Greater Noida

Pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Greater Noida

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa Greater Noida palvelulla Pysäköinti.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa Greater Noida

Tutustu Pysäköinti -hotellivalikoimaan kohteessa Greater Noida
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
99+
Hotellit kohteessa Greater Noida
Radisson Blu Hotel Greater Noida on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Kun yövyt tässä hotelli:ssa, maksat Masti Zone:sta 448m ja DIAMOND SHUTTLER BADMINTON ACADEMY 313m. Lisäksi Playfit Shuttler Badminton Academy Greater Noida | Best Badminton Academy in Greater Noida on vain 385m päässä. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Jos haluat ladata akkujasi tai vain rentoutua, käy kiinteistön kylpylä-, hierontahuone- tai sauna-tiloissa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Koe Intialainen:n keittiön maut yhdessä 2 ravintolas-ravintolassa. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Tässä kiinteistössä asuu talossa baari. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy parila-palveluun. Lisämukavuutta lisäävät myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Noida International Airport on majoituspaikkaa lähin lentokenttä, 37 min ajomatkan päässä. Lähin rautatieasema, Boraki, on 21 min ajomatkan päässä hotellista. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Excellent scenery-Lushy green forest view of Eucalyptus trees in the morning & lights like Stars on earth nearby pool area's amazing & beautiful view from my room's window made my stay meditative, memorable, peaceful.One must have this beautiful and a pleasant Experience once.Thanks to Team Radisson-Inroom dining for their nice food, traveller care and finest hospitality."
Mahtava
49 arvostelua
9,2/10
1 yö
Alkaen 58 EUR
Tarkista saatavuus
99
Hotellit kohteessa Greater Noida
Lime Tree Hotel & Stays Greater Noida Nearby India Expo Centre & Mart on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Majoituspaikasta löytyy ravintola, jossa on erilaisia ​​ruokailuvaihtoehtoja. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Aloita päiväsi hakemalla kahvia tai juomaa kahvilasta. Lisämukavuutta lisäävät myös valuutanvaihto, maksuton matkatavarasäilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.
14 arvostelua
7,3/10
1 yö
Alkaen 31 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Crowne Plaza Greater Noida
Hotellit kohteessa Greater Noida
Kohteessa Greater Noida sijaitseva Crowne Plaza GREATER NOIDA by IHG on loistava tukikohta kaupunkiin tutustumiseen. Suuntaa paikkaan ulkona uima-allas harjoittelemaan tai vain rentoutumaan. Hemmottele itseäsi vierailusi aikana paikan päällä sijaitsevissa kohteissa kylpylä, hierontahuone, auringonottoalue, sauna tai jalkakylpy. kuntosali tarjoaa vieraille paikan treenata. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Oleskelusi aikana voit hemmotella itseäsi huonepalvelu:lla ruualla, joka on saatavilla hotellin ravintola:sta. Haluatko napata jotain juotavaa? Suuntaa omaan baari- tai kahvila-ravintolaan. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy parila-, puutarha-, lasten leikkipaikka- ja pelihuone-tiloihin. Tämä kiinteistö tarjoaa myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"I came to attend a fair, Hotel was perfect for it. Food was great and very fresh, very good service , and amazing massage at spa center. Just the quality of hygiene should be improved, I found a hair in bathtub after arrival. But overall great experience I will be back next time !"
Erittäin hyvä
60 arvostelua
8,3/10
1 yö
Alkaen 62 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Greater Noida
City Park Noida ja Pari Chowk sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Tämä perheystävällinen lomakeskus sijaitsee 2 km:n päässä kohteesta Kailash Hospital ja 3,4 km:n päässä kohteesta Stellar Children’s Museum. Voit rentoutua kylpylässä, jonka palveluihin sisältyvät muun muassa hierontapalvelut, vartalohoidot ja kasvohoidot. Jos mielesi tekee urheilla, voit pelata erän golfia ja kokeilla seuraavia palveluja: kuntoklubi, kauden mukainen ulkouima-allas. Tämän lomakeskuksen palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja kampaamo. Nauti ruoista lomakeskuksen ravintolassa nimeltä Café Resto, joka on yksi majoituspaikan 3 ravintolasta. Palveluihin kuuluu myös ympärivuorokautinen huonepalvelu ja kahvila. Haluatko rentoutua? Nauti muutama drinkki 2 baarissa. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.30. Käytössäsi on ilmainen kiinteä internetyhteys, business center ja ilmaiset sanomalehdet aulassa. Tämä lomakeskus tarjoaa asiakkailleen seuraavat kokoustilat: konferenssikeskus ja kokoushuoneita. Palveluihin kuuluu ilmainen valet-pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 170 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa minibaari ja LCD-televisio. Mukavuuksiin kuuluu kaapelikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Omasta kylpyhuoneesta löytyy erillinen kylpyamme ja suihku, syvä kylpyamme ja sadesuihkupää. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja ilmaiset sanomalehdet.

