vail Health - Flint Hills Campus and 5.5 mi (8.9 km) from Cloud County Community College. Featured amenities include a 24-hour front desk, laundry facilities, and coffee/tea in a common area. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 28 air-conditioned rooms featuring microwaves and flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms have shower/tub combinations and hair dryers. Conveniences include desks and blackout drapes/curtains, and housekeeping is provided daily.
46 arvostelua
6,0/10
1 yö
Alkaen 4 022 PHP
Tarkista saatavuus
24
Hotellit kohteessa Geary County
Fort Riley ja Fort Riley Military Base sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 1,7 km:n päässä kohteesta Geary County Convention & Visitors Bureau ja 1,8 km:n päässä kohteesta Geary County Historical Museum (museo). Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, televisio yleisissä tiloissa ja myyntiautomaatti. Ilmainen täysi aamiainen tarjoillaan päivittäin. Käytössäsi on business center, ilmaiset sanomalehdet aulassa ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssitila ja kokoushuone. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 45 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Tarjolla on maksuton internetyhteys (langaton ja kiinteä), ja mukavuuksiin kuuluu myös taulutelevisio ja kaapelikanavat. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on kahvin-/vedenkeitin ja silitysrauta/-lauta.
Erittäin hyvä
102 arvostelua
8,2/10
1 yö
Alkaen 5 272 PHP
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Geary County
Sonesta Essential Junction City sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja Fort Riley ja Fort Riley Military Base 10 minuutin ajomatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 1,7 km:n päässä kohteesta Geary County Convention & Visitors Bureau ja 1,7 km:n päässä kohteesta Geary County Historical Museum (museo). Hotellin tarjoamiin harrastuksiin/mukavuuksiin kuuluu sisäuima-allas ja kuntokeskus. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, lahjatavaraliikkeitä/lehtikioskeja ja piknikalue. Ilmainen mannermainen aamiainen tarjoillaan arkipäivisin klo 6.00–9.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, ympäri vuorokauden auki oleva business center ja express-sisäänkirjautuminen. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 1440 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 119 huoneessa on ilmastointi, jääkaappi sekä mikroaaltouuni. Käytössäsi on digitaalikanavat ja ilmainen internetyhteys (langaton ja kiinteä). Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, syvä kylpyamme ja ilmaiset hygieniatuotteet. Varusteluun kuuluu työpöytä, oleskelualue ja puhelin (ilmaiset paikallispuhelut).
Erittäin hyvä
98 arvostelua
8,4/10
1 yö
Alkaen 5 716 PHP
Tarkista saatavuus
33
Hotellit kohteessa Geary County
Kohteessa Junction City sijaitseva Golden Wheat Budget Host Inn Junction City on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Pysy yhteydessä ilmaisella Wi-Fi:llä huoneissa ja yleisissä tiloissa. Tästä motelli:sta löydät myös palvelut, kuten myyntiautomaatti. Vastaanoton palvelu on käytettävissä 24 tuntia vuorokaudessa. Majoituspaikassa on pysäköintimahdollisuus.
2 arvostelua
6,4/10
1 yö
Alkaen 2 527 PHP
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Pysäköinti tarjoavat hotellit kohteessa Geary County

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Geary County?

Geary County tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Red Lion Inn & Suites Junction City (alkaen 3 632 PHP), Best Western J. C. Inn (alkaen 5 407 PHP) ja Quality Inn Junction City Near Fort Riley (alkaen 5 199 PHP) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Geary County hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Geary County keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 6 954 PHP, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 8 203 PHP.

Mitkä hotellit kohteessa Geary County tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Geary County tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Geary County tarjoavat uima-altaan?

Quality Inn Junction City Near Fort Riley (alkaen 5 199 PHP), Hampton Inn Junction City (alkaen 6 557 PHP) ja Comfort Inn & Suites Junction City - Near Fort Riley (alkaen 5 398 PHP) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Geary County tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Red Lion Inn & Suites Junction City (alkaen 3 632 PHP), Best Western J. C. Inn (alkaen 5 407 PHP) ja Quality Inn Junction City Near Fort Riley (alkaen 5 199 PHP) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Geary County on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Geary County hotellit ja tietoa aiheesta Pysäköinti

Hotellien lukumäärä12
Arvosteluiden lukumäärä890
Korkein hinta12 853 PHP
Edullisin hinta12 853 PHP
Keskimääräinen hinta (arkisin)6 954 PHP
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)8 203 PHP