North Berwick

Pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa North Berwick

Valitse päivämäärät löytääksesi parhaat hotellitarjoukset kohteessa North Berwick palvelulla Pysäköinti.

Näytä enemmän pyyhkäisemällä alas
Suodatusperuste:
Hotellien tähtiluokitus
≤2345
Vierasarvio
Mahtava 9+Upea 8+Hyvä 7+Miellyttävä 6+

Suositut pysäköintimahdollisuuden tarjoavat hotellit kohteessa North Berwick

Tutustu Pysäköinti -hotellivalikoimaan kohteessa North Berwick
Suosituin
Edullisin hinta
Lähinnä keskustaa
Parhaaksi arvosteltu
22
Hotellit kohteessa North Berwick
When you stay at The Folly Hotel in North Berwick, you'll be near the beach, just steps from North Berwick Golf Course and West Bay Beach. This hotel is 0.4 mi (0.6 km) from St Andrew Blackadder Church and 0.5 mi (0.8 km) from North Berwick Harbour. This smoke-free hotel features complimentary parking nearby, bicycle rentals nearby, and hiking/biking trails nearby. Recreational activities include mountain biking nearby. Free self parking is available onsite. Stay in one of 6 guestrooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Bathrooms have complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include coffee/tea makers, and housekeeping is provided daily.

"Прекрасный отель . Было уютно , чисто . Отзывчивый ресепшен"
Hyvä
51 arvostelua
7,8/10
1 yö
Alkaen 76 EUR
Tarkista saatavuus
99+
Hotellit kohteessa North Berwick
Kun yövyt hotellissa Marine North Berwick, sinulla on erinomaiset mahdollisuudet tutustua kaikkeen, mitä North Berwick tarjoaa. Mene uimaan kiinteistön uima-allas. Voit myös tarkistaa lämmmitetty uima-allas. Jos haluat ladata akkujasi tai vain rentoutua, käy kiinteistön kylpylä-, hierontahuone- tai sauna-tiloissa. Jatka kuntoiluasi käymällä kuntosali:ssa. Tässä kiinteistössä toimii ravintola. Päätä vapaapäiväsi drinkillä baari:ssa. Tässä hotelli:ssa sinulla on pääsy puutarha-palveluun. Lisämukavuutta lisäävät myös matkatavaroiden säilytys ja kuivapesu. Kiinteistölle ajaessasi voit käyttää maksuton parkkipaikkaa.
Erittäin hyvä
99 arvostelua
8,8/10
1 yö
Alkaen 265 EUR
Tarkista saatavuus
67
Hotellit kohteessa North Berwick
No.12 Hotel & Bistro sijaitsee merenrannalla, minkä lisäksi North Berwickin satama sijaitsee vain muutaman askeleen päässä ja Scottish Sea Bird Center (lintukeskus) 4 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä majatalo sijaitsee 0,7 km:n päässä kohteesta North Berwick Golf Course (golfkeskus) ja 1,3 km:n päässä kohteesta North Berwick Law (kukkula). Tässä majatalossa on 2 kerrosta 1 rakennuksessa ja ilmainen pysäköinti lähistöllä. Signals Bistro palvelee majoituspaikan asiakkaita tai voit hyödyntää majoituspaikan välipalabaarin/delin. Päätä päiväsi nauttimalla muutama drinkki baarissa. Ilmainen englantilainen aamiainen tarjoillaan päivittäin klo 8.00–9.30. Vastaanotto on avoinna rajoitetusti. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti. Kaikkien 10 huoneen varusteluun kuuluu plasmatelevisio. Mukavuuksiin kuuluu digitaalikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on oma kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Varusteluun kuuluu puhelin, työpöytä ja kahvin-/vedenkeitin.
Mahtava
62 arvostelua
9,1/10
1 yö
Alkaen 147 EUR
Tarkista saatavuus
40
Hotellit kohteessa North Berwick
Lomakoti sijaitsee lähellä rantaa, ja Coastal Communities Museum ja North Berwickin satama sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä loma-asunto sijaitsee 0,7 km:n päässä kohteesta West Bay Beach ja 0,7 km:n päässä kohteesta St Andrew Blackadder Church. Hyödynnä puutarha sekä ilmainen langaton internetyhteys. Palveluihin kuuluu maksullinen omatoiminen pysäköinti. Tämä loma-asunto tarjoaa käyttöösi keittiön, jossa on jääkaappi ja uuni. Huoneessa on patio. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä. Mukavuuksiin kuuluu oleskelualue ja mikroaaltouuni.
Erittäin hyvä
214 arvostelua
8,0/10
Tarkista saatavuus
Näyt kaikki palvelun Pysäköinti tarjoavat hotellit kohteessa North Berwick

Usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat suosittuja hotelleita kohteessa North Berwick?

North Berwick tarjoaa useita suosittuja hotelleita. Matkustatpa sitten työn tai loman vuoksi, The Folly Hotel (alkaen 87 EUR), Marine North Berwick (alkaen 281 EUR) ja No12 Hotel (alkaen 144 EUR) ovat suosittuja hotelleita.

Mikä on kohteen North Berwick hotellien keskimääräinen yöpymishinta?

Kohteen North Berwick keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta arkisin on 257 EUR, keskimääräinen hotelliyöpymisen hinta viikonloppuisin (perjantai–lauantai) on 267 EUR.

Mitkä ovat kohteen North Berwick suositellut ylelliset hotellit?

North Berwick tarjoaa useita ylellisiä hotelleita erilaisin tyylein, Marine North Berwick (alkaen 281 EUR) on erittäin suosittu.

Mitkä hotellit kohteessa North Berwick tarjoavat laadukkaan aamiaisen?

Marine North Berwick (alkaen 281 EUR),No12 Hotel (alkaen 144 EUR) ja The Law (alkaen 116 EUR) tarjoavat laadukkaan aamiaisen. Aloita päiväsi maukkaalla aamiaisella!

Mitkä hotellit kohteessa North Berwick tarjoavat kuntosalitiloja?

Marine North Berwick (alkaen 281 EUR) tarjoaa kuntosalitiloja. Tyydytä kuntoilutarpeesi jopa matkoilla ollessasi!

Mitkä hotellit kohteessa North Berwick tarjoavat uima-altaan?

Marine North Berwick (alkaen 281 EUR) on hotelli, joka tarjoaa uima-altaan. Yövy missä tahansa näistä hotelleista ja nauti uima-altaasta!

Mitkä hotellit kohteessa North Berwick tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden?

Olitpa liikematkalla tai lomalla, Internet-yhteys on olennainen edellytys matkustamiselle. The Law (alkaen 116 EUR), The Folly Hotel (alkaen 87 EUR) ja Marine North Berwick (alkaen 281 EUR) ovat suosittuja hotelleita, jotka tarjoavat ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.

Mitkä hotellit kohteessa North Berwick tarjoavat huippuluokan kylpyläpalveluita?

Väsyttääkö matkustaminen? Marine North Berwick (alkaen 281 EUR) tarjoaa huippuluokan kylpyläpalveluita.

Mitä hotellikampanjoita kohteessa North Berwick on tarjolla?

Trip.com tarjoaa erilaisia kampanjoita ja alennuksia käyttäjille ympäri vuoden. Voit tarkistaa kampanjasivulta, mitä kampanjoita Trip.comissa on tarjolla.

Kohteen North Berwick hotellit ja tietoa aiheesta Pysäköinti

Hotellien lukumäärä4
Arvosteluiden lukumäärä247
Keskimääräinen hinta (arkisin)257 EUR
Keskimääräinen hinta (viikonloppuisin)267 EUR