"인도 그레이트 노이다 지역 출장이 있어 제이피 그린 리조트에서 묵었습니다. 직원들도 친절하시고, 시설도 깔끔하고 룸도 넓습니다. 1층에든 골프장 뷰의 산책로도 있어 가끔 짧은 산책을 즐기기도 좋았습니다. 전반적으로 사람이 붐비지 않아 여유로운 시간을 보낼 수 있었습니다."
Mahtava
73 arvostelua
9,5/10
1 yö
Alkaen 88 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Greater Noida
Stellar Children’s Museum ja Kailash Hospital sijaitsevat 5 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 2,6 km:n päässä kohteesta India Expo Centre ja 3,4 km:n päässä kohteesta Pari Chowk. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys ja concierge-palvelut. Hotel Rj tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Hotelli järjestää ilmaiset kutsut, joilla voit tavata muita asiakkaita. Kutsut järjestetään päivittäin. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 8.00–10.30. Käytössäsi on kuivapesula-/pesulapalvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 32 yksilöllisesti kalustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa lämmitetyt lattiat. Huoneiden memory foam -patjallisissa sängyissä on ylelliset vuodevaatteet. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon. Huone siivotaan päivittäin. Huoneissa on työpöytä ja kattotuuletin.

"Good hotel the staff is very nice. I particularly enjoyed the restaurant where I had dinner every nights"
Erittäin hyvä
49 arvostelua
8,6/10
1 yö
Alkaen 23 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Holiday Inn Express Greater Noida Knowledge Park
Hotellit kohteessa Greater Noida
Kailash Hospital ja Pari Chowk sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 6 km:n päässä kohteesta Surajpurin kosteikko ja 6,1 km:n päässä kohteesta India Expo Centre. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: kuntokeskus ja ilmainen langaton internetyhteys. Holiday Inn Express Greater Noida Knowledge Park by IHG tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Ilmainen buffetaamiainen tarjoillaan päivittäin klo 6.30–10.30. Käytössäsi on pyykinpesutilat ja hissi. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikissa 133 huoneessa on ilmastointi ja LCD-televisio. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, sadesuihkupää ja tohvelit. Huone siivotaan pyynnöstä. Huoneissa on kahvin-/vedenkeitin ja ilmainen pullovesi.

"Stayed one night here and it was pleasant. The front desk staff were very helpful and friendly. They helped me to find someone to change currency since it was my first night arrived in India. The only problem is that this is very remote to most of the places in Delhi. But that’s because it’s in Greater Noida. Room is not very spacious but comfortable, I am happy with what I could get with the deal."
Erittäin hyvä
47 arvostelua
8,9/10
1 yö
Alkaen 28 EUR
Tarkista saatavuus
52
Hotellit kohteessa Greater Noida
Sandane Homes on täydellinen paikka rentoutua matka- tai työpäivän jälkeen. Aloita päiväsi hakemalla kahvia tai juomaa kahvilasta. Lisämukavuuden vuoksi majoituspaikassa on myös maksuton matkatavarasäilytys. Autolla saapuvat vieraat voivat käyttää kiinteistön pysäköintialuetta.
Mahtava
33 arvostelua
9,6/10
1 yö
Alkaen 27 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Greater Noida
Udman Greater Noida is the one of the luxurious boutique property located near Pari Chowk, Greater Noida.It is a wedding resort spread across 3.5 acres of land to host luxurious residential weddings. The resort offers an amalgamation of comfort and luxury making it the talk of the town. The resort has fully furnished rooms which are equipped with modern amenities to offer all sorts of comfort to our guests. The rooms are divided into 3 categories Superior, Deluxe and Suites. It also has a multi-cuisine restaurant named U Kitchen, a board room named Ukti, a tea lounge named U Lounge and also a bar named U Bar. Udman, Greater Noida is a perfect choice to host destination and residential weddings as it houses numerous venues under one roof. The venues spaces include 6 areas- 2 banquets named Unma and Ullas, one open space named Urvi, 2 lawns named Upvan and Udyan as well as a hangar setting named Utsav. The guests can host their wedding as well as various pre and post-wedding ceremonies in one place. It is a sophisticated wedding venue is noted amongst the most affluent places in Delhi NCR being an impeccable place to host your big day ceremonies, pre-wedding and wedding functions, receptions, baby shower, anniversary party, opulent gatherings and corporate events.

"The hotel is good but the management is not upto the mark. They started the drilling process in the morning around 10 am outside of room they given me without any prior notice. I was travel-ling and was tired but wasn’t able to sleep well. Also, called someone to help me with luggage while check out. Waited for 15 mins but nobody showed up."
Erittäin hyvä
36 arvostelua
8,0/10
1 yö
Alkaen 70 EUR
Tarkista saatavuus
61
Hotellit kohteessa Greater Noida
Gautam Buddha University ja Pari Chowk sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Tämä hotelli sijaitsee 37,4 km:n päässä kohteesta Swaminarayan Akshardhamin temppeli ja 39,6 km:n päässä kohteesta Lajpat Nagarin keskusmarkkinat. Seuraavat palvelut ovat saatavilla: ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja myyntiautomaatti. Regenta Inn Greater Noida tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Maksullinen mannermainen aamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.00–10.30. Käytössäsi on business center, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja pyykinpesutilat. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Tässä majoituspaikassa on 39 ilmastoitua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa takka. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Varusteluun kuuluu puhelin, tallelokero ja silitysrauta/-lauta.

"It will be better hair dryer is prepared, but it's good hotel"
Mahtava
51 arvostelua
9,4/10
1 yö
Alkaen 23 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa Greater Noida
Kun yövyt hotellissa ExpoInn Suites and Convention, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä Greater Noida tarjoaa. Voit ladata akkujasi tai vain rentoutua käymällä kiinteistön kylpylä- tai hierontahuone-sivustolla. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Nauti ateria suoraan huoneestasi paikan päällä olevan ravintola huonepalvelu avulla. Tämä kiinteistö tarjoaa myös valuutanvaihto, matkatavaroiden säilytys, kuivapesu ja pyykinpesupalvelu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.

"Very near to exhibition center. Only 5 mini by walk. Service is good. Food is good.However,why India room window is locked,can not open. Room air is not fresh. Not good."
Mahtava
53 arvostelua
9,3/10
1 yö
Alkaen 62 EUR
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Pysäköinti tarjoavat hotellit kohteessa Greater Noida

Tutustu hotellien vierasarvosteluihin koihteessa Greater Noida

Näytä kaikki
Tutustu aitoihin arvosteluihin ja todellisten matkailijoiden näkemyksiin, jotka auttavat sinua löytämään täydellisen majoituksen

Savoy suites Greater Noida

8,7/10
Erittäin hyvä
Lähetetty18.1.2024
Vieraskäyttäjä
Hyvää hyvää.
Hinta yötä kohden alkaen:83 EUR

MK Regency

8,3/10
Erittäin hyvä
Lähetetty13.2.2025
Vieraskäyttäjä
The location is in a society, believe me the Facilities are like 4star +, food & services are awesome. I got it at 1500/- on 10th Feb, and it is worth 3000/- . Spacious room. Must try
Hinta yötä kohden alkaen:11 EUR

Ginger Greater Noida Pari Chowk

8,0/10
Erittäin hyvä
Lähetetty13.3.2026
Ilya Lysenko
Персонал очень отзывчивый, помогали и шли на встречу. Организовали раннее заселение (за дополнительную плату). В последний день перед самолетом разрешили взять один номер и остаться там втроем. В гостинице есть ресторан, где можно поесть. Гостиница расположена около выставки, можно быстро добраться на такси. Во время нашего пребывания также были организованы бесплатные шатлы до выставки утром и вечером обратно. Сами номера старые, нужен ремонт. Чистота тоже не очень... В последний день над нашим номером был какой-то шумный праздник, но правда в 23:00 все прекратилось.
Hinta yötä kohden alkaen:34 EUR

Residency by Kds

7,8/10
Hyvä
Lähetetty17.11.2024
Vieraskäyttäjä
I stayed on november 13 to 14 in kds residency greater noida, the place which is located is very near to bus stand and knowledge park ii metro station, the infrastructure of the hotel is very fabulous and the view of balcony and room service was extraordinary, the one thing i would like to mention is the food was very great because i'm south indian so i didn't expect this much from north indian hotel! my rating for this kds residency is 4. 5/5
Hinta yötä kohden alkaen:11 EUR

The Dwelling Inn

7,8/10
Hyvä
Lähetetty5.3.2025
Vieraskäyttäjä
I stayed there for just one. Location is a bit in outskirts but you’ll find auto rickshaws just outside the hotel. Property is good same as shown in the pictures. Easy check in check out. But rooms are not sound proof that’s a drawback. In every 2 mins I was hearing telephone ringing noises from rooms in nearby.
Hinta yötä kohden alkaen:16 EUR

Dwelling Residency Hotel, Near India Expo Mart Centre Greater Noida

7,4/10
Lähetetty23.1.2025
Vieraskäyttäjä
Good hotel to stay, clean & spacious rooms. They have breakfast service also which includes good menu. Only poha & idle were not as per standard taste however you will get other things to eat.
Hinta yötä kohden alkaen:16 EUR

Angel Nri Hotel Greater Noida

7,1/10
Lähetetty11.1.2024
Vieraskäyttäjä
A few years back i booked this hotel through my trip app. At that time my experience was good. Make my trip is a user-friendly and convenient app for my hotel and travel booking. The hotel was neat and clean, and the staff are very cooperative.
Hinta yötä kohden alkaen:13 EUR

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa Greater Noida?

Greater Noida tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, Crowne Plaza GREATER NOIDA by IHG (alkaen 48 EUR), Holiday Inn Express GREATER NOIDA KNOWLEDGE PARK by IHG (alkaen 27 EUR) ja Radisson Blu Hotel Greater Noida (alkaen 62 EUR) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen Greater Noida hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen Greater Noida keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 124 EUR, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 123 EUR.

Mitkä ovat kohteen Greater Noida suositellut ylelliset hotellit?

Greater Noida tarjoaa useita ylellisiä hotelleita erilaisin tyylein, Crowne Plaza GREATER NOIDA by IHG (alkaen 48 EUR), Radisson Blu Hotel Greater Noida (alkaen 62 EUR) ja Jaypee Greens Golf and Spa Resort (alkaen 98 EUR) ovat erittäin suosittuja.

Mitkä hotellit kohteessa Greater Noida tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Mitkä hotellit kohteessa Greater Noida tarjoavat kuntosalitiloja?

Mitkä hotellit kohteessa Greater Noida tarjoavat uima-altaan?

Crowne Plaza GREATER NOIDA by IHG (alkaen 48 EUR), Radisson Blu Hotel Greater Noida (alkaen 62 EUR) ja Jaypee Greens Golf and Spa Resort (alkaen 98 EUR) ovat hotelleita, jotka tarjoavat uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa Greater Noida tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. Crowne Plaza GREATER NOIDA by IHG (alkaen 48 EUR), Holiday Inn Express GREATER NOIDA KNOWLEDGE PARK by IHG (alkaen 27 EUR) ja Radisson Blu Hotel Greater Noida (alkaen 62 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa Greater Noida tarjoavat kuumia lähteitä?

Haluatko kokea kuumat lähteet hotellillasi? MK Regency (alkaen 19 EUR) tarjoaa kuumia lähteitä. Varaa nyt!

Mitkä hotellit kohteessa Greater Noida tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita?

Mitä hotellikampanjoita kohteessa Greater Noida on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen Greater Noida hotellit ja tietoa aiheesta Pysäköinti

Hotellien lukumäärä51
Arvosteluiden lukumäärä1,267
Korkein hinta727 EUR
Edullisin hinta28 EUR
Keskimääräinen hinta (arkisin)124 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)123 EUR